Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Maggi dieet
 
Helle 29. märts 2013, kl 10.19
Häid pühi!
Mul on nelja päevaga 2 kilo läinud, aga nüüd sõidan maale sugulaste juurde ja ilmselt läheb asi tuksi. Leppisin endaga juba kokku, et kui rikun reziimi, hakkan esmaspäevast uuesti esimese nädalaga (nii oli dieedis lubatud).
Netti ei saa ka enne esmaspäeva. Olge tublid ja kirjusid mune!!
 
Preila 30. märts 2013, kl 19.11
Tervist!

Ma alustan selle dieediga 1. aprillist ja ootus kuu lõpuks saada alla -8kg. Kui seni vastu pean ja dieet sobib, siis teen veel teised neli nädalat otsagi. Plaan kaotada kokku mai lõpuks -15kg. Hetkeline kaal näitab 73 mõned sajad grammid siia-sinna. Pikkust 168 ja vanust 25 aastat.
Plaan kaaluda end iga nädala tagant ja mõõta kord-kaks kuus.
Panen detailsemalt mõõdud ka, et huvitavam oleks endalgi jälgida:

Rind:92cm
Talje:75cm
Puus:102cm
Reis:61,5cm
Õlavars:32cm
Säär:41,5cm
 
Kriss 31. märts 2013, kl 08.29
Täna siis minul 14 päev käsil. Kaal hommikul 72 kg. Siiani ei ole olnud keeruline. Kui veekogust kindlalt juua, siis ka täiskõhutune olemas. Lisaks soe tee õhtul ja ongi päev vastu peetud. Tore, et meid aina juurde tuleb.
 
Preila 31. märts 2013, kl 18.00
Kriss, sul on vapustavalt hea kaalukaotus! :)

Ma olen varsti poodi tormamas, et lähenevateks päevadeks vajalikud asjad ära osta. Kodus hea tühjus külmkapis vastu vaatamas ja pole mingeid kiusatusi kuskil.
 
Mann 31. märts 2013, kl 22.41
Heips,

mina olen nädalaga alla võtnud 2,9kg :)

super, olen rahul :)
 
Helle 02. aprill 2013, kl 06.42
Mina siis tagasi, pühad jätsid oma jälje
kaal täna hommikul 100,4, aga võrreldes eelmise esmaspäevaha ikka -1,6
Nüüd hakkan tubliks.
 
Kriss 05. aprill 2013, kl 07.39
Minu kaal täna 71kg. Alustasin siis 77,6 kg-ga. Nii et maha saanud 6,6 kg. Paar päeva küll oli kurb tunne, et kaal seisis, aga seisis siiski, mitte ei tõusnud :). Mees arvas, et see sellest, et organism vahel tahab end koguda, no ja vetsus ka ei käinud korralikult. Tegelikult olen kohe väga rahul. Jäänud on veel 10 päeva. Väga loodan, et saan selleks ajaks ette numbriks 69kg. Koos, teiste lugusid lugedes, on tugevam ja motiveeritum tunne. Pidage vastu!!!!
 
Liisa 05. aprill 2013, kl 15.44
Mul on selline küsimus, kui kodujuustu süüa ei saa siis kas seda tohib millegagi asendada ka, see asi peaks olema laktoosivaba ?
 
Preila 08. aprill 2013, kl 10.04
Niih, mul esimene nädal läbi ja täna sain alles kaalu peale. Stardi kaaluks oli täpselt 73,8 ja täna vaatas vastu selline üllatav number nagu 69,5. Ma olen väga rahul! Kaalukadu koguni 4,3kg :O
Mul on kaal kerge kaduma, aga sellist asja ma ei kujutanud küll ette..
 
Neti 08. aprill 2013, kl 15.01
Alustasin täna ja kohutava algkaaluga minu jaoks- 104!!!
Vaatame, kuidas läheb...Olen enne teinud ja rahul olnud aga aastad tulevad juurde ja enam ei lähe nii kergelt alla...
 
