Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ettepanek tutvuda!
 
Feliks 22. märts 2002, kl 11.28
Sandra: me oleme ju siin vestelnud...mis tähtsust see omab, kui me teineteise nägu ei tea. M eteame teise suuhtumisi, seisukohti...see ju palju olulisem..vähemalt mulle on:)
 
Marmelade 22. märts 2002, kl 11.28
Kat,
ma ainult 24 ka, niiet aega "areneda" küll...
 
Tigr 22. märts 2002, kl 11.29
Tigr siin!

väikeMy, mis Sul plaanis?
 
robin 22. märts 2002, kl 11.29
Feliks
Olen selles enam kui kindel, et sinuga ma oma elu jaganud ei ole, aga jube tuttav oli sinu jutt ikkagi...ehee
 
Feliks 22. märts 2002, kl 11.30
vat jah..kahju, et siia pilte ei saa riputada....oleks kena küll näha kuda te välja näete...aluspesus näiteks...a võib ka selleta:))
 
Feliks 22. märts 2002, kl 11.31
Robin: ära ole ni kindel....kes teab, mida me oma eelmistes eludes kõik teind oleme:)))
 
robin 22. märts 2002, kl 11.32
Prillid pidavat soliidseks tegema ja vinnid, noh pubeka aeg tuleb ära kannatada
 
robin 22. märts 2002, kl 11.37
Feliks: Ega seda ilmaelu tõesti tea, äkki tõesti.....
Ja noh trikoovoor on ikka juba natsa aegunud värk, äkki saab ka huvitavamalt.....
 
sandra 22. märts 2002, kl 11.38
Feliks, kust sa võtad et sa minu seisukohti tead? Ma ju ütlesin, et mulle meeldib mõnikord arvamust avaldada lihtsalt vaidluse tekitamiseks ja vaidlemisrõõmu pärast:))
Ja minu pilt on küll kuskil netis olemas, isegi vist mitu ja juba mitu aastat, ainult, et mitte pesuväel:))))))))))
 
piloot 22. märts 2002, kl 11.50
Marmrlade SRY!Olen 42a.,180cm-84kg.,juuksed veel on alles,vahest kasutan +1,5 prille,elan tihti koos oma 12a tütre(kes on mulle väga oluline inimene) emaga ja olen suht teretulnud veel mõne naisinimese kodus.
Klapin naisinimesega,kellel on tähtis seks ja kes oskab ning tahab selles vallas vältida rutiini.Huviks on kõik kaunis kunstivallas.Tantsin hästi ja see on kohustuslik ka mu partnerile(isegi blondid juuksed ja väikesed tissid ei korva viletsat tantsimise soovi!)
 
Rosamunde 22. märts 2002, kl 11.53
kommin harva, aga milline ma võiksin välja näha, või milline inimene olen?
 
Tess 22. märts 2002, kl 11.53
Feliks
Vanasti pandi autahvlile tähtsamad, eesrindlikumad, isikud:)
Sina kõige suurem kirjutaja, nii, et riputa parem oma pilt(lubatud pesu selga jätta:) üles:))

Sandra
No mis sellest siis ikka, on juba pikemat aega vallatu tuju:)

Robin
Aegunud ja mõtetu kah. Meil siin ongi ju huvitavamalt...:)
 
tsinna 22. märts 2002, kl 11.55
No vaata nüüd kus on üle aegade populaarseim teema! Kõige lemmikum on rääkida ikka endast. Pole minagi sest patust puhas.
Tsinna - natuke üle 30, lahutatud, vabaabielus, kaks last. Välimus ja kasv keskmine, see-eest kehaehitusega õnnistatud, mis lubab pugida shokolaadi ja jäätist ja sellegipoolest igasususte dieediteemade suhtes täielikku ükskõiksust ilmutada.
Meeldib loodus, enamuse oma positiivsest energiast ammutan pikkadel jalutuskäikudel metsas. Loen palju ja käin teatris.
Ei talu inimesi, kes oma prahi metsa alla viivad ega naisi, kes lasevad meestel end alandada.
Siit meeldivad Tova, eneL, Tigr. Eriti Tova erinevatest kommentaaridest, kui ta just fantaseerinud pole, jääb mulje, et ta on ikka väga värvikat elu elanud.
Ettepanek tõsta see teema volüüm 2 all ettepoole, jube tüütu kogu aeg seda hiigelpikka kommentaarijoru lõpuni kerida.
Ilusat nädalavahetust teile!
 
Marmelade 22. märts 2002, kl 11.57
piloot,
jumal tänatud! See kõlas juba hästi/ paremini.
 
Feliks 22. märts 2002, kl 12.03
Robin: ma räägin, et trikoovooru polegi vaja...

sandra: noh eks ma ika eeldan, et kui keegi siia kirjutab, et ju ta siis ennast avab kah..a kui oled lihtsalt vaielda taht - eks ma sis sihukest vaidlevad Sandrat teangi:)

Tess: usun, et m akuskil olen kah..a täpselt ei tea....ah jaa - ma seal trikoovoorus jah...õigemini spordiriietuses - triibulises maikas ja lühikestes pükstes:)
 
väikeMy 22. märts 2002, kl 12.11
Tigr: lihtsalt tundsin puudust sinust, oled vahva kommenteerija alati!
 
