Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
meizitang esimene p2ev
 
pille 17. märts 2011, kl 23.09
sestap otsingi siit seda imelist inimest, kes telliks endale (mitte eestisse) ja raatsiks karbiga veits mässata, et tavalises pruunis mulliümbrikus, siia maarjamaale, head saata!
 
muts 18. märts 2011, kl 09.05
Eile sai veini joodud. Põhja alt ei löönud. Pohmakat pole.
 
iira 18. märts 2011, kl 10.33
Kas keegi on proovinud tellida mzt või muid preparaate näiteks selliselt lehelt www.aslimming.com Tunduvad soodsamad ja samas on valik suht laialdane ka nende preparaatide osas mis nn rasvu lõhustavad mitte ainult ei pärsi. Uurisin sealt niipalju, et shippingut nad teevad küll eestisse. Äkki kellegil on kogemusi välis saitide osas.
 
62p2ev meitzitang 22. märts 2011, kl 09.02
Nu nii,minu kaal seisab t2nasega kaal 63kg..ehk v6ib selle seisaku p2evade arvele kirjutada,ei tea.. Kuigi eile mahtusin poes vaevu vaevu kyll aga siiski teksadesse 38 numbriga aga ei kanda ma neid veel ei saa...hingamisega oli raskusi ...paar cm.oleks vaja veel kaotada.....alles on j22nud 10 capslit......
 
hh. 22. märts 2011, kl 10.11
Tere.
Aga kas neid Eestisse ka saab tellida ja kust kohast.Tänud.
 
iira 22. märts 2011, kl 19.58
põhimõtteliselt võiks ju proovida ....
 
ma 25. märts 2011, kl 09.19
Kasutanud 11 päeva, kaalukadu -3 kg.
 
lia 25. märts 2011, kl 09.39
akki keegi soovib Meizitang tabletid maha muua eestis siis kirjutagu julka.raudsepp@mail.ee oleks vaga tanulik :)sooviks ka proovida neid ja kahjuks pole nagu kedagi kes valjamaalt tooks:(
 
to lia 25. märts 2011, kl 11.18
Mina ja ka paljud siin foorumis on tellinud annukeselt, tema e-mail on annuke1@windowslive.com
 
K 25. märts 2011, kl 11.37
Neile, kes proovivad välismaalt tellida...
Mina tellisin Norra kunagi Lidat... Lidasale.com vist oli.
Paki jälgmisest aga nägin, et toll pidas kinni, kuigi lidasalest lubati, et mitte kunagi pole probleeme olnud.
Saatsin ka tolli kirja, et saatku need tabletid tagasi siis, aga nad hoopis hävitasid selle saadetise.
Arvasingi, et olen oma rahast ilma. Tellisin 3 pakki- hea soodukas oli ju (daaaaaa)
Õnneks tegin ülekande swedbanki kaudu. võtsin nendega ühendust, et soovin vaidlustada ülekannet, sest ei ole kaupa kätte saanud.
4kuud hiljem oli raha arve peal.
Ja tagatipuks vaatasin lidasale-st et nad on minu nime alt kirjutanud kommentaari, et sain kauba kätte ja kui hästi need tabletid mõjuvad.
 
muts 25. märts 2011, kl 14.27
Mul kaks lehte kapsleid kasutatud ja kaalukadu nii 5 kilo. 5 kilo võiks veel maha minna, aga ainult 1 leht veel järel.
Rahulikult võtan asja.
Veidi nõrgem on olemine, aga muidu ok.
 
lia 25. märts 2011, kl 18.43
to lia Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina ja ka paljud siin foorumis on tellinud annuke
> selt, tema e-mail on annuke1@windowslive.com

suured tanud :)
 
huvitab 28. märts 2011, kl 18.28
See on väga tore et meizitang aitab alla võtta ja kaalun ise ka selle preparaadi kasutamist . Natuke hirmutab see, et mis saab siis kui eesmärk on saavutatud ja tabletid otsas . kuidas käib kaalu hoidmine siis ???? Või jäetakse preparaadi tarbimine kuidagi järk järgult ära?? Kellel on kogemusi ... elu peale meizitangi kuuri :) .. palun jagage infot ????
 
andra 28. märts 2011, kl 20.12
Kes oskab neid tellida mul soomes sõbranna ja tema tuttavad käivad eestist seal tööl. Ta saaks nendega paki mulle siia saata. Tahan hullult ise ka tellida, aga ei oska. võtke ühendust palundra30@hotmail.com
 
to andra 28. märts 2011, kl 23.26
mine www.meitzitangsale.com ja vali vasakult kogus klika ja siis j2lgi juhiseid ei midagi keerulist ,saad hakkama...
 
