Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
meizitang esimene p2ev
 
Liisa 30. mai 2011, kl 19.16
Mina tellisin ka annukese käest ja toimivad :)
Hetkel olen võtnud 14tk ja kaalu kaotanud 3,8 kg :)))) Mainin ära ka, et pikkust 168cm, algkaal 69,5kg ja hetkel 65,7kg , ideaalkaal oleks 60kg, aga üle poole veel võtta ja usun, et jõuan eesmärgini :)

Jõudu kõigile!
 
Alloo 30. mai 2011, kl 20.36
Palun valgustage mind võhikut ka- kus neid saab tellida ja mis sellised ka maksavad.
 
Alloo 30. mai 2011, kl 20.43
Ning kas neid tablette üldse eestisse saabki tellida ?
 
Pille 30. mai 2011, kl 21.09
Alloo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ning kas neid tablette üldse eestisse saabki telli
> da ?
Kui teema läbi viitsid lugeda siis saad oma küsimustele ka vastused.
 
Alloo 31. mai 2011, kl 11.22
Saatsi ka e-maili ära. Kui kaua vastus ja kauba saamine aega võttis ? Ma samades mõõtmetes nagu Liisa , augustis tuleb üks tähtis üritus. Momendil on küll elavandi tunne peal:S
 
Uus siin Ideaalkaalus! 31. mai 2011, kl 12.00
Mina siis kes alustas 4 aprill, patupäevi on olnud vast 7-10 kui olen jõtnud teadlikult ka tbleti vütmata (shokolaadi jne). Olen kaotanud 9,3 kg! ja kaalun 60,0 :)
Mainin nüüd ka ära pikkuse 175, seega ülekaalu mida alla saada nagu eriti polnudki. Esimesel kahel nädalal oli kaalukaotus väga suur, nüüd stabiilselt 1 kg nädalas. (2 tbletti võtan veel ja siis puhkusele organism)
Ilusat suve teile!
 
Alloo 31. mai 2011, kl 12.30
..to Uus siin Ideaalkaalus.. kus Sina neid tellisid ? Suur suvi käes ja mul iga päev tähtis.)
 
Uus siin Ideaalkaalus 31. mai 2011, kl 14.15
Ostsin Annukese käest, uurisin ise ka meitzitangi lehelt aga enamus need pakid võetakse meil tollis ära. Meizitangi kodukal klienditeenindaja küll soovitas, et kui saadavad laevaga (võtab kauem) aga neid konteinereid ei valgustata nii läbi nagu lennuposti. Ma ei viitsinud oodata.
nende kodukas muidu meizitangsale.com
 
Siki 31. mai 2011, kl 16.45
Mina olen nüüd võtnud 13 tabletti ja kaalu on alla läinud ainult 2,5kg.
Tegelikult on kõht enamuse ajast tühi, aga lihtsalt hoian ennast tagasi.
Tundub, et kilod on läinud siiski maha ainult teadlikust nälgimisest, mitte tablettidest.
Keha hakkab ka juba vähese söömisega harjuma. Selline kurgu kuivamine, millest siin juttu on olnud, oli ainult üleeile - huvitav kas oli ainuke originaal tablett?
 
Alloo 31. mai 2011, kl 18.53
Minu esalgne eufooria sai vist pisiksese tagasilöögi, ei teagi mis nüüd teha, kas tellida või mitte. Kas need, kes siin väidavad, et on palju kilosi kiirest alla saanud - on see ikka tõsi.
 
to Siki 31. mai 2011, kl 20.05
kellelt sa tellisid tabletid?
 
