Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Keskealise üksiku naise elu on põrgu
 
P to Noh 30. detsember 2013, kl 14.25
Kuidas ta piinlik ei olnud nii rääkida peale seda, kui painas ja lunis, et " sõbranna kõige tähtsam, jäta peigmees maha, tee aborti ".

Kas tal tõesti iseenda ees kõige selle pärast imelik ja ebamugav ei ole iseenda ees ??????
 
jep 30. detsember 2013, kl 14.26
See segane jutt oli sinusuguse tolguse minemapeletamiseks, ju norm. jutt ei aidanud. Aga paistab, et sinule ei mõju ükski jutt.
 
P to yep 30. detsember 2013, kl 14.29
Aga miks ta siis segase külge lausa haakus, meelitas ja keelitas, et kui tähtsad me sõbrannadena oleme, jäta peigmees maha.

Vahel elas mu kodus 2 nädalat jutti, et peigmees ei saaks minu poole tulla.
Miks ? Hoidnud siis minust eemale, kui ma ta arust segane.
 
Noh 30. detsember 2013, kl 14.31
Sa oled ju ise öelnud, et tal ei olnud kedagi paremat võtta. Eks siis niikaua kasutaski sind, parema puudumisel. Ma ei saa tõesti sust aru, sul on ju kõik vastused teada, mis sul puudu on?
 
jep 30. detsember 2013, kl 14.31
Kas sa tõesti ei ole kunagi ärakasutamisest kuulnud?
Raamatuid ei ole, filme ei vaata?
 
K 30. detsember 2013, kl 14.31
Ära aja meid oma nõmedusega rohkem vihale!
 
jep 30. detsember 2013, kl 14.33
Te ei olnud ju mingid südamesõbrannad, sa olid talle nagu käekott(mis pidusse kaasa võtta) ja soe tuba+täis külmkapp. Kas sa ei ole kuulnud, et lollidelt tulebki raha (ja kõik muu mis võtta annab) ära võtta.
 
P to yep 30. detsember 2013, kl 14.42
Saan aru küll, et me tegelikult ei olnudki sõbrannad.

Aga kas tal ei olnud piinlik kasvõi iseenda ees, et hiljuti oli korrutanud, kui tähtsad me sõbrannadena oleme, jäta peigmees maha.
Ja siis tahtis kohe minust lahti saada.
Peale seda meelitamist ja keelitamist.

SAMAS SAAB TA JU ISEGI ARU, ET MIS TA ISE PAREM OLI, KUI KEEGI TEINE TEMAGA SUHELDA EI TAHTNUD.
Milleks näo teeb, et sellest aru ei saa ?
 
jep 30. detsember 2013, kl 14.52
Talle ei olnud sind enam vaja ja nagu näha, siis sinust vabanemine ei ole kerge. Ju pidi kõike proovima. Loodetavasti sa enam tal ukse taga niutsumas ei käi?
 
oh appikene 30. detsember 2013, kl 14.54
kas teid oksele ei aja juba?????????????????
 
kivike 30. detsember 2013, kl 14.55
P to Noh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuidas ta piinlik ei olnud nii rääkida peal
> e seda, kui painas ja lunis, et " sõbranna
> kõige tähtsam, jäta peigmees maha, tee abor
> ti ".
>
> Kas tal tõesti iseenda ees kõige
> selle pärast imelik ja ebamugav ei ole is
> eenda ees ??????

Kas sul tõesti enda ja teiste ees piinlik pole, et jätsidki peigmehe maha ja tegidki aborti? Küllap tal on omad deemonid, aga ega need sinu omasid väiksemaks ega olematuks ei tee. Mõni ime, et sul sõbrannasid pole, sa oled päris segane ju.
 
P to yep 30. detsember 2013, kl 15.03
Minu suhtlemine temaga võrreldes oli VÄGA TAGASIHOIDLIK.

Tema tuli minu juurde koju keelitama ja meelitama, et ma ikka oma suhte lõpetaksin.
Ja oli mu kodus mitu päeva jutti, ka 2 nädalat jutti oli.

Pealegi söögi ostsin mina, tema ei ostnud iial. Aga mul ei olnud kahju.

Mina ainult helistasin talle, telefoniarved tuli ju mul maksta, mis algul olid suured.

