Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Keskealise üksiku naise elu on põrgu
 
kivike 31. detsember 2013, kl 14.32
tunnen Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma arvan, et P on meist igaüks.

Räägime ikka enda eest. P ei ole normaalne!
 
tunnen 31. detsember 2013, kl 14.39
mida pikemaks see teema venib, seda enam ma usun, et tegu ongi provokatsiooniga, mitte tegeliku inimesega.
Vaimust haige hullumaja asukas ei suudaks nii järjekindlalt siin jahuda ja lisaks veel muid imelikke teemasid vorpida.
Usun, et P on maailmaparandaja ja kui ma ei eksi, siis mingi aeg oli siin kunagi teema, kus teematajaks oli Sirje ja küsis, miks eestlane on oma eestlaste vastu nii sallimatu. miskit sellist oli ja seal oli samasugune järjekindel undamine, mida pidasin samuti teadlikult jauramiseks.
 
NLKP 31. detsember 2013, kl 14.53
Milliseid imelikke teemasid P veel on teinud?
 
P 31. detsember 2013, kl 16.12
Erapooletu jägija
Sõbranna suhtles minuga ainult siis, kui SEE TALLE ENDALE KASULIK OLEMA.

Vaevus taluma ? Passis minu pool päevade ja nädalate kaupa ja jahus, kui tähtsad me sõbrannadena oleme.

Kas keegi sundis teda minu pool lausa elama ja lõputult korrutama, kui tähtsad me sõbrannadena oleme ?

Kogu meie suhtlemine oli SÕBRANNA ALGATUSEL. Kõik asjad toimusid " sõbranna " soovil. Minul ei olnud mitte mingit sõnaõigust.
Kui mina mingi ettepaneku tegin., siis " sõbranna " ei teinud sellest väljagi.

Kats
Et siis heast südamest käskis mul armastavast ja hoolivast peigmehest lahku minna ?

Seda toonitas pidevalt, et SELLE mehega ma ei tohi lapsi teha, sest mees olevat vaimuhaige.

Ta ei saanud öelda, et mees on joodik, kuna ta ei olnud.
Ei saanud öelda, et minust ei hooli. "Sõbranna " ju nägi, et hoolis minust.
Ei saanud öelda, et vaatab teisi naisi, sest ta ei vaadanud.

Mitte millestki ei olnud " sõbrannal " peigmehe puhul kinni haarata.
Vaimuhaigus on selline lollikindel ütlus, seda saab igaühe kohta öelda.

" Sõbranna " ei suutnud taluda, et ma jään nii kena ja väärt mehega kokku ja hoidku jumal - saame veel lapse.

Mind pidas ta ju endast viletsamaks ALGUSEST PEALE, kuidas siis tema meelest nii NÕMEDAL naisel niimoodi vedas.

Seda, et ta mind endast nõmedamaks pidas, on ta lausa otse öelnud.

Oleks ma olnud ülbe, üleslöödud beibe, siis oleks kogu see inetu käitumine " sõbranna " polet ära jäänud.
 
P 31. detsember 2013, kl 16.14
Vabandust " sõbranna " poolt
 
P veel 31. detsember 2013, kl 16.26
Kats
Tegelikult olin ma just " sõbrannast " palju paremal arvamusel ja ma ei aimanudki, et ta suhtumine minusse nii hull on.

Olin naiivne ja pigistasin paljude ebameeldivate ütlemiste puhul lihtsalt silma kinna ja kannatasin ära, sest " sõbranna " ikkagi suhtles minuga.

Samuti ei teinud ma sellest numbrit, et mind endast viletsamks peab. Lihtsalt lõin käega, sest mul oli endal samuti sügav alaväärsuskompleks.

Vaatasin paljudele asjadele läbi lillede ja veensin ennast, et kõik on korras.

Kui "sõbranna" lõpuks tõelist palet näitas, oli see mulle suur shokk.
Mõtlesin, et mis nüüd lahti, mulle ei jõudnud toimunu tükk aega pärale.

Ma ei uskunud, et " sõbranna " minusse nii jubedalt suhtub. Mõistus siiamaani tõrgub uskumat.
 
jep 31. detsember 2013, kl 16.26
Ju ta viisakusest ei tahtnud öelda, et sina oled vaimuhaige.
 
