Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
meizitang esimene p2ev
 
lia 06. aprill 2011, kl 09.37
kirjutan siis endast ka kuidas minul mojusid meitzitangi tablakad ;)olen votnud siis 6 tableti tunne oli hea andsid energiat ja votsid isu ara ...koht oli nagu koguaeg tais aind et esimestel paaril ool oli unetus ,võtsin kaalust alla 62,8kilo peale et siis kaalusin 65,6kg aga eile jatsin tabletid votmata kuna panid kohu kinni ja õiieti tiegin kuna koht kais kohe korralikult labi .Kuna ostsin aind uhe lehe meitzitangi siis ei teagi kas hakkangi uesti votma neid ....isu nad aitasid ara votta ja vaatab edasi kas suudan ka ilma tabletideta hakkama saada;)teistele aga jaksu ja edu kaalulangetamisel ;)
 
6p2ev metzitangita 07. aprill 2011, kl 10.16
nu nii,ei kannatanud homseni oodata ja vaatasin mis minu kaaluga saanud on ja kaal n2itas just just praegu 61.3kg...v2ga vabandan,et pole oma lubadust t2itnud ja oma m66te yles pannaud aga vot pole m66dulinti ja kohuaeg unustan osta,l2hen poodi teadmisega,et vaja osta aga seal ununeb see,t2ielik jahu olen :-),aga see mis oli on kuhugi kadunud j22davalt tundub.....
Isud pole mul tagasi tulnud ja j2tkan endiselt 2x n2dalas v2hemalt oma AB circel proga kreemitan ka kuidas jumal juhatab...aga olen j2lle kaotanud gramme...Tundu,et t2nu Mzt on minu keha funktsama hakanud,ning vetsu vahet jooksen ka nagu MZTga....tundub,et Mzt harjutas mind tunduvalt rohkem vedeliku tarbima,istun endiselt pidevalt tee l2hker k6rval ja kuna siin ilmad on ilusaks muutunud,meil siin suvi varjus oli eile +19* ja p2iksek2es oma +25* tuli 2ra, seega ka vett tarbin rohkem.Eile sai rannakohvikus istutud ja nyyd hommikul peeglisse vaadates ,vaatas panda vastu :-).Nyyd kui ilmad soojad ja 6htud mahedad hakkan ka 6htuti k6ndimas k2ima u.2-3 x n2dalas mingi 5-6km mere22res.see jue niiskus mis varem oli on kadunud ja patt oleks kodus istuda ja kasutamata see v6imalus j2tta,seniks kui ilm lubab.varsti tuleb see hull palavus mis isegi 6htuti l2itsaka yleval hoiab ja siis pole see ka sportlikukus k6ndimiseks k6ige meeldivam.
Nii,et yritan ennast ilust korral hoida ja j2tkata saavutamise hoidmisel
6nneks veel,et varsti tuleb see kuumus kus raskem toit ununeb,ja r6hk saab olema juurikatel ja kalal...nii,et arvan,et selle abiga saab veel ennast ilust hoitud...T6esti loodan,et olen lahti saanud nendest saiukeste mugimisest ja ,et need neelud tagasi ei tule...just saiukesed ongi/olid minu nn.vaenlased.Aga MZT tuimestas selle neelu.6nneks,kuna mulle ie meeldi endale keelata midagi head jne.

