Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ettepanek tutvuda!
 
robin 22. märts 2002, kl 13.55
Marmealade: Ühesõnaga ja suure algustähega Naine omas elemendis
Olen ise ka selline poon-naine~ ürgne emainstinkt on tugev, kuid püüan ise hakkama saada alati, ja muidugi veel see mölapidamatus ka......
 
female 22. märts 2002, kl 13.56
Passiivne jälgija: (158/48/34a/lahutet/2tütart/blond&ninatark). Et miks 1 nii kõneleb ja teine teisiti. Et mida too kolmas sööb, et niskest juttu kirjab. Ja nüüd paljastet...et näe...sööb idusid ja loputab viskiga alla :). Hm. Vahva. Ja milleks veel ise kommenteerida :).
 
Tigr 22. märts 2002, kl 14.01
Tahan teiega jagada midagi, mille saatis mulle mu tõepoolest parim sõber.

(Tuletan aga meelde, et teos on kaitstud Autoriõiguse seadusega, seega vaid nautimiseks....;)


Küünalde tühine leek peegeldub Su huultelt,
käte all hetkel veel purpurne siid,
Su juuksed langevad tuultelt,
kirgede igavikku tunne ära siit viib.

Ma hingan Su lõhna kui valgust,
maitsen Su huuli kui aega.
Ei taju ei lõppu ei algust,
kõikidel reeglitel löön käega!!!!

Sa oled savi mu hellade käte vahel,
millest kunstnikuna voolin Veenust .
Ei iial jätku aega meil kahel,
jahutada kuumade kirgede meelust.

Oled ilus just siin, just nüüd ja praegu,
kui matad mu südame kinkides lähedust.
Annaks saatus veel korra neid aegu,
mil tunnen Su silmi, Su huuli, Su karjatust...
 
Kat 22. märts 2002, kl 14.02
Tigr: yaris on tõesti nunnu ja nii süütu auto, ega sellega saagi eriti ohtlikuks minna, alla 1-ne mootor... igatahes plusspunktid, et mitte bemari :)
 
chameleon 22. märts 2002, kl 14.04
Tigr: nii kena lugu!... kuni tolle karjatuseni. Mis edasi sai? Tappiski tüdruku ära? 8)
 
robin 22. märts 2002, kl 14.04
Hing lausa rõkkab, ilu on ikka ilus või midagi taolist...
juhe on vist kokku jooksnud ainult haigutused ja nüri pilk
aidake........palun....ärgata.....
 
sandra 22. märts 2002, kl 14.07
Tigr, see oli küll nüüd ilus. Väga tõsiselt.
Niuks, mulle meenus oma vana sõber, kes sama kaunilt oskas mulle luuletada.
 
robin 22. märts 2002, kl 14.07
Tigr: tahan kaaaa, olen pooleldi jalamees, mees taksitab mind siia tänna, kuhu vaja
aga ega minust saakski vist auto omanikuga lihtsalt üks liiklus huligaan, nagu neid vähe veel
nii, et vura mõnuga....
 
Tova 22. märts 2002, kl 14.13
Feliks,
sa ei ole kirjaoskamatu muljet jätnud :-) Ega sa mulle ametikirju saada, siin ikka foorum. Ja eks lollusest tulenevad vead ole ikka eristatavd. Sinu puhul pole täheldanud :-)
 
Tigr 22. märts 2002, kl 14.13
 
viisu aal 22. märts 2002, kl 14.16
kil - sale, tumeda poisipeaga, hakkaja, meenutab Jamie Lee Curtist. lapsepõlves pidas poistega kivisõda ja kiikus majakõrguste paplite latvades.

piloot - viibib kinnises asutuses, temaga jagavad tuba Paganini, mees kelle nimi on Jumal ja keegi planeedilt Zorg.
 
piloot 22. märts 2002, kl 14.23
Tigr - õnnitlus ja hea valik(auto)...veits erineb hallist massist...see ei käi küll ainult autode kohta!
 
robin 22. märts 2002, kl 14.41
Küsimus suurele ringile: olen oma kiskleva perekonna sidemees s.t.
suheldakse minu kaudu kuna ise suhtlen kõigiga
jube krat, olen nii närvis praegu et käed ka värisevad, isegi suits ei aidanud.....
olen püüdnud ka keelduda kuid ikka nagu tahaks aidata neid kõiki ja neid lepitada, praegu tunnen et lihtsalt enam ei jõua
 
Tigr 22. märts 2002, kl 14.43
Piloot, aitäh-aitäh, konkreetseid ja ilusaid sõnu on alati hea kuulda :)
 
lexx 22. märts 2002, kl 14.48
to robin
kaks asja ei sobi kokku: rumalad tahtmised ja rahulik elu.
Selles mõttes on olukord lootusetu, lepita palju lepitad.

sidemehest on abi ainult sel juhul, kui üks pool suudab tema poole abi saamiseks pöörduda ja teine pool suudab veenmise mõjul kompromissettepanekule järgi anda. Vastasel juhul suled lendavad ja kisa kriibib taevavõlvi.
 