Anna ENDALE andeks 31. detsember 2013, kl 16.30
P kas oled alustanud juba uue mantraga? Pea meeles, vähemalt 3 korda päevas!

"Sellel hetkel, nende teadmistega, selles olukorras... ma lihtsalt ei võinud teisiti käituda! "
 
2013 31. detsember 2013, kl 16.31
P, sa oled haige. lõpeta see möla siin ära ja mine ravile.
 
P 31. detsember 2013, kl 16.33
2013
Kahjuks kõik oligi nii ja olnut enam olematuks ei tee. Aega tagasi ei keera.
 
P 31. detsember 2013, kl 16.36
jep
Miks ta siis suhtles vaimuhaigega 13 aastat ja lausa vaimuhaige koju ronis suhet lõhki ajama ?
Mis ta ise parem on, kui minuga nii kaua läbi käis ja teisi ei saanud ?
Ja miks talle nii tähtis oli mind armastatud inimest lahku ajada ?
 
napakas 31. detsember 2013, kl 16.40
P, sa oled tõesti tühine ja napakas muti. Mida sa siin rõhutad pidevalt, et väärt naine on mingine mukitud beibe. See pole väärt naine, vaid tavaline hoor.

See, et ta su peigmeest vaimuhaigeks rääkis, see tähendas, et ta sind selleks pidas ja seda sa oled ka. Pole isegi mõtet vastu vaielda.
Lisaks oli sul ikka endal järelikult vaja pugeda sellele sõbrannale, sest kuidas muidu mõista seda, et sõbranna, keda sa ei sallinud, sinu pool nädalaid elas ja sina, selle asemel, et talle ust näidata, läksid ja tapsid tema käsul oma lapse.

Tead, sa ära mitte unistagi, et see mees, kes su tapetud tite isa olevat, sind tahtis niiväga. Ta lihtsalt moosis sind, et sa annaksid talle nu'ssi.
Mis tobukesele muud vaja ongi, näita, et ohh, ma hoolin ja see juba hargitab jalgu.

Üldse, mis tähendab see koht su jutus, kus sa räägid, kuidas sa JUHUTUTTAVAGA läksid kaasa ja siis kohtusid ahju kütva sõbrannaga. Mis juhututtav?

Tead, takkajärgi võib kõik ilusaks mõelda ja isegi asju, mida polnud, võib ette kujutada.

Miks sa nii õel oled selle sõbranna peale, kas kadedus ei lase elada? See ju tavaline vanatüdrukute õelus sul ja vennal vanapoisi napakus. Anna andeks oma vanematele, sest nad ei teadnud, et nad ei peakski lapsi saama. Jumal tänatud, nüüd siis Loodus katkestas ise selle lapsesaamise ja topakate liin lõpeb kord. Tädi on ka lastetu ju. Ja isa vend-Õde surnud, nagu aru sain.

Sinu esivanematel lasub ülimalt ränk koorem, nad on ülimalt kurja teinud või väga suuresti rikkunud Looduse reegleid ja nüüd siis läbi sinu ja sinu venna ja juba läbi sinu vanemate, tädi, ehk pisutki kustub see kurjusetaak, kui veel kustub. Ilmselt kustub, sest teie liin saab otsa lihtsalt. Halvad asjad katkestabki loodus nii, sest kurjus ei tohi aina edasi minna. Teie suguharul aga lasub midagi hullu. Kas sa ei tea, mis see võiks olla?
 
mida krt 31. detsember 2013, kl 16.43
Mis jutt selline on, et keegi aina pidi kedagi saama. Küll sõbranna pidi mehi saama ja sina aina pead naisi saama. Mis SAAMINE???.... perverdid olete mõlemad, kui sinu jutt muidugi tõsi on.
 
P to napakas 31. detsember 2013, kl 16.55
" Sõbranna " arust oli väärt naine mukitud beibe.

Minusugune tagasihoidlik, kes kunagi ennast ja juukseid ei värvinud, oli " sõbranna " arust tühi koht.
Üleslöödud tibisid ta imetles ja punnitas mis punnitas, aga beibed teda oma kampa ei võtnud.