MZTita pikalt juba-teemaalgataja-to Alloo 01. juuni 2011, kl 09.30
Mina sain oma kg alla jah...minule m6ius Mzt ilusti...ja siiani pole veel ykski kg tagasi ... Ma ikka j2lgin siin ja kaalun...T2na olen 60 kg..v2ikene k6ikumine on umbes 1 kg sinna-t2nna...Isud v6tis 2ra ja seal ka kg kolisesid...nii,et mina rahul...Ja ma ei usu,et keegi viitsiks siin niisama jahuda oma kaotatud kg kui see t6si poleks...Organismid on erinevad seega ka m6jub erinevalt...Mina isiklikult j2in rahule ja olen siiani v2ga rahul,et siiski riskisin/tellisin ja s6in neid kapsleid... Kes kiidab,kes laidab nagu iga kaubaga... Kuna minul oli v6imalus tellida otse nenede ametlikult lehelt siis sain originaalid .... ja k6ik m6jus.Aga vot vahendajaid ma kommenteerida ei oska kes mis kaupa myyb.... ja nagu Siki kirjutas,et ta teadlikult n2lgib ja k6ht tyhi...siis see pole sugugi hea...sooma peab!!!Normaalset toitu ja normaalseid koguseid...Nagu ma ka eelnevalt olen mitmeid kordi kirjutanud,et minu probleem oli just saiukeste ja muu pahna harjumisp2raane mugimine...mille isud mul just Mzt 2ra v6ttis ja sama ka hakkas organismist vett korralikult v2ljutama...See oli just minu kg probleemiks ja t2nu mzt-le sain nendest lahti...Nyyd enam ei l2he silm s2rama kui saiukese letti n2en kuigi jah vahest ikka olen m6ne saiukese 2ra soonud...ega siis keelata ka ei saa kui tahan aga nyyd lihtsalt ei isuta 3-4 saiukest j2rjest 2ra syya...Nii,et Alloo tee ise enda otsus...2kki piisab lihtsalt kui vaatad oma toitumise n6rgad kohad yle ja saad ise neid kontrollida..N2iteks kui tarbid liigselt limonaade v6i mahlasid v6i sood liigselt mingit jama nagu mina s6in...ehk kui suudad ise millegi abita neist lahti oelda polegi sul mingeid tablette vaja...
 
Alloo 01. juuni 2011, kl 09.45
Igatahet tellisin Mzt-gi ära. Kui kätte saan ja kasutama hakkan, eks siis näis kuidas minema hakkab.
 
K 01. juuni 2011, kl 09.53
Kus Sa lõpuks tellisid, kas annukese käest?
 
Alloo 01. juuni 2011, kl 10.30
Mina tellisin Vika (oli vist) käest.
 
K 01. juuni 2011, kl 12.07
Kas selle kuulutuse järgi mis tal on 27 aprillil Okidokisse pandud, kas tal praegu on saada ka? Kas see 30€ , või teine hind. Ja kas ülekandega või sulas, käest-kätte?
Tuli palju küsimusi aga tänan Sind ette vastamast, Alloo.
 
Siki 01. juuni 2011, kl 16.12
Mina tellisin annukese käest.
 
Allo 01. juuni 2011, kl 19.18
K-le. seesama jah..saatsin telefoni numbrile SMS-i. vastus tuli. Eestikeelne, loe ise mis ta vastab. Igaljuhul hõiskan siis kui kapslid käes. Eks siis pärast näha ole kas mõjuvad või mitte. olen 166 /70. Elevandi tunne on peal :))))
 
Siki 02. juuni 2011, kl 13.23
Allo-le.
Mina oleksin juba päris rahul kui kaaluksin 70kg :) Olen 165/86,5kg ja minul on juba vaala tunne peal :D
Kuigi, kui kaalusin mõned aastad tagasi 59, siis olin enda meelest jubedas ülekaalus. Seelikuid ei julgend selga panna ja lühikesi pükse kandsin ainult maal.
Oi kui palju ma annaks, et praegu samasugune olla. :(
 
H 04. juuni 2011, kl 10.12
Mina tellisin Annukese käest ja alustasin 16.mai. Olen siiani (2,5 nädalat) võtnud kapsleid üle kahe päeva ja kaal on langenud 4,1 kg.
Võtan üle kahe päeva sellepärast, et olemine on ikka päris vastik, käed värisevad ja suu kuivab ja magamine on pinnapealne ja ise olen väga närviline.Aga hea asi,et süüa ei taha üldse ja kaal langeb iseenesest.Mulle mõjub 1 kapsel 3 päeva.
Kaal oli 73,8 ja pikkus 173
 
ika mina ise 04. juuni 2011, kl 14.54
Alustasin eelmisel laupäeval, kaal nädalaga langenud 3.0 kg. Mingeid kõrvalnähte ei ole, jooma peab, ehk võiks rahulikumalt magada. Eks näis kuidas edasi läheb. Ostsin annuka käest kaks originaali.
 