Minuke 22. märts 2002, kl 14.49

Jälgin seda foorumit siin vahelduva eduga aasta algusest ennem lugesin rohkem naistelehe kommentaare / enam ei viitsi nagu / sealt on meelde jäänud mõned nimed nagu feliks,fööniks ,sipsu ja piloot ei tea isegi miks :) ette neid kujutanud nagu pole kuid miskipärast on tunne küll olnud,et feliks ja fööniks on omavahel seotud ;) no kasvõi juba f tähega kui muuga mitte

Minuke pidas Lexxi küll meheks aga arvatavasti seetõttu,et teab ise ühte samanimelist irl

Siiani olen olnud küllaltki passiivne kirjutaja eks natsa jääb ka väljendusoskusest puudu

female/29/tallinn
 
Urrloom 22. märts 2002, kl 14.53
Urrloom on parandamatu udupea, unistaja, boheemik ja igavene üliõpilane, mitteloomulik punapea, 24, pakutakse 18, meiki praktselt ei kasuta ja kõrgeid kontsi ei kanna, lapsi pole, vallaline, aga toimivas suhtes noorema mehaga. Kaksik, avaldab poolustevahelistest magnettormidest sõltuvalt üksteisele risti vastukäivaid arvamusi, aga 100% siiralt. On öeldud, et Urrloom on sihuke inimene, kellest kuidagi aru ei saa. See tähendab, et Urrloom võib sama hästi esineda parandamatu skeptiku ja küünikuna. Masendavalt tolerantne, ainus probleem on võitmatu antipaatia fanaatikute ja kõikteadjate vastu. Lause, mis iseloomustab? I would really want to be sure of anything the way some people are of everything.
 
robin 22. märts 2002, kl 14.56
lexx: õige ta ju on kuid olen alatiolnud täielik vastane riidlemise suhtes, ma juba pigem lasen ennast süüdistada kui hakkan ise kisklema.....
eks see mu oma viga olen, et kahe tule vahele olen jäänud
thanks enyway
 
robin 22. märts 2002, kl 14.58
urrloom:
tähendab siis, et täna üks ja homme teine inimene.......
teame teid kaksikud...
 
chameleon 22. märts 2002, kl 15.06
Urrloomal mõnus nimi...:)

robin: kui suure hulga inimeste lepitaja sa siis olema pead? Ainult oma mehe ja lapse vahel või on ämmad-äiad, onud-tädid kah mängus?
Mina olen kah lapsestsaadik maailmaparandaja ja lepitaja olnud. Kui keegi minu kõrval kiskuma läheb, hakkavad kah käed värisema ja süda rütmist välja. Tõrjun igasugust agressiivsust.
Aga siis sai selgeks, et ega keegi selle peale aitähh ei ütle, vaata, et endale veel kallale ei tulda. Nüüdseks olen selle parandamistungi kuhugi ära matnud ja sellest on jäänud vaid mingi hoomamatu kurbus hinge.
 
Tova 22. märts 2002, kl 15.13
Igavesti tore teema :-) Ei mingit virinat, ilusad mõtted, ilusad inimesed :-) OH KUI ILUS REEDE!
 
robin 22. märts 2002, kl 15.16
Chameleon: kahju kuulda, et sinulgi selline periood läbitud.
pean kahjuks lepitaja olema oma lihaste sugulaste(ema-vanaema-tädid-onud jne.)vahel.
Ja värisema võtab riid mind ka tõsimeeli, eks see lepitamis soov peitub selles, et lapsena ju ei käinud(riiu pärast)oma suguvõsaga läbi, täiskasvanuks saades hakkasin ise sugulastega kontakti otsima, et mitte siin maailmas üks olla ja nii see läks.........
eks ma ürita ka targemaks saada, vanus alles25 nii, et aega veel on......
 
Urrloom 22. märts 2002, kl 15.17
chameleon:
tähh:)

robin:
jaajaa, täna veel korralik töö-ja õpiinimene, homme lähen Supilinna punkaritega tina panema... endal kah huvitavam:))
 
robin 22. märts 2002, kl 15.18
ohh, teeb kohe tõesti meele härdaks, te olete ikka tõesti kõik nii musid siin.....
 
Feliks 22. märts 2002, kl 15.19
:)))) Robin..et tõsi või..ja kõik kohe?:))
 
robin 22. märts 2002, kl 15.21
ei mina vist homseni oodata jõua, sheigin vist juba täna õhtul väikse magusa joogi omale kokku ja ei liiguta lillegi......
oi, mul ju mees ja laps ka, eks peavad siis ise endaga hakkama saama........
 
robin 22. märts 2002, kl 15.23
Felix:ära nüüd hakka norima ja ridade vahelt lugema......
kedagi ma suudlema ei pea, nii et võite tõesti kõik ennast mõnusateks ja musideks pidada........
ma olen täna lihtsalt lahke tibi, muud midagi....
 
chameleon 22. märts 2002, kl 15.26
Oi, kas urrloomad elavad Taaralinnas? :))))
 
Feliks 22. märts 2002, kl 15.27
Robin: novat..ma loengiotse ridade pealt..musid ja lahke tibi ja...:)))
 
Tess 22. märts 2002, kl 15.28
Küsimus nädalavahetuseks...
Kas sõela tüüpi mäluga inimeste jaoks on mõtlemine kurnav protsess?:)))

Robin
Kui oled lepitaja rollist kurnatud, siis ära lihtsalt seda enam tükk aega tee. Tean omast käest, et sind võetakse kui loomulikku nähtust vahemehena ja lõpuks oled vaid topeltkurnatud. Mõtle enese peale ja ole tubli:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!