Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ettepanek tutvuda!
 
Tarakan 21. märts 2002, kl 14.17
Aga kus sa tead, et mees ei vaevle/vaevelnud kompleksides? Inimesed on erinevad ka.
 
robin 21. märts 2002, kl 14.18
Huvitaks selline asi, et kas mõni lehekülastaja ka midagi kõrvataha pannud on? Ise olen küll selgeks saanud tõsiasja, et usalda aga kontrolli ja kui midagi on valesti siis parem oota et sulle ise tullakse rääkima.Siiamaani käis mul ikka nii, et usalda aga kontrolli ja kui midagi mäda siis nõua aru!
Teil siin vist oma seltskond jutustajaid välja kujunenud?
 
robin 21. märts 2002, kl 14.21
Enda kohta ütlen ikka, et "mina ja minu suur suu". Paistab, et paljud siin kommenteerijad vist on sama veaga?
 
Kat 21. märts 2002, kl 14.23
Tarakan: kuidagi tuttav tuleb ette, mu eksmees kah ütles, et tema jaoks liigvarane (21) sedapuhku isaksaamine tuli ainult kahjuks. Nüüd jookseb sarvi maha.
 
vip 21. märts 2002, kl 14.23
kil: see ei anna mulle midagi
 
elevant 21. märts 2002, kl 14.23
to Marmalade:

peegli ees annab väga huvitavaid asju ette vôtta :P

aga muidu tore, kui hingesugulane oled.
 
kil 21. märts 2002, kl 14.24
tarakan, ma enda suhte alguses põdesin nac seda, et mees minust noorem on (kogenematu, ja tulevikus olen mina a la vanamutt ja tema soliidne ja tore härrasmees), aga ajaga on need mõtted kadunud :)
a kas see varajaselt sidumise kompleks on ehk seotud maailma nägemise-tundmise-proovimise sooviga?
 
Kükk 21. märts 2002, kl 14.25
25, mehel, lapsi veel pole. elus palju haiget saanud, kuid praegu eluga väääga rahul. töötan edukas firmas ja õpin ka kõrgkoolis.
 
vip 21. märts 2002, kl 14.27
või ühesõnaga selline:

- -
\ /
\ /
(o (o
(.
'--'

:)
 
vip 21. märts 2002, kl 14.28
äh, vussi läks see värk
 
tibin 21. märts 2002, kl 14.29
vip on Bart Simpsoni nägu, bäää
 
Feliks 21. märts 2002, kl 14.30
teadmata kas ka mina olen see F...aga oletades, siis palun: 37, mees, abielus (3.koosleluvorm) lapsi kokku 3, neist ühte kasvatan - läheb kutt kooli varsti, pikk, norm kaalust 10 vähem, juuksed on ...midagi sellist ebamäärast - pigem utmedad...juuksuris pole ammu käind....pigem teksades kui peaks ülikonnas, elan pealinna serval, töötan teises linnas, eluaeg tegelenud spordiga, kuigi sedasi välja ei näe, mõtlevat liig apalju...tänu sellele olen oma teadliku elu kestel muutnud oma arusaamu ilmast ja maast (ja kõige selle vahele jäävast ) enda arvates peaaegu vastupidiseks. Ei ole kngitus kelegile, mõned siiski suudavad mind taluda. Muud mu seisukohad peaksid enamlt jaolt olema küllap kõigile tegevlugejatele-kommijatele teada:)))
 
mai 21. märts 2002, kl 14.34
kat, see sarvede mahajooksmine pole kyll mingi eriline nooruse asi. kui inimene kord juba selline on, siis on ta ka lõpuni välja (on ka reeglit kinnitavaid erandeid). ehk on sarvede mahajooksmine seotud teatud vabadusesooviga, mis on enamusele meist loomulik vajadus? mina näitex ei salli ahistavaid tugeva omanditundega inimesi ja on ette tulnud, et yhest mehest vabanedes ma lihtsalt täiega õhku ahmisin ja tegutsesin koos võimalikult paljude teiste inimestega - kas seda saaks nimetada sarvede mahajooksmiseks?
hetkel olen "vaba" oma kalli mehe kõrval, keda siiralt armastan :)
 
Valeria 21. märts 2002, kl 14.43
Mulle ei meeldi neti kaudu tutvuda ja ei arva eriti hästi sellistest inimestest. Ise 25, kena välimusega ja hõivatud:)
 
Naine45- 21. märts 2002, kl 14.47
-168-70,blond(not stupid)väikelinnast,juhtival kohal,kolmandal elukatsel,kolm pikka poega, 1x vanaema,omaarust vääga palju elutarkust kogunud,tahaks koguaeg sõna sekka öelda,nii et vahel pean end tagasi hoidma.
 
