Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Keskealise üksiku naise elu on põrgu
 
arvan 28. detsember 2013, kl 21.12
P, sul on mingi kerge puue, sellest ka su ema käitumine. Anna oma sõbrannale andeks, ta ju ei teadnud seda. Ja katsu oma ülejäänud elu mõnusasti elada.
 
aita-leida kuusepuu 28. detsember 2013, kl 21.58
Mis teema teil nende teiste naistega oli, miks nendele vaja meeldida oli? Sina töötad üksi, sõbranna oli lausa töötu, mis tuline valu teil nende teiste naiste järele mõlemal oli?
 
P 28. detsember 2013, kl 22.10
Arvan
Ei olnud mingit puuet, olin tavaline tüdruk nagu teisedki.

Aga kuna mulle korrutati, kui väärtuslikud kõik teised tüdrukud on, teavad ja oskavad kõike, ei tee iial ühtegi viga.

Siis ma jäingi seda uskumatu, et ma olen kõlbmatu ja väärtuslike tüdrukuteni ei küüni.
Nii ma hakkasingi ennast kogu naissoo ees süüdi tundma.

" Sõbrannal " oli väga lihtne seda ära kasutada.
Minu naiivsus oli selles, et ma ei uskunud, et komleksides inimene teist kompleksides inimest tümitama hakkab.

Mis mõttes ta parem oli, ise oli ju samuti alaväärsuses vaevlev ja teiste poolt tõrjutud.
 
arvan 28. detsember 2013, kl 22.12
Ahah, no eks sa lase edasi siis :D
 
??? 28. detsember 2013, kl 22.18
kaua sa veel viitsid seda vana jama siin korrutada?
 
aita-leida kuusepuu 28. detsember 2013, kl 22.24
miks sa minule ei vastanud?
 
no 28. detsember 2013, kl 22.29
mis see siia puutub, et su sõbrannal ka kompleksid olid. Paljudel on muide, inimestel on igasuguseid komplekse ja sundmõtteid ja hirme.
See ei tähenda, et kõik peaksid seda elu lõpuni aina vaagima, et miks just nii oli ja miks just naa oli ja miks öeldi sedasi ja mitte teisiti ja kuidas üks kompleksidega loll tohib teist lolli ära kasutada jne.
Ei kasutatud sind midagi ära, ära mitte kujuta ettegi. Lihtsalt nii oli. Sina olid tossike järelikult rohkem ja keegi pidi seda teie omavahelist kompleksides suhet sel hetkel lükkama. Ja siis su sõbranna võttiski juhtimise enda kätte, sest sinust polnud asja.
Ja ajasidki teda raevu, sest tal sai siiber kõike ise otsustada ja juhatada, ta tahtis ka mõnusalt vaid teha seda, mida öeldakse. Aga sinust polnud ütlejat, ega juhtijat, aga meestejahile sa kõlbasid kohatäiteks kaasa küll, ikka parem, kui lausa üksi.

Aga see sinu sõbranna uus sõbranna on ilmselt sirge seljaga ja omab oma arvamust ja seepärast su sõbranna lasebki tal oma elus olla. Kas sa arvad, et ta mõnd toslemit oma kodus töllutamas taluks v?

Aga jah, P, midagi pole parata, sina oled siin ilmas seekord just selline nagu sa oled. Kunagi hiljem ehk sünnid neegritemaale hoopis teise inimesena ja oled võib olla ise juhipositsioonil. Kannata see eluke siin ära ja oota paremat võimalust. Muud polegi ju loota, ei sinul, ei meist kellelgi.
 
K 28. detsember 2013, kl 22.30
Kas su vennal on ka kompleksid oma lapsepõlvega seoses? Kardab ka naisi?
 
üks küss 28. detsember 2013, kl 22.59
P-l läks vahepeal pisut nihu, ei saanud vist eriti aru mu tekstist ja nüüd ilmselt magab juba norinal...
Pole hullu, juhtub, juhtub....
 
P 28. detsember 2013, kl 23.47
Aita leida kuusepuu
" Sõbranna " tahtis suhelda ENESKINDLATE piltilusate tibi-tüüpi naistega, ta imetles neid ja tahtis olla nende sarnane.
Aga ta mehelik tahumatu välimus ei andnud tipi-tüüpi välja ja teda ei võetud omaks.

