Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Üleskutse unetuile...:)
 
p 17. november 2009, kl 20.33
Ehh, ma homme veel suren kodus, siis vaatan, kas lähen sel nädalal tööle või mitte...:) Ei pahanda, mu poolest võib neid linke panna kuhu tahes.:)
Ma olin kadunud vahepeal, sest võrk käib täna edasi-tagasi. KUi sisse saan, näitab, et jälle kadund jne.
 
p 17. november 2009, kl 20.35
Ehh, ma homme veel suren kodus, siis vaatan, kas lähen sel nädalal tööle või mitte...:) Ei pahanda, mu poolest võib neid linke panna kuhu tahes.:)
Ma olin kadunud vahepeal, sest võrk käib täna edasi-tagasi. KUi sisse saan, näitab, et jälle kadund jne.
 
Anita 17. november 2009, kl 20.37
topelt ei kärise..;)))) aga eks need ühendused on nagu on..vahel ikka mingi rike sisse tuleb..
 
Anita 17. november 2009, kl 20.40
kahju et vana juut täna pirtsutab..tea kus tema on..?
http://www.youtube.com/watch?v=TtAGQTKC89Q
 
p 17. november 2009, kl 20.45
Ma ei saagi täna vist rohkem sõna võtta, venib nagu tigu ja siis viskab ka välja...:(
 
noh 18. november 2009, kl 10.27
angeliina on tabelist väljas...miks küll?...RR on teinud poolikut tööd:D
 
vana juut 18. november 2009, kl 10.54
Autor: Anita
Aeg: 11-17-09 20:40

kahju et vana juut täna pirtsutab..tea kus tema on..?

Teisipäävaõhtuti on mul aeroobika, käin roosades liibukates oma kena tagumikku ööritamas ;D
 
noh 18. november 2009, kl 11.05
ei noh...vana juudil on hea hobi..kas naisi ka sääl käib...ma ka tuleks sellisel juhul sinna käima:DDD
 
Anita 18. november 2009, kl 12.27
ekm on ka..kui vana tema huvitav on? pakun 42
angelina 33..ka pakun..;b noh, on nii vää?
vana juut - :)))))))
 
RR 18. november 2009, kl 16.24
to noh

Tabelisse "pääsesid" vaid need, kes enda vanuse teatavaks tegid. Angelina minu arust väitis nagu la femmegi, et inimese sugu ja vanus pole foorumis suheldes oluline.
Ei viitsi seda kohta üles otsida, aga minu mäletamist mööda nii oli.
 
la femme 18. november 2009, kl 18.58
Oot-oot, millal la femme seda väitnud on, et sugu oluline pole? Olen selle küsimise eest isegi paar korda vastu näppe saanud ja seejärel üldse loobunud.
Ei pääsenud sugugi tabelisse ainult need, kes oma vanuse teatavaks tegid, mis jutt! Ütlesin ju mõni rida allpool, et see kommentaar pole minu kirjutatud, aga ikka pandi sisse.

Las olla, ei viitsi mina libadega konkureerima hakata!
 
RR 18. november 2009, kl 23.49
to la femme

Sa tundud selline seniilne vanainimene olevat. Juba mitmendat korda pean ma siin tõestama, et "ma pole kaamel". Jäägu see viimaseks korraks, järgmine kord otsi ise oma sõnavõtte!

Tsiteerin:
Autor: la femme
Aeg: 11-16-09 21:26

Öeldakse, et vestleja sool ei olevat tähtsust, veel vähem on seda vanusel. Ma ei ole kunagi kellegi käest vanust küsinud.
Mulle näiteks pakuvad rohkem huvi sünnipäevad, sest oleks ju tore päevakangelastele õnne soovida. Paraku ei leidnud mu sellekohane soov tähelepanu.
Mina olengi see ullike, kellelt küla vahel küsiti, kui vana sa oled ja kes seepeale uhkelt vastas: olen 9. novembril sündinud, eks arvutage ise! :)
 
la femme 19. november 2009, kl 22.35
to Ropp Raivo

Sa oled tark ja haritud mees oma parimais aastais, aga ikka peab üks sinu arvates seniilne vanainimene sulle asju "puust ja punaseks" ette tegema.

Vaata, kui ma ütlen, et sool pole tähtsust, siis on see minu arvamus.
Kui ma ütlen: öeldakse, et sool pole tähtsust või arvatakse, et ma olen seniilne, siis ma väljendan teiste inimeste arvamust.
Eesti keele grammatikas nimetatakse seda umbisikuliseks tegumoeks, kus puudub tegijanimi.

Oleksin ma teadnud, et lühilaused sulle raskesti mõistetavad on, oleksin võinud ka pikemalt seletada: mõned siinkirjutajad on öelnud, et sool pole tähtsust.

Kui sa valid oma ütluste kinnitamiseks argumente, siis otsi sellised, mis on vettpidavad. Võib-olla sa isegi tegid seda, aga mida pole, seda ei saa ka leida.
 