Kat 21. märts 2002, kl 14.57
mai: jah, mulle tundub ka, et sarvi mõni jookseb igavesti maha. Vabadusesoov? Vaba võib olla vaimselt ja/või füüsiliselt. Antud indiviid vaimselt vabaks saanud ei ole ja arvab (põhjendamatult), et igal pool, kus teda ei ole, on tunduvalt parem. On selline olmeprobleeme ja raskusi kartev tüüp :( Aga see on vist juba muu teema ;)
 
Kat 21. märts 2002, kl 14.57
mai: jah, mulle tundub ka, et sarvi mõni jookseb igavesti maha. Vabadusesoov? Vaba võib olla vaimselt ja/või füüsiliselt. Antud indiviid vaimselt vabaks saanud ei ole ja arvab (põhjendamatult), et igal pool, kus teda ei ole, on tunduvalt parem. On selline olmeprobleeme ja raskusi kartev tüüp :( Aga see on vist juba muu teema ;)
 
sandra 21. märts 2002, kl 15.00
lootusetu 30 a. idealist ja romantik, pisut kuri ja radikaalne rumaluse, nõmeduse ja labasuse suhtes.
Välised parameetrid üle keskmise (tõestatud fakt)170cm, praegu punapea. Mõni ütleb, et liiga naiselik, mõni et liiga poisilik - no saa siis aru.
1 laps - läheb kooli ja alati 1 mees korraga. Kusjuures endal kodus mees suure algustähega sõna kõige paremas mõttes.
 
Fööniks 21. märts 2002, kl 15.02
Valeria: miks on neti kaudu halb tutvuda?

Mina näiteks leidsin siit ühe ülisümpaatse inimese ja kui ta juhuslikult ei oleks naine, võiksin vist temasse isegi armuda ;)))

Pealegi Marmelade vist ei pidanud silmas IRL tutvumist vaid seda, et me virtuaalselt natuke rohkem tuttavaks saaks?
 
? 21. märts 2002, kl 15.06
ok, järetulija rubriigis olin nime all "et nagu nõme" ..see ei olndki nimi, vaid rohkem pealkirja jätk...
olen veel kommenteerinud erinevate nimede all, nagu ei tulegi meelde kõik.
ok, olen 16 (!, enamus siin on ikke üle 20ne), sale, mitte väga pikk, punakate triibutatud juustega...ja ongi vist kõik :)
 
Marmelade 21. märts 2002, kl 15.09
valeria, sa oled ikka üks naljatilk küll...
 
Kükk 21. märts 2002, kl 15.17
muide...mina tutvusin oma mehega neti vahendusel, jutukas nimelt. niiet polegi seal ikka päris kõik perverdid....
 
Aktiivne naine 21. märts 2002, kl 15.23
Fööniks: Sul on 100% õigus! Leidsin ka siit ülisümpaatse inimese ja armusin ära (õnneks oli mees), ehkki ei olnud plaanis siit tutvusi otsida.
 
robin 21. märts 2002, kl 15.23
eks see leht ole ka varsti nagu jutukas...
 
Fööniks 21. märts 2002, kl 15.26
Ma tahaks nüüd jälle hakata jahuma virtuaalse ja reaalse vahekorrast :)))

Et mis seal niiväga vahet? Kui meile kõigile meeldib siin olla, vaielda, isegi tutvuda... Tore ju :)
 
tiigrike 21. märts 2002, kl 15.27
21a,töötan ,õpin kõrgkoolis.Pikk sale tumedapäine,vallaline.Veel olen ma kosmeetika sõltlane,head soovitused siit panen alati kõrva taha.armastan palju sporti teha.Mul ei ole väga palju sõpru ja seepärast ei oma eelarvamusi ka nende kohta,kes seda foorumit külastavad.Foorumit külastan tavaliselt tööajast ja senini olen kasutanud eri nimesid. See siin on mu meelest päris hea meelelahutus vahelduseks.olen tähele pannnud,et tavaliselt kipub mu arvamus ühesugune olema tibi ja marmalade omaga.huvitav kus tibi on? A muidu kõike head teile ja marmalade see oli üle pika aja üks norm teemasid,et väike uurimus või nii ;)
 
Fööniks 21. märts 2002, kl 15.29
veel. Tegelikult oleks mitte nii huvitav ennast kirjeldada, vaid hoopis saada teada, kuidas teised (Näiteks Marmelade ) mind ette kujutavad :)

Eks minapilt võib ju ka nihkes olla. Ses mõttes ei teagi - kas me oleme need, kes me enda arust oleme või need, kes me teistele paistame olevat :)
 
N36 21. märts 2002, kl 15.32
Tere 45! Sama olen mòelnud minagi, útleks, aga ei julge nagu. Elukogemused on ikka úhed vahvad asjad, ei muretsegi nagu niisuguste asjade pärast nagu móningais paiguis kirjutatakse/kaevatakse.

Jaga julgelt teadmisi, mònele vóivad need kindlasti marjaks ära kuluda.
 
robin 21. märts 2002, kl 15.37
To Fööniks
Sorry Fööniks aga millegi pärast olid sa mu kujutlustes 40-ndates habeme ja prillidega mees.
Eks ma püüa üle saada........
 
robin 21. märts 2002, kl 15.40
oleks tõesti tore teada millised me TEGELIKULT oma jutu ja mõtete
varal arvates oleme.....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!