"SÕBRANNA" EI SALLINUD JU MIND, niipidi oli asi.
Ma ju tunnetasin tema negatiivset suhtumist, aga pigistasin silmad kinni.

Mul tekkis ka lõpuks tõrge, aga põhjuseks oli, et minusse põlastavalt suhtus.

Välimuselt oli ta mehelik ja tundis alaväärsust, aga ta nägi, et ma selline äpu, minu abil saab ennast upitada.
Tegi mind maha ja nii tundis ennast paremini.

Mina ei öelnud ta norimistele mitte midagi vastu. Neelasin alla, sest uskusin, et ma ei olegi midagi väärt.

Sel mehel mind küll vaja moosida ei olnud.
Naisi oleks ta saanud igalt poolt, sest ta läks naistele peale väga hästi.

Kui ma "sõbranna" meelest nõme olin, miks ma pidin seda kõikide meelest olema ?

Lihtsalt tekkis keemia, vahel tekib keemia, et üks inimene on ilus ja teine ei ole.
Kas arvad, et keemia tekkimiseks peavad mõlemad piltilusad olema ? Kehakeemia on üks seletamatu asi.

Oligi juhututtav, olin siis 18.

Sinu jutust koorub välja, et mina olin see KÕIGE VIIMANE ja mitte ükski vähegi normaalne inimene ei saanud minusse armuda.

Tahad öelda, et mõtlesin omast peast välja, et "sõbranna" peale käis, et peigmehe maha jätaksin ?
Magasin kogu see 2 aastat ja unes nägin ?
Et tegelikult " sõbrannat " mu pool ei olnudki, ma olin 2 aastat koomas ja kõik toimus unes ????
 
P to napakas veel 31. detsember 2013, kl 17.02
Kui see kutt mind tõsiselt ei oleks võtnud, siis ei oleks ju mitte mingit probleemi.

" Sõbrannal " ei oleks olnud põhjust minu pool lõputult istuda ja jahuda.
Minul ei oleks mitte millegi üle põdeda.

Või pead hoopis " sõbrannat " vaimuhaigeks, kes ei tee vahet lihtlabasel moosimisel ja tõsisel huvil.
Ära nüüd " sõbrannat " nii rumalaks ka pea, ta oli ja on TARK naine.

Appi, sa tahad öelda, et see alandav, haigettegev lugu on ilus mälestus ? Tõsiselt räägid ?
Ma annaks ei tea mida, et seda " ilusat " mälestust mu elus iial ei oleks olnud.
 
napakas 31. detsember 2013, kl 17.09
P, ah sa olid 18, kui sõbrannaga tuttavaks said.
Kuidas te siis 13 aastat üksteist tundsite nagu sa siin ise kirjutad. Sina olid ju 33, kui aborti tegid ja sõbranna leidis mehe, kui oli 34 ja olite te ühevanused.

Sa ikka saad aru, kuidas su jutus paljud asjad ei ole täpsed ja sa luulutad.

Tead, minu jutust ei kooru midagi välja, sinu enda jutust koorub välja asju.
Kui see mees, kes sinu arust sinuga jubedamalt keemias oli nii kergelt teise naise juurde läks, siis ütle mulle, mis teie vahel üldse oli?
Ükski mees ei lähe niisama kellegi käskimise saatel teise naise juurde, kui ta hoolis nt tol ajal sinust. Ja kui läks, siis oligi vaimuhaige ja jälle sõbrannal oligi õigus.
Ütle, mida oleks kaks vaimust haiget pakkunud lapsele praeguses ühiskonnas? Lastekodu ainult ja vaimset puuet.
Unista aga edasi ja mõtle vanadele asjadele.
Ja mis piltilust sa aina soiud. Oled vist väga kole muti, muidu sa ei paneks rõhku ainult välisele piltilule.
Kui nii rääkis vaid sõbranna su jutu järgi, siis ütle, mis see sind nii endast välja ikka veel viib, tosin aastat hiljem?
No tõega...
 
teemad 31. detsember 2013, kl 17.10
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?15,12474007

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?9,12383555,page=1

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?9,12450821
 
P to napakas 31. detsember 2013, kl 17.17
Loe uuesti see vana komm üle, kirjutasin, et suhtlema hakkasime 2 aastat hiljem. Olin veel 20, aga peaaegu 21.