to Iia:minule kyll Mzt korki ette ei pannud just vastupidi...k6ik hakkas funktsama korralikult,varem just v6is just juhtuda aga siis aitas mind yhed kuubikud "Gayelord Hauser"-carres transit(favorise le transit...tuleb syya 6htul yks kuubik tassi veega v6i mingi taimeteega...kui on v2iksem seedeh2ire siis 1/5 kuubikut...nii kriban info mis on pakil kirjas koostisosad:1 kuubik 10g-figue 70%,rhubarbes(rheum plamatum3.7%,rheum rhaponticum),saccharose,lactose,gelifiant:guar,tamarin4%,puree de dattes(dattes,gelifiant:pectine,acidifiant:acide citrique),poudre de lait fermente,humecatant:glycerine.
Minu s6brantsile aitas see ka,sest ta pidevalt vaevles k6hukinnisusega ja kasutas apteegist teatud preparaate aga nyyd kasutab seda...kuigi jah esimesd 4 p2eva s6i ta 2 kuubikut nyyd juba 1 kuu hiljem poole kuubiku kaupa ja v2ga happy...
Siin myyakase seda igas toidupoes biokauba riiulis,1 pakk sisaldab 12 kuubiku ja hind on siin u.6-7 euro vahel... panen ka web aadressi www.gayelord-hauser.fr..2kkitse kellegil on huvi,et mis kraami nad veel toodavad..siin Pr.on see v2ga hinnas..kuna funktsab,on kergesti k2ttesaadav ja looduslik.

Eks ma kirjutan varsti j2lle....nii u.n2dalakase p2rast paari kkuu jooksul,mis minuga saab ja millised muutused on...

peatse kribamiseni...k6ike k6ige ilusamat k6ikile!!!!
 
muts 07. aprill 2011, kl 15.39
Mul ka tõmbas kõhu kinni.
Nagu jänes käi pabulaid punnitamas :D
Kus elad teemaalgataja?
tahaks ju ka sooja:D
 
to muts 07. aprill 2011, kl 16.11
L6una -Prantsusmaal :-)
 
muts 08. aprill 2011, kl 13.54
Oh kui mõnus.
Ma vahepeal resideerusin Portugalis. Praegu maarjamaal jällegi, aga hing ihkab ikka sinna lõuna poole.
Kusjuures Portugalis elades ei olnud mul kunagi kaaluprobleeme.

Ma olen tegelikult vahepeal ka mõne kapslivaba päeva jätnud. Tahaks teada ju, et kuidas mõjub. Täiesti ok olemine. Õgima ei aja. Samas reziimis nagu kapsligagi.
 
kats 08. aprill 2011, kl 14.03
Meizitang päästis mind buliimiast! .. Peale 1,5 aastat deprekat ja enesepiinamist, on elu jälle ilus:)) Ei õgi enam ning ei tunne absoluutselt mitte mingit vajadust rämpstoidu järgi, kaal on ilusasti alla läinud, elujõud- ning tahe on tagasi.
Olen õnnelik! :)
 
Mann 08. aprill 2011, kl 14.48
Teemaalgataja, mitu suurusnumbrit riiete järgi kaotasid? Enda probleemist lähtuvalt uuriks veel seda, kuidas mõjus see kuur tselluliidile? Oma osa andis kindlasti ka kreem aga üldiselt?
 
Mann jälle 08. aprill 2011, kl 15.03
Ma tegelikult tahaks ka nii väga kaalust mõned kilod kaotada aga ei julge hästi seda Meizitangi võtta.... Olen viimased nädalad üritanud punkte lugeda ja rohkem vett juua - suurt kasu kaalule astudes näha ei ole.... Samas pole tohutu suurt ülekaalu - pikkus 1,65 ja hetkel kaalu 67kg. 60 peale saaks oleks väga rahul juba. Kas kõik, kes on Meizitangi kasutanud on ikka kuu ajaga midagi kaalust kaotanud? Kas tervisele ei hakka?
 
