Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
meizitang esimene p2ev
 
Uus siin 08. mai 2011, kl 00.32
Mina ikka veel rivis, kaal hetkel 62,9 :) Igatahes ülirahul! (alustasin siis 69,3), kuna nagu ülekaalu polegi enam, siis nüüd ka allavõtmine veidi aeglustunud.
 
Nonii 08. mai 2011, kl 07.35
Rusikareegel paistab ütlevat, et 1 pakk ehk 3 lehte Meizitangi ehk 36 päeva = -7 kg? Ehk siis umbes 5 päeva kohta kilo. Täiesti normaalne tempo ju.
 
Uus siin 08. mai 2011, kl 09.21
Mul tablette võetud 26 tk kokku (mõned tabeltivabad päevad olid ikka ka), kui esimene nädal ei olnud üldse söögiisu,siis nüüd on organism asjaga harjunud ja ikka mõnikord tahaks midagi head. Tabletid on head , et alguses ree peale saada j rütmi, et ennast jälgida mida sööd ja mida mitte. Selle 26 tbletiga mul võetud 7kg alla . Need patustamise päevad on olnud korralikud ehk 100g shokolaadi ja pähkleid päevas õppeperioodil. Samuti on meeletusuukuivus ja janu kadunud, mis alguses oli kohutav.
 
Uus siin 08. mai 2011, kl 09.24
mul veel 10 päeva võtte, eks siis näis aga 2-3kg läheb vast veel alla. Seega panustaks tulemusele, et 1 pakk Mztge 36 kapslit ja -8-9-10 kg (vastavalt algkaalule)
 
Nonii-le 08. mai 2011, kl 09.24
Kuskilt olen nawgu lugenud, et kui 3 kuud võtta siis tuleks 2 nädalat pausi teha. Eks see vist selleks, et keha harjub ära ja ei pruugi enam mõjuda. Ma arvan.
Ise pole pausi pidanud ja olen hetkel võtnud 4 kuud. Enam nii hooga ei lähe, kui alguses aga eks kilosid ka vähem.
 
Nonii 08. mai 2011, kl 10.02
Nonii-le, kui palju oled nelja kuuga kaotnud?
 
nonii-le 08. mai 2011, kl 11.07
peaaegu 12 kilo. pikkust on 165 ja algkaal oli 72. nüüd siis 60,5. veidi tahaks veel alla saada.
 
Nonii 08. mai 2011, kl 11.31
Olete kõik lihtsalt uskumatult tublid! Usun, et saavutate kõik oma soovkaalu ja jääte sellesse püsima.
Hirmsasti tahaks, et päevad rutem läheksid :))
 
Kannatamatu 08. mai 2011, kl 16.14
Tsauki!
Mina olen siis võtnud hetkel yhe lehe ehk siis 12 kapslit, kaalukaotus on olnud 2 kg.
Ka mõõtsin ennast kohe kui hakkasin kapsleid võtma, kui kuu möödas,siis mõõdan end uuesti , siis näeb kui palju cm olen kaotanud. hetkel tundub et keskkoht on natuke väiksemaks läinud,aga mujalt kyll mitte miskit.
Eks ta ole et igayhele mõjuvad need kapslid erinevalt, kes võtab rohkem, kes vähem.
Kui kapsleid võtma hakkasin oli mul kaalu 71,5 kg, pikkust mul 165. Hetkel siis 12 päeva möödudes kaalun 69,5 kg. Kuna mul on kaks pakki meizitang kapsleid,siis jääb mul veel võtta 5 lehte. Et kui väga hästi läheb,siis ma peaks maha võtma 10 kg olles tarvitanud 2 pakki meizitang kapsleid.
samas loen, et võetakse palju rohkem. Kunagi võtsin reductil tablette,siis oli sama lugu, et pakk ja maha läks vaid 4 kilo.
Aga söömine on vähenenud,sest söögiisu on kadunud. Suu kuivust tunnen ka, muid erilisi symptomeid ei ole täheldanud.
Edu kõigile!
 
