Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
meizitang esimene p2ev
 
llc 22. veebruar 2011, kl 18.57
Nii siis mul üheksas päev ja hommikul näitas kaal 75,2.kg.
 
36p2ev meitzitang 23. veebruar 2011, kl 20.46
nu nii,saigi esimene pakk otsa :-) L2hen nyyd teise kallale veel vaja j2tkata 36 p2eva...T2na kaal n2itas 66.9kg hommikul kuigi tundub,et olen tunduvalt rohkem kitsamaks j22nud...Hmmm kahju,et ei teinud pilti endast esimesel p2eval :-(...Aga j2tkan siiski...olen v2ga rahul...Ah jaa,sai siin yhel dinneril k2idud ja veini j2lle joodud,ei ei ei enam kunagi koos MZTga....Sesy varem pole mul kyll juhunud sellist 4 klaasist veinist....Vabandage v2ga aga vot k6ht oli ikka v2ga lahti,reeglina sellist rektsiooni pole mul kunagi veinile veel heale veinile olnud...nyyd yritan ennast siiski need 36 p2eva veel kuival hoida...Sest kyll ikka oli paha....eks vaatame mis edasi saab olema.... :-D
To IIc:ma vaatan,et sul ka kolinal kilod kukkuvad,ma polegi ainuke kellel 6nneks l2ks :-) Mul ainult heameel eks kirjuta edasigi ....super
 
t... 23. veebruar 2011, kl 23.00
kas keegi müüb meizitangi?mulle tundub,et enam ei olegi seda saada:( aga kui keegi müüb siis krabulane@hotmail.com
tänan
 
to t.... 24. veebruar 2011, kl 07.55
Kui sul elab keegi Eestis v2ljaspool ja ta saab sulle tuua siis telli tema aadressile www.Meitzitangsale.com MZT ametlik web.Siis pole ka ohtu,et vufflit saad..ja ka hind on m6istlikum,vahendajad on jube ahned :-)V6i v6tta ise yhendust nenedega nened lk.contact us ja kysi kas nad Eesti ka toimetavad ja kuidas,kirjuta neile,et sinu teada Eesti toll ei lase neid Capsuleid l2bi...2kkitse siiski mingi valemiga saad kohe koju tellida...Nad kasutavad www.EMS.com hiina kiirkuller teenust aga ma ei tea kellega Ems Eestis koostood teeb.Mina sain k2tte 2 n2dalaga Prantsusmaale
 
lint 25. veebruar 2011, kl 04.58
Huvitav,kas siis Euroopa riikides saab teda tellida ja eesti ei saa ja kas on ka kedagi,kes saaks mulle väismaalt seda tuua.
 
to lint 25. veebruar 2011, kl 07.30
proovi tellida otse eesti l2heb kauem aega kuni 3 n2dalat...ja juhul kui l2bi ei tule siis saad raha tagasi.Mina pole veel niipea tulemas muidu telliks ja tooksin sulle ...nii,et telli otse ja vaata mis saab...
 
proovisin 25. veebruar 2011, kl 07.59
ma olen paar 2 korda proovinud eestisse tellida ja kõik kolinal tagasi läinud :-( kuigi tahtsin ainult 3 pakki saada.
 
mnjah 25. veebruar 2011, kl 21.06
kahjuks pole ma ise Eesti tulemas enne suve ja seegi pole veel kuigi kindel...Aga kui Soomes keegi sul elab,2kkitse saad tellida nende aadressile ja nad toimetavad kohele ...ikka kiirem varjant
 
t... 25. veebruar 2011, kl 22.47
eestisse ei saa seda tõesti tellida,kui on huvi siis ma võin täpse ravimiinfo vastuse teile siia copida.miks ei tohi.
 
ma tean jah 26. veebruar 2011, kl 08.54
seda infot seda on ka eelnvates teemades kajastatud....Sellep2rast ongi vahendajatel v6imalus k6vasti vahelt teenida,kuna paljud soovivad proovida ja maksavad neile kuna pole valikut eriti :-(.ja tellivad vahendajatelt kes venemaalt toovad...aga sealt saades ei saa kunagi kindel olla mis kraami saad,sest vahendajad ka ei tea kas on 6ige v6i vale kahjuks......Seep2rast kordan veel.et otsige tuttavaid kes ei ela Eestis ja k2ivad tihedami Eestis ja saaksid teile tuua.Sest Eestist interneti teel saate tellida nenede aadressil.Neile ei tohiks see suurt tyli teha,kuna nad ei pea maksma(kui ise tellimuse teete)ja neile tuuakse koju k2tte.Nende ainuke mure on see Eesti tulles kaasa haarata,kuna nagunii on tulemas.muud ma soovitada ei oska.Kui oleksin ise tulemas kindlalt siis toimetaksin ise kohale ilma mingi vahendustasuta(ruumi kohvris need ei v6ta ja tylikas tegu poleks kui p2rast eestis ise j2rgi tuleksite) aga ei tea millal tulemas olen :-( Nii,et sellega aidata hetkel kahjuks ei saa...Nii,et uurige ja vaadake...kuidagi ikka peaks leidma v6imaluse
 
