Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ettepanek tutvuda!
 
arina 22. märts 2002, kl 13.06
piloot..
et kas olen blond ja väikeste tissidega? :))
163 cm/56 kg, kui sa just numbreid teadma pead.pisike ka kindlasti sellepärast,et minu taustsüsteemi moodustavad enamasti suuremat kasvu mehed - vaieldamatud lemmikud...
 
Tigr 22. märts 2002, kl 13.06
oot, sandra: las ma kontrollin......jep, täitsa 21, aga üsna peatse lootusega 22-le :))
 
chameleon 22. märts 2002, kl 13.07
Tere poisid, mina siin.... :)
Nii kena siia sisse ronida ja näha, et sandra lausa armuks minusse ja Anna arvab mind mõistlikuks. :) Siiamaani olen enda kohta vaid ühte iseloomustust kuulda/lugeda saanud. See oli siis, kui armas Ben London nimetas mind südametäiega "räigeks elukaks". :)))
Mida rohkem värve, seda lõbusam. :)
 
Lucy 22. märts 2002, kl 13.13
Oi Tigr, kujutasin sind natuke teistsugusena ette: pikkus sama, kuna oled sed kunagi maininud, hirvesilmad, tumedad juuksed ja vanuseks arvasin 25-27.a
Säh sulle! Aga üldiselt oled mu lemmik kommija:)
Ise esinen siin väga erinevate nimede all, ei hakka neid kõiki meelde tuletama.
Vanus 25, õrnemast soost, 1,73 pikk,sale, pikkade kartulikoore värvi juustega, sügavad sinised silmad, pruntsuu. Sõbrad peavad mind äkiliseks, irooniliseks, õiglaseks, seltskondlikuks.
Elukaaslane on, aga näeb veel vaeva minu nö kasvatamise ja nurkade lihvimisega.
Ilusat nädalavahetust kõigile:)
 
ehee 22. märts 2002, kl 13.13
huvitav teema!
tahaks minagi saada aimu sellest, kelleks siinsed alalised "elanikud" mind peavad

tegelikult vahetasin vahepeal aliast (kuna eelmine pandi julmalt pihta)

ega ma arvagi, et oleksin pidanud siin kellelegi mingi mulje jätma endast

ise loen kommentaare ilma nende autoreid visualiseerimata ja ei loo illusioone
 
Aktiivne naine 22. märts 2002, kl 13.15

Feliks: no mitte otseselt, aga kirjelduste, mõtete jms järgi. Kui on tegu väljakujunenud isikuga, siis võib üht-teist ära arvata :) 2.korrus oli lihtsalt sisetunne (elan ka teisel :)

Ise olen endiselt brünett, vanust 28.
 
Kat 22. märts 2002, kl 13.15
Nii chameleon: ole valmis veel komplimentideks! Mulle oled ka positiivse mulje jätnud (Delfi kommentaariumis käid ka vahel?), aga ma ei luba, et ma armun sinusse ;)))
 
Dixi 22. märts 2002, kl 13.17

Chameleon
Ära kurvasta! Mind on piloot 2 x @!#$ saatnud. Olen meelitatud:))))
 
robin 22. märts 2002, kl 13.17
Chameleon: ei taha küll, et sa nina püsti peaksid ajama, kuid mõistlik ja taktitundeline paistad küll olevat, vähemalt oma kommide poolest......
Ajate ikka armsat juttu küll siin tekitate minuski imelikku tuju......
 
robin 22. märts 2002, kl 13.19
Marmealade: Huvitaks väga kas käitud oma tunnete või mõistuse järgi? Tuli selline imelik mõte, ise olen rohkem tunnete kui mõistuse inimene...irv.....
 
robin 22. märts 2002, kl 13.23
Tigr: Arvan, et sinu iseloomistusest jäi välja selline väike seik nagu "kui vaja kriibin ja kriimustan..... ja löön nurru õigel ajal õiges kohas
mis arvad?
 
piloot 22. märts 2002, kl 13.27
Arina(only!)-hoidke mind kinni!
 
chameleon 22. märts 2002, kl 13.28
No vaat siis, nüüd on chameleonil nende heade sõnade puhul seitse korda värvi vahetatud, saba vonksub ja silmad pöörlevad kaks korda kiiremini (ei ole kõõrdsilm!). :)
Nina on niigi alati püsti, et rohkem nagu ei saagi..
Et süda rõõmust ei lõhkeks, läheb ja teeb nurga taga ühe suitsu.
(Ja ei mingeid tervislike eluviise!)
 
arina 22. märts 2002, kl 13.30
piloot
mis siis nüüd?
 
sandra 22. märts 2002, kl 13.31
Piloot, mis siis juhtus? Täna ju nii udune ilm
 
Feliks 22. märts 2002, kl 13.32
Aktiivne Naine: no tegid jah pika jutu iseendast:))
Chameleon: oota mind ka , ja tee kaks, mul piibuga võtab rohkem aega:)
 
Feliks 22. märts 2002, kl 13.34
piloot:loodan, et sa võtad ikka kõrge trajektooriga...........
kukkumine võib valus olla
 
robin 22. märts 2002, kl 13.36
hello feeliks: kuidas sa siis nii minu hea kirjatüki enda nimeliseks tegid.......
sorryyy, koterman vist ajab asju.
 
