Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ettepanek tutvuda!
 
lugeja 21. märts 2002, kl 15.41
to robin
võtsid mul sõnad suust, irww
 
sandra 21. märts 2002, kl 15.43
Vot see oleks küll põnev:)
 
Fööniks 21. märts 2002, kl 15.48
Ahaa. Et habe ka veel :)))))))

Aga põhjenda ka natuke, oleks nii huvitav püüda sinu arvamust mõista:)
 
vovik 21. märts 2002, kl 15.51
Kui te minu peaksite valima, siis ma hakkan vanainimesi üle tee aitama ja teen oktoobrilastele pai.
 
Fööniks 21. märts 2002, kl 15.54
Vovik: mis mõttes VALIMA? :)

Oktoobrilapsi, kuule, pole juba jupp aega enam :) Need on juba kõik suurteks oktoobri-inimesteks saanud :)))
 
sandra 21. märts 2002, kl 15.57
Fööniks, mis sa jamad? siin on juba käsitletud teemat, et mehelik/naiselik mõtlemine ja F=F. Juba meelest läinud?:))
 
elevant 21. märts 2002, kl 15.59
öelge mulle ka, milline ma teie arvates olen!
 
Fantasmorgana 21. märts 2002, kl 16.03
Vovik - sonimütsiga, väikese õllekõhuga, lühemat kasvu, heleda peaga käbe tegelane. pläru pidevalt suunurgas, kommenteerib pisikese irvega, üleoleval toonil.
Feliks - pikemate, hõredate lokkis juustega, vanaemakootud rohelise-kollasetriibulise vestiga, lahtise kannaga toasussid, kidura kehaehitusega, elab emaga, naistega intiimsuhted puuduvad.
Fööniks - Feliksi vanem õde, sellega on kõik öeldud.
 
robin 21. märts 2002, kl 16.04
to fööniks
Kui nüüd algusest alata siis tegelikult lugedes siin kommentaare ei süüvinud ültse kas on mees või naine. Kuna sinu nn."nimi" oli päris huvitav siis lihtsalt silme ette kerkis pilt:ca´40 a.mees, habe, prillid. Nüüd siin lugedes kes sa "päriselt oled lõi ikka pahviks küll!
Samas ei imestaks kui mind väikeseks vastikuks pensjokaks peetakse....
 
Marmelade 21. märts 2002, kl 16.06
Mina kujutan ette Fööniksit kui saledate randmetega pikaripsmelist naist, kes on just parajalt hingeline ja NAISELIK, et meestele ülihästi "peale minna".
 
Fööniks 21. märts 2002, kl 16.06
Sandra: jaaaa, näe, see teine eff ongi kadunud, ilmselt mu multipersonaalsushäire praegu puhkab :)))))

Mis ma ikka jaman!! Ei jama midagi. Täna lihtsalt selline päev, et olen rohkem siin teie seltsis. Tänane õhkkond on meeldiv :)
Sina, Sandra, näiteks tundud mulle hästi sümpaatne, enesekindel ja õnnelik. Ja vahel ka natuke terava ütlemisega. Mulle sa kohe meeldid :) Sellel, mis värvi on juuksed või kui pikk või lai, pole seejuures tähtsustki. Lihtsalt arvan, et oled tore.

Elevant: olen sinuga (või vähemalt selle nime all oleva sinuga) vist vähe koos kommenteerinud. Aga mul tekkis küsimus, miks sul selline nimi on? Millegipärast sinu kommide põhjal ma sind päris-elevandiks pidada ei oska :)
 
villu 21. märts 2002, kl 16.09
Tutvumisveerg oli päris huvitav:) Imelik on see,et vahin ka umbes päevas korra "naisteka" teemad üle, kuigi meesterahvas.. Ju siis on huvitav.. Ja nagu aru saan, on siin veel meesterahvaid kommenteerimas (lugemas ilmselt oluliselt rohkem)
 
elevant 21. märts 2002, kl 16.10
päris elevandid ei räägi ega kommi :P

kui ma nime valisin, siis tahtsin midagi sellist, mis mind päris elus ei iseloomustaks. ja pilk langes armsa näoga mänguelevandile, mille mu tütar vedelema oli jätt...
 