Uus siin 08. aprill 2011, kl 16.49
Teid lugedes hakkasin ka võtma, täna 5 päev alles. Mulle juba piisab sellest ,et magusailu on täiesti pühitud ;) Täiesti uskumatu, sest olen täielik shokohoolik
 
kris 08. aprill 2011, kl 20.36
Mina olen see kes huvitus teemaalgataja sentimeetritest :)
Aga Mannile vastates, siis minul on 2 lehte läbi e 24 tabletti siis. Alustasin 79,8 kg. Täna hommikul oli kaal 73,2 kg. Nii et kuuajaga kaotab küll midagi kui kaotada on. Suudan palju vähem süüa, minu toitumine on valguline ja väheke ka süsivesikuid. Enne trenni tarbin rohkem banaani ja rosinaid, sest muidu ei jõukas trennis üldse midagi teha (bodypumpis)
Aga samas kuna teen trenni, siis ei võta nii kärmelt alla ka nagu olen seda varem suutnud. Eks tuleb see sellest, et muidu võtad vee ja lihase arvelt ka palju aga nüüd olen seda siiski ilmselt rasvaarvelt teinud, sest algul sain vaid kilo nädalas. Nüüd olin haige ja nädalajagu trenni pole teinud ja kaal juba 4 päevaga langes 2 kg.
Terviseele hakkab niipalju, et südametöö on üsna kiire. Käisin ükspäev arstil ja siis oli pulss 105 ja vererõhk 129/92, arst ütles, et võiks vähem olla.
Mis puutub sellesse kõvemaase hädasse, siis väga rahul olen. Kõht käib hästi ja kergesti igapäev läbi, hoolimata sellest, et söön minimaalselt.
Ja aegajalt ikka unetus ka vaevab!
Kavatsen jätkata esimene eesmärk alla 70kg saada. Kuid ideaalis võiks alla 65 saada. Pikkus 172, aastaid 30.
 
meizitangita,teemaalgataja 08. aprill 2011, kl 21.47
olen patune jah ja t2na j2lla ununes lint osta nu missakyll teed....vot ei pysi meeles see.Ennem kantsin pykse norm teksaseid mitte streche 44nr nyyd rahulikult mahun 40nr mis pesust just tulnud aga 38 siiki on v2iksevata.....eks seda korbelist polstrit oli ka tiba aga nyyd ikka v2hem...mul oli rohkem vedelikupeetus ja kuna mzt mind korralikult vetsu vahet jooksutas ja ediselt taganj2rgi jooksen ikkagist seega ka korbeline polster muutus v2hemaks...eks ma jah kreemitasin ja kreemitan aga lohakalt yritan v2hemalt 1x p2evas aga juhtub,et ylep2eviti...olen lohe ses suhtes....aga viimane kuu lasen ennast mudida,lisaks kasutab ta mingit purgi laadset asjandust mis t6mbab nahal vaakumisse ja sellega s6idutab mooda tagumikku ja kintse,valus on see tiba aga pidi sygavamalt toimima) just tagumiku ja jalgadelt 1 x n2dalas ja vot see annab tulemusi....eks tiba ikka ole seda vihatud tselluliiti aga mis teha eks v6itlen edasi aga p2ris 2ra ma arvan ei ta kao...aga pole hullu ma nagu pole kunagi v2ga pablanud on on nu mis teha.....nyyd saab veel tiba praetud ka teda siis veel v2hem hakkab silma......eks kg l2ksid ka m6ned cm-d nii,et k6ik kibents-kobents
aga nyyd n2dal moodas ja t2na just imetlesin saiukesepoe akna eesneid aga isegi ei isutanud vaid nautisin neid kirjusid kooke ja kuldseid saiukesi...lihtsalt silmadega ja paarkorda kysisin endalt kas ma tahan,on mul isu aga ei...yhtegi neelu...ja k6ndisin rahulikusydamega edasi...varem oleks kindlalt 1-3 kaasahaaranud..aga t2na lihtsalteitahtnud..nii,et see neel(minu endise polstri vaenlane) ei funktsa
 
14p2ev MeitzitangiTA 15. aprill 2011, kl 08.13
oih nyyd 2 n2dalat Mzt-ta ja kaal hommikul 61kg...magusaisu tagasi pole tulnud nyyd isutab kohutavalt liha j2rele...nii,et mugin liha 6nneks kuigi palju seda kraami sisse ei mahu....kaal on stabiilselt paigas pole veel +trygima hakanud.....vaatab mis kuup2rast saab...kuna ka nende lk.peal on kirjas,et Mzt j2tkab tood peale l6petamist mingiaeg....
 
