Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Keskealise üksiku naise elu on põrgu
 
selgepilt 31. detsember 2013, kl 18.10
P, ära kurvasta, vähemalt on sul rahadega vedanud, saad reisida. mis sellest armastusest, peaasi, et raha on.
Ja ongi tõestus, et kellel ei vea armastuses, sel veab rahaga...
Minul on vaid armastus, aga näed, istun siin arvutis, sest pole raha ollagi, et kuhugi reisida. Nii kahju on endast, ausalt. Ja seda tühja armastust ka ei taha enam, tahan raha, raha, raha.... ja Türki minna tahan.
 
P 31. detsember 2013, kl 18.11
nunu
Kuskandis muidu elad ? Aastavahetusel tuleb välja minna rakette vaatama.
 
vaata vaid 31. detsember 2013, kl 18.11
see P on ülimalt osav tegelane tegelikult ja kaval on ta ka. Täitsa arenenud manipulaator. Ega sa Sõnn ole juhuslikult?
 
nunu 31. detsember 2013, kl 18.12
elan Harjumaal, aga sina?
 
P to selge pilt 31. detsember 2013, kl 18.19
Olin 1.korda reisides üsna vana juba, 42.
Siis mõtlesin, et teen tagantjärgi tasa , mis terve elu tegemata jäi.

Olin isa ka kaasa kutsunud, aga isa ütles, et tema lennukisse ei istu.
Vend samuti ei ole reisist huvitatud.

Kahjuks armastatud suhet ja ideaalset pereelu vanuse pärast tagantjärgi tasa ei tee.
 
P 31. detsember 2013, kl 18.21
Vaata vaid
Kui ma oleksin osav ja kaval, siis ma ei põeks praegu kodus üksinda.
 
P 31. detsember 2013, kl 18.22
nunu
Lõuna- Eestis.
 
P to selgepilt 31. detsember 2013, kl 18.42
Tegelikult mul ju vedas armastusega, aga "sõbranna " abiga rikkusin ise ära.

Tülgastav on mõelda, et olin "sõbranna" lükata-tõmmata nagu hüpiknukk.
Veel tülgastavam on, kuidas " sõbranna " naerab nüüd minu üle.
 
enjoy 31. detsember 2013, kl 18.51
P, naudi head ja paremat õhtusööki, võta paar napsi ja vaata telekat - kohe algab Robbie Williamsi kontsert.
Head vana-aasta lõppu!
 
nunu 31. detsember 2013, kl 18.59
Parimad soovid sulle uueks aastaks sinna Lõuna- Eestisse siit Põhja- Eestist.
Tee oma peas suurpuhastus ja alusta puhtalt lehelt, mis see kunagine värk sulle enam annab.

Olite noored mõlemad ja ju nii nagu läks, pidi siis minema, lepi sellega, sest mis sest praegu enam. Hea, et oled edasi liikunud ja asjust õigemaid järeldusi teinud. Siis sa ei osanud teisiti ja sellest pole midagi, ei pidanudki oskama. Keegi ei osanud ja kõik tegid just seda, mida tundsid, et peab tegema. Ju siis pidi nii, kes teab.

Mina, kui mul asjad kehvasti on, mõtlen, et kes teab, milleks nii pidi minema, et kui poleks läinud nii, siis, kes teab, oleks võib olla hoopis hullusti läinud. Mõtlengi nii ja rahunen maha, sest kunagi ei tea, kui halvasti oleks veel võinud minna.
Endale pole vaja lisapiinasid luua, see on kuritegu enda vastu, sa pole ära teeninud seda enda süüdistamist ja selle halva pidevat meeleshoidmist.