67p2ev meitzitang 28. märts 2011, kl 23.32
oih jessas olengi peaaegu l6petmas...veel 4 capslit syya...kaalunud pole ootan veel 4 p2eva ja siis vaatan palju ma siis 2 paki meitzitangiga l6puks kaotasin... ja nu nyyd kohe v2ga huvitab mind mis minuga edasi toimima hakkab.....aga eks siis 4 p2eva p2rast kirjutan oma l6pliku kaalu...
 
andra 30. märts 2011, kl 14.49
Kas ma registreerin seal konto soome sõbrantsi nimele kui soome tellin ja seal maksan eurodes või? Mul see paypali ja virtuaalse krediitkaardi asi peaaegu selge. Kes viitsib mu lollidele küsimustele vastata?
 
lia 30. märts 2011, kl 19.06
nii siis mul ka esimene paev votsin tana esimese tablaka :)vaatab siis kas aitab kaalu alla saada....
 
to viimastele 30. märts 2011, kl 19.24
to andra jah sa ikka sisestad s6branje nime ja aadressi ,tema onju saaja ja kui maksmiseks l2heb siis oma kaardi andmed ja oma nime...paypallist ja virtuaal kaardist ei tea ma midagi...ma maksin otse oma kaardiga ja midage ei juhtunud...k6ik krras ja nagu eelnevalt kirjutanud sain ka peaaegu kohe maili mailile,makse kinnitusega...

to lia milline on stardi kaal sul...j6udu aga tee veel tiba trenni ka...

aga mina olen oma capsulitega l6petamas veel 2 tykki alles ja siis l6plik kaal...vaatame siis mis 72 capslit MZT minuga tegid....

peatse kirjutamiseni
 
lia 30. märts 2011, kl 22.21
Kaalusin ennas just ara ja kaal naitas 65,6kg ja olen 168pikk ,soov oleks 58kg mida pole kunagi veel saavutanud koige vaiksem on olnud 61kg ,Uritan muidugi rohkem liikuda ja kodus ise trenni teha :)
 
andra 31. märts 2011, kl 10.56
stardin seekord 126kg pealt. See titeasjandus hävitab minu figuuri ikka totaalselt. Ma peenikeseks ei saa vast enam kunagi, aga ümmargune kah päris olla ei taha. Õnneks on kul selline kehakuju, et 90kg peal näen juba päris normaalne välja.
Kas, siis tavalise seb pildikaardiga saab ka maksta. Preagu alustasin acay thin kapsulitega , tagavaraks on üks meizitangi leht veel , ehk jõuan ära oodata oma paki.
 
to andra 31. märts 2011, kl 22.37
ma arvan kyll,et saab...kui muidu makseid oled teinud sellega ja raha arvel olemas...ei tohiks vast probleemi olla...kui ei sobi,eks siis ta teavitab,et kaart pole oibilik ja makse ei toimi...Ja veel 2ra kunagi ytle kunagi...kes teab,kui tahtmist ja hakkamist on kyll need kilodki kaovad...aga samas ega kilod pole n2itajad...peaasi,et segavat lodevust poleks ja ise h2sti tunneksid....Mul endal ka selline keha kus kg kogunevad yhtlaselt...olen lihtsalt tiba suurem kui +kg t6usevad v6i siis tiba v2iksem...mul veel pole nagusellist yhtekohta kuhu nad koguneksid...6nneks vist :-)
Aga vot ma ei tea kas tasub syya tablette kui alles lapse said...Ja eks tita ole tore ju ja vahest tuleb millegagi ka tiba ohverdada....peaasi,et ei stressaks siis keha ka funktsab paremini...j6udu

Mul homme viimane capsul...juba kisub kaalule aga ootan homseni
 
72p2ev Meitzitang-l6pp 01. aprill 2011, kl 08.48
Nu nii,saingi oma MZT eksperimendiga l6pule ...sai2ra soodud 2 pakki seega 72 capslit....oih oih...olen t6esti yllatunud..kuna olin ysna skeptiline siin foorumis lugedes k6igi nenede ime tabletide kohta...sealt saingi idee endapeal 2ra proovida.Kuna MZT tundus kuidagi k6ige sobilikum neid eelnevaid teemasid lugedes...Ausalt ega mul mingit erilist usku polnud :-)

AGA vot,l2ksin alt....minu stardikas oli 75 kg ja nyyd siis 72 p2eva hiljem,ilma erilise pigutuseta 61.7 kg...kuigi jah juba panin endale soov kaaluks 60kg :-) muutusin ahneks ;-p Nii,et kaalukadu mul 13.3 kg !!!!!!!!!!

