Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
meizitang esimene p2ev
 
Mzt-ta teemaalgataja 11. juuni 2011, kl 09.27
Reklaaminipp :-) ,vaevalt kyll..siin ju piisavalt inimesi kes edukalt Mzt abiga kg kaotanud...minu kaal stabiilselt siiani 60kg v2ikese k6ikumisega....kilo sinna kilo t2nna....Sama lugui on erinevate dieetidega kellel 6nnestu kellel mitte...mina olin Mzt yks 6nnelike kellele toimis... Ja happy endap2rast ja teistep2rast ka kellel kg l2ksid ja l2hevad... J6udu k6igile...
 
kümnes päev 12. juuni 2011, kl 09.36
ütlen ka sõna sekka- olen seda mzt-i kümme päeva kasutanud. Ei peapööritusi, suukuivust, söögisu ka sama. Pole alla ka muidagi läinud. Kui, siis mõni gramm, kuumad ilmad, natuke liikumist ka rohkem. Se on minu tulemus. Kindlasti enamus võtab palju alla tänu selle suht kalli rohule/lisandile, midaiganes ta ka poleks.
See on minu erapooletu arvamus ja kümne päeva kogemus.
 
kolmas päev 12. juuni 2011, kl 18.49
on käsil.Ei ole midagi enesetundes muutunud.Olen vähe söönud ja palju rahmeldanud olude sunnil.Kaalukaotus 2 kilo,aga veel ei saa seda meizitangi teenena võtta.Vaatame,mis edasi
 
maarja 15. juuni 2011, kl 11.10
mul on täna teine päev.
hommikune kaal 76.5.
ostsin ühe paki, lahti tehes oli üks leht juba tühi, küll aga "tabletikohad" kinni.
ma ei teagi, mis värk on.
12 päeva siis aega võtta neid.
 
an 15. juuni 2011, kl 11.35
Ma siis proovisin seda,siiamaani pole midagi,ainult jooma ajab ja kui tablett sees,siis hull nälg,aga ikkagi omal jõul on talvekilod kadunud -6 :))
Minu arust oli lindaxa kõige parem,reduksin mõjus ka,aga lindaxa nagu oli tõhusam.
 
to ühesõnaga 15. juuni 2011, kl 12.17
mitte reklaami nipp, vaid vahe kindlasti selles, et osad kasutavad orginaale ja osad saavad kahjuks võltsingu.

Antud teema autor sai orginaalid, sest tal oli võimalik neid tellida. Eestis aga müüakse igasugu kahtlasi asju . . arvata võib, et ei mõju
 
8-sas päev 16. juuni 2011, kl 08.30
mitte mingeid muutusi mitte milleski.
 
12 päeva 19. juuni 2011, kl 10.31
ja kaalukadu 2 kg.Aga see on ainult seetõttu,et päevas on 1000 kalorit tarbitud.Meizitangi teene see pole.Mingeid kõrvaltoimeid pole tableti manustamisel olnud.
 
mammi 19. juuni 2011, kl 10.56
Nii, kolm nädalat tarvitanud. Lännu 5.5 kg ja ei mingit probleemi. Pean meeles pidama, et vaja süüa. Suurt füüsilist ei tee ega trennis ei käi. Söömisel jälgin nii GI kui ka lahussöömist. Tegelikult ei tunne mittemingisugust vajadust ei leiva-saia, kartuli.... ega järele. Patustan ikka, söön teadlikult. Vahepaladeks mandlid ja õunad. Tugevamalt söön kaks korda päevas. Rohkemaks ei ole vajadust ega isu. Hommikul täistera kaerahelbe puder+ semned+ õli. Õhtupoolikul liha-kala ja värske salat õliga. Jõudu kõigile!
 
Uus siin ideaalkaalus 19. juuni 2011, kl 22.24
Reklaamitrikk kindlasti pole,mul kadus 1o kg ja olid kõik need meeletud suukuivused ja totaalne toidu ununemine esimeseks 10ks päevaks. tundub et uus partii mida hetkel võetakse ei ole originaal(meie müüja ei pruugi seda ise teadagi, tema ju vahendab)
Kellelt olete ostnud nüüd? ja kas viimase kuu jooksul sel juhul? (meie partii oli ostetud märtsis-aprillis)
 
