Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
meizitang esimene p2ev
 
pekike 23. märts 2012, kl 14.00
oh ära heida meelt,tavaliselt läheb kilo 5 päevaga ja kui iga päev kaaluda,siis ei saagi aru,et läheb,kontrollida võid,aga arvesta ikka kui 7 päeva möödas,siis tead täpselt palju alla läks,ise oleks rahul,kui saaks 7 päevag 1,5 kg maha mitte kuuga:D
 
rasvake 23. märts 2012, kl 14.15
nojah, eks ma siis järgmise kaalumise teengi alles esmaspäeval.
praegu hakkasid päevad ka, võibolla on sellepärast aeglane langus..
 
pekike 23. märts 2012, kl 16.24
päevadega kaalunumber teine jah,aga edu ja anna teada:)
 
pekike 25. märts 2012, kl 22.53
Kle ma ei saa neid kuskilt,äkki müüd ühe lehe mulle ja tellid juurde sõbranna käest,tahaks ka neid,aga kuskilt pole kohe saada,tahaks kohe pihta hakata:)
 
rasvake 26. märts 2012, kl 11.27
palju seal ühe lehe peal on?
mul sõbranna pani kõik pisikesse purki ja ma pean üldse üle lugema, palju seal veel alles on:D

nädalavahetusel tabletti ei võtnud, reedel kamitte, sest mul oli terve nädalavahetuse migreen peal.
sõin ja magasin, sõin ja magasin.
täna kaal pisut üle 77kg, nii,e tsuht otsast peale alustamine on mul..
 
pekike 26. märts 2012, kl 13.45
Kahju,et sul plussis on ma ka plussis:(
Aga kui ikka mõjuvad,ses mõttes,et söögiisu ikka väikesem... ahjaa need strongid on purgis,aga raatsiksid mõne müüa prooviks,no nt.mingi 10 tükki kui ma ei saa siit kuskilt?
Selles mõttes,et sul ikka orginaal kaup?
 
rasvake 26. märts 2012, kl 15.52
mul on 100% originaal, tellisin nende enda kodukalt ja igal tabletil on märk peal.
m jõuan koju, siis loen üle, palju mul veel neid endal on.
ma tänast pole võtnud, sest ikk apea veits valutab ja nohu ka.
hommikul sõin putru, lõunaks ühe beebiporgandi, sest pole ise praegu.
õhtul kindlasti söön, kui koju jõuan..
 
pekike 27. märts 2012, kl 09.08
nuh kui palju on ja kas saad mõned anda:)
 
rasvake 28. märts 2012, kl 14.43
hei!

sorry, ma jäin haigeks, alles täna olen esimest päev jalul.
ja no 10 tablakat saan ikka sulle anda, kui oled huvitatud:)
 
pekike 28. märts 2012, kl 16.17
kirjuta mulle meilile olen huviline:)
 
pekike 29. märts 2012, kl 09.37
kirjuta kiiremini mul õudsalt neid kähku vaja,tahaks järgmseks reedeks paar kilo maha saada,et tahaks juba võtma hakata:))
 
appi 29. märts 2012, kl 22.51
kuule, anna andeks, aga ma ei saa aru, kas sa oled sooda või? ORIGINAAL MEIZITANGI POLE VÕIMALIK MITTE KUSAGILT LÄBI INTERNETI TELLIDA. ja ega tähed kapsli peal ei ole originaali tunnus.
 
appikene 30. märts 2012, kl 09.37
No tänan, sooda või mitte,aga kui asi toimib,siis pole vahet kas on tähed peal või mitte,ega seda orginaali pole nii lihtne tuvastada ka,kus siis saab seda orginaali osta appikene:D
 
rasvake 30. märts 2012, kl 10.36
no pole hullu, kui appi arvab, et need pole originaalid.
müügitehinguks ei lähe ja kedagi teist oma "mis-iganes-tablad-ma tellisin" asjaga ei hakka tülitama.
mulle need sobivad. võibolla on üldse placebo-pill, aga näed, just seda mul vaja oligi:)
 
sulle appikene 30. märts 2012, kl 20.26
Ära aja jama!!!
Igal m.tangi pakil ja ka purgil on peal tootja.
[http://meizitangcompany.en.china.cn/selling-leads/img_1114713707_3.html].