uus tüdruk 15. aprill 2011, kl 13.57
Mina alustasin Meizitangiga 1. märtsil ja tänaseks on tasapisi kadunud siis ca 7 kilo. Hea oleks ca 3 kilo veel maha saada, nii et kavatsen veel mõnda aega jätkata. Tervis on ka hea, unetus kadus mõne päevaga-ju organism harjus ära. Hea kerge on olla ja riided istuvad seljas paremini. Vähemalt tänaseni olen mina küll oma Meizitangi-ostuga väga rahul:)
 
Uus siin 15. aprill 2011, kl 14.49
Mul hoopis selline küsimus, mis te päeval sööte? Ehk siis peab end sundima midagi kasulikku sööma, et organism päris kokku ei kukuks.
Ehk siis mis need kasulikud ja vajalikud söögid oleks mida meizitangiga peaks sööma?
 
nyyd juba Meitzitangita 15. aprill 2011, kl 20.14
Mina ei teinud kyll midagi erilist s6in nagu tavliselt...nagu eelnevalt lribanud olen v6ttis MZT mul saiukeste isu ja v2hendas toidukoguse....s6in ja soon umbes nii: silmad lahti 1 capsel MZT tassi veega siis tass poole sidruni,tl.meega ja kuuma veega...siis mingi jogurt(reeglina nat.vaniljega) ja veel mingi kuivik....siis juba tuli kohvi mingi ajap2rast ....L6una:t2iest erineval ajal (vahemikus 12-16h) reeglina kas supp ja tykk leiba ja mingi salat v6i siis vasikaliha hautatud juurikatega v6i kala juurikatega. ^htul sama mis l6unal-olenes mis l6unal s6in.Soomata ei kannatanud olla kuigi vahest ei viitsinud v6i ei tahtnud aga siis hakkas pea tuikama....J6in ja joon meeletus koguses taime teed vahest lisan mett v6i suhkurt.telekat passides soon 6una,greipi ja muud puuvilja ning jogurtit ka....kuna 6htul soon 18-20h aeg...oleneb millal l6unatasin...siis kohe v2gisi hing ihkab midagi nosida.....Mzt v6ttis mul 2ra igasugu jama soomise kr6psud ja kommid jms.ja n2ksimine ka nagu kadus iseenesest.....Arvatavasti sealt need kg ka lendasid....Varem s6in tunduvalt raskemaid sooke ja mugisin jama....toitu ma ei valinud aga kui midagi oli liiga rammust siis ajas luksuma...sai paarkorda ka korralikult pizzat soodud aga hiljem oli nadi olemine...raske ja selline ebameeldiv...ei leidnud kohta kohe seega j2tsin pizza hiljem soomata ja veel erinevad koorekastmed tegid sama too mis pizza...nii,et langes ka menyyst v2lja....aga muidu k6ik tavaliselt...kui ikka kommi tahtsin siis suhu ka pistsin kuigi see piirdus 1-3 kommiga varem aga oleksin puhkides kasv6i aga paki tyhjaks soonud......ah jaa,kui vabap2ev oli siis keetsin endale kaerahelbe putru hommikuks ja s6in tl. maasikamoosiga kausikese...siis oli 6htusoogini rahumajas p6him6tteliselt....kuna nu yltse ei tahtnud syya...k6ht oli nii t2is ja pea ka ei hakanud tuikama...NII,siis s6in mina ja p6him6tteliselt teen seda sama mis ennem,Mezitangiga ja nyyd ka ilma...vahe ainult kogustes.....
 