Ma tahtsin samuti ka teiste naistega suhelda, sest algul saime " sõbrannaga " üsna harva kokku ja ma tundsin, et midagi on mäda.

Üks küss
Ei maga, homme vaba päev.

K
Vend ei tegelegi naistega, kompleksid jah.
On poissmees.

No
Sellepärast et " sõbranna " hakkas minu komplekside üle ilkuma ja tundis, et on minust parem.

Mina tema komplekside üle ei naernud, mulle ei tulnud pähegi.

" Sõbrannal " oli mind just tossikesena vaja.
Kui mina ettepaneku tegin kuhugi minna, siis ta ju ei tulnud !
Minu ettepanekuid ei pannud ta tähelegi.
 
P 29. detsember 2013, kl 00.33
No
Toon ühe näite.
Käisin õhtuti üksinda pubis istumas. "Sõbranna " irvitas, et ma käin seal nagu tööl.

Olin tõsiselt üllatunud, sest ta ise käis kunagi samamoodi igal õhtul üksinda pubis, kui ma vahepeal teises linnas elasin.
Ja mina PÄRISELT imestasin, et kuidas saab iga päev baaris käia.
Aga ma ei öelnud midagi.

Ise käis ju samamoodi iga päev pubis, aga kui hiljem mina käisin, hakkas õelutsema.
Imelik nagu.

Äkki kartis, et kohtan seal meeldivat meest. Ja et seda ei juhtuks, tuli mu enesehinnang tümaks teha.

Ja kui ma teda kaasa oleks kutsunud, ta ei oleks tulnud.

Kutsus mind kaasa, kui TAL tuli isu meest otsima minna.
Ma olin selline hea ori, alati valmis.
 
jorss 29. detsember 2013, kl 01.13
Olite teie ikka ägedad lõbueided kui igal õhtul/öösel kõrtsides käisite. Nüüd ei lähe enam kaubaks või?
 
P 29. detsember 2013, kl 03.49
Jorss
Koos ei käinud me üldsegi tihti.
Oli mingi periood, kus käisime tihemini, siis jälle harva.

Mina käisin pubis istumas igavusest.
" Sõbranna " käis endale meest otsimas. Seega meil olid väljas käimisel mõlemal erinevad eesmärgid.

Ei olnud me kumbki ägedad. " Sõbranna " paaniliselt otsis meest, sest kartis, et ei leia kedagi oma meheliku välimuse pärast.

Mina käisin igavust peletamas.
 
P 29. detsember 2013, kl 13.04
Minu viga oli naiivsus.
Lihtsameelselt uskusin, et " sõbranna " on mulle suhtlemise pärast samuti tänulik nagu minagi.
Sest oleks temagi ilma minuta üksinda olnud.

Masendav oli see, et peale meheleminekut hakkas ta kogu oma minevikku eitama ja musta valgeks rääkima.
Mis tegi talle muidugi haiglast lõbu, mida mina jällegi ei mõista.
 
sinu valik 29. detsember 2013, kl 13.15
kas jäädki elu lõpuni ennast haletsema ja heietama ja sõbrannat ning teisi süüdistama või siis jätad kõik seljataha, ajad selja sirgu ja lähed oma eluga edasi. Süda läheb pahaks juba su vingumist lugedes, ausalt. Veel hullem oleks sellisega suhelda reaalses elus. Kuid muutusi endas võid ja saad läbi viia vaid sa ise koos nendset tuleneva tulevikuga. Või siis ela oma haledat elu edasi ja vingu-virise-haletse ja naudi seda. Head aasta lõppu. Uue aasta kvaliteet on juba sinu teha ja otsustada.
 
v lessuu rodiilos joolotška 29. detsember 2013, kl 13.19
seda, et misse teema nigu on või misse küsimus on?
saaks kuidagi ühe postitusega lühidalt ära ütelda praegu seda või ei saa?

maiviitsi praega ega omme ega üleomme ega.. mis seal edasi tuligi?.. kõiki 58 lehekülge läbi tudeerida, a seda valu paistab juba Lenini teoste ühe köite jagu olema.

annaksime hiameelega Teile pädevat abi

lgudepidamisega
Joolotška
 
P to üks küss ja eelm 29. detsember 2013, kl 13.41
Eelmisele
Teema on selles, et ei leia sõbrannasid ja keskeas on masendav üksinda olla.

