Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ettepanek tutvuda!
 
Tiiu 22. märts 2002, kl 15.30
Minu nägemuses on Feliks...
nii 43 aastat vana ja tal on kootud vest. Töötab hulgilaos või restoranis või hotellis. Keskastmejuht. Ülemine esihammas on katki aga eriti see ei paista. Ülemises vasakpoolses sahtlis on kirjaklambrid, mida kunagi vaja ei lähe, plastmasslusikas ja pool lehte nätsu. Selja taga riiulil on torakas pikk vääntaim ja neli Invicta koolituse kausta. Laua all on talvesaapad ja pruun diplomaatkohver (moodsam ikka). Kohvris on millegipärast muude asjade seas ka 1999.a. veebruari Tehnikamaailma väljaanne ning kaks koerapiltidega kleepsu. Arve on kõigis kolmes pangas ja autoks on Toyota Camry vms.
Ja kollektiivi lemmik, temast lemmikum on ainult sekretär Merle, kes tahab et teda assistendiks kutsutaks. Näiteks nii.
No kas saan vähemalt 3 punkti 10st võimalikust?????
 
robin 22. märts 2002, kl 15.31
Felix: just, just...... kas soovid enne parameetreid ka teada, või tulgu mis tuleb......
 
Tova 22. märts 2002, kl 15.35
Tiiu, kuhu jäävad käpikud muhu mustriga? Diplomaadis? Ja talvesaapad on sellise pruunid ja pika säärega ja ta kannab viigitud ülikonnapükse nii, et sääred keerab väljapoole viltu, lapib kokku, seejärel topib saapasse? :-)))
 
female 22. märts 2002, kl 15.40
tiiu: miks toyota camry?
 
chameleon 22. märts 2002, kl 15.40
Kui me nurga taga suitsu käisime tegemas, siis ta sihuke küll ei paistnud. :)
 
Feliks 22. märts 2002, kl 15.42
Robin: möhh? ma piirdun musiga....mul õhtused plaanid tehtud..ja lõunane viski kisub juba pärastlõunaseks..ja varsti vaja autoga sõita:)

Tiiu: :))) lahe ettekujutus..loe punktid ise kokku..aastatega eksisid +6, kootud vest on aga ei kanna, ei ole hulgiladu ega restoran ega hotell..ei kannata kindlat reziimi ni palju..on hoopis teistlaadi töö...esihammas (2 tk) on katki, ei paista jah - kroonid peal - mõlemad katki löödud -kaklustes....kirjaklambreid kõsin toanaabritelt, mul läheb ned alalõpmata vaja - toanaabritel on nad olemas mu jaoks...ja sahtlid on aint paremal pool...plastmasslusikat pole..käin söömas kohalikus pubis ja muidu kohvi segamiseks kasutame hõbelusikaid...nätsu hoian autos - suurtes pakkides padjad...selja taga on hoopis aken -paistab kirikutorn...taimede eest hoolitsevad toanaabrid (2x female 45+)..laua all on aint prügikorv,,diplomamdikohver on kodus ülemises kapis (aastast 1982) - sees vanad dokumendid...talvesaapaid ei kanna - autoga liikudes pole ju vaja ja kotti kah ei armasta - pabereid kannan mapis..üks tehnikaajakiri on - autos -värske..ajakirju ei loe ja kleepse kogun magamistoa kapi siseküljele...koeri eelistan koguda natuuras..ühekaupa...arve on kahes pangas - neist üks kasuatmata..auto on hoopis Lada ( suht uus)..kollektiivi lemmik...ei tea....nad taluvad mind...sekretär ei ole Merle aga kallistame küll, kui tuju on...tal kama, kudas teda kutsuda..mina kutsun nimepidi....mitu punkti said?:)
 
Feliks 22. märts 2002, kl 15.45
Tova: käpikuid ei oma..kuskil kodus kapis..aga nahkkindad on küll..autos...aga pole ammu vaja läind..viigipükse ei kannata..pigem teksad..mustad..nendega saab minu ametit ja tööülesandeid silmas pidades napilt ka tagasihoidlikumale vastuvõtule minna:)

Chameleon: sa nägid õigesti:)
 
arina 22. märts 2002, kl 15.50
nonii,kullakesed.
vat mis toimuda võib kui püüad ennast pisut kirjeldada :))
sõidutasin piloodil katuse ära...aiaiai,nii see küll plaanitud ei olnud..:)
aga nii lihtsalt mind ei ehmata.
 
Rosamunde 22. märts 2002, kl 15.57
kõik on juba nii tuttavad ja kirju aina lisandub. ei jõua kõiki ära lugedagi kui vahepeal tööd teen. täitsa vaffa!!
31/172/56, abielus, poeg. esinen vahel ka teiste nimede all, aga see on mu sarkastilise poole nimi,aga muidu olen kena inimene
 
robin 22. märts 2002, kl 15.58
Felix: mina jällegi võõraid mehi ei musita.....

Arina:tore, et lend hästi läks ja meie sekkas tagasi
Vaja vist ikka üks tubakas teha, kes kampa lööb, seltsis segasem
 
chameleon 22. märts 2002, kl 15.59
arina: ja mina just mõtlesingi, et nüüd on nad kadunud, nii piloot kui sina. Et algasid lennutunnid või sedasi. :)

Feliks: muidugi nägin õigesti, mul ju ulatusliku haardega silmad, mis näevad isegi seljataha. :)

Läheks ära nädalat vahetama vai?
Adahh!
 