sandra 21. märts 2002, kl 16.11
Fööniks thanks!
Ja täitsa õige märkus elevandi kohta, mulle on ka jäänud mulje, et ta on üks ülimalt kena ja sümpaatne naiselik olevus ja kohe mitte kuidagi ei vii nimega kokku.
 
robin 21. märts 2002, kl 16.11
sellise ägeda kirjutamise peale viskab see leht küll varsti sussid püsti.
Seda teab iga lasteaia lapski milline on elevant...lont suured kõrvad...jne...
OK, mõne nime puhul tekib inimesest kohe kindel pilt, ei saa ennast sundida.
P.S. üleelmine lause oli naljana mõeldud
 
Fööniks 21. märts 2002, kl 16.12
Marmelade: ega sa palju ei eksigi :)))))))))

Elevant: Et nagu Londiste või? :)
Mu tütrel oli koolis kohustuslik raamat see (Londistest). Mulle õudselt meeldis endale see elevandike.... selline hästi siiras ja igasugu põnevatele asjadele vastuvõtlik :)
 
robin 21. märts 2002, kl 16.16
TO Sandra
Lugedes sinu "iseloomustust" tahaksin öelda, et olen ise ka selline, kuid siis pean ikkagi ausalt üles tunnistama, et ma püüan ja tahaksin olla selline nagu sina ennast näed!
 
elevant 21. märts 2002, kl 16.16
kusjuures mina kujutan ka fööniksit ette parimais aastais, kogenud, aga hästi ilusa tumedapäise naisena, kes lihtsalt oma olemasoluga mehi loogus langema paneb, aga ei kasuta seda kurjasti. kellegi sellisena, nagu lumivalguke, kui ta printsiga 15 aastat abielus oleks olnud.

sandra kohta kahjuks ei tea, aga marme(a?)lade on minu meelest üks ühele nicole kidmaniga sarnane moulin rouge's -- lady marmalade siis.

ja feliks on vähemalt 60, kiilas, ôpetlasetüüp ja vanapoiss. elab tôepoolest emaga. aga paljulugenud ja tark.
 
Fööniks 21. märts 2002, kl 16.18
Robin: ja sina oled........ nagu Batmani Robin või nagu Robin Hoodi naiselik verioon? Ei, tegelikult oli lahe see, mis sa kirjutasid :)

Ma arvan, et nimed on ikka maru olulised asjad. Näiteks selline inimene siin nagu EneL... Enne ma vist kujutasin teda teistmoodi ette, aga nüüd kui ta kunagi ütles, et ta tahtis algul nimeks saada VäikeMy... siis pilt natuke muutus :)

Aga minu nimi on jah selline natuke pretensioonikas... ma mõistan... tegelikult oli see algselt seotud minu taastulemisega DW-sse. Olin kunagi teise nimega, aga tahtsin tagasi. Ja siis veel kõik, mis ma viimase aasta jooksul läbi olen elanud. Seda on olnud liiga palju lihtsalt (kes teavad, need teavad). Aga nüüd olen hästi õnnelik jälle :) Ega ma ole sugugi midagi üleloomulikku, tavaline naisinimene :)
 
robin 21. märts 2002, kl 16.19
To elevant:
Aga minu arust ongi elevandid mõnusalt armsad, perekesksed, heasüdamlikud loomakesed, nii, arvan, et kui sõna "loomakesed" välja jätta peakski saama selle tõelise Sandra olemise....
 
elevant 21. märts 2002, kl 16.19
mulle tundus londiste pisut juhm, aga muidu päri mônus. vähemalt sôbralik.

elevant tundub mulle hea neutraalne nimi lihtsalt. armsaks saanud.
 
Fööniks 21. märts 2002, kl 16.21
Fööniks on 33 aastat vana :)

Ütleks nagu Karlsson (kuigi ma Karlssoni moodi välja küll ei näe): parimad aastad: need on need kõik, mis mul on :)

Aga juuksed on juba pool aastat nati heledamad kui loomulik :)

PS - need on olnud igasugust värvi - ma vajan aegajalt muutusi :)

ja Fööniks ei kasuta kedagi kurjasti, sest teab, et iga kuri, mis tehtud tuleb kuidagi endale tagasi...
 