Üks küss
" Sõbranna " ju meelitas mind VALEDEGA.
Korrutas, kui tähtsad me teineteisele oleme jne.
Tegelikult ma ei tähendanud talle mitte midagi.

Miks sa hukka mõistad, kui ma teada tahan, miks mulle sellist umbluud rääkis, kui ise mõtles endamisi risti vastupidi ????????

Kui ikka sind on VALEDE meelitustega midagi tegema meelitatud ja peale seda sind enam tundagi ei taheta, kas suudad nii lihtsalt sellest üle olla ???????????
 
abiks ikka 29. detsember 2013, kl 13.43
Probla on see, et suhtlesid masoistist kapi-lesbi(ei suuda endalegi oma eripära tunnistada) ja sadistist bi-seksuaal. Bi leidis mehe, sai lapse, leidis uue sõbranna. Mahajäetud kapi-lesbi on nüüd kadedusest hullumas ja seda juba 10 aastat.
Anna abi!!!!
 
E 29. detsember 2013, kl 13.47
hull eit, siit sa vastuseid oma luuludele ei saa!!!
 
P 29. detsember 2013, kl 13.48
Abiks ikka
Kordan veel üle.

Kui " sõbranna " ei oleks mõjutanud mind VALEDEGA MEELITADES oma peigmehest lahku minema ja aborti tegema, siis ei oleks praegu mitte mingit probleemi.

Ma ei suuda sellest üle olla, et ta mu elu hävitas ja hiljem näkku irvitas.

Isegi kui ma näiteks oleksin olnud kapi-lesbi, siis " sõbranna " oli mulle füüsiliselt täiesti vastuvõetamatu, häirivalt inetu naine.

Aga mulle ei olnud suhtlemisel ta välimus tähtis.
 
E 29. detsember 2013, kl 14.19
kaua sa seda jama siin veel korrutad? nädala? kuu? aasta? nii kaua kui elupäevi jagub?
 
P 29. detsember 2013, kl 14.31
E
Nii raske on " sõbranna " alatust käitumisest üle saada.
Pidevalt mõtlen selle peale, millest ja kellest tema pärast ilma jäin.
 
Joolotška 29. detsember 2013, kl 14.34
ahah. selge pilt väikeste ähmasustega.
terve patoloogiaga, nigu ära üteldud ennist sai, ei akka praega tutvuma, nu a abi anname ikka.

esmaabi NR.1

kui üle olla ei saa tuleb alla panna ja alla olla.
ei ole mõtet vägisi ülespoole punnitada seal mitte. niikui alla saad ja juba oled natukene olnud, läheb kohe paremaks. see on puhtprohvülaktline võte.

teismelineabi NR.2

kui Teie sõbrannasid kusagilt ikkagi üles ei leia ja hakkab juba masendama seal, siis:

a) otsige sõber ja rääkige temaga. võib ka koera. võib ka emase koera või muud kodupudulojused (lehm, lammas, siga, mutt, rott jne). siin kehtib lihtne floorafaunaline füüsikareegel - mida rohkem loomi, seda rohkem saab rääkida!

b) kui Eesti rahva ja loomaarvust kipub valikute tegemisel ja ülesse leidmisel väheseks jääma, nigu käesolevast epopöast aru võib saada, siis kolige kerge südamega näituseks Baškiiriasse või mõnda -stan riiki, kus looma ja rahvaarv on Teie tagasihoidlikele nõuetele vastav. kusjuures bpoonusena on nendes imelistes kohtades kõik nii ilusasti maalähedane ja ökonaturaal endistviisi j PH on seal kõigil neutraalne.

