Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Üleskutse unetuile...:)
 
Rex 16. november 2009, kl 13.58
ma ei ole 52 vaid 53, kui juba tõerääkimiseks läks:)
 
Ropp Raivo 16. november 2009, kl 14.40
Võtan arvesse Rex. Pean teiega nõustuma kallid kaimud, olen tõepoolest üks paras suslik:)
 
panther 16. november 2009, kl 14.42
Rex, kas sul oli vahepeal sünnipäev????
 
vana juut 16. november 2009, kl 14.57
kuna ma siin teemas ka vahetevahek käin, siis võib minu ka tabelisse sokutada vanusega 43 aastat. Ennetades teie järgmisi tabeliküsimusi, siis jalanumber on ka 43 ja pikkus on 184 cm. Kaalu mai akka ütlema, aa niipalju võin öölda, et ma olen kukkunud välja isikliku arvamusega meeste liigast ;)
 
Rex 16. november 2009, kl 15.05
panther, ei olnud mul mingit sünnipäeva. mõni aeg tagasi avaldasin oma vanuse, aga millegipärast ei mäletatud seda enam täpselt. mõtlesin algul, et tühja kah, las olla vale, aga nüüd otsustasin, et olgu ikka aus mäng.:)
 
panther 16. november 2009, kl 15.09
Oleks kõik nii ausad...:)
 
Ropp Raivo 16. november 2009, kl 16.32
Teen veel viimase täienduse ja siis võib vanuse tabeli minu poolest "lukku lüüa". Kel tahtmist võib algatada uue tabeli (pikkus, kaal, jalanumber, silmade värv vms.). Tänan kõiki, kes aitasid kaasa tabeli koostamisele ja jäid seejuures ausaks. Las see jäägu igaühe enda südametunnistusele, kui ausalt ta oma vanust avaldas. Minu arust pole vanus varjamist väärt fakt.

Tabel:
Uus täiendatud tabel
Liis 60
mari 52
Rex 53
la femme 49 või 35(?)
mait 45
Anita ~40 (neljakümpine...?)
kuu 44
noh 44
Raivo 43
vana juut 43
Alissandra 41
panther 36
Olavsu1 33
luna 32
diip 31
helen 25
 
kuu 16. november 2009, kl 17.15
krt, ma sporditädina olen harjunud olema vähemalt esikolmikus. siin ei mängi isegi tagantpoolt kolme hulka välja :(
 
panther 16. november 2009, kl 17.16
Tore teada, et ma Raivo vanusega ei pannudki eriti mööda.:)))
Aga nende ülejäänud parameetrite suhtes ütleks, et metsa ei taha minna või? On siin mingi missi(misteri)valimiste voor või? :)
No keda huvitab see, kas mu jalanumber on 36 või 37?:)))))
 
kuu 16. november 2009, kl 17.21
saadaks kohe pildi :DD
 
Liis 16. november 2009, kl 17.44
Kuu tore sind " näha " üle hulga aja ! tere kõigile !!
Mul kama, jala nr.34 pikkus 154, kaal 64 kõik, rohkem pole enam midagi anda, kust ikka võtta pole, sealt pole :))))))))
 
Liis 16. november 2009, kl 17.48
kui muidu olen esireas siis nüüd vast viimane, loodan vähemalt:)) Aga mul kül nendest numbritest ja andmetest ükskõik, ega need ei muuda meie jaoks siin midagi, minu arust.
 
p 16. november 2009, kl 17.48
Kuu, sul on selleks täielik õigus...:))))) Isikukood ka veel pealekauba...:)
 
kuu 16. november 2009, kl 18.02
p,
jama selles, et keegi taha mu pilti, mis ma vägisi ikka topin :))

Liis,
tere sullegi! sa pole ammu käinud ja isegi pean viimasel ajal pikki pause. mul mingi laiskuse ja väsimuse periood kallal :)
 
Rex 16. november 2009, kl 18.45
no mina küll rohkem andmeid endast ei avalda. aga kuu võib küll pildi üles panna, kui soovib. nagunii tahab keegi ka seda näha:)
 
noh 16. november 2009, kl 18.59
peaks ütlema, et huvitav tabel on kokku tulnud...täitsa uskumatu isegi:DD
 