Tova 22. märts 2002, kl 12.12
"Karm mutt" on tavaline võõraste iseloomustus minu kohta. Keskeas. Abielus. Elukoht Tallinn. Olulisemad isikuomadused - huumorimeel,kartmatus ülemuste suhtes, otseütlemine, vastutuse võtmine oma tegude ja väljaütlemiste tagajärgede eest, tolerantne, delegeerija, demagoog, imelik, eakohatu käitumisega.
Hobid - mööbliriide vahetus, vein, viin, viski, konjak, brändi, dzhinn, Barclay No1, kõik ebatervislik, lillekasvatus, füüsiline töö, lapitekid, joonistamine.
Ei salli - peenutsejaid, pirtsutajaid, "daamikesi", hiiri, lolle mehi, kirjaoskamatuid, palavust, lühikesi pükse, kakaonahka, turgusid, fliispluuse.
 
Tigr 22. märts 2002, kl 12.13
heh, kui armas......tõesõna.

Tigr lippab korraks lõunale, aga lubab kohe tagasi tulla, niipea kui kabinetti naaseb :)

aijah, siis te tahate ilmselt ka lühitutvustust....ma mõtlen siis tõsiselt selle peale :)

seniks aga ilusat lõunat!
 
Anna 22. märts 2002, kl 12.13

oi kui huvitav teema siin ja mina magasin maha.

mida mina arvasin: Feliksit kujutasingi enamvähem sellisena ette nagu ta ennast kirjeldas.

tess: arvasin miskipärast et umbes 25 a.

elevant: see küll nimest tekkinud totaalselt vastupidine. Arvasin et suurt kasvu (hi-hi nagu elevant ikka)

valeria: arvasin et üle kolmekümnene ja väga konservatiivsete must-valge maailmavaatega

chameleon: päris õige ettekujutus sinust oli. Mõistlikud arvamused.

eneL: meeldivad arvamused, arutleb, analüüsib, ei mõista kedagi hukka. Kujutan ka ette umbes 30 aastasena.

ja Fööniks: kuigi ma tean ja oled ka siin enne maininud, et oled blond, olen ma miskipärast sind alati vaimusilmas brünetina ette kujutanud.
 
sandra 22. märts 2002, kl 12.33
Oh, Tova on täpselt selline nagu ma ette kujutasin! Aga mida sa kirjaoskamatute all silmas pead?
Jään uudishimulikult ootama, mis Tigr kirjutab.:))
Tess: kevad tuleb, peabki vallatu olema! Isa ka juba tükk aega naeruhimuline:))
 
piloot 22. märts 2002, kl 12.33
Arina...kohe ei saa küsimata jätta,et kui pisike sa oled?Mis on sinu jaoks pisike(naisterahva puhul)?
 
Feliks 22. märts 2002, kl 12.35
Anna: aga sa ise...?
 
Tova 22. märts 2002, kl 12.38
Sandra. Kirjaoskamatute all pean silmas inimesi, kes kohe ei OSKA üldiselt õigesti kirjutada. Ma ise kirjutan tavaliselt maile jne samuti hääääästi vigaselt aga ma kokkuvõttes oskan ka vigadeta kirjutada. Kui vaja. :-)
 
Feliks 22. märts 2002, kl 12.41
Tova: juues lõunast viskit, mõtlen jah, et oled vinge mutt jah:)) Ma loodan, et ma ei ole endast kirjaoskamatu muljet jätt...oot parandan nüüd vead ka enne saatmist ära - Sinu jaoks:)
 
Aktiivne naine 22. märts 2002, kl 12.43
Lugedes kõiki neid tutvustusi, siis arvasin samuti, et sellised te kõik olete. vahepeal on uusi nimesid ja arvajaid tekkinud, aga võib-olla on kunagised lihtsalt nime vahetanud...?

Tess, Arina, Fööniks ja Feliks on täpselt sellised nagu ette kujutasin. Feliksi puhul olin kindel, et ta elab teisel korrusel ja et 40 ta vist veel ei ole.
 
sandra 22. märts 2002, kl 12.45
Tova, oeh võib kergendatult ohata:))) Ise pean pidevalt tööga seoses jälgima, et kõik oleks tipp-topp. sellest tulenevalt kaifin tööväliselt seda kui kontrollima ei pea, mõnikord teen suisa meelega vigu:)))
 
Anna 22. märts 2002, kl 12.49
Feliks

Tegelikult olen vist ka ennast siin (kui lausa igapäevane kommija olin) kirjeldanud, aga loomulikult ei jää ju meelde, ka mulle muidugi.

Tallinn, abielu, laps, hea sõber, 27, volüümikas, tõmmu, ülemõtleja, võtan kõike tohutult südamesse, pool päeva on rikutud kui hommikul lehte avades loen juhtunud õnnetustest (eriti kui on juttu lastest), liigagi abivalmis (vist), liiga emotsionaalne, suhteliselt vabameelne, üsnagi tolerantne. Vähe sõpru, palju häid tuttavaid kuna saan üldiselt inimestega väga hästi läbi ja tahetakse tutvuda. Kompleks-raha. Ei kannata kui välja tehakse, ei meeldi raha laenata.
 
Tigr 22. märts 2002, kl 12.54
muidugi oleks hirmus tore kõigepealt küsida, et "mis te arvate, milline ma olen...", aga ei tõuseks sellest kasu meile kellelegi. oma kommentaare võite ju anda ka pärast minu monoliigi :)

seega, pole mul enda kaitseks öelda rohkemat kui vaid, et:

21
vaba ja vallaline
tugev
õrn
kange
pehme
armas
kuratlik

ja kõike seda parajas annuses parajatel hetkedel :)

välimuse suhtes ei oska hinnagut anda vaid muule kui juuksevärvile ja pikkusele - blond, 181...
 
Feliks 22. märts 2002, kl 12.57
Aktiivne Naine: kuda sedamoodi...et tead mind...asi läheb huvitavaks..kirjelda ennastki..palun:

Anna: kiitus:)
 
sandra 22. märts 2002, kl 12.59
Tigr, kas tõesti ainult 21??? super! Ei ole tulevik tume:))))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!