Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
meizitang esimene p2ev
 
muts 05. märts 2011, kl 11.05
Oi ma tegin eile endale liiga.
Sõin hommikul juustusaia ja siis pistsin kapsli põske.
Lõunasöögiks oli lusikatäis riisi kanaga ja õhtusöögiks lusikatäis kartuliputru kanaga + 3 siidrit (külalised olid)
Ja peale hommikust plahvatamist wc´s kaalusin. Eilsega võrreldes on kaal - 900g :O
Jube kehva olla.
Täna jätan kapsli vahele ja enam siidrit ei joo :D
 
..................... 05. märts 2011, kl 18.51
ohohooo nii,et Meeli sinul on ka selline tunne,et Ei VIITSI syya,nagu minulgi oli....ma veel imestasin,et nii kummaline oli see tunne....v2hemalt hea teada,et ma ei kujutanud seda ette :-)

Ni ja ma vaatan,et Muts sai ka 2ra proovitud MZT ja alco segu....seda ma r22kisingi,et parem olen capslite l6puni kuival.....enam kyll ei taha seda kogeda :-D

Nii,et teistele ka teadmiseks MZT ja ALCO.koos pole sugugi hea idee :-DDDDDDD!!!

Teisip2eval l2hen kaalule,kui see leht otsa saab...aga tundub,et kaal on langenud j2lle tublisti...eks teisip.saab teada...
 
muts 05. märts 2011, kl 21.50
Ega alko muidu ka hea asi ole ju :D
Tegelikult sain oma kehva olekule jälile - viiruseuss kallal. Palavik kapi otsas ja muidu ka kehva olla.
Pean nüüd tervenemiseni vahet tablakatega.
Aga ega ma täna ka eriti midagi söönud ole.
2 juustusaia ja ühe vahvli. Teed kah.
 
Meeli 06. märts 2011, kl 11.06
@.............ma mõtlesin ka ,et kujutan seda :``ahh ma ei viitsi sööma minna ette `` :) Täna siis 3 päeva ja tundub ,et kaal läheb...Mul kodus kaalu küll pole kuid pool cm olen 2 päevaga väiksemaks jäänud.Söömisest siis niipalju ,et eile tuli 1090 kcal.
Tableti võtan alati peale hommikusööki ja siiamaani on olnud mul hommikusöök kõige tugevam.Nt täna:
H:
200 g Helluse jogurt
2 spl kamapalle vaarikate-ja viilu banaaniga
2 sepikuviilu munavalge ja kurgiviiluga
1 ruut fazer sokolaadi

Lõunal on tavaliselt toorsalat ja õhtuks kas supp või kohupiim..Oleneb isust..mõnikord näksin lihtsalt puuvilja
 
nii tore 06. märts 2011, kl 11.59
Millal teie matused toimuvad muide?
 
To:nii tore 06. märts 2011, kl 16.04
Irw....MUIDE sa pead ikka kaua ootama ja v6ib juhtuda,et sa ei vea v2lja :-D ,l2mbud oma kadeduse/6eluse k2tte 2ra.....aga samas..hmmmmmmmmmmm.....umbrohi ju ei h2vine... :-D nii,et k6ike k6ige paremat!!!
 
48p2ev meitzitang 07. märts 2011, kl 09.49
Nu,nii minu kaaluke t2na hommikul 64.9 kg....super super veel j22nud syya 24 capslit! ei tea kas saan 60 peale selle ajaga.....T2na l2hen ostan endale midagi head ,mingi ilusa koogikese ja pistan nahka.Kuigi eile mugisin ka,viimasel ajal meeldib mulle 6una-maasika pyree vahukoorega super maitsev aga t2na koogike koogike ja saab vist olema yks rammusamaid :-)....Mudimine j2i mul eelmine n2dal vahele kuna mudja vigastas k2tt :-( ehk see n2dal saab ta terveks see . siis lasen lausa 2x teha....Aga siiski olen kaotanud nyyd siis 10 kg....Ma olen nii rahul,et ei teagi mida teha,hyppaks v6i lakke r66must.....Aga vot t6esti huvitab ja paneb m6tlema ,st mis siis saab kui Mzt otsas kas hakkab kolinal tagasi tulema????Aga eks siis paistab.....Ah jaa,ma olen k6ik need p2evad MZT v6tnud kohe hommikul esimesena tassi veega,siis pessu ja alles siis soon midagi(reeglina tass teed/kohvi ja mingi jogurt(nat.vaniljega))Aga okki siis l2hen toimetama tegemisi ja plaanin siin l2hip2eval kevade suve asju ylevaatama hakata...mis mul veel kanda k6lbab eelmisest suvest :-)
 