to uus siin ideaalkaalus 20. juuni 2011, kl 11.01
Ostsin kaks nädalat tagasi Vikalt.Tänaseks on üks leht ära tarbitud ja kaalukadu 2 kg.Aga see on lihtsalt sellest,et olen tarbinud päevas 1000 kalorit.Kolmandat päeva kaal seisab.Aga need kapslid ei ole mulle kuidagimoodi mõjunud.
Aga kelle käest Te ostsite ja kust on see teave,et pole originaalid?Kas selline asi on ikka võimalik?Äkki iga organism on lihtsalt n.ö.oma iseloomuga?
Olen nii kurb,et pole mõjunud.Niiväga tahaks 10 kg alla saada.
Või osta kellegi teise käest?Lihtsalt ei oska seisukohta võtta.
Äkki on siin foorumis keegi,kellel on selline kogemus,et ühed kapslid ei mõjunud ja teisest kohast ostetud mõjusid?
Kirjutage palun,oma kogemustest!
 
Alustasin 21. juuni 2011, kl 12.55
täna teise lehega ehk siis 13-s tablett ja alles täna hommikul tundsin lõpuks ometi,et ei taha söögi peale mitte mõeldagi.Ehk nüüd hakkas mõikama?
 
muts 21. juuni 2011, kl 13.59
Ma ostsin roosikeselt.
Kokku 2 pakki.
3.5 kuuga on kaal langenud 76´lt 62-ni. Pikkust on mul 174 senti.
Iga päev kapslit ei võtnud. Ei tundnud vajadustki. Kahe paki vahel tegin nädalase pausi.
Mõjus küll kohe. Suu oli kuiv ja söömist pidin meelde tuletama. Kogused on siiani päris pisikesed, mida söön. Kaal on endiselt kas seismas või siis tiksub tasapisi allapoole. Ju mu organism vajas sellist "põntsu", sest praeguseks on ka paljud mured lahenenud - nahk on jälle ilus, higi ei haise, energiat rohkem ja loomulikult endal on mõnusam-kergem olla.

Halvad küljed - kõht oli kapslitarvitamise ajal kinni mis kinni. Jänkupabulaid korra nädalas sai vetsus plärtsutatud. Esimene nädal ei tulnud hästi und õhtul ja uni oli katkendlik. Suukuivus oli esimesel nädalal. Edasi nagu ikka. Ja siis see esimene veinijoomine, mis lõppes järgmisel päeval plahvatusega WC´s ja õhtuni vegeteerimisega :D

Praegu loodan, et suutsin end nii paika panna, et enam ei kisu õhtul kilose jäätise kallale ja valin hoolikamalt mida ja kunas üldse suhu pistan. Mõnikord küll "patustan", aga enam ei tunne süümekaid nagu enne mis loomulikult ajasid veel rohkem õgima, et läks trumm mingu pulgad ka.
 
Pille 24. juuni 2011, kl 01.14
Mina võiksin ära müüa 4 lehte (48tbl) Meizitangi. Ostetud Annukese käest. Olen juba 2 nädalat haige olnud ning pole Meizitangi võtnud. Tänasest algas antibiootikumi kuur ja enesetunne on nii halb, et nii kui nii midagi ei söö ja kaal langeb. Tabletid asuvad Pärnus.
 
anu 24. juuni 2011, kl 10.26
Pille, sa kirjutasid maikuus teises teemas et sulle mõjus ainult üks kapsel, teised mitte. Samuti olevat kapsli sisuks olev vedelik teistsugune kui teistel.
Kui on kahtlus et toode võib olla võlts, kas on eetiline seda teistele edasi müüa?
 
Pille 24. juuni 2011, kl 11.54
Nagu kirjutasin siis esimene kapsel tegi mul pea hästi uimaseks ja võttis une ära. Hiljem ei olnud enam unetust. Söögiisu on mul kogu aeg hea olnud, aga siiski olen tänaseks 106kg pealt 98kg. Tablette võtsin poolteist lehte, siis jäin haigeks ja pole rohkem võtnud. Kuna olen nende tablettide eest kallist hinda maksnud siis ei leia, et peaksin need lihtsalt ära viskama.
Kusjuures tegin ühe kapsli veel lahti ja see segu läheb piimjamaks kui seda kapslit loksutada.
 
Pille 24. juuni 2011, kl 12.03
Mõned aastad tagasi oli mul kogemus ka apteegi Lindaxaga - 10mg ei mõjunud kuidagi, alles 15mg võttis isu ära. Kaotasin sel ajal kokku 13k, kahjuks tuli tagasi kahe aasta jooksul 23kg.
 
Ohhoo 27. juuni 2011, kl 22.00
Tänaseks on 16 kapslit võetud ja juba kolm päeva pole ma söögile isegi mitte mõelnud.Tulemuseks 88,3-lt 84,6-le seega kaalukadu 3,7 kg.
Nii,et siiski toimib!
 