Läks nii, siis mis teha, nagunii on see möödas ja hea on, et möödas, saad minna edasi ja öelda endale - P, minu kõige kallim sõber, anna mulle andeks, et ma olen sind niikaua vaevanud selle vana asjaga, et ma olen niikaua aina mõelnud, et miks nii ja mitte naa ei läinud....ja siis ütled endale veel, et ma saingi siis vaid sedasi toimida, sest ma ei teadnud ega osanud teisiti ja see pole rumalus, sest praegu ma olen paljust aru saanud ja mõistan asju hoopis teisiti.
Selline ongi elu ja areng elus. Tähtis pole juhtumid üksi, vaid tähtis on see, kuidas sina sellest kõiges kujuned ja õpid ja arened.
Ole tugev, pole midagi, kõik on hästi, sa oled tubli, sa elad ja sul on võimalik edasi minna. See ongi kogu asja mõte, minna aina edasi ja edasi ja võtta vastu kõik, mis sulle antakse.
Edu ja õnne sulle. head uut aastat!
 
osaleja 31. detsember 2013, kl 19.00
Naeraks ka, aga tegelikult teeb tigedaks hoopis, sest kõik algab taaskord otsast peale.
P on tõesti suurepärane manipulaator. Oskab end selliseks teha, keda tahetakse aidata ja siis lajatab kõigile aitajatele täie rauaga.
Kohutav. Võiksin ka nüüd teema teha ja lõpmatuseni jahuda, kuidas tahtsin inimest aidata ja kuidas tema sellest üldsegi ei hoolinud ja ikka seda ainukest naist edasi tahtis saada.
 
P 31. detsember 2013, kl 22.13
Nunu
Sulle samuti ilusat aastavahetust.

Me ei olnud peigmehe ajal enam nii noored ju. Olin 31, kui peigmehega tutvusin. Lahku läksime, olin 33.

Häbi lihtsalt on, et selles vanuses teise naise käes hüpiknukk olin.

Aitäh ilusate sõnade eest.

Osaleja
Ei lajata, ma ei olegi selline tüüp. Mõned kommid teevad lihtsalt haiget ja ei ole "sõbranna" kohta õiged.
Vanad haavad kisun lahti ja seetõttu olen vahel siin vist natuke teravalt öelnud.

Vahel loen mõnda kommi ja nutan ning siis tulebki selline vastus. Aga kõik oli nii, nagu kirjutasin.

Ilusat aastavahetust !
 
Ennustaja 31. detsember 2013, kl 23.04
Mul oli õigus, tuligi 60 lehekülge täis uueks aastaks :)
 
Kats 01. jaanuar 2014, kl 01.43
P, soovin sulle head uut aastat!
Loodan, et uuel aastal hakkad oma deemonitest vabanema. Mineviku taaselustamine vaid suurendab su põrgut, nagu ise oma praegust elu kirjeldad. Ainuke võimalus inimväärset elu elada on minevik selja taha jätta. Tean, et see pole sinu jaoks kerge. Kuid usu, see mis näiliselt sulle kergendust toob (südamelt ära rääkimine), on tegelikult mürk, mis mürgitab su meeli ja mõtlemisvõimet.
Jõudu ja jaksu sulle minevikust eemaldumiseks! Usu, see on võimalik. On olukordi, kus inimene on võimetu. Tean väga hästi, mida see tähendab. Olen kaotanud lapse ja raske haiguse läbi lapselapse. Sellistes olukordades oled sa täiesti võimetu midagi muutma. Tuleb lihtsalt leppida ehkki on nii kohutavalt valus. Ja ometi läheb elu edasi. Ei saa ega tohi jääda raskesse aega toppama. Ka sina suudad mineviku selja taha jätta. Pead seda lihtsalt tahtma, väga - väga tahtma.
Mis valikud sul on? Jätkata põrgus elamist, taaselustades päevast päeva raskeid ja keerulisi aegu või minevik selja taha jätta ning normaalsesse ellu pöörduda? Kumb variant sulle meelepärasem tundub?
Tõesti loodan, et teed õige valiku!
Jõudu sulle!
 
nonii 01. jaanuar 2014, kl 15.26
No näed nüüd, P. Kui sulle head nõu antakse ja jõudu soovitakse, siis sa kaod maa alla ... siis saavad su sõnad otsa ...
 
seda et 01. jaanuar 2014, kl 15.31
ja mis teil omal viga on, et torgite haiget inimest
 
kt 01. jaanuar 2014, kl 15.55
Teema ongi ju lõppenud, siit ei tule enam midagi, sest koos ajalukku lahkunud aastaga, kadus ka P probleem.
Uus leht on ees.
Möödunu las jääda sinna, kus on möödunu koht, minevikku.