Fööniks 21. märts 2002, kl 16.23
Elevant: ei OLNUD Londiste juhm!!! Mulle nii meeldis, kuidas nad Siimuga lumekaamelit otsisid :) Ta oli selline lapselik ja armas :)
 
elevant 21. märts 2002, kl 16.23
siis ju läheb täppi enam-vähem :)
 
robin 21. märts 2002, kl 16.26
To fööniks:
Tore vähemalt, et sa minu arvamuse üle naerda said, endal võttis küll alguses imelikuks, et kuidas ma küll kuramuse pärast nii mööda sain panna...
Enda nime kohta võin öelda, et see mu poja teine eesnimi ja nii armas on ikka selle kõla kuulata, igatsuse uss närib iga päev kui on vaja 8 tundi arvuti taga konutada
 
plika 21. märts 2002, kl 16.27
MIna arvasin, et Feliks on umbes 30, edukas- seda tingimata, sisemise tasakaalu leidnud meesterahvas. Üritab maailma probleemidele üli mõistlikult läheneda, vähemalt kommides, päris elus sageli ei õnnestu. Kujutluses on tal väga ilus naine, keda ta väga armastab, neil on üks laps, varsti plaanivad teist ka. Estonian dream- tundub iga naise unistus. Selle tõttu- too good to be true. Midagi taolist.
 
Marmelade 21. märts 2002, kl 16.27
elevant,
see, mis sa Feliksi kohta kirjutasid, vastab täielikult minu ettekujutusele piloodist. Feliksist aga usun, et suuri linnu ei tehta mitte ainult suuga ;))
 
Laine 21. märts 2002, kl 16.27
Olen 45 lahutatud naine, kes elab üksi, laps suur ja elab omaette. Elukogemusi on väga palju, sest olen väga rahutu loomuga,temperamentne ja ettevõtlik. Ja hea meel on, kui vahel suudan kedagi aidata. Kuna ei taha, et minu kommikilluketest mu elulugu ning isikut tuvastada oleks võimalik, siis olen komminud paljude ja väga erinevate nimedega (LaTetra,Kadi,Krõõt,hiiunaine jne.) Vastavalt meeleolule kas siis tõsised või ulakad või naljatlevad kommid.
Aga mis nimedest arvata? Eh, elevanti kujutasin ette 30-ndates suure tugeva kondiga, tumedapäise, äkilise naisena. Feliksist mõtlesin vahepeal, et ta on natuke ühe mu intelligentse, toreda ja prille kandva keskealise kollegi moodi, kes on karkudega invaliid:) Sorry! Tegelikult tean jutukakogemuste põhjal, et need on vaid mu ettekujutlused ja ei enamat.
 
Fööniks 21. märts 2002, kl 16.27
Robin: Eh, mind on siin ennegi meheks peetud, eks ma sellepärast küsisingi :)

Aga mina igatsen ka oma lapse järele :(
On teine koolivaheajal... (see selleks...)
 
sandra 21. märts 2002, kl 16.29
to robin: mõtlen praegu pingsalt, kus ma üle pingutasin:), aga ega ma üldiselt end tavaliselt kiida, lihtsalt siin hea arvuti varjus seda teha ilma, et keegi kõõrdpilguga vaataks.
Fööniks, mis sa sellest arvad, et kui mina nime valisin, siis tundus mulle, et sa oled minu ideaalnime ära napsanud. Mul oli siis just elus periood, kus ma avastasin, et peab julgema olla õnnelik selle üle, mis mul on ja mitte vigiseda nii palju vaid ärgata ja silmad ning meeled nautimiseks lahti teha. ahjaa, siis oli mul teine nimi kui sandra. sandra sai lihtsalt selle pärast võetud, et u 5 tuttavat on öelnud, et ma meenutan Sandra Bullockit.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!