Selline näeb välja originaaliga kaasas olev leht, kõik ülejäänud on vuffel. Ja tead miks, sellepärast, et seda pole võimalik kopeerida.
Ja osta saad originaali ainult juhul kui keegi on ise reisipealt endale kaasa toonud. Mitte tellides kusagilt n.n kodulehe pealt internetist.
 
mina 28. aprill 2012, kl 10.57
aga keegi budust katakk käest on ostnud? müüb 25€
 
mina ka 28. aprill 2012, kl 19.57
mina ostin ostast, siiani toimivad.
 
mina 29. aprill 2012, kl 11.48
to mina ka: aga kelle käest sa ostast ostsid?
 
mina 29. aprill 2012, kl 11.57
ja veel küsimus, et paljud kurdavad, et alkoholiga koos võtta ei saa (tean ka, et mzt võtmise ajal on alkohol keelatud) aga kui mul on tulemas pidu/sünnipäev, siis kas sellel peo päeval lihtsalt hommikul ei võta, või siis 2 päeva juba enne ei tasuks võtta, et kõht kohutavalt reageerima ei hakkaks:) või pole vahet, ikka tekib nö halb kõht:D
 
mina ka 29. aprill 2012, kl 17.43
kasutaja melenx käest. Muidu on mul alkoholiga nii ette tulnud, et näiteks hommikul võtan kapsli ja õhtul on alkoholi tarvitatud, mingit jama v halba enesetunnet pole tundnud. Aga eks kaalu langetamisel on üleüldiselt parem mitte juua.
 
pekike 30. aprill 2012, kl 18.33
No minule küll koos alkoga mingit imelikku mõju pole olnud,olen joonud siidrit,aga üldiselt ei saa aru,et kaalule se mez mõjuks mul:(
 
mina 01. mai 2012, kl 09.54
to pekike: äkki fake?
 
mumuu 14. juuni 2012, kl 07.52
Olen nädala võtnud ja ei midagi ;-)
 
Kah 17. juuni 2012, kl 23.42
Sama siin, olen viis päeva võtnud ja ei mingisugust muutust, ei kaalus, ega enesetundes. Kahjuks, ei isutust ega suukuivust. Võtan edasi, eks paistab kas avaldub mingi mõju ka või ei.(:
 
bb 27. juuni 2012, kl 21.18
Milline parem strong või soft?
 
Svetlana 28. juuni 2012, kl 12.47
Tere! tellisin täna ka meizitangi, aga inglise keel on nappi võitu:( Tahtsin sinu käest küsida et palju see teeb 1 x 6 Packages Meizitang (6 Packages Meizitang)? Kas see on 6 kuu jagu? Ettetänades.
 
!! 28. juuni 2012, kl 15.35
1 pakis on 36 kapslit.
Hind 23 kuni 28 euroni Soft.
 
ullike 01. juuli 2012, kl 12.02
Nohh, palju õnne. Ajasite minu ka seda ostma. Eks siis näis, kas kätte ka saan, netist tellisin. Mõlemat kohe, softi ja strongi. Kaalu on üle mingi 6kg, seega kui mulle mõjuvad ka nii, nagu teile, siis on mul seda uhkelt üle. Eeldusel, et ikka kätte saan ja toimivad.
 
ullike 01. juuli 2012, kl 12.04
Ehk siis, keda huvitab, siis mina tellisin siit: http://www.mezitang.org/
On keegi veel siit tellinud?
 
Krõll 01. juuli 2012, kl 18.27
Milline see neist see strong on, ma vaatan, et nii pakis kui purgis mõlemas on soft. Pakis olen proovinud, ei mingisugust toimet, see oli soft, tahaks seda strongi ka proovida aga milline see on. Ullike, kui kätte saad anna teada, telliks ka sealt, mitte ei ajaks siin müüjaid taga ja mis pakendis see strong on palun? :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!