Uus siin 18. aprill 2011, kl 11.51
Mul läinud kahe nädalaga 4 kg! Seega mõjub.
 
kiks 18. aprill 2011, kl 16.28
palun saatke mulle ka eestisse!
maksan kõik kinni!
palun, palun, palun.
mjul on pikkust 165 ja kaalu 78kg. juba kaks kuud üritan langetada kaalu ja söön kergemalt ja ei midagi.
halastage nüüd, suvi ju tulekul(:
 
Uus siin 18. aprill 2011, kl 16.45
Kiks-ma ostsin okidokist annukese käest.
Kuskil siin enen oli ka tema mailiaadress.
 
kiks 18. aprill 2011, kl 20.40
tänks, saatsin talle kirja. loodan parimat!;)
 
kiks 18. aprill 2011, kl 22.18
no selge pilt, sain kätte!
homsest olen teiega!
 
kiks 19. aprill 2011, kl 15.31
esimene päev:
hommikuks sõin tavapäraselt oma krõbinad hapsiga.
lõunaks väga isu ei olnudki, aga sundisin end sööma (kuna tavaliselt viib see õhtuseni õgimiseni). sõin salatit.
vedelikku tahaks topelt koguaeg, suu jubedalt kuivab.
kaal: 77.9kg
 
25p2ev MeitzitangiTa 25. aprill 2011, kl 11.19
nu nii,minul siis pea kuuaega moodas kui sai viimane capsul v6etud....kaal t2nasega 60.8kg...juurde pole midagi tulnud veel ja isud ka endised...saiukestest k6nnin rahulikult mooda...kuigi vahest nagu tahaks...aga yritan ennast sellele patusele teele mitte lasta....nii kauaks kui rahulikult saan olla neid soomata.Eks ma ikka olen endale lubanud magustoitu...nu kuidas ma restos.desserdist keeldun,kui nad seal niiiiiiiiiiiiiiiiiiii n2mmad on ja 6htu toredast veedetud...dessert on nagu t2pp i-le.Aga yldiselt pole isud tagasi tulnud seega olid need k6ik mul lihtsalt harjumused ja k6ik oli m6tlemises kinni...varem ma poes ei m6elnud,et kas ma tahan seda ja teist vaid lihtsalt kyhveldasin korvi...ja kui kodus silmealla kraam seisab siis hakkasingi h2vitama...Nyyd aga olen endale harjumuseks v6tnud kysida endalt kas ma taha seda ja teist ja sellest l2htuval ka kraami koju tarin :-)....Nii,et hetkel kaal pole tagasi ja isud ka...elan samamoodi nagu MeitzitangiGa kuigi nyyd juba MeitzitangiTa
 
H 26. aprill 2011, kl 09.37
Kui kaua te pidite ootama, et tellimust kätte saada?
 
Kannatamatu 27. aprill 2011, kl 23.01
Astusin eile nende inimeste ridadesse,kes eksperimenteerivad meizitangiga.
Eile võtsin tableti ommikul ja tõesti terve päeva ei tundnud isu söögi järele,kuigi kõhu tyhjust tundsin. Täna võtsin tableti alles peale lõunat ja isu jummala hea, sõin palju ja isegi magusat. Mitte mingeid muutusi iseendas märganud ei ole, ei peavalu, ei suukuivust. Tunne on selline nagu alati.
Võib olla kuulun inimeste hulka,kellele see tablett ei mõju,aga võib olla on veel vara mingeid muutusi märgata. Eks näis.
 
to kannatamatu 28. aprill 2011, kl 08.48
Tere,aga sa tee juba j2reldus...kui hommikul v6tad kaob isu kui aga juba oled soonud midagi ja siis v6tad k6ik endine....2 p2eva pole veel n2itaja....Mina v6tsin k6ik need 72 p2eva hommikuti esmese asjana tassi veega ja s6in ka,nimelt j2lgisin,et sooks,kuna isu kahanes ja kohati polnud yltse aga siis hakkas pea kumisema....Sooma peab kohe kindlasti aga MZT sood teisiti nagu ikka kui isu pole aga tead,et ead sooma...k6igile mztANGITAJALE V6TKE TABLET HOMMIKUL...arvatavasti kui maos on juba midagi siis ta toime on v2iksem v6i 0....pole ju sis m6tet teda yltse syya...Minul oli ka kohati tunne,et ei m6ju aga vot kaal ja peegel n2itasid vastupidist...
Aga minu kaal endiselt 60.8-61kg vahel....k6igub siin 200 grammiga :-)
 