Feliks 22. märts 2002, kl 16.02
Robin: kas me ei ole ikka veel tuttavad? :)
Chameleon: :)
 
arina 22. märts 2002, kl 16.02
eieiei.piloodiga ma küll koos ei olnud :)))
 
arina 22. märts 2002, kl 16.03
minu teada on härra piloot rohkem sõnameister kui tegudemees :))
 
robin 22. märts 2002, kl 16.15
Felix: no oled sina ka ikka....
eks ühe õhumusi võid ju saada, noh nii ilusa nädalavahetuse algatuseks.....
aaa mis ma saaaan....
 
robin 22. märts 2002, kl 16.18
Felix: no oled sina ka ikka....
eks ühe õhumusi võid ju saada, noh nii ilusa nädalavahetuse algatuseks.....
aaa mis ma saaaan....
 
Feliks 22. märts 2002, kl 16.25
Robin: õhumusi..:( ma oleks kõva kalli vastu pakkund...sellise suure inimese kalli....tead kui hea see on?

No kena nädalavahetust siis kõigle jah!:)
 
robin 22. märts 2002, kl 16.30
Felix: sa kohe nagu tunneksid mind tõesti, kõige mõnusam minu arust ongi üks hea ja tugev kallistus, teinekord jääb isegi hea sex kallile alla.........
Mõnusat ja lõbusat nädalavahetust sullegi.....ja loomulikult teistele kaaaa
 
Aktiivne naine 22. märts 2002, kl 16.33
Feliks: avaldan endast siis rohkem - 90/68/90 :)
viimasel ajal ei ole ma enam eriti aktiivne, elu lihtsalt sunnib kiirust maha võtma. Aga olen suhteliselt dominantne, sirgjooneline ja põikpäine. Head omadused on hea figuur ja abivalmidus, usun kõike ja kõiki, ehkki ei peaks.
Sinu vastu on tõmme tekkinud :)))), kahtlustan, et oled kirjamees või pead oma igapäevatöös suhteliselt palju kirjutama. Analüütik või matemaatik sa igatahes pole.

Anna: selline nagu kujutlesin (heas mõttes) :)

Piloot: Sa oled kindlasti noorem kui sa väidad end olevat.


Kõike pole jõudnud läbi lugeda.

Kus on Sipsu, N2, lugeja?

Marmelade, Fööniks, Tess: olete mu lemmikud, loen teie komme alati rõõmuga.
 
Tess 22. märts 2002, kl 16.51
aktiivne naine
tähhhh, samad sõnad sulle:)
Jah, kus on sipsu, N2 ja eneL?
Lõbusat vallatut ja armsat nädalavahetust kõigile:)))))
 
Ulla 23. märts 2002, kl 01.49
Hmm, ok, here it comes: 170/65, pikad musta värvi juuksed, välimusest jääb silma ka suur rinnapartii, heatujuline, analüüsiv ja tolerantne. 22-aastane, kõrgkooli tudeng veel:) Ei ole enam vallaline, aga abielus ka mitte, palju toredaid tuttavaid ja veel vähem, aga toredamaid sõpru:)
 
Marina 23. märts 2002, kl 19.20
Minu jaoks olete te kõik väga väga noored inimesed oma õnneleidmise ja selle ootustega...
Loodan ,et õpite teiste rumalusest hoiduma ja vanemate inimeste kavalaid nõkse enda jaoks hoidma.
 
female 23. märts 2002, kl 20.56
Miskesed on vanad?
 
Feliks 25. märts 2002, kl 08.01
Aktiivne Naine: tere! et mida nüüd peale hakata - selle tõmbega?
 
Aktiivne naine 25. märts 2002, kl 08.15
Feliks: ignoreerime seda. :))))
 
Fööniks 25. märts 2002, kl 08.20
Niiii :)

Kas kõik on nüüd tuttavaks saanud? :)

Aktiivne Naine: Kas sa ei ole kuulnud sellisest psühholoogilisest paratamatusest, et mida rohkem miskit tunnet ignoreerid, seda hullemaks läheb? :)
 
Tess 25. märts 2002, kl 08.54
Aktiivne Naine
Kas see ignoreerimine ongi see kaval nõks, millest Marina rääkis?;)
 
Aktiivne naine 25. märts 2002, kl 09.08
Fööniks: Olen kuulnud, aga kas see teooria käib ka virtuaalse tõmbe kohta? Arvan millegipärast, et kõigil siin on omavaheline tõmme olemas :)

Tess: Ei tea, ju vist. :)
 
Feliks 25. märts 2002, kl 09.14
Aktiivne Naine: näib jah; et Sa ignoreerid seda tunnet:))

Tess: oot - et mi snõks....ma ei mäleta?

Fööniks: et ku iignoreerimine oie sobi, et mida siis tuleks teha? :
 
Fööniks 25. märts 2002, kl 09.27
Kõigile: Ehhh :) Virtuaalne, reaalne... mis see siin siis on, virtuaalne reaalsus või realistlik virtuaalsus? :)

Feliks- kui ignoreerimine ei sobi, siis tuleb tõmbel tõmmata lasta :) Nagu kaminas - et las aga põleb :)

Tess: mis nõksust sa räägid? Kas sellest vanade inimeste nõksust, millest Marina? Aga mina seda nõksu ei teagi (ma nõnna noor alles :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!