uus siin ideaalkaalus 04. juuni 2011, kl 16.17
Ja mulle mõjus une kohalt täiesti vastupidiselt kui teistel. Ma pole elus nii hästi maganud ja hommikul ärkan enne äratuskella täiesti väljapuhanud . (olen siiani vaevlenud meeletu unetuse all, halvad unenäod ja hommikul väsinud ja üles pole saanud) Ja no -10kg kahe kuuga, täiesti super!
 
kannatamatu 08. juuni 2011, kl 00.14
Mina olen nyydseks võtnud terve paki ehk siis 3 lehte ehk siis 36 kapslit. Kaalu langust 4 kg. Ymbermõõtudelt mõjus päris kenasti. Igatahes mina olen rahul.
Mulle ei mõjunud unele kyll miskit pidi,aga vot suukuivus on siiani. A ja isu on igaljuhul vähenenud. Korra nagu tahtsin õhtuti magusat,aga see võis olla väiksest masendusest.
Ja ostsin ma Annukese käest.
Arvan nii, et kui oleks mingi jama värk,siis poleks kaal yleyldse langenud ja möödud vähenenud.
 
marta 08. juuni 2011, kl 03.12
Mul jäi silma, et keegi siinsetest meizitangitajatest tellis kapslid edukalt Itaaliasse. Elan ajutiselt Itaalias ja tellisingi meizitang.sale-st kauba siia, aga praegu hakkasin vaatama, et kohe saab vist kuu täis ja kapslitest pole jälgegi. Küsin muidugi mzt-i kodukalt ka üle, aga tahaks teada reaalsest kogemusest, et kaua on Itaaliasse mzt-i saatmine aega võtnud? Peab vist varsti raha tagasi küsima :(
 
to marta 08. juuni 2011, kl 08.17
Mina tellisin -L6una-Prantsusmaale ja aega l2ks 2 n2dalat vist oli paar p2eva lisaks ei m2leta enam t2pselt...Nad saatsin laevaga Charles de caule sadamasse ja sealt jub apakid l2hevad laiali...Aga prantsuse ja itaalia postiteenus on ju teada juba :-) nii,et uuri kodukalt ja nad vastavad kus sinu pakk hetkel on ma ka kysisin kuna kodkal lubasid nad 8 p2evaga kohale toimetada...Ja sain vastuse,juba kindlate andmetega,et teie pakk on seal ja seal....
 
Uuu 10. juuni 2011, kl 12.56
läheb Meizitangi kasutajatel?Kuidagi vaikne siin.Küllap on kõik tulemustega rahul,et siin kirjutajaid pole.
Ise olen 2 päeva võtnud,kuid praegu ei tunne ma mitte midagi,ei janu,ega söögiisu langust.
Kirjutage oma kogemustest,palun
 
Alloo 10. juuni 2011, kl 15.02
Minul täna neljas päev- ei oska ka veel midagi öelda. Ei mingit janu ega suukuivust, söögiisuga on ka nagu on. Lihtsalt kiire ja soe, ei tahagi eriti midagi süüa.
 
Pille 10. juuni 2011, kl 23.16
Mina olen võtnud 15 kapslit ja isu endiselt hea. Jooma ka ei aja, aga sunnin ennast jooma. Kuna nii kallid rohud ostetud siis püüan lihtsalt söögiga hoida ja rohkem tegutseda. Paar kilo olen kaotanud selle ajaga.
 
Ühesõnaga 11. juuni 2011, kl 06.40
Need kes siin hõiskasid oma kaotatud kilode üle- lihtsat reklaaminipp.
 
muts 11. juuni 2011, kl 08.26
No oli vaja kohe kobiseda :D
Ma ilusasti oma 64 kilo juures.
Kadus kahe kuuga veits üle 10 kilo ja tagasi pole tulnud. Praeguste ilmadega pigem liigub allapoole kaalunumber.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!