Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ettepanek tutvuda!
 
robin 21. märts 2002, kl 16.29
TO Elevant:
No kuule, äkki siis kergitad natsa saladuse loori ja kirjutad paari sõnaga mis inimene sa siis ikkagi oled? Muidu jäägi arvama, et selline mõnus, pehme ja heasüdamlik mammike...
 
sandra 21. märts 2002, kl 16.34
to Laine: aga mulle LaTetra väga meeldis, ei mäleta ainult mis teema oli. Kujutasin sind küll natuke nooremana ette, aga aktiivsena ja julgena ja oma arvamust omavana.
 
chameleon 21. märts 2002, kl 16.35
Identiteediga vist jälle probleeme, et taas siia ronin...
Aga tööd ei viitsi enam teha.
Seega... naine, 30, tumedapäine, sinisilmne, iseloom täna nii ja homme naa. Üldiselt heatahtlik, kuid mõtlen vähe, mida räägin. Üleüldse laisapoolne. Vahel liider, vahel hall hiireke. Sihuke skisofreeniline värk.
Mõni arvab, et ma olen ingel. Mõni sõimab nõiaks. :)
Teie seltsis on tore, kuigi ise ei võta eriti sõna.
 
elevant 21. märts 2002, kl 16.35
ma kirjutasin eespool tegelikult.

to laine: 1.60 ja 51 kilo.
 
robin 21. märts 2002, kl 16.36
Sandra: Ega polegi vaja ennast kiita, siin on praegu ikka nii, et loed aga paar kommi läbi ja teaks nagu täpselt kellega tegu, kuid ega ikka ei ole ka alati nii......
Esimesena peabki iga inimene ikka endale meeldima ja küll siis teised ka armastama~austama hakkavad.....
Läks vist natsa filosoofiliseks juba..varsti koju minek, tibu ootab..
 
Tess 21. märts 2002, kl 16.37
Kas keegi mind oskab kirjeldada? Oleks huvitav ja kena kuulda?
 
robin 21. märts 2002, kl 16.39
TO Chameleon: Oleme sinuga juba natsa vestutanud siin,ja sain sinu otse ütlemistest ka abi! Tänks...
 
elevant 21. märts 2002, kl 16.45
tess, sa oled natuke konservatiivne minu kujutluses. sihuke keskmine kena eesti naine, kel mees ja paar last. vôibolla maja äärelinnas ja suur koer, keda hommikuti jalutada tuleb. aga tahad elult midagi rohkemat tegelikult.

a see ei pruugi muidugi üldse tôele vastata, see on paljuski nime pärast...
 
Fööniks 21. märts 2002, kl 16.47
Chameleon: ja kui sõna võtnud oled, siis on vahva olnud :) Mina muide olen sinu nime puhul tundnud, et see sobiks teatud kontekstis mullegi :)

Sandra: Ah et nimi meeldis? Nojah.... mis ma oskan öelda. Sandra on ka armas nimi. Mitte nii pretensioonikas (oled ise näinud, kuidas minu kallal on vahel noritud - eelkõige arvan et just selle pretensioonika nime pärast :) Ma olin ise kah mingil varasemal ajal lihtsalt ühe naisenimega... siis vajusin kurbdusest kokku... aga üle sain ja tagasi tulin :)
Aga mul on tõesti viimase aasta sisse mahtunud sõna otseses mõttes tuhakspõlemine... Ja tänu headele inimestele ja muidugi ka iseendale olen ennast uuesti leidnud. Ju need kogemused olid vajalikud, kuigi VÄGA rasked taluda.
 
Feliks 21. märts 2002, kl 16.48
:))) et proffessor ja teab mis..lokki hakkavad juuksed kiskuma jah...na pikaks kasvand teised...ei ole teab mis..tegelt olen ma enda arvates täiestitavaline..ja Marmeladel on õigus...ega ma paista välja jah, et ma miskit erilist supermeest (kaasat) oleks..ikka n mul miskid vimkad sees, mida aeg-ajalt kiruda..aga teoorias olen ma tugev..praktika ikka kipub lonkama...a õnneks mitte hullusti.
Emaga elan jah...ema allkorrusel koos (minu)isaga ja minu pere teisel korrusel...ja trepil on silt, et "sisenemisel koputada, võib juhtuda, et me elame suguelu"...nõnda palju endast