yle kuu Metzitangita 09. mai 2011, kl 09.32
Nu nii,t2na kaal n2itab 60.2kg :-)
Ma siin loen ja r66mustan,et rahvas endiselt kirjutab oma edusammudest,tore!!!
Siin ma vaatan,et m6ningatel l2heb va2ga edukalt...minul l2ks tiba pikemalt sain 2 pakiga(72 p2eva)lahti oma 13 kg...nyyd aga pole isud tagasi tulnud ja v2ike kaalukadu on ka olemas :-)
Nyyd tegelen oma m6ningase k6hupolstriga...Mzt oli tunduvalt kergem syya kui nyyd neid k6hulihaseid pumbata....puhin ja 2hin aga noh sai ettev6etud nyyd tuleb teha.Kirjutan teile ka kuidas teen 2kki keegi tahab ka ennast piinata lisaks Mztile :-)
nimeltv6tan p6randal asendi ja panen jalad vastu seina,et tekib asend nagu istuks toolil.... siin vaatan lakke ja kergitan ylakeha k2ed kuklal 30 x aeglases tempos nii kaks seansi 1 minuti vaheajaga ja siis 3 seans teen sama aga lyhikese ja kiire ylakeha t6stmisega 40x siis veel lisaks 4 seans aeglane varjant....siis viskan ennast t2itsa siruli ja t6stan jalgu k2ed keha k6rval maas 2 seansi 50 x ....siis heitan kylili ja t6stan yhtejalga teine sirgelt p6randal 2 seansi 50x ja teisele kyljele sama Ning viimaks siis k6huli ja t6stan ylakeha ja jalgu sama aegselt 1 seans 20x....ning siis vedelen nagu laip ja kirun seda aastaid magusa soomist :-) ja muud m6tetut mugimist :-)

Eks kirjutan varsti j2lle aga ma ikka loen huviga kuidas teistel l2heb ja mida lisaks toimetavad
 
Pille 10. mai 2011, kl 15.39
Kas Rootsi saab Meizitangi tellida? On keegi proovinud?
 
muts 10. mai 2011, kl 16.22
Ma siis räägin ka veidi...

Kolme kuu jooksul olen kasutanud peaaegu 2 pakki mzt. St., et teisest pakist on veel leht järel. Tasapisi võtan asja.
Kaotanud olen selle 3 kuuga pea 10 kilo. Pikkust on 174 ja algkaal 77.
Meelega võtan asja rahulikult, et nahk kaalukaotusele järele jõuaks.
Öine magamine on korras. Ärkan ainult enda kohta väga vara, aga väsimust tunnen harva.
WC´s käimise olen ka korda saanud - activia ja kiivi aitavad :D
Tegelikult võiks ju eksperimenteerida ja ühe paki veel osta... Tahaks nii 5 kilokest õhem olla ....
 
Nonii 14. mai 2011, kl 07.34
Pikka juttu ei ole aega ajada. Minul sai täna esimene nädal läbi ja 7 päevaga on kadunud 2,1 kilo. Natuke liiga palju, aga ka ülekilosid on väga palju, nii et stardinumbriks kõlbab küll.
Magan väga hästi, esimeste päevade kerge iiveldustunne on kadunud, vett nii palju ei joo, kui peaks. Isudega on nagu on. Sööksin ilmselt märksa rohkem, aga suudan enda isud kontrolli all hoida ja see on kõige tähtsam - varem ma seda lihtsalt ei suutnud.
Jõudu-jaksu "kaasvõitlejatele"!
 
to Nonii-yle kuu Mzt-ta(teemaalgataja 14. mai 2011, kl 09.30
Super tubli oled,minu kg lendasid ka kiiresti ja siis kohati venisid ja siis j2lle mingi hetk kolisesid alla :-) Kui ylekilosid liiast siis kaovadki nad alguses j2rsku ja palju...Minul oli see vedeliku arvelt(nagu ma ka oma postitustes m2rkisin) ma arvan... Aga super siiski,mina sain ka oma isudest lahti ja nyyd juba yle kuuaja pole nad tagasi tulnud ja ka kg pole tagasi tulnud :-D
K2isin just kaalul ja kaal n2itab 60.1 kg...nii,et k6ik veel hetkel normis...aga vot k6hulihaste treenimisega olen kyll 2das nu kohe pean ennast sundima puhkima..vot ei meeldi mulle see tegemine nii,et viilin aegajalt siiski k6rvale ja siis kurjustan endaga...aga noh vaikselt vaikselt ikka yritan punnitada :-)
J6udu k6igile!
 