Liis 16. november 2009, kl 19.06
Kuu, sama siin, mul ka mingi laiskuse ja väsimuse periood :)
aga nagu ma ise ütlen, et hormoonid ei tööta nagu vaja ilmselt :)))) Küll on hea, et ise oled juba sellest east väljas, et keegi su pilti tahaks iccc, isegi ei taha ennast vahel vaadata, mis siis veel teistest rääkida :D Aga need numbrid ei räägi küll suurt midagi niisugust mis oleks varjamist väärt :) Aga ilmselt see ikka igaühe enda otsustada mida ta soovib avaldada või mida mitte.
Sulle Kuu sobiks üks korralik reis ära siis vast ka saaksid ennast jälle käima lükata, sulle see kohapeal soigumine ei sobi ilmselt.
 
alissandra 16. november 2009, kl 19.08
Keskmine vanus tuleb 42 ümmarguselt.:))
 
Rex 16. november 2009, kl 19.17
minu number võib küll suur tunduda, kuid eriti vanana ma end ei tunne.
 
Liis 16. november 2009, kl 19.38
hingelt tunnen ka end kuskil 45 sena :))) aga mäletan, et kui 30 sain siis olin küll paanikas aga edasi läks juba rahulikumalt sest üks tark inimene ütles, et inimene on just nii vana kui vanana ta ennast tunneb ja neid numbreid ära loe ega vaata :)) ja kuna olen seda kõike meeles pidanud siis nii ta ongi ! :))
 
la femme 16. november 2009, kl 21.03
No küll on lugu! Minu libaja on avasüli vastu võetud, vaatamata sellele, et ma esitasin repliigile vastuväite ja asja huumoriga võttes nimetasin teda nimekaimuks. Tundub, et selles paadis siin siiski kaugele ei sõida ja asju tuleb nimetada nende õigete nimedega:

- Autor: la femme
Aeg: 11-11-09 23:49
Räägiks sellest kui vana keegi on, see pakub huvi kõigile. Ise sain just 49 täis.- See oli liba.

Teen ka teie tabelisse vastava paranduse:

Tabel:
Uus täiendatud tabel
Liis 60
mari 52
Rex 53
liba-la femme 49 või 35(?)
mait 45
Anita ~40 (neljakümpine...?)
kuu 44
noh 44
Raivo 43
vana juut 43
Alissandra 41
panther 36
Olavsu1 33
luna 32
diip 31
helen 25
 
Rex 16. november 2009, kl 21.10
la femme, mis see õige number siis on?
 
kuu 16. november 2009, kl 21.25
Rex,
ma arvasin täiesti kindlalt, et oled must vähemalt 10 aastat noorem :))
 
la femme 16. november 2009, kl 21.26
Öeldakse, et vestleja sool ei olevat tähtsust, veel vähem on seda vanusel. Ma ei ole kunagi kellegi käest vanust küsinud.
Mulle näiteks pakuvad rohkem huvi sünnipäevad, sest oleks ju tore päevakangelastele õnne soovida. Paraku ei leidnud mu sellekohane soov tähelepanu.
Mina olengi see ullike, kellelt küla vahel küsiti, kui vana sa oled ja kes seepeale uhkelt vastas: olen 9. novembril sündinud, eks arvutage ise! :)
 
kuu 16. november 2009, kl 21.31
kui vestled silmast silma, siis näed ju ise kui vana keegi on. siin võiks vähemalt dekaadi teada :) muidu viskad näiteks lause, et meil vanasti või nooruses nii või naa, aga kaasvestleja "noorus" või "vanasti" ei haaku su tekstiga ja te ei pruugi teineteisest aru saada :))
 
la femme 16. november 2009, kl 21.37
Tuleb ilusat ümmargust juttu ajada, millest kõik aru saavad! :)
 
p 16. november 2009, kl 21.42
Ja olgu selle teemaga ükskord aamen, unustage ära. Kui ei taha, siis ei taha...
 
kuu 16. november 2009, kl 21.42
isegi kui praegu tean, kes kui vana on, arvan, et ei hakka kellessegi teistmoodi suhtuma. seega suurt vahet tõepoolest pole :)
 
p 16. november 2009, kl 21.43
Mis siin ikka pikalt seda vana asja üles soojendada...:)
 
p 16. november 2009, kl 21.46
Ja tegelt kaon ma nüüd otsima oma elamisest kohta, kus oleks hästi pime ja hiirvaikne ning saaksin möödunud tööpäevast end välja puhata ning end järgnevail päevil terveks ravida...:) Jõudu siiajääjaile!:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!