Tigr 22. märts 2002, kl 13.36
robin: pagan, Sa tunned mind tõesti hästi.....:)

ma mõtlen lihtsalt mõnikord sellele, kuidas ennast iseloomustada ja kuidas teisi, on oht minna libedale teele ja luua illusioone ja soovunelmaid, sest kes meist ei tahaks olla ilus ja tark ja andekas.....ja küllap me ennast siis ka välisilmale niimoodi presenteerime, et söödavam pool välja paistaks, kurku kinnijäävad okkad neelavad aga alla need, kellel jaksu ja soovi sügavamale kaevata.

minu parimad sõbrad iseloomustavad mind nii:

"õrn nagu kristallvaas"
"julge, vapper, tugev jne. nagu üks korralik Tigr olema peab" (kes Karupoeg Puhhi armastavad, teavad, millest jutt)
"sarkasmi, relatiivsuse, iroonia ja melanhoolia musternäidis"
"mitte PANDAV, vaid HELLITATAV"

jne.

eks nad ise vaid teavad, palju selles tõtt ja palju valet (st komplimente), ent tean, et nad armastavad mind sellisena nagu mina neile paistan ja ka siis kui nende illusioonid purustan.

sõpru on mul vähe, ent nad on minuga läbi käinud tulest ja veest...teavad, mida oodata...päikest ja vihma, kalliskive ja rauda...

aga, aitab nüüd küll, ennast kiitmast ei väsi teatavasti mitte keegi.....peaks ka teile kallid foorumlased jutujärje üle andma :)

muide, mul suurepärane uudis, mida kohe peab kellegagi jagama - olen alates eilsest päris enda neljarattalise omanik, on teine selline ümarake ja kuldne.....ja täitsa minu oma...
 
chameleon 22. märts 2002, kl 13.39
Vaat siis, õnnestus Feliksiga juba nurga tagagi ära käia! :)
 
Tess 22. märts 2002, kl 13.42
Tigr
Õnnitlen ja vura siis ettevaatlikult:)
 
mai 22. märts 2002, kl 13.42
tigr, palju õnne :) mis su neljarattalise nimi siis ka on? :) ja kuldne... kuldne mulle ka täitsa meeldiks, aga kui mehele sellest korra juttu tegin, siis hea, et tylli ei läinud :) ja nii olen ma ise juba pikemat aega musta neljarattalise omanik...
 
piloot 22. märts 2002, kl 13.42
tahaks arinat...ja kohe!
 
Feliks 22. märts 2002, kl 13.44
Chameleon: :) oli ju hea...nüüd tüki aega kosutavam:))
 
Titia 22. märts 2002, kl 13.46
minul on selline mure, et ma koguaeg siin erineva nimega olen, nii et aga palju olen! ja selle pärast olengi erinevate nmimedega, et muidu hakkab juba endale ka imelik tunduma, et muudkui kobisen ullult palju!
a olen selline kõrgemat haridust omandav psühhi vallas. Ja igast inimesed kipuvad valima mind selleks, kellelel hinge puistata, nii et paljud probleemid just mläbi teiste inimeste tuttavad. vots, nii et
 
robin 22. märts 2002, kl 13.46
Tigr: ainus palve sulle, kihuta ja kurvita aga jumala pärast ära pane pähe baretti, baretitädid muutuvad jubedaks liiklushuligaanideks.......
ja sõpruse ja sõprade kohapealt oleme siis ühel pulgal, vähe sõpru aga see eest parimad
 
Marmelade 22. märts 2002, kl 13.49
robin,
kui reageerimiseks antakse aega ja võimalust omaette asjaolusid kaaluda, siis olen hirmloogiline. Kui olen sündmuste keerises, siis käitun vastavalt hetkemeeleolule (meeleolud kipuvad keevalised olema) ning sageli tagajärgedele ei mõtle, ehkki peaks.
 
robin 22. märts 2002, kl 13.50
piloot: kas maksab siis kohe nii avalikult....
ehmatad tüdruku sootuks ära
 
Tigr 22. märts 2002, kl 13.53
Tess: aitäh! luban olla roolis kiisu ja voodis....njah..:$

mai: toyota yaris, 3D ja ta on tõesti-tõesti imearmas..

robin: arvad, et muutun kohe huligaaniks kui bareti pähe tõmban? kasvab nina kongu ja küür selga ja silmavalged tõmbuvad punaseks....

hee, te olete kõik nii toredad!
 
Marmelade 22. märts 2002, kl 13.53
arina,
küll me juba teame, mida sa silmas pead, kui ütled, et sulle meeldivad pikka "kasvu" mehed... *lagistan naerda*
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!