c) kui need esimesed abid ei aita, siis hankige omale meie kliinikumi sooduskaart, millega saab hankida omale soodsalt kliendikaardi, millega saab hankida omale kuukaardi, millega saab hankida omale meie kauni kliinikumi enneolematuid püsikliendisoodustusi ja siis ostke kohe trammi pilet Oburjesse, või kui Teie olete Kilulinna auväärt kodanik, siis Teie saate tasuta trammiga sõita eksole (viimane vähendab juba iseenesest masendust kusjuures!). meie ootame avasüli Teid lahkesti Aa.Emm.Kalojaani straße 2 meie ülimoodsas ambulatooriumis kabinetis 6.

abitu 3

eee seeee abordi ja kellegioma peigmehe ja valetamise asi jääb meile praega siiski segaseks jällegi, sest nagu Teie juba vägagi hästi teate, ei ole meie saanud tutvuda Teie anamneesiga, kus sellele segasele vihjele kindlasti leiduks pädevaid vastuseid. seepärast jääme nendes küsimusis praega äraootavale seisukohale.


ja kindlasti ärge loobuge oma erilse erinevusega meid kõiki ka edaspidi rikastamast.

Teie Joolotška
 
veidrad eelistused 29. detsember 2013, kl 14.40
Kas poleks mõtekam sõbrannade otsimise asemel leida endale uus mees ja võibolla pole hilja ka laps saada?
 
kuule_ 29. detsember 2013, kl 14.41
Sa vist ei kujuta üldse ette, kui raske on väga paljudel naistel, keda nende mees on pärast aastakümneid kestnud abielu maha jätnud või on mees naise väikeste lastega hüljanud ja lausa kodust välja pere visanud ... Aga sina soiud mingi teise naise pärast ... Lähevad ka teistel elud lörri, usaldatakse ja hiljem pettutakse, aga saadakse ka sellest üle. Sina aga jahud ja analüüsid aastaid, mis valesti läks ja lõpetad varsti hullumajas!
 
Joolotška 29. detsember 2013, kl 14.48
nu ei pea just Hullumajas lõpetama!
meie pakume alternatiivina lõpetamist meie lahkes kliinikumis välja ja sisseõppinud kaunikujuliste klienditeenindajate seltsis.

aga oma silm on oma silm olgu või kuninga silm!
 
P 29. detsember 2013, kl 15.06
Kuule
Kui mehest oleks hiljem lahku läinud, siis oleks see ju hoopis teine asi.
Järelikult siis ei sobinud kokku ja kõik.


Aga lõhkuda eelseisev ilus kooselu kadeda naise pärast, kes mind pealegi üldse ei sallinud, on ikka väga HALE teguviis minust.
Halb hakkan, kui mõtlen, kui hale olin teise naise ees.

Äärmiselt totter on see, et see toimus teise naise pärast, kes nüüd naerab.

Joolotska
Täitsa kihvtid vastused.

Veidrad eelistused
Ei olnud enam uut meest kusagilt võtta, tunneteta kooselu ei tahtnud ju.

Teadsin kohe peale lahkuminekut, et uut enam ei saa.
Rasedaks olen üritanud jääda, aga ei jäänud enam.
Mõni lühisuhe on olnud.
 
P to Kuule 29. detsember 2013, kl 15.12
Kui mees oleks mind ise maha jätnud kas varem või hiljem, siis järelikult ei oleks see mees mulle õige olnud.

Kui mina oleksin kõik õigesti teinud ja mees oleks mingil ajal maha jätnud, siis me lihtsalt ei oleks teineteisele õiged olnud.

Aga lõhkuda suhe teise naise soovil.... Appi kui hale ma olin.
 
veidrad eelistused 29. detsember 2013, kl 15.19
Miks räägid mineviku vormis , järelikult oled käega löönud , ega ei otsi ja loodagi kedagi leida? Huvitav on see , et sõbrannasid jätkuvalt soovid leida kuid mitte elukaaslast. Lapsi on võimalik ka lapsendada.
 
aita-leida kuusepuu 29. detsember 2013, kl 15.37
Tuhat korda haledam on tehtu üle 10 aastat pidevalt kiunuda kui tegu ise oligi.
P, kas sa sellest aru ei saa, et sa muutud aina haledamaks?
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.