Helle 08. aprill 2013, kl 15.12
Minul lihtsalt dieediga ei vea, laupäeval käisin matustel, sai napsu võetud ja siis jälle söödud.
Alustan jälle esimese nädalaga, algkaal hommikul oli 100,6.
Nüüd loodan südamest, et mehevend ei hakka sünnipäeva pidama.
 
üks küss 08. aprill 2013, kl 19.34
tere, tahaks proovida - nimelt on vaja minna 2 nädalapärast pulma ja tahaks maha saada 2-3 kg, kas võin teha nii, et pean dieeti - siis käin pulmas ära (me läheme sinna 3 ks päevaks kohale) ja siis hakkan uuesti pidama? ma varem ei märganud seda teemat, maha oleks vaja võtta 10 kg
 
Kriss 09. aprill 2013, kl 08.23
Kodujuustu võib asendada vaid kohupiimaga või siis üldse menüüst välja jätta.
Seda dieeti võib alustada igal ajal, pooleli jätta igal ajal ja jälle uuesti alustada. See on tervislik ning ei tekita tervisele mingeid hädasid.
Ikka tasub see 2-3 kg proovida maha saada ja peale pulma uuesti alustada. Kevad ju õues juba, kleidid vajavad kandmist :).
To Preila! Tubli oled! Aga söö ikka kõike menüüs olevat, kuna kui sööd, siis peale dieeti ei teki organismil šokitunnet, et nüüd järsku sööd rohkem. Eesmärk on ju peale dieeti ka kaal alles jätta.
Minu kaal 70kg. Maha võtnud 7,6 kg. Jäänud veel 6 päeva lõpuni.
 
Preila 09. aprill 2013, kl 14.54
To Kriss:
Ma olen sõna sõnalt jälginud menüüd ja pole mitte midagi välja jätnud ega asendanud :)
 
Kriss 10. aprill 2013, kl 18.01
Kaal täna 70kg. Ei ole langenud rohkem. Neli päeva veel lõpuni. Loodan, et saan number 69 ikka ette.
 
:) 11. aprill 2013, kl 12.00
Lugesin, uurisi ja puurisin selle dieedi kohta ja otsustasin Maggiga algust teha. Tänaseks 3. Päeva hommikuks oli kaalukaotus -1,8 kg. Olen väga rahul :)
 
friida46 11. aprill 2013, kl 13.13
tere -liitusin eilsest. olen viimased 10.a. kaaluga maadelnud -küll kapsasupidieeti pidanud ja Herbalife. Minule sobiks kui kaal on 65 kg (olek 170 pikk), aga nagu kiuste hakkab peale jõule kaal kogunema ja märtsiks on 70 täis. siin teen mingi dieedi ja olen jälle 63-64 kg. Nüüd siis Maggi.
Miks mulle sobib - kogused ei ole piiratud - enamus asju võib süüa palju. Ei ole välistatud süsivesikud st. lubatud on röstsai, mis toidab aju.
Kavatsen teha seda kuni saan kätte soovi kaalu.
 
Helle 11. aprill 2013, kl 13.34
Mul taas esimene nädal käes ja hommikuse seisuga (kol päeva möödas) 1,2 kg kergem.
Mulle see meeldib ( õnneks saan selle nädala lõpuni)
Esmaspäevast teine nädal.
 
friida46 11. aprill 2013, kl 18.59
lugesin ka vanu teemasid - kus väideti et dieet on vaid 700 kcal ja siis kui dieet lõppeb hakkame kohe juurde võtma. tegin väikse rehkenduse ja dieedi järgi söön täna vähemalt 1000 kcal. Kuna sõin lõunaajal suht suure tüki kanafileed, siis on kõht siiani triiki täis -õhtusöögi teen poole tunnipärast. kui on lubatud tomat - kas siis võib juua ka naturaalset tomati mahla?
 
