Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ettepanek tutvuda!
 
robin 25. märts 2002, kl 09.28
Ilusat päikeselist ilma päeva teile kõigile.
Nagu näha käib esmaspäeva hommikul juba külgetõmbe jutt...
 
Fööniks 25. märts 2002, kl 09.40
Robin: Delfi Woman justkui tõmbab jah.... vahel. Ilmselt sõltub ikka inimestest see tõmme :)
 
Tess 25. märts 2002, kl 10.00
Fööniks, Feliks
Sellest jah. Ega mina täpselt ei tea, seepärast Aktiivselt Naiselt küsisingi.Kas see nõks, et ignoreerid ja siis läheb veel Suuremaks see tõmme. Lõpuks nii suur jõud, et põleb juba...:)
 
Aktiivne naine 25. märts 2002, kl 10.20
Kas ma olen tõesti ainuke siin, kes Feliksi suhtes tõmmet tunneb? :)
 
Tess 25. märts 2002, kl 10.33
Aktiivne naine
Tead, mina olen vist vale inimene, kellelt küsida. Minul tekib tõmme tavaliselt ainult siis, kui ma tunnen ka enda vastas tõmbetuult...:))
Aga muidu oleks küll väga hea omada Feliksi-sugust Sõpra. Omada on siinkohal väga vale sõna, aga...
Noooo Feliks, luksud juba või:)))
 
Feliks 25. märts 2002, kl 10.50
 
Fööniks 25. märts 2002, kl 11.11
Feliks: mis möhhh? :)
Naised muudkui tõmbuvad ja sina siin mühised - nüüd on paras aeg villane kootud vest kappi luku taha panna ja oma ema turule saata :) Ja siis ise kevadet nauttida :)
Ja (VANEM!!!???) õde Fööniks lubab, et ei tee sulle märkusi ;)
 
Laine 25. märts 2002, kl 11.16
Kummaline küll, aga mind "tõmbab" va "ulakas ja liiderlik" piloot...
 
Feliks 25. märts 2002, kl 11.17
Et mida ma selle peale kosta oskan...möhh väljendas kõige tabavamalt vaikivat järelmõtlemist..olek ju inetu niisama salaja piiluda....endast jälge jätmata....
no mida ma nende tõmmetega peale hakkan.....mulle aitab mõnest küll...ma muidugi Fööniks tänan Sind aga nii tõmmatavate kui sõprade jaoks peab aega olema..muidu on nad niisama...ja see pole hea...kuigi keeldunud pole ma kellestki..nii et kui keegi tahab proovida, sii svaikselt ikka saab ju..möödukalt..midagi lubamata...aadress kuskilt ikka leitav ju:)
Aitäh õeraaas:)
 
Aktiivne naine 25. märts 2002, kl 11.30
Feliks: Kui sa ka edasi nii ilusti kirjutad, siis ei suuda ma seda tõmmet enam ignoreerida. :) Kõik, mida selle "tõmbamise" kohta kirjutasid, oli väga õige.
 
Feliks 25. märts 2002, kl 11.35
Aktiivne Naine: mis Sa oled masohhistlike kalduvustega ka või? Et piinled kuni kannatad....või kuulud sellesse kategooriasse, et aktiivsus on Sus sees, aga näidata ei julge...ehk kuna pole kombeks see ja teine, siis ei tee..igaks juhuks, et ega tea, mida arvatakse muidu?
 
Aktiivne naine 25. märts 2002, kl 11.46
Olen alati algataja ja ei jää 99% juhtumitest kunagi ootama teiselt esimest sammu.:)
Ütlesid väga õigesti, et tõmbajate jaoks peab aega olema. See ongi see põhjus, miks seda tõmmet tõmmata lasta ei saa.:)
Vähemalt sa tead, et see tõmme on mul olemas :))))
 
Feliks 25. märts 2002, kl 11.50
AN: ....:) hindan Su avameelsust!
 
tädi anni maalt 25. märts 2002, kl 12.23
teema pole kindlasti enam kuum,aga...kuna jupp aega arvutist sunniviisiliselt eemal oldud,siis ei suutnud kuidagi vastu panna ja pean ka avalduse tegema...

kõigepealt ajas kulmu kergitama siinsete kommenteerijate suhteline noorus...mis iseenesest on ju positiivne märk.

kommentaaride sisu põhjal inimese välimust(loe: ka olemust) kokku sättima hakata on üldiselt riskantne tegevus ja kuna ma eelnenud enesetutvustused läbi lugesin, siis pole seda enam mõtet tehagi, väljaarvatud FELIKSI ja SANDRA oma minu arvates (kusjuures selline pilt tekkis peale paari esimese kommentaari lugemist ja on säilinud tänaseni)

feliks...nagu minu keskkooli-aegne pinginaaber - pikk, mehise kehaehitusega, ääretult flegmaatiliste liigutustega, alati puhtuse järgi lõhnav, miinusprillidega, millede kadumisel jätab abitu mulje, meeldivalt madala häälega, omab oskust soovi( loe:vajaduse) korral moosida komplimentidega nii endast vanemaid kui nooremaid naisterahvaid ja öelda vihaleajavaid inetusi talle mittemeeldivatele...laia silmaringiga ja fanatismini ulatuvate muusika-muusikutealaste teadmistega, üpris auahne, kergesti solvuv, aga mitte komplekside küüsis vaevlev,traditsioonilises mõistes truudusetu, aga omamoodi ustav ometi...

feliks,ma arvasin, et sa oled minust vanem...

sandra...eriliselt uhke ja sirge kehakujuga, pisut pikem kui 1.75,stiilselt riietuv,kannab vähe julgeid, aga sealjuures eriti kvaliteetseid kehakatteid ja üldse on tema ümber hõljumas raha lõhn (heas mõttes!). sõprust...vist eriti ei jaga,aga kuna teab oma väärtust,siis tuttavaks tahetakse temaga saada igal juhul. seisukohad igas eluvaldkonnas on ammu paika pandud ja püsivad kõigutamatuna nagu Hiina müür...ja ma kardan,et vanaemana ta õunapuude otsa ronima ei hakkaks...
 