Üldsegi mitte kergelt ei läinud. Ma ajasin teda "sõbranna" abiga 2 aastat minema. Ise imestasin, et kuidas kutil nii suur kannatus on nii kaua minu ja " sõbranna " jamasid taluda.

Mina ise ajasin ikka tükk aega teise naise juurde süütundest, aga ta ei läinud. Läks siis, kui olin lõpuks aborti teinud ja me suhte täielikult " sõbranna " abiga ära lörtsinud.

Ma ei ole kole, täiesti keskpärane olen nagu paljud teised. Piltilus muidugi ei ole, selliseid pole palju.

Mind viib endast välja see, et " sõbranna " ässitusel suhte hävitasin.
 
"" 31. detsember 2013, kl 17.21
P, sa võiks anda endale uusaastalubaduse, et terve järgmise aasta ei kirjuta sõbrannast ridagi ja ei pühenda talle ühtki mõtet. Suudad olla normaalne?
 
P eelmisele 31. detsember 2013, kl 17.26
Seda lubadust anda ei suuda, sest mõtlen selle koleda loo peale pidevalt.
 
nunu 31. detsember 2013, kl 17.35
P, mõtle kohe kindlasti aina veel ja veel ja ulu hästi kõvasti uueaasta ööl ja kutsu seda sõbrannat. Vahel juhtub, et tulebki kutsutav. Milline rõõm siis, saadki naist jälle...Oksendan nüüd vahele, nii vastik. Vaene sõbranna, see oli ikka õudus kuubis, mida ta sinuga taluma pidi. Ausalt.
Tegelikult mõtle ikka jah vaid halva peale, sest sina ju pole head ära teeninud, selline ongi su pärandina kaasasaadud needus esivanematelt.
Kui ma teaksin, kes sa oled ja kus oled, siis tuleksin ise su juurde, aga ainult ühe plaaniga: Oskad arvata, millisega?
 
napakas 31. detsember 2013, kl 17.40
No ja mis siis, et sa selle suhte hävitasid. Hävitasid, siis hävitasid, nagunii enam midagi ei muutu.
Sulle oligi määratud kõik see, mis oli. Lepi sellega ja ela rahus edasi. Kui elada ei jaksa, siis täna ostsin just värske seebi ja nööri mul on ka. Tuleksin ehk külla....?!
 
ha-ha-haa 31. detsember 2013, kl 17.43
P i l t i l u s P puhub paska. Täitsa P - ekkis.
 
P to nunu 31. detsember 2013, kl 17.46
Ma ei soovi ju naist füüsiliselt. Suhelda sooviks.
 
P to napakas 31. detsember 2013, kl 17.51
Oleks kergem küll, kui "sõbranna" andeks paluks. Olnut see olematuks ei tee, aga ikkagi.
Mingigi leevendus.

Aga seda muidugi iial ei juhtu. Hakkas hoopis ilkuma ja nuga mu haavas keerama.
 
jopa Kolla 31. detsember 2013, kl 17.51
Kuule P, hakkasin siit antud lingi
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?15,12474007,page=5
põhjal sinu teist hullu teemat lugema ja seal sa väidad:
Olen käinud Egiptuses ja Türgis..
Teema ise on sellest kuidas sind Marokos piinati. Seega oled kokku vähemalt kolmes välisriigis käinud ja siin eespool väitsid, et ainult ühe välisreisi oledki teinud.
Kas samasugune vale nagu küüditamise jutt oli??
 
nunu 31. detsember 2013, kl 17.53
Vale vastus.
Arva veel, mis oleks see ainumas asi, miks ma tuleksin??
 
P 31. detsember 2013, kl 17.56
jopa kolla
Kus kirjutasin, et ühe välisreisi tegin ? Päriselt huvitab.
 
P to nunu 31. detsember 2013, kl 17.58
Ei oska arvata. Ütle ise.
 
nunu 31. detsember 2013, kl 18.06
tuleksin, et sinuga suhelda, mis seal siis nii keerulist on? Või sa ei taha minuga suhelda? Kurb siis.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.