llc 27. veebruar 2011, kl 19.30
Nii siis ei tea mis toimus aga minu kaal kolinal kukkus tagasi 76,3 peale ja reedest seal ka seisnud.Kas saan kirjutada selle nüüd päevade süüks või trenni(body-aeroobika)pole nagu midagi erilist sisse ka söönud.Kurb lugu minu jaoks :( Aga ex katsetan edasi, ma nii kergelt ei loobu söön neid tablette edasi vaatab mis siis saab.Eile siis igaks juhuks tegin ka ühe figuura 1 tee, täna terve päeva siis ainult vetsu vahet jooksnudki.Aga teistele soovid head kõhnumist;)
 
Huviline 27. veebruar 2011, kl 22.30
Kas keegi on neid kapsleid Soome tellinud, et kas Soome toll laseb need läbi?
 
muts 28. veebruar 2011, kl 15.01
Ma homme võtan esimese kapsli. Eks siis näis ... :D
Alla oleks vaja nii 10 kilokest saada.
 
muts 01. märts 2011, kl 17.27
No ei mõju veel muffigi.
Ikka sama.
 
uus tüdruk 01. märts 2011, kl 17.43
liitun tänasest klubiga. pärast esimese kapsli manustamist on veider tunne nagu oleksin "laksu all" vms, võibolla kujutan ette endale. stardikaal on 70,8 ja alla vaja oleks ca 10 kilo saada.
 
42p2ev meitzitang 01. märts 2011, kl 20.44
klubi on avatud ja tere tulemast :-) !

to muts: oota tiba m6juma hakkamine v6ib aega v6tta,mind ajas esimesed p2evad jubedalt pissile Kaalu ennast 7p2eva p2rast.minul ka mingeid suuri k6rvaln2hte pole olnud,nagu varasemates teemades lugesin.Ainult alguses oli pea kummaline ja hakkas valutama kui soonud polnud.S6in siis l2ks yle.Muidu olen soonud k6ike nagu tavaliselt,ainult teatud asjade j2rele on neelud kadunud ja enam ei mahu nii palju sisse kui varem aga kg on l2inud kolinal,yleoo hakkasin ainult vetsu jooksma,muu tuli ajapikku...vaata mis edasi saama hakkab.

To Uus tydruk: Just just mul oli ka "pea kummaline" aga l2ks yle.oli selline hajameelne olemine...esimesd 4 p2eva pidurdasin aga hiljem k6ik ok...

nu nii,minu kaal siis t2nasega 66.3kg....42 p2eva MZT - 8.7kg..Hmmmm asi venib nyyd,pean vist toitumist j2lgima hakkama....Tahaksin nyyd juba rohkem kg kaotada...sain maitse suhu :-).Oleks super kui saaksin 60kg peale....aga samas ma lubasin endale,et ei mingeid lisa pingutusi.peale tiba spordi ja cellu kreemi...tahan siiski n2ha mis 2 pakki MZT teevad ilma endale millegi keelamiseta,see ju oligi tegelikult minu eksperimendi m6te....Nii,et pean j2rgima seda paki l6puni...Kuigi jah,nyyd lasen veel ennast 1x n2dalas mudida,ideaalis oleks vaja v2hemalt 2x n2dalas aga noh rahakotile hakkab,nii et lisaks MZT,2x n2dalas tiba sporti,cellu kreemile veel nyyd 1x n2dalas mudimist(p6hir6hk on talje,k6ht,tagumik ja jalad u.1h kestab see mudimine)

Nii,et j2tkan ja mul on heameel ,et siin rahvast lisaks tekkib...Super!!!!
 
muts 02. märts 2011, kl 08.15
Eilne õhtusöök jäi ikkagi vahele :D
Ei olnud isukest.
Lürpisin vett ja vaatasin kuidas teised söövad.

Päeval, kui kanafileed söögi seest nokkimas käisin, oli küll tunne, et ei mõju midagi, aga näe...

Praegu pistsin ka kapsli põske ja hommikukohviisu puudub. Peaks ikka midagi vist näksima, muidu läheb nõrgaks kätte ära see elamine.
 