Tema pool käisin ainult ÜHE korra, ta oli äsja mehe juurde ennast sisse pressinud.
Siis öösel hakkas mind ja mu ema mõnitama.

Olin shokeeritud, et mu ema tümitama hakkas.
Nii ikka ei tehta, jätnud mu ema rahule.
Pealegi oleks ta pidanud mu emale just aitäh ütlema.

Mina võtsin ta kaastundest kahel käel vastu, lasin oma KODUS TAL LAUSA ELADA, peigmehe olin sunnitud ära saatma.

Tema tahtis aga KOHE minust lahti saada, kuigi me suhtlus toimus ainult telefoni teel ja arve maksin mina.

See kuidas mina üritasin edasi suhelda, on NULL selle kõrval, kui jõuliselt ja agressiivselt suhtles tema minuga eelnevalt.
 
õgard 30. detsember 2013, kl 15.09
kuule P, mida sa aastavahetuseks varunud oled? Ma tuleksin sulle koos lastega külla, mul ulub rahakotis tuul, aga kõhud on tühjad. Anna aadress.
 
aga 30. detsember 2013, kl 15.13
P, miks sa neid romaane siia kirjutad? Sa oled kõike seda juba eelnevalt öelnud, mitmeid kordi. Ükskõik, mida see su sõbranna võis teha või öelda, ei tee sinu enda käitumist kuidagi normaalseks.
 
Kats 30. detsember 2013, kl 15.15
Milleks rääkida ühtemoodi kui tegelikult oli teistmoodi?
Kujutan ette, et kõigi nende aastate jooksul, mil te nii-öelda enam ei suhtle ja mil sina oled teda kõikvõimalikul viisil (telefonikõnedele kulunud raha eest oleks su enda sõnul saanud mitu välismaa reisi ette võtta) endaga suhtlema tahtnud panna, on sõbranna üritanud sulle oma mittesuhtlemissoovi kõikvõimalikul moel selgeks teha. Taevakene, tema on üksi ja seda oma kümne aasta jooksul. Meid on siin foorumis hulgim ja aeg on siiski oluliselt lühem.
Sa oled oma nõistmatust foorumlaste jutust aru saamise osas korduvalt tõestanud. Mitte kordagi pole sa vastanud nii, et sellest paistaks natukenegi mõistmist. Su loogika on ikka täiesti isikupärane ja ei haaku ühelgi moel enamuse omaga. Miks peaks arvama, et sa sõbrannaga teistsugust loogikat viljeled?
Ju on see sõbranna proovinud küll heaga ja pahaga, loogikaga ja ilma selleta ning kõik tulemusteta. Tõenäoliselt on paremaid tulemusi andnud (pikemaid puhkepause su kõnedeta) just seesugune jutt, mis sind kõige enam ärritab. Vahet ju pole, mida ta räägib, ega sa ju rahule teda ei jäta nii või teisiti. Ja kui ka ta jutt olnust erineb, kuid siiski hingetõmbepause võimaldab, siis ongi see tema jaoks ainuvõimalik viis.
Aina enam on usutav, et sõbranna oli sinuga suhtlema hakates naiivne, kui soovis sind su eraklusest välja tuua. Kõik need väljaskäimiste kohta esitatud selgitused võisid olla vaid katteks ta tegelikele kavatsustele. Ja tegelikud kavatsused seisnesid hoopis sinu muu eluga tutvustamises, inimeste sekka viimises, su silmaringi laiendamises - kõik selleks, et sind samamoodi aidata, nagu foorumlasedki on püüdnud teha.
Aina enam on usutav, et mees, kes sulle lapse hakkama pani, võis olla libekeelne ärakasutaja, kel tegelikke plaane sinuga elu jagada üldsegi polnud. Abordisoovitus võis tuleneda just sellest, et kuidas saaksid lapsega hakkama, kui su elust arusaamine nii eriskummaline on. Eks sõbranna selle aja peale sai juba aru, et sind ei õnnestu teistsuguseks teha.
Aga seda ei kujutanud ta ette, et sinuga nii pikaks ajaks sedasi hätta jääb.
Sinu praeguse elu seisukohast pole absoluutselt oluline, kas see naine, kellega sa enam kui kümme aastat tagasi tihedamalt läbi käisid, oli abivalmis õilishing või pahatahtlik manipulaator või sel hetkel eluga kimpus olnud naine kõigi oma puuduste ja voorustega. Sinu praegust elu ei puuduta see ühelgi moel. Kordan, mitte ühelgi viisil pole su praegune elu seotud kunagise sõbrannaga. See, et sina tast lahti lasta ei suuda ja elumõtet vaid temaga seotud küsimustele vastuste otsimises näed, on kõige halvem asi üldse, mida oma keskealise naise põrgulikust elust väljatulemiseks oled ette võtnud. See pole mitte vaid halvim viis, see on haige viis. Kui tahad terveneda, siis tuleb sul abi otsida professionaalidelt.
Terve mõistusega inimesed ei klammerdu mineviku külge nii nagu sina.
 