Fööniks 25. märts 2002, kl 12.35
Tädi Anni: Aga mina? Kas ma sinu kujutlustes ka mees olen? :)
 
sandra 25. märts 2002, kl 13.13
tädi anni: 10 punkti! Enam vähem reaalelu tuttavad nii väidavadki!
väiksed vead:
- olen ainult 170cm
- aegajalt jääb stiilsuseihalus, mugavusesoovile alla ja eriti ma riiete peale raha ei raiska (kuigi arvestades rahalisi võimalusi on see vist siiski rohkem kui nii mõnelgi)
- vanaemana puu otsa ronimine...mhm seda külge minust näevad ainult väga vähesed valitud sõbrad
- oma arusaamu olen samuti valmis muutma ja arendama positiivses suunas, aga see peaks olema midagi väga erilist, mis mind veenda suudaks või vajaduse selle järele tekitaks
 
Feliks 25. märts 2002, kl 13.38
Tädi Anni: a ma ju jõuan veel Onuks hakata:))
Ja ega aastad inimest vanaks tee:))
pikk - olen, mehise kehaehitusega - ei tea mis nii väga.. ääretult flegmaatiliste liigutustega..flegma mõnede arvates..enda arvates on ika koleerikut kah.., alati puhtuse järgi lõhnav - seda kindlasti mitte..pigem tubaka järgi, miinusprillidega - ei pole mitte, meeldivalt madala häälega - pidavat olema jah, omab oskust soovi( loe:vajaduse) korral moosida komplimentidega nii endast vanemaid kui nooremaid naisterahvaid ja öelda vihaleajavaid inetusi talle mittemeeldivatele..suudan-..vaem oskasin enamat..enam ei taha kompolimente visata..vaid siis ütlen, kui asi väärt, .laia silmaringiga - suht pinnapealne siiski, fanatismini ulatuvate muusika-muusikutealaste teadmistega - oh ei kaugelt mitte, üpris auahne - ise arvan, et auahnus puudub..loobisn kiirest karjäärist eratöötaja taseme kasuks, kergesti solvuv - ei enam - nahk on paks, aga mitte komplekside küüsis vaevlev - kas just piinlen..ega eriti pole vist jah, traditsioonilises mõistes truudusetu, aga omamoodi ustav ometi...ju vist ...tubli! Suht täppi:))
 
piloot 25. märts 2002, kl 14.53
arina - ega sa mu katust pole näind?Jäängi ilma katuseta vää...?
 
piloot 25. märts 2002, kl 14.57
no Laine-kuhu sa mu tõmbaks?kas läbi?või sohu?...tegelt need kõik tuttavad kohad!
 
Laine 25. märts 2002, kl 15.07
Kuna oled abielukas, siis paneksin võrdusmärgi sinu puhul sõnade "läbi" ja "sohu" tõmbama... Äkki tõmbax ribadex hoopis :P
 
Marmelade 25. märts 2002, kl 15.09
Laine, hoiatan, et piloot tuleb sinuga kuni soo-ääreni nagu noor loodusesõber kunagi, aga siis viimasel minutil hakkab seletama, et ei! ikka ei saa, pole nagu õigeid säärikuid jalas, kardab põdrakärbseid ja üldse... :))))
 
piloot 25. märts 2002, kl 15.12
...kas tohiks teada,sry,et mis aja,st ja kellega (abielus,ma mõtlen)?Su enesekindlus teeb sulle au!
 
Laine 25. märts 2002, kl 15.12
Teame-teame selliseid, Marmelade! Ma ise peaaegu samasugune :)
 
piloot 25. märts 2002, kl 15.15
Marmelade...see juhtus ainult sinuga nii!
 
Laine 25. märts 2002, kl 15.17
Ah ei olegi abielukas! Oh, sry siis, miskipärast on jäänud selline mulje! No siis sobix ju sind nii mõnelegi poole veel tõmmata või lohistada, aga paistab, et lootust on vähe... arinal ikka kõva edumaa mu ees... :) :P
 
Marmelade 25. märts 2002, kl 15.17
Minuga ka ;)(no hard feelings), aga ka mitmete teistega.
 
tädi anni maalt 25. märts 2002, kl 15.19
to fööniks:

pean tunnistama, et sinu kuju ma pole proovinud luua...aga et mees!?...never...ja lugenud olen sinu ja sinu kohta käivaid kommentaare vahest suurema huviga kui teiste omi.
 
arina 25. märts 2002, kl 15.42
piloot
tühja sest katusest :))
sul olen ju mina. (hoidke teda kinni..)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!