Ilusat ja helget ja puhast uut aastat kõigile. Olge rõõmsad.
 
kivike 01. jaanuar 2014, kl 16.20
Heheee, kadus ta jee, kadus ta jee ... aga loota ju võib. :)
 
Ja jah 01. jaanuar 2014, kl 17.58
Eks ta uut hädaldust välja haub.
 
P 01. jaanuar 2014, kl 18.10
Seda et
See oli küll haiglane tegu, et " sõbranna " käskudele allusin. Tunnistan seda.

Aga " sõbranna " käitumine, minu juures passimine ja lõputu korrutamine, et ma ikka peigmehe maha jätaksin ---- kas see oli terve inimese käitumine ?

Ja hilisem salgamine, et tal oli hoopis hea meel, et minusugune nõme ( tema arust ! ennast ta ju peeglist vaadata ei tahtnud ! ) meeldiva peigmehe sai.

Et tal oli hea meel ja suurest heameelest korrutas, et jätaksin peigmehe maha .
On see terve inimese jutt ?
 
seda et 01. jaanuar 2014, kl 18.14
sõbranna võis ju ka haige olla, kui sul sellest kergem hakkab. aga sinu elu on ju sinu elu ja sina oled haige, sa oled hull ja sa pead ennast ravima.
 
kt 01. jaanuar 2014, kl 18.17
Ära allu provokatsioonidele, P.. nad ju lausa ootavad, et sa jälle samaga jätkaksid. Palun, ära mõtle sellele enam ja ära anna neile siin võimalust kõike uuesti lõkkele puhuda.
Sinu enda pärast, ära enam seda teemat puutu. Las jääb, sinu enda pärast, las jääb. Sa saad sellega hakkama, saad ja lase see teema lõpeb ära ja sina samamoodi, ära mõtle enam olnule. Mõtle homsele ja ülehomsele, mõtle, et talve järel tuleb kevad jälle ja see on täiesti uus kevad. Miskit head toob see kevad sulle, ma tean. Usu sellesse ja küll näed, et toob.
 
viimasele 01. jaanuar 2014, kl 18.21
sa võtad ju P-lt tema ainukese õnne, rääkida oma sõbrannast.
 
P 01. jaanuar 2014, kl 19.12
Kt
See on tõesti nii raske.

Kats
Nii kahju. See on kõige hirmsam asi matta oma laps. Mis juhtus ? Olen mõelnud noorte inimeste surmade peale, kui raske võib olla vanematel ... Nii kahju on alati noorest inimesest.
 
P 01. jaanuar 2014, kl 19.20
Eks me " sõbrannaga " mõlemad olime imelikud, teistest erinevad.
See, et me teisi sõbrannasid ei saanud, meid kokku viiski.

Vahe on selles, et mina oma vigu tunnistan.
Tema aga ei tunnista iial mitte midagi, kõik salgab maha. Masendav.

Kusjuures ta ise naudib täiega, et saab kõik pahupidi pöörata. Millest ma aru ei saa, mis mõnu ta sellest tunneb.
 
joorits 01. jaanuar 2014, kl 19.26
Naisi ei saanud, mehi ei saanud. Mis krdi perverdid te olete?
 
P 01. jaanuar 2014, kl 20.02
Joorits
Ei ole perverdid. Olen harjunud ennast niimoodi väljendama.

Võib-olla tuleb sellest, et mul ei ole normaalset suhtlust teiste naistega olnudki.
" Sõbrannaga " ei olnud meil ju normaalne suhtlemine, pealegi ei olnud ta tüüpiline naine.
 
yy 01. jaanuar 2014, kl 21.18
Ei olnud tüüpiline naine. IRW. Mis väljendid sul ometi on alati??
 
tean!!! 01. jaanuar 2014, kl 21.44
nad on mõlemasoolised, aga sõbranna lasi end korrigeerida ja läks mehele, P on kord naine ja kord mees, nagu vajadus tekib.
 
P 01. jaanuar 2014, kl 21.59
tean !!
" Sõbranna " tõesti väga punnitas, et oma meheliku välimusega mehele saada.

Hiljem hakkas keksima, kuidas kõik mehed ja naised tema seltskonda igatsesid. Ei olnud ju mitte midagi taolist.

Ja ei jätnud mainimata, kui populaarne tema olin ja kui HALE MINA.
Tegelikult olime mõlemad teiste silmis haledad.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.