Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ettepanek tutvuda!
 
sandra 21. märts 2002, kl 17.32
Oleks ma mees ma armuks Tessi, Fööniksisse/Feliksisse(juhul kui II F näine on), chameleonisse ja marmelade'i ja vahetavahel kui lihtsalt vaja kellegile ära panna valiks Valeria.
Nüüd koju. Tore oli:)
 
arina 21. märts 2002, kl 17.35
ja see on imetore,et sa Marmelade palju rääkida,sealhulgas ka kommenteerida armastad.
Tea,kullake,et noogutan alati rõõmsalt kaasa ja tunnen rõõmu,et pole üksi omataoline :))
 
Fööniks 21. märts 2002, kl 17.39
Marmelade, Arina :))))- Armsad olete. Ja vahvad. Mul on meie kinolugu meeles :)

Sandra: Noooo...kas tead ka..... Tessi ja Fööniksisse üheaegselt armunud olla on üks igavene piin :))))))))))))))
 
Marmelade 21. märts 2002, kl 17.40
Oh, arina, sa oled lihtsalt niivõrd võrratu! Tõepoolest.
;))) Kui ma ei oleks kirjutanud asju, mida ma siin olen kirjutanud, siis võidaks mind lesbilisuses kahtlustada...
 
arina 21. märts 2002, kl 17.41
Mul on ka veel lesbivärk proovimata...:)))
 
Fööniks 21. märts 2002, kl 17.42
Arina ja Marmelade: mulgi (proovimata) :))))
 
elevant 21. märts 2002, kl 17.42
tess, jube sümpaatne kirjeldus oli sul endast kui ma mees oleks, armuks sinusse. äkki armungi, aga sa vist pole huvitatud.

feliks, loomulikult on meil erinevad elud ja vaatenurgad. seepärast huvitabki teiste komme lugeda. see kriitika oli tinglik väljend. mind küll huvitab enda peegeldus teiste silmis. kôiki huvitab vist, nagu siit näha.
 
Marmelade 21. märts 2002, kl 17.47
Jõudsimegi sinna, kuhu alati ;)) Veidi liialdades: "You can't make a ho a housewife".
 
Fööniks 21. märts 2002, kl 17.50
Marmelade: ot mis see sinu lause tähendaski nüüd? :)
 
Marmelade 21. märts 2002, kl 18.00
Fööniks,
lause küll veidi vale, sest teie arinaga ju pereinimesed... Silmas pidasin seda, et on kahte sorti inimesi: esimene sort - mitte kõrgem sort, järjestus juhuslik! - jõuab millalgi ikka oma jutu (loe: mõtetega) seksini, nagu meie lesbiteema nüüd, ning siis teine sort paneb seda pahaks.
 
Fööniks 21. märts 2002, kl 18.02
Marmelade :))))))))))) mis ses seksis siis halba on :)
 
Marmelade 21. märts 2002, kl 18.05
Ma ei tea, mis seksis halba on *käsi laiutades* - mis on hea. Aga ma ka ei tea, mis on halba ebaromantilises seksis - mis ei ole kõigi arvates hea.
 
lexx 21. märts 2002, kl 19.42
see "tutvumine" on päris vahva idee - üsna ruttu saab selgeks, mida öeldakse enda kohta reklaamiks ja millest kõnelevad arvamuseavaldused.
kuna ma mingi aja jooksul kavatsen siin viibida ja sõna võtta, siis endast ka. Parem öelda ise ette ära, kui teistelt pärast "ootamatuid" jõledusi kuulata ;-)
Kommenteerin tihti, aga see-eest pikalt. Delf1 peateemades teoretiseerimine on paraku ära tüüdanud. Aga siinsetes nurgakestes on natuke rohkem elulisust sees ja targutamise eest saab õpetlikult vastu näppe ;-) Ma üsna hiljuti vaimustusin mõttest: "elu tuleb võtta sellisena nagu see on" ja siin ongi elu selline nagu ta on, mitte selline nagu seda näha tahetakse. Küll vähem eluline kui IRL, aga rohkem kui delf1 avalehtedel.
Niisiis, M29/190/80, seni kodustamatu; üsna küüniline, aga see-eest süüdimatu ja enesekeskne ;-)
Selles mõttes ebatüüpiline mees, et rohkem meeldib rääkida inimestest ja suhetest kui autodest ja tehnikast (aga nendest meeldib rääkida VÄGA ;-).
Kuna eesmärk ei ole kellegagi tutvuda, siis aitab praegu küll. Päeva jooksul kokkujooksnud juhe hakkab ka juba lahti hargnema, polegi vaja end rohkem välja elada ;-)
 
Fööniks 21. märts 2002, kl 19.45
Oih :)
Mina pidasin lexx'i naiseks :)

A mis siis, mind on kah meheks peetud :)
 
väikeMy 21. märts 2002, kl 22.37
aga mina mõtlesin kogu aeg, et elevant on selline suur-suur naine, kellel on nii hea huumorimeel, et endale selline nimi võtta :) Tigr, kus sa oled??????
 
Feliks 22. märts 2002, kl 07.59
Sandra: teadmis....ma ei tea miks, aga mul on kange himu Sulle tõestada, et ma olen meesterahvas....ja ei ole naisterahvas....seega ei saa ma ka Fööniks olla. Seega - saada mulle kiri.