õgard 30. detsember 2013, kl 15.21
P, kuhu kadusid? Miks minule ei vasta, kuhu tuleme? Tuleksime juba täna.
 
aff 30. detsember 2013, kl 15.26
See siin on Oburje kliinikumi palat nr 6. On üks haige, kellel on muidugist aega küll siin hämada, see hämamine ongi tema elu sisu, aga ülejäänutele tahaks kõrva sisse karjuda HALLOOOO, mis teil viga on?!

Igaüks teist miskipärast mõtleb, et kui psihhiaater Aadu Kadakas ei suutnud kulbiga panna teemaalgatajale kulbiga kaane alla, siis tema nüüd tuleb ja paneb ja voilaaa, nobeli preemia on garanteeritud...

Selliste ponnistuste eest olete te ju ise Oburje kliinikumi kuuendama palati kohta väärt. Seal siis võite seda teemat arendada viimsepäeavalaupäevani eksole.

Head vanaaasta lõppu!
 
krt 30. detsember 2013, kl 15.46
Affil on vist õigus, tundub olevat lootusetu juhtum.
 
õgard 30. detsember 2013, kl 15.48
P, ihne oled või?
 
jess 30. detsember 2013, kl 15.51
Ongi 60 lehekülge täis ja aasta pole veel läbigi :))
 
P to Kats 30. detsember 2013, kl 15.51
" Sõbranna" tahtis minust lahti saada KOHE, kui oli endale mehe leidnud.
Mu kallal norimine ja musta valgeks rääkimine hakkas ka KOHE.

MA VÕTSIN KAUA AEGA HOOGU, ENNE KUI JULGESIN ÄÄRIVEERI KÜSIDA, MIKS MINU SUHE OLI VAJA LÕHKUDA, KUI MIND VAJA EI OLEGI.

"Sõbranna" oli naiivsusest väga kaugel. Teda huvitas ju ainult enda heaolu, enda soovid.
Ega mina siis teda ei huvitanud, lihtsalt teised naised põlgasid teda ära.

Põlgas mind ta ALGUSEST PEALE. Ma sain kohe aru, et asi on mäda, aga mul oli hea meel, et keegi minuga suhtleb ja pigistasin silmad kinni.

Meie esimene kokkupuude oli selline. Üks juhututtav viis mind enda poole, kus ta juhuslikult " sõbrannaga" koos üüris ahiküttega 2-toalist.

" Sõbranna " ilmselt nägi kohe, et olen tossike.
Küttis parasjagu ahju.
Hakkas mu kallal ülbitsema, et kas sinusugune üldse oskab ahju kütta eeh-eeh, tule küta eeh-eeheee.

Ma ei saanud üldse aru, miks täiesti võõras heast peast ilma mingi põhjuseta minuga ülbitsema hakkas.

Kusjuures see ülbitsemine oli tõesti võigas.

Ma ei jõudnud ära imestada. kuidas mehe moodi naine nii ennasttäis on ja mis ta mu kallale järsku kargas, olime ju võõrad.

Ja paar aastat hiljem hakkasime suhtlema.
Ma ikka vahel mõtlesin, et täitsa lõpp, ma ju suhtlen naisega, kes mind kunagi nii põlglikult kohtles.

Aga kuna mul olid süütunded ja hea meel, et keegi minuga suhtleb, siis ma unustasin selle koleda alguse ära.
 