Loreen 15. aprill 2013, kl 10.49
ma tahaks ka ikka teha,see kaalukaotus,mis kirjas on väga hea tulemus,eriti,kui saaks nädalaga 3 kg maha,super,oleks kohe normaalkaalus :)Peab ikka ära tegema,kevad ju ka tulemas :)
 
Kai 15. aprill 2013, kl 14.48
Kas kohvi joote selle deedi ajal või suudate ilma olla mina vist ei saaks hakkama
 
Helle 15. aprill 2013, kl 16.12
Tere taas, mul esimene terve nädal möödas ja kaal kõigubki nii 99,1 ja 99,4 vahel. Seega lubatud seitset kilo langust mina küll ei saavuta. Aga kergem on olla ja energiat on kah ja
kohvi joon ka hommikuti, aga kuidagi vähem olen hakanud teda tarvitama, erksut tuleb millestki muust.
Täna alustasin siis teist nädalat.
Mõtlesin, kuidas mulle ei mõju see dieet nii tormakalt, aga ma ei ole kunagi eriline õgard olnud. Mingeid shokolaadi või jäätiseorgiaid või meeletuid praade pole kunagi söönud.
 
Preila 16. aprill 2013, kl 21.03
Niih, jälle väikese hilinemisega. Aga täna näitas kaal 67,9 :))
 
loreen 17. aprill 2013, kl 10.05
Hakkasin ka eile tegema ei patustanud millegiga,kaal oli eile 78,4 täna hommikul ainult 78,2 lootsin,et 77 on ees,aga ju siis läheb jälle hiljem kaal alla,nagu mul kombeks on,aga jätkan ikka,kui nädalaga ikka on 2-3 kg maas,lasen edasi,tundub hästi jälgitav ja pole väga kulukas ka,edu :)
 
loreen 17. aprill 2013, kl 23.17
Nii,siis 2 päeva õhtus ja kaal suurem,kui eile õhtul kaaludes,nagu jälle ei mõju mulle see vähene söömine,masekas ja peavalu,sõin mõned tükid melonit ja kui hommikul kõik sama või suurem,siis loobun,pole mõtet nälgida :( Ma ei saa aru,kuidas teil kaal alla läheb?
 
Helle 18. aprill 2013, kl 11.18
Minul kaal seisab, aga loodan, et see on mingi pöördeline hetk, sest lõpuni nii jääda ju ei saa.
 
Loreen 18. aprill 2013, kl 18.18
Mul ikka veitsa liikunud,kas normaalne,et alg kaal oli siis 78,6 ja täna kolmas päev ja kaal 77,8 et -800 g ma lootsin muidugi tervet kilo juba,kas sellises tempos on võimalik 2 nädalaga alla saada 5 kg :D
Kuidas sul Helle üldse alla ei lähe?
 
friida46 18. aprill 2013, kl 18.23
isegi on parem, kui kaal kiirelt ja palju ei kuku, see kõikide dieetide puhul - lubagu jah et 3 kg nädalas, aga see on ebareaalne. Ma ise küll ei usu, et ma 2 nädalaga 5 kg maha saan, hea kui 3 kg maha läheb. Suveni aega on ja dieet iseenesest sobib, kuigi keedumunadest on kopp ees
 
Loreen 19. aprill 2013, kl 10.44
Nii mul on siis kolm päeva ja 78.6 ja 77,4 nüüd,nii,et vaikselt läheb,loodan,et saan ikka alla :)
Vaikselt on ka peavalu ja pearinglus tsipa,muud hullu pole,päris 100% ei tee,keedumuna asemel teen pannil hoopis,siis ei löö kõhtu kinni ja värk töötab,eile kodujuustu sisse panin maasikamoosi suts ma ei suuda kodujuustu süüa ja liha kõrvale salatit suts ja õhtul kui nälg hakkab,väike tükk melonit ka :)
 
Liisi 20. aprill 2013, kl 09.40
Tere, alustasin ka täna dieediga. Algkaaluks on 74 ja pikkust 177, sooviksin lõppkaaluks 65, sest suvi ju lähenemas. Olen ka väga aktiivne, iga päev trenn.
Kas hommikuti sobib praadida ilma õlita muna?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!