Uus siin 14. mai 2011, kl 10.02
Ma võtan kuu lõpuni, siis peaks kaal ideaalis olema ja hoian 1 lehe tulevikuks.
Hetkel alla võtnud 7kg ja seda 6/7 nädalaga. Ideaalne!
Maganud olen samuti hästi, kuigi hommikul kaob uni ise ära ja ärkan täiesti väljapuhanuna. Aeg ajalt on kõht kinni, sama siis päevi kui lööb täiesti lahti(ehk see toitumisest, ikka jälgin korralikult mida söön)
Teemaalgataja tubli oled kõhulihastega, see mu nõrk teema olnud terve elu aj no vot igapäevaseks treenimiseks küll end sundida ei suuda ;)
 
Siki 18. mai 2011, kl 14.49
Kas keegi kes siin maha on võtnud, on tellinud okidokist annukese käest ka???
Mina tellisin, olen paar päeva võtnud, aga kuidagi teistmoodi ma ennast küll ei tunne.
Tundub, et ei saanud originaal tablette. :(
 
Uus siin 18. mai 2011, kl 16.44
Annuke on usaldusväärne müüja, temalt originaale ikka ostnud :)
Kuid kas ei mõju kuidagi? Söögiisu ka ära ei võta? Igale organismile mõjub vast erinevalt, kuid esimene nädal peaks küll olema täiesti toiduvaba nädal algajal.
(mõnel on meeletu janu ja kurk kuivab, teisel mitte. Mõnel uni täiesti ära ja teine magab kui kott)
 
Mitte enam nii uus 18. mai 2011, kl 19.04
Minul oli nii, et esimesed päevad ei võtnud isu eriti vähemaks, aga mida päev edasi,seda vähemaks isu jäi ja lõpuks oli selline tunne, et yldse ei taha syya.
Jätsin paar päeva võtmata ja nyyd taas nagu ocast peale kõik algab.
Mul yks suur muutus kaasnes, selline uimane olek, just nagu hõljuks kogu aeg.
Kusjuures tabletid ostsin ka annukeselt. Mina usun kyll,et need on originaalid.
 
Siki 18. mai 2011, kl 20.21
Minul söögiisu pole küll vähemaks jäänud. Ikka tahaks kommi ja muud head-paremat lapse kõrvalt süüa.
Ainuke asi jah, et esimesel päeval oli ka selline uimane olek.
 
siki 18. mai 2011, kl 20.32
Mis värvi teil muidu see vedelik seal tablettide sees on?
Ja mis pealkiri oli tablettidega kaasas oleval paberil?

Muidugi võiksite rääkida ka seda, et kui kaua te juba võtnud olete tablette ja palju alla läind on?:)

Ise olen ainult 165cm pikk ja kaalun 89kg, täitsa jube. Minu kaalu juures peaksid esimesed kg üsna kiiresti maha minema.
 
ruthike 19. mai 2011, kl 11.32
Mina olen ka teiega ühinenud :) 4 tablat ära võetud ja -2,5 kilo,nii et minule mõjuvad isegi liiga ruttu aga eks mul mängib rolli ka päevas 8 tundi füüsilist tööd,tänu millele ma võtsin poole aastaga -20 alla aga siis jäi kaal seisma-ju siis organism harjus sellise koormusega.Nüüd oleks vaja veel mingi 8-10 kg alla saada ja tundub et õnnestub. Minu kaal enne mzt-ga alustamist oli 81 ja täna hommikul oli 78,5 ja pikkust on 1.80 Kui ainult suudaks ennast ka kõhulihaseid tegema panna :( Respect neile kes suudavad ennast sundida :) Jõudu kõigile :)
 
muts 19. mai 2011, kl 13.26
Mul on rohelised kapslid ja peale kirjutatud/pressitud õrnalt valgega MZT.
Lahti pole kakkunud :D
Annukese käest ei osta, sest temalt sain fake Lidasid.
Mzt´ga kadus mul isu ikka esimesel päeval kohe. Uimasust pole olnud. Näksima ei aja. Aga eks iga organism ole erinev.
Vahepeal jätsin ka kapslivabu päevi sisse. Ei ajanud isutama nende 2-3 päeva jooksul ja uuesti võttes ei tundud mingit muutust.
 
siki 19. mai 2011, kl 15.35
Muts, kelle käest sa ostsid?
 
Mitte enam nii uus 19. mai 2011, kl 17.46
Mõtlesin et hea oleks ennast mõõta ka enne tablettide võtma hakkamist.
Niih ja tulemus hetkel selline, et keskkohast 3 nädalaga kadunud 10 cm ja puusadest 5 cm.
Aga pearinglus ja hõljuv olek on endiselt. Kuna tahan veel 5 nädalat tablette võtta,siis tuleb mul sellega arvestada.
 