A kummaliselmoel pole ma kunagu väga sügavalt mõelnud kellegi väljanäegmisele...mis vahet on väljanägemisel kui sisu pole (või vastupidi sisu on). Teadagi, kuivõrd võib inimene oma välist imidzit suhteliselt kiresti muuta..sisu vast mitte niiväga. Ja sisu paistab suht hästi tekstidest välja..isegi nimi iseloomustab inimest minu jaoks.
 
robin 21. märts 2002, kl 16.49
to tess: Vat sinul on selline nimi mis minule kujutb naist, kes teab mis ta tahab, kuid võibolla ei püüa seda ellu viia, ja põhjuseks võibolla sinu loomus, sa proovid olla selline nagu oleks kõige parem sinu mehele ja lastele, ühesõnaga sead vist pearekonna vajadused kõrgemale kui su enda omad....
Loodan muidugii, et see ei ole nii ........
anna teada
 
sandra 21. märts 2002, kl 16.51
aga mina ei jõua kuidagi otsusele kas Feliks on arukas ja kibestunud blondiin või üllas rüütel valgel hobusel:))
 
elevant 21. märts 2002, kl 16.51
feliks, kirjelda siis palun neid sisusid. kriitika viib edasi ju.
 
robin 21. märts 2002, kl 16.54
To feeliks:
Jessas küll, lugedes tundus nagu kohe oma mehe kirjake oleks olnud, aga see ei ole ikka võimalik...
Ega polegi midagi muud sulle öelda, üks mõnus eesti mees paistad olevat....
 
LaTetra 21. märts 2002, kl 16.57
Mul on pikad tõmmud juuksed ja sinised silmad, naiselikult pehmete vormidega. Püüan olla tolerantne, pigem mõista kui hukka mõista. Vahel tekkib küll mõne asja peale esimese hooga tahtmine "kohut mõista", aga siis mõtlen, et mis õigusega. Pole ma ju ise ideaalne ja tahaksin, et mind võetakse sellisena nagu olen. Keegi meist ei ole parem ega halvem, kõik me oleme isemoodi ja vajalikud siin maailmas ning elu ongi just nii huvitav oma lõputus värvidekülluses... :)
 
robin 21. märts 2002, kl 17.00
Vaja koju lipata, eks homme näe kas jätkub juttu kauemaks.......
 
Feliks 21. märts 2002, kl 17.12
Robin: ei usu, et Sa mu teine pool oled..ta internetis ei käi:)

Elevant: et kirjeldagu ma sisuid...ei kirjelda. Esiteks oleks see kirjeldus vaid peegeldus minust..see kuidas mina olen tajunud kedagi ja ei pruugi stata kellegiteise arusaamale ei endast ega teistest, sest teistel on ju erinev taustsüsteem hindamiseks. Ja kindlasti ei saaks see ollakritika..ma eeldan, et igaüks onkirjutanud enda arusaamu ja need ei saa olla valed (ehk kriitikat väärivad). Pole ju mõtet võrrelda nt minu ja Sinu arusaama elust..me oleme elanud erinevat elu, meil on erinevad kogemused, elamused, läbielamised...meid on mõjutanud erinevad inimesed ja tingimused...Sinu arusaam asjadest on õige Sinu suust tulnuna ja minu arusaam Sin usust oleks hoopiski vale+võlts. See ei tähenda, et kenal hetkel Sa ei ruugiks minuga sarnaselt mõtlema hakata - aga selleks pead oma mõtlemises sinnani jõudma..ja selleks ei pea sugugi sama teed läbi käima, mis mina.

Sandra: ei ole ma ei rüütel valgel hobusel ega ka blondiin (ei otses ega kaudses mõttes - nain eon arukas blondiin hopis:) ..olengi tavaline..pisut flegmaatiline koleeriliste kalduvustega pikkade juhtmetega mees...näe prageugiistun siin ja topin piibu uesti tubakat täis ja saadan nüüd Sull ekirja:)))
 
Fööniks 21. märts 2002, kl 17.16
Minul on raskusi füüsiliste piltide tekitamisega - endiselt!!! Aga Feliks... Noh, seda on ju teisedki öelnud - tema on minu multipersonaalsushäire :)))))

Yin ja yang, teate küll :)))
 
Feliks 21. märts 2002, kl 17.18
Fööniks: no tule kalli õekene..polegi ammu kallistand:)))
 
itsitis 21. märts 2002, kl 17.18
oskan öelda ainult seda, et väga paljudel on pruunid ninad..
 