to: To:nii tore 07. märts 2011, kl 13.58
Miks peaks ma kade olema inimeste lolluste peale? Piinad enda organismi ja keerad seda p**se. Mis siin kadestamisväärt küll on? Mina olen terve, teen trenni ja toitun korralikult. Mingeid lisandeid ei tarbi, enesetunne alati super ja ei virvenda ei silme ees, ei peavalusid ega midagi. Seega miks ma pean kade olema? Minu elustiiliks on tervislik elustiil, sinul enesetapp. Mida su arst sellisest asjast muide arvaks?
 
Meeli 07. märts 2011, kl 14.48
Igal ühel omad valikud.Siin elus pole midagi ,mis ei kahjustaks tervist.Kusjuures mul oli tuttav tädike kes hekseldas oma salateid ja oli oi kui korralik (ei suitsetanud ega joonud) ja tal avastati kopsuvähk.Suri 6 kuud hiljem...Sa võid olla ülikorralik kuid see ei kindlusta sulle tervislikku elu.Ja arstid...nendest pole mõtet rääkidagi.
Minul täna 4. päev meizitangiga ja enesetunne on hea.Vett läheb kindlasti üle 1,5 liitri kuna suu kuivab koguaeg..Toidust niipalju ,et hommikusöök on ikka korralik ja lõunal ning õhtul võtan midagi kergemat .Kuigi isu pole sunnin natukenegi sööma just peale lõunat

Päikest :)
 
to to to nii tore 07. märts 2011, kl 15.25
minu arstid arvavad kyll,et olen terve kui purikas(kord aastas saab ikka ka kontrollis k2idud)...viirused ka kylge ei hakka,nni,et arstidega suhtlen suht v2he....minul on/oli just see saiukeste n6rkus ja organismi vee peetus...aga tundub,et see on taandunud...sealt ka kilod kolisevad....ja tunnen ennast ka super,energiat piisavalt ja nagu ma ka eelnevalt olen kirjutanud,et n2ljutamisest on kyll asi kaugel ja dieete ma ka pidanud pole,sest just siis virvendabki silmis ja peavaluga on ka selline lugu,no vot ei valuta :-) Olen ehk peavalu elus max.10 korda tundnud...Nii,et minu elu on teve ja nyyd ka veel v2hem kg.Ei kurda,ei kurda.Ja veel peavalu hakkas esimestel p2evadel MZT kui unustasin syya kuna ei isutanud.Nii,kui taipasin,et sellest peavalu ,olen rangelt j2lginud,et k6ik toidukorrad oleksid olemas ja ei mingeid valusid....liha/kala ja juurikad ikka igap2ev ja kindlasti soon ka jogurteid ja puuvilja pyreesid(minule maitsevad) Soon k6ike ja t2na s6in korraliku tyki Ooper kooki,oih kyll ikka oli hea :-)
 
eile 11. märts 2011, kl 09.16
s6in veiseliha veinikastmes ja lisaks veel hautatud juurikad(selline super pajaroog mida ma alati olen v2ga armastanud....aga seekord oi-oi-oih ....kyll hakkas alles halb :-( toit oli nii maitsev aga tundub,et MZT ja vein-isegi soogi sees ei ole m6eldav-keerutas nii julmalt.....nii,et l2ksin l6ppuks magama tyhjak6huga :-( Mzt aeg ei tohi veini mitte mingil moel tarbida...nii,et t2nu MZT on minust veel saamas karsklane kaaaaaaaaaaaaaa :-))))))
Hmmmmmmmmm ei teagi kas peaks MZT soovitama inimestele kes tahavad joomist j2tta??????

Kuidas teistel MZT tarbijatel asi edeneb???
 