õgard 30. detsember 2013, kl 16.00
 
P to Kats 30. detsember 2013, kl 16.07
Appi, aborti soovitas ta mul teha, sest ei suutnud taluda, et ma nii kena mehega lapse saan, aga tema ei saa.

Kui ma oleks rase olnud joodikust ja tema meelest hästi nõmedast mehest, siis ta oleks peale käinud, sünnita, hoia mehest kinni.

Kui olin alles 25-26, käis " sõbranna " mulle lausa peale, et hakkaksin elama ülekaalulise alkohoolikuga, kes mulle üldse ei meeldinud ja kelle sõbrad olid VANGLAS istunud ja ajasid mulle hirmu nahka.
Kui seal külas olin, siis üks vangist sõber käskis mul näidata ette oma käekoti sisu, et äkki on mul raha ja nad saavad juua.

Ihukarvad tõusid püsti ja sellisega käskis su meelest hooliv " sõbranna " mul pere luua.
 
K 30. detsember 2013, kl 16.21
No näed siis - absoluutselt kõik inimesed hakkavad sind ära kasutama ja mõnitama ja kõikidega on probleeme alati! On asi siis teistes? Ei, P, asi on SINUS!
 
P to Kats 3-s kord 30. detsember 2013, kl 16.22
Kui " sõbrannat " mu kõned tõsiselt häirinud oleks, siis oleks ta ju nr ÄRA VAHETANUD.
Miks ta ei vahetanud siis ? Sekundiga oleks mu helistamisest lahti saanud.

Miks hoidis alles vana tel numbrit, kui leidis armastatud mehe, keda nii kaua oli otsinud ??????

Vahetanud siis tel.nr ära, nagunii oli minevikuga lõpparve teinud ja teisi sõbrannasid tal eelnevast elust ei olnud.

Helistanud oleks talle ainult mõni vana meestuttav, kelle vastu tal mingit huvi ei olnud.

Seega oli tal ükspuha, kas ma helistan või ei.
Vastasel juhul oleks kohe nr ära vahetanud.

Pealegi helistamistest sain haiget ainult mina.
Talle pakkus lõbu, kui mul oli valus.
 
P 30. detsember 2013, kl 16.23
K
Miks kõik ? Leian, et " sõbranna " on väga-väga suur erand. Teist nii alatut inimest ei ole.

See vang oleks igaühelt raha nuianud.
 
K 30. detsember 2013, kl 16.31
Tuleta meelde oma Maroko seiklust, kus sind ainsa turistina mõnitati ja sinu üle irvitati. Samuti rongisõitu, kus sulle jälle peale hüpati. Neid juhtumisi on ilmselt mustmiljon ...
 
P 30. detsember 2013, kl 16.38
K
Need on ikkagi pisiasjad " sõbranna " alatusega võrreldes. Ma päriselt usun, et teist nii salakavalat ja alatut inimest maailmas ei ole.

Tundsime teineteist ju palju aastaid, kuigi vahepeal puutusime harva kokku. Tervelt 13 aastat tundsime teineteist ju enne tema meheleminekut.

Siin pahandatakse, et miks ma ei suuda alatu käitumisega leppida ?

Ja miks " sõbranna " üldse nii kaua minuga suhtles, kui ma nii loll, nõme, pugeja ?

Suhtles, sest kõik need 13 aastat otsis minu abiga endale meest.
Vahepeal olid pausid, aga kui tal jälle tuli isu minna meest otsima, kutsus mu kaasa.
Miks sellist ALATUT käitumist siin normaalseks peetakse ?
 
K 30. detsember 2013, kl 16.48
P, kordame siis veelkord üle - keegi ei pea sõbranna käitumist ausaks ja õigeks! Aga sinu praegust käitumist samuti mitte ... kaua sa selle paistel veel ennast soojendad ja praed???
 
hallooo 30. detsember 2013, kl 16.56
P, kas su pähe ei jõua see lihtne asi, et mida halvemas valguses sa oma sõbrannat näitad, seda idiootsem paistab su enda käitumine? Inimene, kes laseb teisel - sinu sõnade järgi alatul, koledal ja kompleksidega - inimesel öelda, et kuule, tee aborti, veel hullem, teebki siis seda, ei ärata isegi mitte haletsust, vaid võõristust.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.