Liza 21. märts 2002, kl 17.18
Mina ka ennast kiitma. Üle kolmekümne, aga ainult natuke. Pikk, naturaalne punapea, skorpion, vabameelne, seiklushimuline, malbe, meeldib naerda, pidutseda, üle kõige elus armastan armastust.
 
Lotta 21. märts 2002, kl 17.20
inimene lihtsalt
 
sandra 21. märts 2002, kl 17.22
Ja näe Feliks ja Fööniks figureerivad koos!:) Mul tekkiski juba mure, et kuhu see Fööniks kadus kui feliks välja ilmus. Sry:)))

Feliks: räägi, mis sa räägid, aga kahtlus jääb ikka ja kui sa tõesti oled mees, siis sarnaned vist minu mehel kõvasti. ainult minu oma pisut hõivatum, pole tal aega netis kolada ja sinu vaimse truuduse teooriaga ei nõustuks ta iialgi.
 
Fööniks 21. märts 2002, kl 17.22
Feliks ;)
 
Fööniks 21. märts 2002, kl 17.23
Sandra: novat, kus see kõlbab, kui selguks, et sa minuga koos elad :))))))))))))
 
sandra 21. märts 2002, kl 17.26
Fööniks:))))))
 
arina 21. märts 2002, kl 17.26
Kõigepealt pühin meeleliigutusest pisara silmanurgast,et minu tagasihoidlik isik nii kenasti teema algatuses ära märgitud on....
Minust aga nii palju,et 27.a.,abielus,elukohaks pealinn.
Pisike ja blond (praegusel hetkel).Üle kõige armastan vannis käia.Kui vanni lähen,loen kõigepealt läbi portsu naisteajakirju :)) siis protseduuritan igasugu värkidega,millede koha pealt,mees enam ammu midagi ei ütle vaid hoiab aint kahe käega peast kinni.kokku veedan seal min.2 tundi ja sadades liitrites vett :))
meeste koha pealt siiani veel rahutu.valmis proovima igasugu asju ja olukordi.(mõningate perekonnaseisuslike piiridega loomulikult.vahel võtan meessõpradel suhu ka :)))
 
Tess 21. märts 2002, kl 17.27
Et, kui igas mõttes peeglisse vaadata...
Teised on öeld, et olen nunnu, seksikas, naiselik, sarkastiline,
väga hea ema ja (pere)naine, vahel egoistlik, liiga uhke,jonnakas, tugeva selgrooga, hea huumorisoonega...
Elevant, Robin

Ma ei tea missugune on keskmine eesti naine. Välimusel pole ju siin mingit tähtsust, aga olgu. Olen sale, keskmist kasvu, liiga pikkade heledate juustega, kurbade silmadega, selle-eest naeran palju:).Olen terve oma 31 aastat tantsinud, see on mu kirg...
Kirgesid on veel...lugeda ja kodukootult filosofeerida, sõpru armastada ja hoida. Olen olnud abielus ja pojast tähtsamat mul pole. See ei tähenda kellegi vati sees hoidmist ja enesest mittehoolimist. Olen õppinud läbi kannatuste ennast armastama ja seetõttu tugevamaks saanud.Olen harjunud töö ja mõistusega tõestama, et ma pole tibi, ega lihakeha ja et ka naised suudavad mõelda:))
Ja on öeldud, et kurat ja ingel ühes kehas:)
Tegelikult heasoovlik ja sügava hingega egoist:)))
Ja vahel on mul lobapidamatus, kui pole tarvidust kuulata.
Mu suured vead on liigne nõudlikkus enda ja teiste suhtes, ning tolerantsus. Minus on lugematu arv kujusid.Mõnel päeval teksades teismelistega discol või pojaga rulluisutamas, teinekord aristokraatlikul vastuvõtul maani kleidis...Ja no nüüd läks küll pikale:))) Ma hoiatasin, et lobapidamatus...
Olge kõik armsad, nüüd jooksen koju:)
 
arina 21. märts 2002, kl 17.30
ja hääl on mul selline,et kui mees juba helistab siis on ta lõksu langend nagu kärbes ämblikuvõrku...
 
Marmelade 21. märts 2002, kl 17.31
Fööniks,
Marmelade füüsiline pilt: 178/61/95-63-93, koloriit võta tõepoolest Lady Marmelade videost, nagu elevant soovitas. Ehkki nime saamislugu on hoopis teine. Ning mitte-füüsilisest: iga arvamus, mille ma siin aegade jooksul olen kirja pannud, on minu arvamus ka IRL!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!