Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Üleskutse unetuile...:)
 
kuu 16. november 2009, kl 21.52
jõudu läheb vaja jah. ümberringi kõik nii tõbised - nohused ja köhased, aga kuidagi pole endal tahtmist haigeks jääda :(
head ravimist :))
 
RR 17. november 2009, kl 08.44
to la femme

Olen kuulnud jälle öeldavat, et vestleja sugu ja vanus omavad tähtsust.
 
noh 17. november 2009, kl 10.54
tegelikult natuke on määrav küll sugu ja vanus....no näiteks, vanemate inimestega ikka niisama aasida ja lõõpida ei taha...ja noorte tüdrukute pead ka sassi ei tahaks ajada, need ju alles puha puhaste mõttete ja tegudega, ühesõnaga rikkumata:D...njah...ja unetud on kõik magavad alles?:DDD...või on hoopis unistajateks hakanud:D
noh, ma siin töölt küll viilin, a kodus tegus...võtsin ette süldi keetmise, ikka kööginõu õpetuste järgi...naeratab mul sääl potis juba neli tundi, a pole veel märkigi, et kuskilt otsast lagunema hakkab:D...ainult laest kukuvad veetilgad tilk ja tilk...no niiviisi jätkates, keedan teda homme hommikuni:DDD...oi, ma kohe ei jõua ennast täna ära kiita, noh pean ju seda isi tegema, keegi mind ei kiida ju:DDDDDDDDDDDD
 
noh 17. november 2009, kl 11.04
tegelikult ma täiendaks ennast: vanemate inimestega ikka niisama aasida ja lõõpida ei taha..mitte ei taha, vaid pole viisakas:D
 
p 17. november 2009, kl 11.10
Palju siin neid noori tüdrikuid su meelest on? Kõik, kes alla sinu ea vai?:))))))
 
p 17. november 2009, kl 11.10
Nii pole ka ilus öelda, tegelt meil kõik siin noored...:)
 
p 17. november 2009, kl 11.11
Vähemalt saad oma seapea naeratust nautida ja vihmgi omast käest võtta, mis laest alla sajab...:)
 
p 17. november 2009, kl 11.13
Ja oh, ma unustasin sind ometigi kiita, tubli mees oled ikka. Suudad ikka niikaua pottide juures püsida....:) õhtuks ikka saad vast selelst naeratusest lahti.:)
 
noh 17. november 2009, kl 11.13
ega ma nii ütlegi, ikka noored ongi,....aga....
 
noh 17. november 2009, kl 11.14
oh, see kiitus kulus küll kohe ära:DDDDDDDDD
 
noh 17. november 2009, kl 11.17
panther, seapead mulle mitte ei meeld...ma jätan pead välja, aitab koodidest küll:D....mõned keedavad silmi ka...see on jube, siis ma ei saaks seda üldse teha...ja need hambad...uh, ma olen ikka lillekese sorti...ja väldin õudsaid asju:DDDDD
 
p 17. november 2009, kl 11.17
no oota, ehk laekub sulle neid kiitjaid tänase päeva jooksul juurde...
 
kuu 17. november 2009, kl 11.17
nüüd ongi jama käes, pead hakkama kõnesid ette valmistama, et mis kellelegi sobib :)
mu arust Liis, Mari ja Rex on tõestanud , et ka soliidsemas eas inimestega võib nalja visata ja Helen, vaatamata oma noorusele, on nii üliasjalik, et annab teistelegi silmad ette :))
nii et nüüd võib need numbrid jälle ilusasti ära unustada ja eluga rahulikult edasi minna. mul enda oma juba meelest :)
 
p 17. november 2009, kl 11.18
Ohh, Anital on ikka õigus...lilleke, mis lilleke...:)
 
noh 17. november 2009, kl 11.21
kuu...vähemalt on kodu töö hooletu:DDD...egas ma ütlegi, et see mis kirjutasid vale oleks, see on täitsa õige...aga väike naljavalik tuleb ikka teha...ah mis naljavalik...nalja ma ei oska, niisama lõõpida veel ainult:DD
 
noh 17. november 2009, kl 11.22
noh anital on paljuski õigus, peab tunnistama:D...aga mis täpsemalt, selle jätan enda teada:D
 
noh 17. november 2009, kl 11.25
lillekeseks hakkas keegi teine mind nimetama...ju ka tema oli asjatundja:DDD...a no ma võin anonüümselt lilleke ka ju olla...egas ma numbrit sest suuremat tee:DDDD
 
p 17. november 2009, kl 11.26
Jäta pealegi, noh. Kes see ikka viitsib teistes urgitseda.

Ja kuu sul õigus, mina arvasin Heleni jutu järgi teda ikka hulga vanemaks...:)
 
noh 17. november 2009, kl 11.31
ma nüüd jälle vahepeal köögitoimkonda...no mis ma ikka muud teha oskan selle vaba ajaga:DDD
 
alissandra 17. november 2009, kl 11.33
Noh, sülti neli tundi keeta ongi vähe, ma ikka 6-7 tundi keetnud ja oi kui hea sült jääb.
 
kuu 17. november 2009, kl 11.37
noh, ajad süldi isu peale. polegi ammu teinud, ma ei viitsi kuidagi 6-7 tundi pliiti valvates kodus püsida. mmm, maitsegi juba suus :))
 
p 17. november 2009, kl 11.40
See veel puuduks, et kõik unetud järgivad nohi ning hakkavad sülti keetma...:)))))
 
kuu 17. november 2009, kl 11.41
p,
miks mitte, pärast võrdleme, kelle oma sai parem :))
 
sähvi 17. november 2009, kl 11.41
Alles eile sai endalgi sülti keedetud. Lõikumise ajal olen võtnud isegi õllepudeli kõrvale ;) Kord töökaaslane soovitas ja pean tunnistama, et on päris hea :)
 
p 17. november 2009, kl 11.45
kuu, kuidas see virtuaalne degustatsioon välja peaks nägema. Või kavatsed süldi külmutada ning siis kui õige hetk käes, sulatada ning uuesti läbi keeta?:)))))
 
noh 17. november 2009, kl 11.46
aga ühte ma ütlen, mulle on tünga tehtud ja saja aastase sea koodid mulle müüdud....a mis mul öelda, egas ma ju küsinud, kui vanale seale need jalad kuuluvad:DDD...nüüd tuleb peale muude toimetuste lage ka pesema hakata, oleks ma vaid sedaz teadnud...oleks poest osnud:DDDD...a tegelt, mul ikka meeldib seal pliidi taga vahetevahel olla...ja ega seal seda sülti ju passima pea, see podiseb ise-see siis kuule:D
 
noh 17. november 2009, kl 11.48
ma ajaviiteks kööginõus tuulamas käin, need sääl ajavad igasugu isusi peale..süldi tegemist pole ma vast paarkümmend aastat enam ette võtnud...a kotlette ka tegin, just kööginõust saadud isu pärast:D
 
kuu 17. november 2009, kl 11.48
p,
ega siin virtuaalis muud vahendit pole, kui et igaüks saab oma kiita nii kuis jaksab :) kes osavamalt kiidab, on võitja :))

noh,
see siga on vist loomulikku surma surnud. selle oleks pidanud tuhastama, mitte keetma :DDD
 
kuu 17. november 2009, kl 11.49
käin vahepeal tunnikese tööl, siis tulen sülti maitsma :)
 
noh 17. november 2009, kl 11.51
kuu, ma arvan, et su väide pole ikka õige....sellisel juhul poleks ma toas suutnud istuda...ja oleks jubeda haisu kätte ammu surnud+vahu korjamine....:DDDD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!