Uus siin 19. mai 2011, kl 22.36
Mina siis ka tegelikult juba tükk maad siin neid võtnud. Tbletid sain annukeselt. Küll aga organism harjub selle, esimesed kaks nädalat oli nagu uimas olemine ja ei söönud pea üldse midagi. Tänaseks ei ole nii suurt joogiisu, ega uimast olekut. Samuti tahaks aegajalt magusat.
Kahjuks end ei mõõtnud, aga alla olen võtnud veidi üle 7kg (täpne hetkel pole, sest kaalun esmaspäeviti), riided ikka väga suureks seljas jäänud :)
Esimesel ja tesiel nädalal oli meeletu kaalulangus.
 
uus siin 19. mai 2011, kl 22.41
Mina siis hakkasin võtma 4 aprill (umbes 5-6 tabletti on vahele sel ajal jäänud) ehk siis võetud 6 nädalat. Algkaal 69,3 ja hetkel veidi üle 7kg maas. (Plaanin võtta 1 juunini)
 
Uus siin (mitte enam väga uus) 24. mai 2011, kl 09.29
Kuidas teistel läheb(nonii, kannatamatu jt)?
Mul kaal langenud 60,5le , seega 7 nädalaga läinud 8,8kg. Sohki olen ka teinud, kuna pingeline lõputöö tegemine, siis shokolaadi olen söönud nüüd lõpus päris palju. Tablette olen vahele jätnud 7tk . Olen oma ideaalkaalust vaid 500g kaugel, siis plaanin ikka 1 juunini ära võtta, nüüd küll juba ülepäeva.
(mul on magusaisu tagasi tulnud. Esimesed kaks-kolm nädalat ei näinud mu aju magusat üldse-ma väga magusasõltlane. Küll aga olen korralikult muutnud oma söögilauda, välistanud täielikult kartuli,pasta ja paljud muud süsivesikud ja veini-siidri ;)
 
pikalt Mzt-ta juba :-) 24. mai 2011, kl 17.36
Ni nii,peaaegu 2 kuud moodas minu viimasest capslist ja t2na hommikul oli kaal 59.6 kg....Tagasi pole hetkel veel midagi tulnud ja jama isud pole ka veel naasenud 6nneks... Mul siin ilmad niiiiiiiii kuumaks l2inud,et p2eval ei isuta yltse...ainult vedeliku tarbin v6i puuvilju..6htuti aga siiski yritan syya korralikult...Restoranides desserte endale ei keela see oleks ju suurim patt :-).... t2na ostsin esimest korda see aasta arbuusi ja oi oi oi kui hea...nii,et olen juba pool nahka pistnud,k6ht punnis ees ja k6hulihaseid t2na ei tee :-)... veel teine pool on kylmikus j2ta selle homseks..kuigi ampsak kyll veel ,arvatavasti l2hen hiljem j2lle arbuusi kallale ...aga eks paistab...
Nii,et olen ilusti piinadeta s2ilitanud MZT-ga saavutatud kaalu...aga vaatame mis edasi....
Ma ikka loen sin teemat ja r66mustan,et nii paljudel on 6nnestunud tublisti kg kaotada...Olen mega happy ja j6udu k6igile!!!
kallid-kallid
 
Küsimus 24. mai 2011, kl 19.30
Kust saaks teada, et kuhu riikidesse on võimalik seda meizitangi sealt kodukalt tellida? Kas soome saab?

Ja küsimus, et kas see meizitang pärsib ainult isu, või aitab kuidagi ainevahetust ka kiirendada?(st, kui niigi söön vähe, et enam kokku kusagilt tõmmata ei tohiks ja ei saaks, kas oleks mõtet neid võtma hakata?) kui keegi kindlalt teab siis palun vastust :)
 
Pille 28. mai 2011, kl 20.32
Minul täna 4 päev ja söögiisu on ikka meeletult suur. Ainult esimene päev oli pea nagu vatist ja öine uni pinnapealne. Nüüd ei saa aru midagi. Mina tellisin samal ajal kui Siki ja sama müüja käest. Kas tõesti töötab kuskil põrandaalune tehas, mis Meizitangi toodab, sest nõudlus on suur?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!