Uus siin 29. aprill 2011, kl 21.32
Ma siis panen oma andmed ka kirja, ma siis siin veidi viimaste seas sõna võtnud.
Pikkus 175- algkaal kui alustasin võtmisega oli 69,3. esimene nädal unustasin söömise täiesti ära, külmkappi ei näinud minu silmad :) Esimene nädal kaalukadu 2,3 kg. Tänaseks möödunud 25 päeva (2-3-4 päeva ei võtnud) ja kaalu kaotanud 5,4 kg!!! Kuna ülekilosid palju pole, siis on see muutus ikka väga märgatav!
Nüüd on tulnud isu tagasi ja söön, aeg ajalt ikka tahab organism magusat ka (esimene nädal ununes ka magus, kuigi ma suur kommiarmastaja)
Igatahes mulle endiselt mõjub ja enesetunne super. Olemine ei ole enam pilves nagu esimene nädal, samuti meeletu joogiisu on ka vähenenud. Unehäired pole kunagi olnud.
 
Uus siin 29. aprill 2011, kl 21.35
Mina võtsin tabelti alati 11-12 paiku, mul oli probleemsem näksimisaeg õhut 19-20, tableti mõju all see kadus. Kui võtsin liiga vara, siis läks toime üle kella 19ks
 
marta 30. aprill 2011, kl 00.30
minagi hakkasin just eksperimenteerima, 3 kapslit siiani võetud, esimesed võtsin peale hommikusööki, viimase siinsest foorumist saadud soovitustel enne hommikusööki. ei oskagi öelda, kas on erinevust, minul tekib peale kapsli võtmist veidi uimane tunne ja suu kuivus, aga see läheb ca 2 tunniga üle. isu vist pärsib küll, vähemasti tundub, et õhtused söömahood jäävad vähemaks - äkki peaks pigem lõuna paiku võtma? olen ka õhtul paar klaasi veini joonud ja mulle vist see ei mõju, ei ole mingeid kõrvalmõjusid täheldanud. aga näksimise isu tundub küll vähe olevat.
 
Uus siin 30. aprill 2011, kl 16.14
Alkoholist siin ka juttu olnud, ei tohiks koos tabletiga juua. Jäta sel päeval tablett võtmata kui õhtul kuskile plaanid. Mul kuivas suu meeletult esimesed 2 nädalat, jõin ehk 3-4l päevas vett. Nagu klimp oleks kurgus olnud. Paljud kurdavad ka unehäirete kohta, mul just tegi meeletult hea une, hommikuks puhkan välja ja ärkan enne kella (mida ma pole elus enne vist suutnud ;)
 
Nonii 07. mai 2011, kl 23.09
Ei raatsi lasta seda teemat kaugustesse vajuda.
Annan teada, et alustasin täna oma elu Meizitangiga. Kuna ülekilosid on oioioioioioioioioioiiiiiiiiiiiiiiiiiii kui palju, siis tuleb see kooselu pikk. Näis, kuidas armastusega. Siit siis ka küsimus "kaaskannatajatele" - kas olete juhtunud kusagilt lugema, kui pikka aega üldse ühtejärge võib tarvitada (kui kõik toimub sujuvalt ja tõrgeteta, peaksin ma neid sööma umbes aasta lõpuni või veidi vähem - aluseks võetud siinsete kogemused ja kaotatud kilod).

Andke siis endast ja oma rõõmustavatest tulemustest ikka teada!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!