Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
meizitang esimene p2ev
 
viimasele-teemaalgataja 19. juuli 2011, kl 09.08
minu stardiks kui alustasin MZTgi eksperimendiga oli 75kg grammid sinna ja t2nna..s6in 2ra 2 karpi ja selle ajajooksul sain ennast 61 kg peale v6ttis aega tiba rohkem kui 2 kuud siis kaal seisis oli mingi 1-2 kg k6ikumine...kuid peale Mzt stabiilselt 60-61kg... Siis pikalt ei kaalunud ennast ja kui j2lle kaalule ronisin siis kaal n2itas 58kg m6ned grammid nyyd siis k6iguvad 2 n2dala jooksul aga kaal pysib... Kuna siin on ikkagist palav siis p2evajooksul soon kergemaid toite v6i lihtsalt lyrbin vedeliku ja soon alles 6htul ...Nii,et sealt see paari kg kaalukadu j2llegi aga see tuleb tagasi see paar kg mis nyyd higistamise ja ujumisega on l2inud...miskit p2rast arvan nii aga eks paistab...Aga jah peale Mztgi kuuri pole yhtegi kg ja ka vanasid harjumusi tagasi tulnud...ja ka veepeetus pole naasenud... Aga see mzt-ga saavutatud kaal pysis ilusti... Soon tavaliselt,lihtsalt ei aja endale kuhjaga jama sisse nagu varem sai tehtud...keelatud toite pole.... Saiukesi oma vanu ihaldatud "S6PRU" praktiliselt yltse ei soo ,vahest olen endale yhe ostnud kui v2ga isutanud aga siiski olen ilma ilust hakkama saanud....Nii,et nii on lood :-)
 
Kate 19. juuli 2011, kl 23.01
Hakkasin ka pihta, alustasin vist pühapäevast, siis oli kaal 63,8 ja täna 62,8, seega -1kg. Muigugi ma rangelt peale kella 18:00`i ei söö. Isegi kui viimane söök oli hommikul ja lõunal.
 
paula 20. juuli 2011, kl 13.02
hea meelga prooviks ka , kuid kelle käest osta ??? !!!
Kel huvi müüa, palun andke teada !
 
Kaal langeb 25. juuli 2011, kl 11.32
vaatamata sellele,et peale kahe lehe võtmist jätsin lehe võtmata.Langeb,aga 200 grammi kaupa nädalas,kuigi ma selleks midagi ei tee.Täna olen võtnud üle päeva ka kolmandast lehest kaks tabletti.Vaatame,mis saab.Ole n kokkuvõttes lahti saanud kahe lehe tarbimisel 5,3 kilo.Selline asi juhtus esmakordselt elus,et olen suuremate pingutusteta kaalu maha saanud.Varemalt oli 100 grammi kaalukaotuseks vaja olnud meeletut pingutust ,nälgimist,kalorite lugemist,liigutamist ja ei tea mis veel tegemist
 
h. 27. juuli 2011, kl 01.44
viimasele-teemaalgataja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minu stardiks kui alustasin MZTgi eksperimendiga o
> li 75kg grammid sinna ja t2nna..s6in 2ra 2 karpi j
> a selle ajajooksul sain ennast 61 kg peale v6ttis
> aega tiba rohkem kui 2 kuud siis kaal seisis oli m
> ingi 1-2 kg k6ikumine...kuid peale Mzt stabiilselt
> 60-61kg... Siis pikalt ei kaalunud ennast ja kui
> j2lle kaalule ronisin siis kaal n2itas 58kg m6ned
> grammid nyyd siis k6iguvad 2 n2dala jooksul aga ka
> al pysib... Kuna siin on ikkagist palav siis p2eva
> jooksul soon kergemaid toite v6i lihtsalt lyrbin v
> edeliku ja soon alles 6htul ...Nii,et sealt see pa
> ari kg kaalukadu j2llegi aga see tuleb tagasi see
> paar kg mis nyyd higistamise ja ujumisega on l2inu
> d...miskit p2rast arvan nii aga eks paistab...Aga
> jah peale Mztgi kuuri pole yhtegi kg ja ka vanasid
> harjumusi tagasi tulnud...ja ka veepeetus pole na
> asenud... Aga see mzt-ga saavutatud kaal pysis ilu
> sti... Soon tavaliselt,lihtsalt ei aja endale kuhj
> aga jama sisse nagu varem sai tehtud...keelatud to
> ite pole.... Saiukesi oma vanu ihaldatud "S6PRU" p
> raktiliselt yltse ei soo ,vahest olen endale yhe o
> stnud kui v2ga isutanud aga siiski olen ilma ilust
> hakkama saanud....Nii,et nii on lood :-)
Aga kui saladus ei ole,kellelt Sa ostsid tabletid .JA KAS KEEGI TEAB,KELLET SAAKS ORIG.TÄNUD.
 
teemaalgataja-viimasele 27. juuli 2011, kl 09.27
Saladus see pole...olen eelnevalt kirjutanud(vaata esimesele lk.siin teemas),et kuna ei ela eestis siis minul oli v6imalik tellida otse nenede lehelt.... www.meizitangsale.com...Aga vahendajatest ei tea ma midagi...m6ni saab originaalid m6nel teisel nagu ma lugenud olen ei l2he nii h2sti ja saab vuhvli...nii,et...ma vahendajat soovitada ei oska...sorry!!
 
