Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
meizitang esimene p2ev
 
ullike 01. juuli 2012, kl 19.21
Vabalt võin teada anda, kui kätte saan. Kinnitus, et makse üle läks, igatahes tuli. Loodan siis kiirelt kätte saada, sest kuu aja pärast tahaks küll 4kg kergem olla. :-)
 
Krõll 01. juuli 2012, kl 22.57
Tore, ullike, jään põnevusega ootama kas saad kätte ja kaua see aega võtab? Ja siis veel see asi, et milline see strong ikkagi on? palun väikest infot?
 
Ullike 02. juuli 2012, kl 08.01
Krõll, etteruttavalt ütlen, et strong on purgis ja soft on pakis. Kuna seal olid n.ö komplektid, siis on mulle tulemas 2tk + 2tk. Lugesin siit kogu selle pika arutelu läbi ja nüüd on tõsine hirm, kas ikka saan kätte või konfiskeeritakse tollis. :-(
 
Ullike 02. juuli 2012, kl 08.05
Ja veel. Lugesin ka välismaa foorumeid ka sealt koorus välja info, et need, kellel pea valutab, võtavad vale Meizitangi. See töötab küll ka kaalu alandavalt, kuid omab negatiivseid kõrvaltoimeid, millest üks on peavalu, lisaks peapööritus ja minestamise tunne. Uuel MZT on tumerohelise kapsli sees pruun mögin, vanal oli piimjas geel, mis ei kihistu. Lisaks peavad need kapslid kindalsti läikima. Googlest saab väga palju orig vs fake pilte kätte, keda huvitab.
 
Krõll 02. juuli 2012, kl 17.19
Minu kapslid läigivad küll ja peale oleks nagu graveeritud MZT, kohe teen augu ka sisse!
Välja tuleb piimjas vedelik. Pead valutama ei pane aga
ka isule ei mõju kuidagi. Ühesõnaga mingisugust tunnet ei ole ja mõju muidugi ka mitte.
 
Ullike 04. juuli 2012, kl 11.39
Nii, saadeti välja. Näis, kas siis toll läbi ka laseb need. Krõll- need piimjad on 2011 tehtud. See ei tähenda, et nad mitte originaalid oleks. Kaua sa võtnud oled?
Kuidas teistel edeneb? Kas olete olematuks kahanenud, et ei jaksa toksidagi siia enam? :-)
 
!! 04. juuli 2012, kl 14.00
Olen võtnud nüüdseks terve paki Meizitang Softi. Ei ole kuskile mõjunud.
 
tere 15. juuli 2012, kl 10.16
Kas olen ainuke kellel meizitang seedimise kinni paneb? Ei aita õun ega kapsas.
 
Krõll 15. juuli 2012, kl 11.01
Kahjuks pole olematuks kahanenud. Olen siiani poolteist pakki ära söönud ja ei mingit muutust. Eks võtan siis ikkagi lõpuni aga täitsa asjata kahjuks, peale selle, et kaal korralikult seisab, mitte ei lisandu.(päevane kalorsus tuleb mul keskmiselt 1700)
Kõhtu kinni küll ka pole pannud.
 
ullike 15. juuli 2012, kl 20.33
Tahaks oma kapsleid kangesti juba kätte saada, kuid siiani ei midagi.
Ei jõudnud ära oodata ja hakkasin omal käel tegelema söömise kontrollimisega ja allavõtmisega. Esimene nädal läks 1,5kg. Vaatan, kuidas järgmise nädalaga hakkama saan. Ehk ei ole neid Meizitange vajagi, kui need ükskord jõuavad. Kui jõuavad.
 
ullike 20. juuli 2012, kl 09.23
Igatahes on mu saadetis tollis ja saan kätte järgmine nädal. Imelik, et see jõudis siia juba 9.juuli, kuid tollisaadetise "kordusteate" sain alles 17.juulil. Nii et saab tellida küll ja tuleb ka kohale. Eks annan uuesti update'i, kas on ka originaalid. Kuidas teil läheb, kas kaal kukub?
 
Ei 20. juuli 2012, kl 11.49
Mul kaks pakki võetud ja ei miskit. Juurde ei tule ja maha kaei lähe.
Olen 155 pikk ja kaal 65. Ühesõnaga nii pikk kui lai. Kahjuks ei saanud küll abi.
Oli broneeritud Lida russian, aga loobusin. Ei julge riskida. Rahakoti kaalule mõjub küll kahjuks.
 
ullike 20. juuli 2012, kl 12.36
Vot, ikkagi saadavad tagasi. Ravimiamet ei luba maale. Toll võtab siis kohe vahele, kui oled dokumendid ära saatnud neile ja küsib Ravimiameti luba. Ravimiamet aga ei lase neid sisse, kuna sisaldab aineid, mis lahtistavad jms. Seega- ärge netist tellige!
Ma nii kurb :-(
 
? 20. juuli 2012, kl 13.54
Kas rahast oled ilma või kantakse tagasi?
 
ullike 20. juuli 2012, kl 14.47
Saab pangast tagasi kutsuda ju. Põhjenduseks see, et kaupa ei saanud.
 