Tere hommikust teile kõigile...tuju na hea, et teeks või kõigil ekalli...a Sulle Fööniks hommikukalli niisama - kohe küsimata ja mõnuga:)
 
Kat 22. märts 2002, kl 09.04
Kena näha, et tutvumine sellise hoo sisse on saanud :) Et ma enne nii kidakeelne olin ja mulle on meeldima hakanud siin kolamine, siis enda kohta veel: olen naturaalne punapea, mitte päris tüüpiline Neitsi (no millal enne nad end tüüpiliseks tunnistanud on?!), keskmist kasvu, pisut ülekaaluline (tegelen selle likvideerimisega), jagelen (ei kakle) vahelduva eduga eksmehega, Delfi suures kommentaariumis olnud nime all "brr", ei mäletagi, kas olen kellegagi teist seal verbaalselt kakelnud ;) Võin öelda, et paljude siinsetega olen ühel nõul, Feliksi mehelikud nõuanded kuluvad marjaks ja isesesisvate, julgete naisinimeste kommentaarid annavad enesekindlust :) PS. see, et jutt mõnikord seksile läheb, pole midagi taunimisväärset, no on vahel sellised küsimused, millele vastust tahaks saada :)
Kena päikselist hommikut teile!
 
robin 22. märts 2002, kl 09.28
Tore oli esimese asjana kohe netti minna ja näha, et "eilsed" ka juba ametis.
Ilusat reedet teile.......
Olen rõõmus ja olge teie ka rõõmsad.......
Kui aega saan tsekkan lehte ikka....
 
sandra 22. märts 2002, kl 10.52
tere varahommikust!
Ma pole tükk aega nii hea tujuga töölt koju läinud kui eile. Päikest kõigile!
Feliks kui sa nii väga tõestada tahad,eks saada ise kiri. Sest kui sa oled meesterahvas, siis mina võõrastele meestele kirju ei kirjuta.
 
Marmelade 22. märts 2002, kl 11.01
Kat,
mina jälle ei tülitse inimestega e konfliktidesse ei satu, vaid just KAKLEN oma kallimatega (nemad vastu ei kakle ;)) ). Vastik pervert!
 
Feliks 22. märts 2002, kl 11.04
Sandra: a ma arvasin, et me juba ammu tuttavad...vat on ebaõiglus maailmas...nagumehed võõrastele naistele võiksid kirjutada:))
 
Tess 22. märts 2002, kl 11.08
elevant
Sinu nimi meenutas mulle ka mu titaea lemmikraamatut Londiste õige nimega vant...Igavene armas ja südamlik.
Ja sinagi oled tore:)
Mulle nii meeldis sinu kuulav kõrv, lohutav suu ja lootusetu idealist...:)

väike my
Peaaegu oleksin sama nimega olnud:)

Sandra
Virrvarr-mõtted olid siin hommikul unises peas, et järgmiseks hakkame hommikuti kirjeldama, mis meil seljas parajasti on..hihii pesuni välja:) Mõtle kui hea virtuaalse pildi saab...puha värvid ja kujutlus. Muidu ainult mustvalge tekst:))
 
Kat 22. märts 2002, kl 11.11
Marmelade: ahaa! sa siis nigu tugevam :) Kas seljatad neid verbaalselt või füüsiliselt?
 
piloot 22. märts 2002, kl 11.12
Hommuk! Ma olen 24a,170 pikk,65kg,vinniline,+10 prillid,naisi vaatan ainult salaja...närin küüsi,särki vahetan kord nädalas,elan koos emaga...SRY!
 
sandra 22. märts 2002, kl 11.13
Tess, kuidas siis kohe hommikul nii vallatute mõtetega:)

Feliks: a kuidas me tuttavad saame olla? Vaata teistega on lugu nii, et neid ma veel enamvähem kujutan ette, aga sinu puhul ei saa sotti. Ja kas see niiväga oluline ongi? Mulle lihtsalt meeldib teinekord vaielda - lihtsalt niisama vaidlemise pärast:)
 
Marmelade 22. märts 2002, kl 11.17
Kat,
füüsiliselt ei ole tugevam, verbaalselt on seis võrdne, ma loodan. Aga jah, ma hammustan ja löön küüned sisse armastuse- ja omanikutunde märgiks...
 
Marmelade 22. märts 2002, kl 11.20
piloot,
kui see tõsi on, siis on tegemist jubeda tüngaga! Kui tegemist on naljaga, siis ei ole see eriti vaimukas nali.
 
Kat 22. märts 2002, kl 11.24
Marmelade: oh, siis pole kõige hullem, need haavad paranevad :)
ei taha mitte mõeldagi, milliseid märgistamismeetodeid veel on (näit. lehmadel numbri seljale põletamine, brrr!) Niiet pervert sa veel pole, aega on ;)
 
robin 22. märts 2002, kl 11.26
Paistab, et reedene päev hakkab juba mõjuma.... mõtted ja jutt nii vallatuks läinud
 
Kat 22. märts 2002, kl 11.27
Aga mulle prillidega poisid meeldivad ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!