RR 19. november 2009, kl 22.44


to la femme

Kelle arvamust sa siis väljendasid, kes on need konkreetsed inimesed, kes arvavad, et sool ja vanusel pole tähtsust? Ma arvan, et sa oled üks paras demagoog, nagu Savisaar, süüdistad teisi, et sinu möödalaskmistele tähelepanu ei pöörataks. Parim kaitse on rünnak.
Kas sinu arvates on siis foorumis suhtlemisel sool ja vanusel tähtsust? Ja kui vana sa oled?
 
la femme 19. november 2009, kl 22.53
Tänan tähelepanu eest! Jään ootama uusi ja huvitavaid iseloomustusi!

Antud teema on end minu jaoks ammendanud.
 
RR 19. november 2009, kl 23.14
No ja kuhu jäid siis vastused minu küsimustele la femme, unetute nurga kõige targem ja säravam printsess?
Nii kergelt annad alla:(
Tegelikult pole olemas mõnesid siinkirjutajaid, kes nii öelnud on, see on fakt. Katsu vähem edaspidi targutada:)
 
la femme 20. november 2009, kl 22.56

to RR

See juba läheb! Sellist juttu on mu kõrvad kaua aega kuulda igatsenud! :) Olin päris lootuse kaotanud, et see kunagi veel juhtub, aga imed sünnivad ikka siis, kui sa neid kõige vähem oodata oskad...ja veel kuidas? Ütleja on Tema Ise!

Ei, ma ei ole alla andnud. See oli taktikaline käik. Kunagi ei tohi kõiki meeste soove täita, sest niipea, kui nad on oma tahtmise saanud, kaotavad nad silmapilkselt huvi su vastu! Alati tuleb jätta midagi varjatuks, säilitada salapära...See, kes mängib lahtiste kaartidega ei võida iial...

"Mõned siinkirjutajad, kes nii öelnud on", on ka täitsa olemas. Tõestusmaterjaliks peaksid arvatavasti copyd olema, aga ma ei suuda neid nii kauge aja tagant ilmselt enam leida. Lepi siis vähemalt selle faktiga, mille sa ise kaks päeva tagasi esitasid. Peale minu nime on seal veel teinegi ja et see inimene nii ütles, seda mäletan minagi. Imestan ainult, et sinul see juba meelest läinud on. Loodetavasti ei ole see enneaegselt alanud seniilsus!

Edaspidi võiksin vähem targutada küll, pean enne ainult hästi järele mõtlema, mis selle asemele võiks tulla. Loodus teatavasti tühja kohta ei salli.
 
kuu 20. november 2009, kl 23.06
kaklete või?
pean tunnistama, et olen kindlasti öelnud, et sool pole siin tähtsust, vanuse kohta ei mäleta :)
kas ma nii mõtlen, täpselt ei tea nüüd öelda, kuna kõigi sugu on vähemalt siin nurgakeses teada :))
 
Rex 20. november 2009, kl 23.22
kuu, me arvame teadvat siin kõigi sugu (ja vanust), aga kindlad ei saa küll olla:) seepärast ei saagi sellele eriti suurt tähtsust omistada.
 
la femme 20. november 2009, kl 23.25
Aitäh, kuu, et tulid mulle vabatahtlikult tunnistajaks!
Ma mäletan, et sa seda ütlesid! Ei tahtnud ilma tõestusmaterjalita oma allikat avaldada. Lootsin, et selle eest vangi veel ei panda, sest uus seadus on jõustumata. :))

See, mida sa praegu mõtled või ütled, ei oma enam minu seisukohalt tähtsust.
 
la femme 20. november 2009, kl 23.51
mainin veel selle ära, et ise olen endiselt naine ja mulle on sümpaatsed karvase rinnaga mehed:))
 
la femme 21. november 2009, kl 00.03
....ja kes sina selline oled?
 
la femme 21. november 2009, kl 00.11
Mis endiselt naine? Särav printsess olen! Ropp Raivo ise ütles ja igaühele ta juba sellist tiitlit ei anna!
 
kuu 21. november 2009, kl 00.12
Rex,
vanuses ei saa tõesti kindel olla, aga pikemat aega vastassugu mängida? ma poleks küll võimeline, kindlasti reedaks ennast ükskord millegagi :))
 
mari 21. november 2009, kl 00.12
la femme, kas sind on kloonitud?
 
Razer 21. november 2009, kl 00.15
Siin ju kõik lausa lapsed veel ( hingelt :-) ) Ei, selles teemas ei mängi küll vanus ega sugu rolli. Mängime kõik lõbusalt edasi ;-)
 
la femme 21. november 2009, kl 00.16
Mind on mitu jah!
 
kuu 21. november 2009, kl 00.18
äsja reklaamiti telekas filmi "Hukkunud alpinisti hotell", sellega meenub mul alati kuidas "mina tulin minule kallale" :))
just selline juhtum meil siin jälle ongi :)
 
kuu 21. november 2009, kl 00.19
Razer,
kes sina oled?
olen ma midagi maha maganud jälle??
 
mari 21. november 2009, kl 00.19
eks me oleme siin ennegi iseendaga rääkinud, mina läksin ükskord rahulikult magama ja jätsin liba ennast siia asendama...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!