Huvitatu 31. juuli 2011, kl 14.04
Kas Rootsi on keegi tellinud sealt otse lk.-lt (tahaks tellida aga huvitab tolli suhtumine, et kas keelatud või mitte ). Sama küsimus Soome kohta :)
 
Julla 02. august 2011, kl 14.27
Sooviks teada kas keegi ka tellinud okidokist selle Vika kaest ja kas toimivad?
 
veel jäänud 05. august 2011, kl 19.10
võtta kuus kapslit.Ma ei võtnud neid iga päev,enamuses üle päeva ja viimase lehe võtsin ette peale kahenädalast pausi.Tänaseks on kaalukadu 6,9 kilo.
 
Julla 26. august 2011, kl 15.50
Tedmiseks siis kes tahab tellida viika kaest okidokist meizitangi et ta muub fake meizitangi.Enne sai tellitud annukese kast toimisid vaga hasti ja kaal langes aga kui tellisin viika kaest mitte kui midagi ja oel sama moodi kuna tellisime koos kahepeale .Jattsin meelega moned kapslit votmata ja tellisin annukese kaest uesti ,hobedastel pakkidel on erinevus kapslite augud viika mzt suuremad ja kapslitel varvus heledam ja sees geel nagu vesi aga annukese mzt on paks geel sees ja isegi kiri on heledam pakkil.Ei ole reklaam annukesele vaid omal on kurb et sain petta ja ei taha seda asja ka niimodi jatta .Ja muidugi se ka et viika muub neid okidokis aga saatja on Sergei ja perekonna nimi sama ja olen ennegi lugenud siit foorumist et se Sergei on petis....
 
Müün 26. august 2011, kl 19.48
müüa 1 leht MZT,originaalid,ostetud roosikese käest okidokist.ise ei taha neid enam võtta,kuna mul teevad olemise liiga ebameeldivaks...1 lehe sõin peaaegu lõpuni,kaalukadu 3 kilo,aga üritan edasi ilma nende tablakateta.Kes soovib,siis kirjutagu meilile
asuvad Pärnus
10.-
 
h. 28. august 2011, kl 15.32
Tahaks proovida.Palun jäta oma meil,mul kahjuks ei avane.
 
h. 28. august 2011, kl 15.33
Müün Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> müüa 1 leht MZT,originaalid,ostetud roosikese käes
> t okidokist.ise ei taha neid enam võtta,kuna mul t
> eevad olemise liiga ebameeldivaks...1 lehe sõin pe
> aaegu lõpuni,kaalukadu 3 kilo,aga üritan edasi ilm
> a nende tablakateta.Kes soovib,siis kirjutagu meil
> ile
> asuvad Pärnus
> 10.-

Tahaks proovida.Palun jäta oma meil,mul kahjuks ei avane.detsember1@hot.ee
 
Müün 28. august 2011, kl 22.36
viimasele..kirjutasin meilile,aga meil tuli tagasi,kas on postkast täis või aadressis viga
minu meil prokur65@hot.ee
 
piret1 12. september 2011, kl 09.07
paula Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hea meelga prooviks ka , kuid kelle käest osta ???
> !!!
> Kel huvi müüa, palun andke teada !
sooviks sama, kel müüa siis palunkirjutage mulle, ostaks esialgi 2 lehte. piretpikk@hotmail.com
 
uus tulija 28. november 2011, kl 20.02
Sain täna oma 36 tabletti kätte, alustasin tänasest:)
Õhtul võtsin, loodan, et magada saan. Olen õhtuse söömaga.
Kaal on 72,9 kg
pikkus 166 cm
Rind 100 cm
talje 77 cm
Puus 106 cm
Reis ülevalt 63 cm
Kael 36 cm ( ma olen see hull, kes tahaks, et kael oleks peenem :)
 
Lepacäps 28. november 2011, kl 21.45
Pole nendest asjadest üldse kuulnud. Kui kellegil aega on siis kribagu, et palju maksab ning kus seda saada on?
Kui see niipaljudele inimestele abiks on olnud siis olen ka käpp seda proovima ...
On mingeid kõrvalmõjusid ka?
Kuidas seda võtma peaks.
 
anni 09. detsember 2011, kl 14.39
tere! Tahaksin teada et kas otse http://www.meizitangbotanicalslimsoftgel.com/ on keegi tellinud? Kas kui paneksingi sinna kõik oma õiged aadressid, kas siis tabletid ei jõuaks mitte mingil juhul tartusse? On see kindel et need jääksid piirile kinni?
 