Puhh 20. juuli 2012, kl 15.09
Ära kurvasta. Minul tulid paar kuud tagasi meizitrangid ilusti kohale, aga nende mõju oli null.
 
Ullike 20. juuli 2012, kl 21.52
Tegelikult on nii, et ega mul ülekaalu kui sellist mõõtude järgi ei ole. Lihtsalt on mingid jonni täis kilod, mis ei liigu, tee mis tahad. Nälgimisest keeldun ja tervist tapvaid dieete keeldun ka tegemast. Olen 169 pikk ja hetkel 63 kilo, viimane nädal kaal lihtsalt seisab. Eelmine nädal sain 1,8 kilo alla. Ei heida veel meelt, küll järgmine nädal jälle kaal liikuma hakkab, nii ongi hea. :-) Lootsin lihtsalt meizitangist natuke tõuget juurde saada.
 
minagi 22. juuli 2012, kl 21.37
Huvitav kuidas mõnele siit ei mõju, lõpetsin just paki ja sain selle 36 päevaga 6kg alla, võtsin nüüd ühe paki veel juurde, loodan kokku -15kg, ei tea kas õnnestub ka.
 
m 23. juuli 2012, kl 20.35
Nu ju sa oled jubejäme, et mõjub ;-D
 
minagi 24. juuli 2012, kl 15.56
Kas tabletid mõjuvad ainult jube jämedatele või? :D
 
naine 07. august 2012, kl 11.21
Kas keegi hetkel meizitangi võtab? Kuidas tulemused?
 
1 07. august 2012, kl 19.53
Tulemus on 0
 
Krõll 07. august 2012, kl 20.22
Kaks pakki võetud, tulemus 0.
 
Katsejänx 12. september 2012, kl 16.11
Tere, ostsin isegi pika mõtlemise peale ühe lehe neid Meizitangi kapsleid. Pakk nüüd käes ja enne ikka huviga vaatasin neid, ühe isegi pigistaisn katki et sisu näha. Pealt on pakk täiesti nagu originaal ja puha aga see kapsli sisu ei ole mul valge piimjas vaid nagu pruunikas vms. Huvitab kelle käest te neid Meizitange ostsite? Ise ostsin läbi osta.ee kasutaja melenx käest. Väitis et originaal, tal praegugi kuulutus üleval. Nüüd siis seda sisu nähes hirm kasutada. Ise ostsin need tavalised mitte strong versioon.
 
mii 13. september 2012, kl 11.01
Ei pruugi võlts olla. See sisu oleneb ka sellest, mis aastal see tehtud on. Seda muudetakse koguaeg.
 
. 13. september 2012, kl 11.13
minul strong variant ja sisu piimjas.
 
Katsejänx 13. september 2012, kl 14.43
Ma uurusin kodulehel, millised on feigi ja originaali vahe. Sellist värvi kapsli sisu ma üldse kusagil ei leidnud, et see oleks feik või originaal. Tean et strong verisoonil on tumedam sisu, vähemalt nii nad väidavad. Aga mul see MZT kiri ka kohati on viltu kohati kuskil külje peal jne keskel ei ole see kindlasti vb üksikul. Ühesõnaga ei tea aga osta.ee melenx käest ei soovita osta igaks juhuks..
 
katsejänxile 14. september 2012, kl 20.05
Aga proovi ära ja anna teada kuidas söögiisule mõjus...usun et see kiri nüüd küll eriline näitaja ei ole, kapsel ja pakis pöörleb ka mitte ei oole kinni, et kiri ainult pealpool püsiks.
 
Katsejänx 15. september 2012, kl 18.40
Oleks huvi kas keegi on viimasel ajal ostnud Eesti müüjatelt ja rahule jäänud tootega? Minule tundub et siin ei saagi osta originaale, MZT kiri peab olema kindlasti selge ja pilli keskel, mitte kuidagi viltuselt või häguselt. mina sain feigid viskasin need prügikasti nüüdseks, end mürgitada ei julge ja eks reklaamohver ma olen ja jään. Ise õpin oma vigadest, õnn veel et tervet pakki ei ostnud. Aga kasutajalt melenx osta.ee kaudu ei soovita osta. Siis kuni surfasin lugesin välja et originaalide pillide helesinisel infolehel peal olema pealkirjaks Meizitang softgel slimming capsule, feigil kiri Botanical Slimming 100% slimming soft gel. Minul see teine leht igastahes pakis kaasas.
 
naine 15. september 2012, kl 23.22
Mina olen paar korda juba melenx käest ostnud ja siiani kapslid toimivad ning kaal langeb. Kahju, et mul pakki alles ei ole, vaataks ka milline infokiri kaasas oli.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!