Ausalt oeldes olen v2ga rahul kuna olen tagasi oma norm.kaalus millem6ned aastad tagasi nn.kaotasin. 38nr.teksadesse siiski ei mahu h2sti,hingamise ja liikumisega on raskusi, kui nad just strechid pole aga 40nr on minu arvates t2itsa ok.Eile veel k2isin lootusega,et 2kkitse siiski saan ennast premeerida 38nr korralike Levistega aga vot tutkit....ja siis kookisin omad 2 aasta tagused pyksid ja teksad v2lja mis olid hoiule pandud.Ja kyll oli ikka mul eile palju r66mu....kohu kotit2is nn.uusi kodinaid mida ma ei m2letanudki enam...ja veel milline raha kokkuhoid.... :-)

ja t2na plaanin siis oma nn.karderoobi ylevaadata ja asjalikud suuremad asjad igaksjuhuks 2ra pakkida...2kki l2heb vaja j2lle.....kuna ei tea ju mis minuga edasi saama hakkab...MZT otsas ja kas nyyd hakkab kg tagasi kolima v6i on nyyd pikemalt l2inud...

t6esto olen tunduvalt kitsamaks j22nud ja veel olen rahul,et tegin tiba k6hulihastele harjutusi ja vurasin siin oma AB Circel pro.regulaarselt.....Kuigi jah alustasin ka kreemitamist aga vot sellega ml pysivus pole,ideaalis oleks olnud 2 x p2evas aga ma yks v6i siis ylep2eviti....vot laiskus on selles poindis kyll suur....

olenrahul,et olen lahti saanud m6tetust n2ksimisest ja portsud ka v2iksemad ning ei isuta magusa j2rele aga vaatame mis nyyd isudega saama hakkab....

eks ma kirjutan nyyd j2rgnevalt ka aegajalt paari kuu jooksul ja tore oleks lugeda kuidas teistel l2heb.....

K6igile j6udu ja p2ikest....
 
andra 01. aprill 2011, kl 09.36
Tita mul juba aastane, nüüd jätame tissid maha ja hakkame enda figuuri eest hoolitsema.
 
sul kel 72 päeva läbi 01. aprill 2011, kl 10.25
Tahaksin teada sinu praeguseid ümbermõõte reiel, puusal, vööl.
Sest olen sinuga pms sama pikk, kaalun hetkel 75kg aga riided 40 on täitsa ok. 65 kg olles on riided nr 38 üsna lodud.
Olen mzt tarbinud 2 nädalat - alustasin 79,... pealt praegu hommikuti 74,...
 
to viimane 01. aprill 2011, kl 17.58
ma lasen s6brantsil ennast 2ra m66ta pyhap2eval ja siis annan teada...aga ma ostan endale riideid prantsusmaal ja itaaliast(kuna elan siin)...aga panen hiljemalt esmasp.yles
 
Paksu 01. aprill 2011, kl 18.43
Teemategijale!
Ütlen Sulle suure tänu - oli huvitav lugeda ja kaasa elada. Õnne ja edu Sulle saavutatu hoidmisel!
 
to teemaalgataja 04. aprill 2011, kl 23.31
Oleks põnev lugeda siis muljeid esimestest päevadest ilma mzt-ta. Kas isu(d) on tagasi?
 
3p2ev meitzitangiTA 05. aprill 2011, kl 00.22
terekest terekest,ei isud pole veel tagasi tulnud,endiselt sama seis kui MZT...l2hen 4 p2eva p2rast kaalule ja vaatan mis saanud on kas olen + ,- v6i sama l6ppu seis...peatse kirjutamiseni
 
To Paksu ja teistele 05. aprill 2011, kl 00.23
Suured t2nud toetamast ja kaasa elamise eest :-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!