Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Veidi meelelahutust
 
info 01. jaanuar 2011, kl 16.09
Mul on kiired käed, see seletab niimõndagi:)
 
Endel 01. jaanuar 2011, kl 16.15
Loll on see, kes vabandust ei leia.

Endlikene võtab nüüd suuna voodisse. Räntsatab pikali ja magab. Kaua magab. Kui kaua, isegi ei tea. Uni tuleb hea. Muidugi, uneliiva ämbrid on reas ja ootavad. Puistajat........................
 
info 01. jaanuar 2011, kl 16.19
Kas söök ja jook tuleb voodi tuua?
 
RR 01. jaanuar 2011, kl 16.23
Onu Endel onu Endel
Tra justkui kellapendel
Käies kõigub siia-sinna
Nännännännännännännää

Kingissepa tänaval
Põlispõskse põrna all
Nooruk noorikut seal n*kkus
Möödujate tuju rikkus
 
lapseohtu 01. jaanuar 2011, kl 16.28
Miks tuju rikkus?
 
RR 01. jaanuar 2011, kl 16.37
See on üks punklaul
 
lapseohtu 01. jaanuar 2011, kl 16.44
On sul veel neid purklaule?
 
tiux 01. jaanuar 2011, kl 21.58
Täna õhtul on siin nii tuulevaikne.
 
tiux 01. jaanuar 2011, kl 21.59
Unetud kõik pikutavad horisontaalselt või tukuvad vertikaalasendis, nina vastu kuvari ekraani.
 
Rexx 01. jaanuar 2011, kl 23.54
uuel aastal kohe tuulevaikne öö? lund võiks vähemaks sulada.
 
tiux 02. jaanuar 2011, kl 00.32
Nüüd tuleb tasa laulda siis "tuule vaiksel ööl... ehk ilmub siia veel keegi, kes unetu.
 
kuues (saabunud just järjekordselt peolt;b) 02. jaanuar 2011, kl 04.46
* pikka aega ei taha enam pidusid näha..astit nii täis, et näeb valja olemine nagu pudel shampust..;)))))

Loodetavasti ei sega teid, kui siin natuke kolistan, vanni kaon ja natuke muusikat oma toas lasen..

Oh kui väsinud ma olen, jumal tänatud, et aastavahetuse peod läbi saanud..ja homme kolin siit välja, unetute hotellist..ma lähen jälle! mehele! Oehh..;)))))))))))

Olgu, head ööd, kallid ja head paremat aastat unetute nurgale!:)
 
sedasi 02. jaanuar 2011, kl 08.13
jjälle saab hingata.
diip 02. jaanuar 2011, kl 08.28
Kuues on päris peoloom meil;)
 
noh 02. jaanuar 2011, kl 08.46
küllap on neid rohkemgi...aga ajalugu vaikib sellest:P hommikut unetud...ja üleüldse, unetud peaks juba ammu siin kirjutama...ja uuel aastal õite unetud olema:P
 
tudeng 02. jaanuar 2011, kl 09.21
ajalugu on huvitav, seda tuleb uurida
 
isepäine kass 02. jaanuar 2011, kl 09.52
ommikommik...kurrrrrr...kohvilekohvile :)
 
tiux 02. jaanuar 2011, kl 11.34
Piuks, hommikust, unetud, need ärkavadki lõunast, et siis jälle öösel unetu olla.
 
tiux 02. jaanuar 2011, kl 11.38
Vanarahvas räägib, et keda aasta esimesel päeval teepeal vastu tulemas näed, kui oled naine ja näed meest, mehel jälle naist, siis tuleb õnnelik aasta.
Täna juba teine ja ma pole oma jalga veel välja tõstnud.
 
-frukt- 02. jaanuar 2011, kl 12.20
mul juhtus selline lugu, et teepeal ei tulnud vastu ei meest ega naist.
üks suur auto ainult, mille sisse ma ei näinud, kes seal oli:(

mis mu aastast siis nüüd saab?
 
noh 02. jaanuar 2011, kl 12.38
rahvas on kull pidutsemisest vist nii vasinud:P njaa...nii hää on jälle ule pika aja kodu olla....a sellest ma aru ei saa, miks keegi vahepeal kütnud ei ole...ainult 13 kraadi...millal küll kasuka seljast saab võtta:PP
 
-frukt- 02. jaanuar 2011, kl 12.54
keegi keegi

ah, ma parem hoian suu koomal selle kohapealt.
 
unetu, klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 00.31
VI

Viies kehitas õlgu ja suundus reelingu äärde, kus ta oma suureks imestuseks märkas kuuendat unetut. Oli ilmselge, et kuuendal oli paha olla, sest ta oli klammerdunud sõrmedega reelingu külge ning vaatas pingsalt üle parda. Juba eemalt oli kuulda tema pominat, mida ilmestasid vahepeal kõõksatused.

