Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Veidi meelelahutust
 
kolmas unetu 31. detsember 2010, kl 20.54
mis sa kostad, esimene on igati lahke kuju. ei tea, kas ükskord meil veel selle eest kallimat hinda ei tule maksta:) väikse vihje teen veel klassikalisele unetule- ainult vaatamisest pilk veel ähmaseks ei lähe:)))ja veel, miks ma küll ei suuda 12 unetud numbritena meelde jätta?:))))
 
kuues (juba triksis-traksis;b) 31. detsember 2010, kl 21.06
Oh, siin käib elu!
klassikaline, saa aru, see vakatamine saab alati siis meeste seas, kui saabub seltskonda ilus naine..;)))))))

* tinistab astit oma toas, kuhu ta on meelitanud veel rahvast..;)))
 
unetu, klassikaline 31. detsember 2010, kl 21.09
Jätsin üksikasjad jutust välja...kolmas.:))) Need polnud siiski minu kõrvadele määratud...edasi võib igaüks oma fantaasia piires juurde mõelda.:)


Asti on üks väga vähestest markidest, mida olen üldse nõus jooma, Anja.:) Aga sedagi..väga vähe.:)
 
klassikaline 31. detsember 2010, kl 21.14
No kui keegi ei viitsi meelde numbreid jätta või teises teemas luuramas käia, võin need siin ära tuua.:) Teenin sellega ära kõikide anonüümsuse ihaldajate pahameele... aga ma ei viitsi kõigile kogu aeg rääkida, kes on mitmes ja kes seda mitte pole.:)

1. RR
2. Diip
3. Noh
4. la femme
5. panther
6. Anja
7. Olavsu1
8. Rexx
9. Talib
10. Vihmauss1
11. Sabagatäht
12. Alissandra

Tegelaskujusid tuleb veel juurde (episoodilstes osades), nii et nohhikene peab vist tõesti varbad appi võtma....:)))
 
neljas 31. detsember 2010, kl 21.20
Ma juba ammu ootan, millal meie kassid mängu tulevad:)))
 
kuues (täitsa kõõrdi vaatab juba;b) 31. detsember 2010, kl 21.42
klassikaline, mul muidu seda palju pole, aga sinule kui üliandekale pole mul kahju millestki..võta pokaal..ka minu poolt!;)

neljas, kassid ei tule täna..ei usu et kassid nii indlemisavabas keskkonnas koha leiavad..;b
Ups! sorry, siiami kass saab ainult loa siseneda meie austet unetuteruumi..ma mõtlen tõelisi..;b;))))))))))))))))))))))

* ohjeerum, ,ma juba meeldivalt ülemeelik..;b;())))
 
kolmas unetu 31. detsember 2010, kl 21.54
kas kassid juba mitte eespool numbritena kirjas ei ole?
 
kuues (natuke noriv;b) 31. detsember 2010, kl 22.11
kolmas, ega sa ennast mõelnud..;b
 
kolmas unetu 31. detsember 2010, kl 22.13
mina kindlasti kassi kohale ei pretendeeri, kui siis ainult gorillale:P
 
somaalane 31. detsember 2010, kl 22.21
nii, raha ja paremad asjad palun loovutada ;)
 
kolmas unetu 31. detsember 2010, kl 22.21
mul pole midagi-ausalt:P
 
kuues (lahke juba;b) 31. detsember 2010, kl 22.24
Mul ka aint asti, mida sõpradega jagan..raha mul enam pole - mitte ainsat viiesajast enam - kaelast pead sa rebima mu kulla, aga lase käia, mul pole kulda kah..;b;))))))))))
 
võtke kohad sisse 31. detsember 2010, kl 22.36
Kuues, kohe hakatakse sind teleris näitama!
 
kuues (teise eesti vänn etkel;b) 31. detsember 2010, kl 22.40
Kus, kus??? Ah, ära valeta...teleris näidatakse aint koledaid naisi..ega sa seda pärnu ööliinet mõtle..? Olgu, vaatame siis koos unetute silmarõõmu lemmikut..;;))))))
 
klassikaline 31. detsember 2010, kl 22.51
Kaunid naised telekast kaetud?:)

Kes see somaallane veel on? Mitte ei mäleta, et kuskil selline ringi oleks käinud..:)
 
kuues (humoorikalt, teravust jätmata;b) 31. detsember 2010, kl 22.55
klassikaline, ilmselt noh oma kassijooksus põrkub alaliselt vastu lklaasi ja seinu..sellest ka tulenevalt tal ka meelepetted - küll ta on somaallane, siis unetu, lõpuks ilmselt konn, keda printsiks vaja suudelda...;))))))))
 
kolmas unetu 31. detsember 2010, kl 22.56
eksis laevale ära, või ajas laevad segamini ja tahab röövida. aga ärgu lootku, meil on nuhk albertid ja miss marple olemas. meie oleme kaitstud selliste röövlite eest:))))
 
klassikaline 31. detsember 2010, kl 22.58
aina segasemaks läheb...konnad ka platsis juba....:)
 
klassikaline 31. detsember 2010, kl 22.59
somaallasele võib siis mõne kuldse naise ette sööta..selliseid siin nurgas jalaga segada.:) Ja no kui üleni kullast polegi hetkel silmapiiril siis käib kuldse südamega naine ka talle.:)()))
 
klassikaline 31. detsember 2010, kl 23.01
Väkk, konna suudlema ma küll ei hakka. Printse, kes konnad pole, on ka küllaga ringi liikumas..:)
 
olavsu1 31. detsember 2010, kl 23.06
klassikaline Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väkk, konna suudlema ma küll ei hakka. Printse,
> kes konnad pole, on ka küllaga ringi liikumas..:)


aga need printsid on juba konnast suudeldud. neile musi andmine muudab nad konnadeks tagasi.
 
klassikaline 31. detsember 2010, kl 23.09
Vat see on küll nüüd huvitav teooria sul Olavsu. Sellise asja peale ma pole tulnudki...:))))
 
klassikaline 31. detsember 2010, kl 23.10
Seega, peabki jääma konnasid suudlema..... või üldse meestest loobuma....:( Ei, suudlemisest tuleb loobuda...:))))
diip 31. detsember 2010, kl 23.18
A ma suudlen veiniklaasi praegu:) Vahukas veel keskööl ootamas, ai-ai... Head aastavahetust kõigile!
diip 31. detsember 2010, kl 23.20
A ma arvan, et printsi, kes enam konn pole, on keegi juba üle lakkunud. Second-hand kraam;) Konnad ikka üle prahi:)
 
klassikaline 31. detsember 2010, kl 23.24
Kuidas sa siis ometi nii vähesega lepid, diip? Kõigest suudled klaasi?:) Kus su arvukad austajannad on?
 
klassikaline 31. detsember 2010, kl 23.24
Aga sa ise oled siis veel konn või kuulud ka selle second händ kraami hulka?:)))
diip 31. detsember 2010, kl 23.28
Austajannad on pagenud teiste kaissu. Ei kannata nii kanget meest välja vist.

Ma arvan, kellele konn, kellele second-hand. Neitsiliku puhtusega paraku kiidelda ei saa:(
 
klassikaline 31. detsember 2010, kl 23.31
Kui kange sa siis oled? Keskelt ikka paindud väheke?:)))
diip 31. detsember 2010, kl 23.34
Ei paindu kriipsukestki, ennem lähen pooleks;) Vot nii kange kohe:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!