Meeli 11. märts 2011, kl 12.29
Mina olen tänaseks nädal aega Meizitangi kasutanud.Vahe on ikka märgatav.Isu pole endiselt ja joon kuskil 2 l päevas.Nüüdseks on ka suukuivus hakanud taanduma mis on väga hea.Vahepeal oli ka magamisega probleeme aga see nüüdseks möödunud.Ju hakkab keha harjuma.
Kaalust siis nii palju ,et 1 nädalaga -3 kg :)
 
maibrit 11. märts 2011, kl 15.08
kas keegi siinsetest diiliga oleks nõus, et ma telliks kellegi teise nimele, kes oleks nõus need mulle eestisse saatma?
kasvõi migni teise karbi sisse ümber "valamisega".
hirmsasti tahaks ka suveks ilusaks saada.
 
to maibrit 11. märts 2011, kl 18.04
isegi kui sa tellid neilt otse,pole karbile m2rgitud,et Meitzitang jne.mina sain tavlises pruunis karbis...ma arvan,et nad valgustavad pakke l2bi ja kui midagi kahtlast n2evad siis avavad...seega pole kuigi t6en2oline,et l2bi tuleb...kui siiani k6ik tagasi saadetud nagu foorumis lugenud olen... :-( Seega ei tea kas on m6tet jamada...
 
muts 11. märts 2011, kl 22.18
Mul tõmbas see haigusehetk täiega tagasi kaalulanguse.
Õgisin ka ju mõnuga, et organism kiirelt jalule saada.
Umbes 8 kapslit olen tarbinud ja 1.4 kilo läinud.
Mul ei ole isegi alkoisu kusjuures. Enne sai ikka õhtusöögi kõrvale teinekord pokaalike veini võetud, aga viimasel ajal hakkab vastu.
Täna joon Coronat :P
 
to Muts 12. märts 2011, kl 18.09
Tegelikult kui oled haige siis on soovitav võimalikult vähe süüa,et organism saaks keskenduda tervenemisele :)
 
aga 13. märts 2011, kl 18.04
Neile, kel kogemus, kas ma ei tohiks kogu mzt võtmise aja alkoholi tarbida või piisab sellest, kui sel päeval mzt võtmata jätta, kui plaanis õhtul väike drink teha? Ja kuidas on kohviga? Kas üldse pole soovitatav, ise joon muidu ainult hommikukohvi. Tänud vastajatele.
 
... 13. märts 2011, kl 21.24
kohvi joon alati nagu ka eelnevalt kirjutanud olen...Veiniga on aga lood pahasti minul ajab yles ja julm keerutamine toimib.Aga Martiniga(punane)2 klaasi oli k6ik kibents kobents...
 
llc 14. märts 2011, kl 15.29
Nii siis minul täna täitus kuu aega tabletti võttmist, alustasin siis 77,7 pealt ja kaal siis 73.8(ei lähe minul kuidagi nii kiiresti kui teisetel).Arvestades,et läksin trenni(3nädalat olen käinud).Vett joon kindlasti 2liitrit päevas ära.Tabletti võtan hommikul enne kui kodust väljun(hommikul ei söö).Aga plussiks see et silmaga näha et riided ikkagi lotendavad seljas.Mõnigad riided olen välja vahetanud.Alkost siis nii palju,et naistepäeval jõin 3 pokaali šampust ja ei teinud minul see kogus õnneks midagi.Nii siis teistele soovin ruttakat kõnumist ja päikselist kevadet;)




NB!Ja kriitiseerijatel pole mõttet seda teemat üldse avada.
Kui kodus või tööl igavaks läheb siis võiks jalutada õues.
Üldiselt ei ole vaja võtta lisa probleeme(mida vähem teate seda ju parem).

Lihtsam endale elada!!! Kõike ilusat siis;)
 
ja 14. märts 2011, kl 22.37
kas antibeebipillidega võib neid võtta?
 
uus tüdruk 15. märts 2011, kl 09.21
Mina olen nüüd 2 nädalat meizitangi kasutanud. No tegelikult on selle aja jooksul 3 päeva vahele ka jäänud. Ühel päeval oli pohmakas ja kaks päeva rikkus ära oksetõbi. Neil päevadel ei julgenud tabletti võtta, krt teab kuidas organism sellele reageerinud oleks. Kaal on langenud tänaseks 4 kilo. Oma roll selles võib muidugi olla ka hiljutisel oksetõvel. Täna võtan tableti jälle sisse ja vaatan mis edasi saab.
Kusjuures-alkoholi tarbimine ei teinud mulle midagi erilist-pohmakas oli nagu pohmakas ikka:)
Ja mina tarbin küll samal ajal ka antibeebipille. Ma lihtsalt pole tulnud selle peale, et äkki ei tohiks:)
 
Pille 15. märts 2011, kl 13.11
Kui tellida see rohi nt. Inglismaale tuttava juurde siis kas lennukiga tulles ei teki selle ületoomisega probleeme st. ei lubata Eestisse tuua?
 