Viies taganes targu, kuuldes veel kuuendat pomisemas midagi Astist ja kassidest, kes võiksid heaga mujale kolida.

Visanud pilgu veel korraks üle õla, kus kaheksas õnnetult kõõksus, pöördus viies tuldud teed tagasi ja põrkas ootamatult kokku teise unetuga. Teine viskas samuti pilgu kuuenda poole ja mainis lõbustatult, et on see kuues alles peoloom. Tema teada olevat kuues enne laevale saabumist mitmelt peolt läbi käinud.

Viies mõõtis teist ja küsis: „Mitmel peol ise käisid, et nii hästi tead?“. Enne kui teine jõudis midagi vastata, oli viies juba läinud. Õhus oli tunda vaid magusat lõhnaõli hõngu.

Teine, kes sihitult laeval edasi hulkus, sattus vööri ja nägi seal mossitavat üheteistkümnendat ja kolmandat. Kolmas üritas talle midagi selgitada, aga üheteistkümnenda mossis näost oli näha, et see ei õnnestu tal sugugi. Teine tundis kohmetust, et oli kogemata sattunud eravestlusele ning üritas sealt märkamatult minema hiilida. Siiski kuulis ta veel üheteistkümnendat kolmandale üleolevalt ütlemas: „Eks tõesta. Kõigi juuresolekul ja valjusti, siis räägin edasi.“ Millest jutt oli, seda võis vaid aimata.

Teine unetu oli jõudnud oma sihitul jalutuskäigul jahi ahtrisse. Ta seisatas ja vaatas kuidas neljas ja esimene eemal üritasid viisakaks jääda ning kostitasid teineteist teravate pilkude ning repliikidega, jäädes siiski teineteise suhtes viisakaks.

Neljandat näis pisut häirivat esimese hindav pilk, mis ta figuuri ülalt alla mõõtis. Tundus siiski, et esimene jäi nähtuga rahule ja kommentaare stiilis „minu naine on seda ja seda mõõtu ideaalne“ ei järgnenud. Oli kuulda vaid esimese tunnustavat ütlust: „Pole paha.“.

Ülejäänud seltskond oli hajunud mööda laeva parrast laiali ning teisel unetul oli ilmselgelt igav. Ta ohkas ja nentis vaikselt omaette: „Mitte midagi ei toimu. Kui kaua see alus sinna saarele ometi loksub? Jõuaks ometi kohale, paneks mõne korraliku kärakagi seal hinge alla!“

„Ja edasi?“ kostus ta selja tagant ootamatult kellegi küsimus. „Mis edasi?“
Ropp-Raivo 22. jaanuar 2011, kl 00.35
Mulle tundub, et jutt hakkab "ära vajuma". Tuleks kasutada klassikalist trikki ja tuua teemasse sisse verd,pisaraid ning seksi:)
Ropp-Raivo 22. jaanuar 2011, kl 00.36
See müüb väidavad turundusinimesed.
 
unetu, klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 00.38
Vabandust!:) Apsakas jälle sees, need numbrid lähevad endal ka alatasa segamini. Seda enam, et pole neid ammu üle vaadanud....:)

...kus kaheksas õnnetult kõõksus, ..... see on muidugi vale isik, kes kõõksus. Kuues oli see tegelik kõõksuja ikka.:)
 
unetu, klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 00.39
Üks väike mõrv, Raivo seksistseen, mida kõik unetud pealt vaatavad ja muu selline peaks tõesti minevam kraam olema.:)
 
unetu, klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 00.40
Piab mõtlema... näpunäited on alati teretulnud. Ise kujundate seda juttu.:)
 
unetu, klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 00.45
Need huvitavamad seigad olid plaanitud saarel toimuvaks jätta. Aga noh kui RR on valmis džotile viskuma ja soovib ise esiplaanile juba laeval, siis saab seda veel korraldada.:)
 
olavsu1 22. jaanuar 2011, kl 01.58
öäääkkk.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!