Pille 28. juuni 2011, kl 11.03
Pakkuda 4 lehte Meizitangi (48tbl). 10 EUR leht. Tabletid asuvad Pärnus.
 
Pille 28. juuni 2011, kl 13.57
Tabletid ära lubatud.
 
muts 28. juuni 2011, kl 15.16
Jube kirves hind oli Pillel ...
 
Pille 28. juuni 2011, kl 18.01
muts Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jube kirves hind oli Pillel ...

Ise ostsin 30EUR-i pakk ja müüsin sama hinnaga. Miks ma peaks need odavamalt ära müüma. 1 lehe hinnaks teeb see 10EUR-i.
Kus kohas Meizitangi odavamalt müüakse?
 
Uus siin (ideaalkaalus, 1 kuu mzt-ta) 01. juuli 2011, kl 09.08
Ei ole mõtet siin kraaklema minna, soovitus teistele uutele katsetajatele: kuna neid müüakse ka lehtede kaupa, siis ostke esialgu 1 leht (seal vist pea 2 nädala jagu), selle ajaga saab ilusti selgust kas mõjub või mitte.
(endiselt 10kg maas ja keha hoiab seda kaalu ;)
 
muts 01. juuli 2011, kl 13.22
Palun viisakalt vabandust ja teen häbinäo ette.
Mul oli meelde jäänud, et pakis ongi 4 lehte ja paki hinnaks tuleb siis Pillel 40 euri.
(A)

Aga viimasel on he soovitus - ostke üks leht ja proovige, kas üldse mõjub. Palju ju siin neid, kes mitte mingit vahet ei tunne.
 
kuska 08. juuli 2011, kl 12.12
tahaks ka, aga kelle käest julgeks osta...
 
h. 13. juuli 2011, kl 00.18
Sama siin,kelle käest saaks kindlasti originaali osta.AITÄH.
 
Kaks lehte 18. juuli 2011, kl 09.11
võtsin ära ja midagi enesetundes ei muutunud.Ei tea,mille teene see oli,aga tänaseks olen maha saanud 4,6 kilo.Kodus oli samaaegselt Meizitangi kasutamisega remont ja palju rabelemist,seetõttu ei oska hinnangut anda,mis põhjustas kaalukaotuse.Smas aga oskan ütelda,et eelmistel aastatel pole sugugi suviti sel ajal vähem rabelemist olnud,aga maha pole midagi saanud.Nüüd kavatsen võtta peale kahenädalast pausi ära viimase lehe ( 12 tabletti )
Aga vaikus on siin selle teema all.Kas on veel kedagi,kes on kaalu alla saanud?
Edu kõiges!
 
Pille 18. juuli 2011, kl 18.15
Mina sain alla 106 pealt 97 peale. Aga ma ei tea tõesti, kas selle lollaka köha saan ma Meizitangist või millestki muust. U. 2 nädalat sain tablette võtta kui köha oli lõpuks selline, et magada enam ei saanud. Vahepeal oli siis Meizitangist pikk paus ja Klacid köha raviks. Köha lõpuks taandus ja hakkasin Meizitangi edasi võtma ja jälle hakkas rohkem köhima ajama. Kurk on selline paks ja kibe, aga ei ole valus. Ja nüüd ma ikka ei julge Meizitangi edasi võtta. Kaalu tahaks alla saada, aga kas ma ei kannata sealt mõnda komponenti või tuleb see kurgu jama millesti muust, ei tea. Alguses mul ei läinud kaal alla, alles hiljem hakkas minema ja mingit tunnet küll ei olnud ning isu oli ikka hea. Igaks juhuks hoian ühte pakki Meizitangi, et edaspidi veel proovida.
 
teemalgataja 18. juuli 2011, kl 23.24
nu ma ka kriban rutuga....Minu seis endine kg pole tagasi tulnud...siinse palavusega on kaal nyyd 58kg... Olen siin tiba ujunud ja selle palavusega kodus trenni ei tee...eks saab ka rohkem 6ues praegu oldud ja k6nnitud.... Nii,et k6ik kibentskobents!!!
 
teemaalgatajale 19. juuli 2011, kl 08.47
Kas saan õigesti aru,et kaalulangus on 17 kg? Ja kaalulangetus sai alguse 19.jaanuaril?
Aga siit küsimus:mis ajaga sai see 17 kilo langetatud?Saan aru,et kaal on püsima jäänud,aga kas see kaalulangetus on mingil hetkel seisma jäänud?Kui jah,siis kuna?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!