Teemaalgataja to uus tulija ja teistele.. 10. detsember 2011, kl 20.33
nu nyyd on siis juba palju aega moodas,kui viimati kribasin jamzt yhelpool...kaal stabiilselt 60-62kg vahel.soon tavaliselt,jama isud pole naasenud :-)...kuidas sul uus tulija l2inud on ja mida t2heldanud?
 
Marjuke 26. veebruar 2012, kl 17.57
Ma võtsin seda Meizitang strongi lausa ja ei mingit tulemust, tõesti ei saa aru kuidas te sellega kaalu kaotate:S
 
Ellu 29. veebruar 2012, kl 07.10
Puhas jamajutt ja müüjate promo. Mina ka võtsin seda Mezitang ztrongi, ei kaotanud midagi. Siin kes seda ülistavad on lihtsalt ise vahendajad, müüjad. Nii lihte see ongi.
 
:) 04. märts 2012, kl 19.48
Minul on pakkuda 4 lehte+ 9tk, proovisin 3 ja ei meeldinud mulle see enesetunne! Kes soovib: helen.meremaa.001@mail.ee :)
 
pekike 21. märts 2012, kl 15.27
Uskumatu lugu selle mezitangiga ja tekkis ka tahtmine seda proovida,praegu võtan Lidat,varsti saab kuu täis ja kaal alla läinud umbes 1,7 kg kohutav olen nagu elevant ikka,tahaks vanasse kaalu tagasi saada ei tea kas mind aitab see mezitang ja kuidas ma saan orginaali okidikis on üks kes müüb nimega cyx kas keegi on tema käest ostnud ja kas on andnud ka tulemust,pidi olema strong varjant,tänud,kes vastavad.
 
rasvake 21. märts 2012, kl 15.55
Tere!

minul oli täna mezitangi esimene päev, võtsin seda Strong varianti.
mitte stongi olen ostnud okidokist, ei mäleta müüja nime, mini annike või annuke oli.

tahaks kuuajapärast 5kg kergem olla.
 
pekike 21. märts 2012, kl 16.14
Kle rasvake :D kas hoiad mind kursis selle langusega ja millised su kapslid on ja ma ei leia okidokist enam ühtegi teist müüjat,kes müüb seda peale selle cxy vanasti oli jah annuke ja kui palju sa kaalud ja pikk oled? Anna siis teada,kas mõjub ja mis teeb ja kuidas olen siis järgmine raharaiskaja,kes seda proovib ja loodab:)
 
rasvake 22. märts 2012, kl 10.56
ikka hoian kursis, pole probleemi:D
ma olen varem teinud neid mitte-stronge.
ausalt, ma vahet ei tunne..
mind ajab lihtsalt meeletult jooma, ja ega seda tühja-kõhu-tunnet siis ei saagi tulla.
varem võtsin tableti kohe hommikul, terve päeva käid pissil, nagu minipõis.
nüüd võtsin vastu otsuse, et võtan selle tableti peale lõunasööki, siis on lootust ka õhtusöögiks teha mingi kerge puu- või juurvili.
eile tegiin lollisti - võtsin peale lõunat sisse, kuid õhtusöögi tegin ikka korraliku, kartes, et äkki läheb kõht tühjaks.
terve õhtupoooliku oli kõht niiiii täis. oleks võinult vabalt pool sööki söömata jätta:D
käisin eile õhtul jooksmas ka;)

kaalu täna hommikul 76,2kg
pikkust 168cm
 
pekike 22. märts 2012, kl 16.42
Et siis mõjub,kui palju sa nendega siis eelmine kord maha said ja miks juurde tuli:)
Kelle käest sa siis said neid ma ei leidnud annukest okidokist.Aga ex anna siis teada,kui kaalunud oled ja palju nt.nädlas maha sul läheb,aga edu,kui raha saan ostan ka ja loodan kaalukadu,selle lidaga pole 2 kg alla saanud,pea kuu saab võetud,imelik:(
 
rasvake 22. märts 2012, kl 16.56
ma eelmine kord kuidagi sujuvalt unustasin ära need tabeletid ja siis lõpuks andsin emale..
emal olid need kurjad viimsed viis kilo, mis ta ka ilusti maha sai, ainult viie asemel tuli seitse:D

täna ma ainult joon, joon, joon. kõht üldse tühi pole. õhtul tahaks jooksuringi ka teha, äkki siis juba homme 75 peal:)
 
pekike 23. märts 2012, kl 09.26
aga kelle käest siis ostsid?:D
kuidas läheb kaalul?
 
rasvake 23. märts 2012, kl 10.29
need kapslid ostsin sõbranna aadressile UKsse ja tema saatis need mulle siia, koju.

kaalu koha pealt olen suts pettunud, sest täna hommikul oli kaal 75,9, kuigi eile peale lõunat enam ei söönud ja õhtul käisin jooksmas ka.
lootsin olla juba 75.2 peal, aga eks siis homme;)
täna kolmas päev.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!