Pliis 02. märts 2011, kl 22.15
Kas on keegi tellinud seda ka Soome??? Pliiis
 
täpike 03. märts 2011, kl 00.04
Meizitangi kohta ei oska öelda. Aga kunagi oli kuskil teemas, et Lida saadeti Soome tollist tagasi.
 
uus tüdruk 03. märts 2011, kl 10.24
nii. 3. päev siis nüüd ja hetkel on 1,5 kilo maas. veel ei hõiska, sest mul see kaal nagunii selline kõikuv +/-2 kilo. söögiisu eriti ei ole, aga söön ikka - harjumusest. õhtul on keeruline magama jääda, aga lõpuks ikka on õnnestunud. vaatame, mis edasi saab:)
 
muts 03. märts 2011, kl 11.57
Mul ka kolmas päev kapslit võtta.
2 päevaga on kaal langenud nii 600g.
Rohkem ei tahakski, läheks liiga ekstreemiks kätte ära.

Õhtul pea tuikas valutada ja magama jäämine on ka selline kummaline läbi udu unelemine :D
Külm on pidevalt. Või noh nii viluvõitu.

EIle võtsin kapsli hommikul vara ja õhtuks tuli väike näksimiseisu. 7 aeg oli vaja kausitäis krõbinaid piimaga sisse ajada :D Täna olin targem ja võtsin alles lõuna paiku kapsli.
 
.... 03. märts 2011, kl 19.15
Mina kylma ei tundnud kuna koguaeg isutas tee j2rele,lyrbin seda siiani meeletus koguses...kuna vesi pole p2ris minu jook...enamusajast joon taimeteed lisan tiba suhkrut v6i mett...ja kylma pole tundnud ja tudin ka korralikult...Kellel magama minekuga raskusi 2kki proovid piparmyndi teed rahustava toimega...ehk sellep2rast polegi mul unega probleeme
 
Meeli 03. märts 2011, kl 21.21
Mina tellisin ka omale Meizitangi.Esialgu küll 1 lehe aga eks paista kuidas see sobib.Varem pole tablette kasutanud ja laupev -pühapäev kui kätte saan siis proovin.Hakkan ka aru andma kuidas läheb :)
Praegune dieet on mul 5x nädalas ca 1200 ja 2x 1700 kcal.
 
...... 04. märts 2011, kl 09.45
Super,et rahvast koguneb kellel ka soov/tahtmine/viitsimine kirjutada oma t2helepanekuid.....cool!Tore lugeda ja v6rrelda kuidas MZT erinevate inimestega toimib :-)
 
? 04. märts 2011, kl 12.27
mul on 1.5 aastane laps, kes siiani rinda saab. tahaks ka hakata mzt võtma, aga kas tohib? kaoks kilod, kaoks äkki piim. tahaks tissitamist lõpetada, aga ei tule kuidagi välja. kas mzt on kahjulik? ma ei tea sellest eriti midagi:S
 
minu meelest... 04. märts 2011, kl 13.01
... ei tohi imetades neid võtta. Kas äkki infolehelgi on kirjas, et rasedana ja imetades ei tohi.
 
mimm 04. märts 2011, kl 13.06
ei tohi jah, enne lõpeta tissitamine,siis võib
 
Meeli 04. märts 2011, kl 13.43
No täna hommikul sain oma paki kätte :)
Kohe peale hommikusööki võtsin esimese tableti.Praegu ei saa eriti midagi aru v.a see, et söögiisu on nagu väiksem küll .Lõunal sõin 230 g punapeedi salatit ja rohkem ei tahagi nagu.Väga imelik kuna tavaliselt on mul lõunaajal kõige raskem.Elame näeme mis toob päev 2 ja kuidas õhtu kujuneb :) Kaaluda kavatsen ennast 1 nädala pärast.


Päikest :)
 
muts 04. märts 2011, kl 13.56
Phh, mulle see lõunane võtmine ikkagi ei istu.
Peale söömist nagu ei funka nii hästi.
EIle sõin ilusasti 3x ja kaal seisab paigal.
Täna isutab vee järele, aga õhtul lähen alles poodi mullivee jahile.
Pea enam ei tuika ja tundub, et organism on uue olekuga harjuma hakanud.
 
Meeli 05. märts 2011, kl 10.12
Nonii esimene päev on seljataga jah hakkan võtma teist tabletti.Erilisi kõrvalnähte polnud kuid magamisega oli probleeme...kuid see võis olla ka laps kes pidevalt üleval hoidis.Külm oli ka päeval,kuigi tavaliselt pole eriti külmakartlik.Kaloritest nii palju ,et kui tavaliselt söön 1200 kcal siis eile ei mahtunud üle 1000.Hästi imelik ongi see,et kui varem koguaeg istusin ja mõtlesin toidust siis nüüd ei viitsigi nagu süüa.Üritan süüa iga 3 tunni tagant,et hoida seedimine töös....Teistele edu :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!