56p2ev meitzitang 15. märts 2011, kl 18.17
63.4 kg t2nase seisuga,venib see kaaluke j2lle :-( aga pole hullu,olen piisavalt alla saanud ja suvi ka tulekul,seega ka liigutamist rohkem ja palavusega mis paari kuu p2rast siin olema saab higistan ka kohe kindlast veel paar kilokest alla.Ja ega capslid ka veel otsas pole...Veel 16 capslit v6tta :-) ja siis hakkan vaatama j2rel lainetust :-) kohe v2ga huvitab mind mis saab olema kui enam capsleid ei v6ta...
vot n2nna on siis minuga lood... :-)

To Pille:ma arvan,et keegi ei hakka kolama kohvris kui just meeletus koguses neid capsleid yle vedama ei hakka,ja samas tuttav v6ib nad ju pakist v2lja v6tta ja lihtsalt lehtedena oma nn.hygeenikotti panna nagu oma tarbeks...Ja kui valgustavadki l2bi,paljudel on ju omad tabletid kaasas ja ega nad ei kontrolli ju k6iki...ma arvan,et kui kohvris on mingi 2 pakki seega 6 lehte ei tohiks probleeme olla.P2ris lahti pakkida vist ei tasuks kuna nad on nii toodetud(nagu tabletilehed)ju siis nii peabki olema aga pakist v6iks v2lja v6tta...ega kui ei proovi ,siis teada ei saa.Samas kadu oleks siiski v2iksem kui vahendajalt hulluhinnaga vufflit osta...

To ja:beebipillidest ma midagi ei tea kuna ei tarvita,Mztgi aeg pole ma yhtegi rohtu ega tabletti v6tnud....minule ainult meizitangi ja veini gemyyse ei sobi yltse...

To Iic:arvatavasti oled sa tublisti juba nn.rasva lihase vastu ahetanud :-) eks lahas kaalub ikka rohkem..vaata m66te see ju t2htsam....minul ka polster tunduvalt v2hemaks j22nud....suur sportija pole vaid keerutan siin oma AB circle PROga 2x n2dalas ja veel tiba k6hulihaseid...nii,et k6ik okki ma arvan sul....

K6ik need p2evad olen v6tnud capsli sisse kohe kui silmad avan klaasi veega...ja siis juba kohvi jne.

Veel 16 p2eva...ei tea kas saan 60kg peale ...hmmmmmmmmmmmmmm
 
muts 16. märts 2011, kl 08.43
Mul on kaal praegu 72 peale seisma jänud. Eks siin ole ka patustamise päevad olnud. Väga ebatervislikult söönud ja vett vähe joonud.
Aga sentimeetreid on kadunud.
 
Maike 16. märts 2011, kl 12.43
Kas nende tablettidega käib kõht ikka korralikult läbi? Ei mõtle siinkohal neid alco+tablett kooslusi :)
 
To Maike 16. märts 2011, kl 13.59
Ilma gemyyseta :-) pole ka probleemi olnud...ikka korralikul kord v6i 2 p2evas,ainult,et pissile ajab tunduvalt rohkem kui varem....
 
muts 17. märts 2011, kl 10.47
Mul on nagu kork ette löödud :(
Heal juhul üle 2-3 päeva paar pabulat suudan välja punnitada.
 
jaa 17. märts 2011, kl 13.43
Homme sünnipäevale, kui ma homme hommikul seda tabletti ei võta, kas siis on ok õhtul veidi alkoholi tarbida või lööb ikka põhja alt ära? :)
 
pille 17. märts 2011, kl 14.26
kes on nii hea inimene ja tahab mulle eestisse saata paar lehte?
palun? :)
 
... 17. märts 2011, kl 22.38
to jaa: 2ra igaksjuhuks siis v6ta...minul tekkis p6hjaga probleem kui veini v6tsin,martiniga oli k6ik ok...Kuigi nagu mina aru sain siis pidi mzt veel peale v6tmise l6petamist toimima mingi aeg...ei tea,eks sa vaata ise

To pille:korduvalt on ju kirjutatud,et mzt sisaldavad pakid saadetakse tagasi,muidu k6ik telliksid kellel soov on ja vahendajad istuksid kuival...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!