Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Mõni toimiv kiirdieet - kogemusi?
 
Laapu 25. aprill 2011, kl 11.12
to hmm
Kas sa alustasid tänasest dieediga või lükkad edasi?
Mul hommikuks pool greipi söödud ja kohvi piimaga joodud. Ma ei ole väga kindel, et ma dieedi lõpuni läbi suudan üksi teha. Võibolla teen mingi modifitseeritud variandi :)
 
hmm 26. aprill 2011, kl 15.00
mõte oli aga kahjuks ei alustanud. alustan neljap kindlasti ..siis kaduneljapäev
 
ann 16. mai 2011, kl 21.33
mina alustan homsest, kas on veel kompanjone :)?
 
Sile 05. juuni 2011, kl 17.14
Mina alustan homsest, eks ole näha, kas saab hea kaalu peale või mitte:)

Igatahes oli tore lugeda eelnevaid lugusid. Väga inspireeriv ;)

Päikest.
 
ann 07. juuli 2011, kl 09.15
No ma nüüd juba staazhikas sellel alal ( olen teinud kokku mingi 5 korda), ja pean ütlema, et kõige rohkem langes kaal 1 korral, mida edasi, seda väiksemaks kaalulangus jääb, näiteks viimase korraga sai kaotatud ainult 700 g. Ehk see dieet sobib tõepoolest vaid harva tegemiseks, kui on vaja kiirelt kuskile riietesse mahtuda, pikaajaliselt sellega kaalu ei langeta.
 
anly 13. juuli 2011, kl 23.58
Mina ka peaks seda tegema,sain om talve kaalu alla keefiri dieediga olin nii 75 sain 68,8 peale ja jaanipäevast siiani olen suutnud mõnusalt õgida ja kaal juba 71.2 oh õudust:(((
Miks ei võiks nii olla,et kui vaeva näen ja soovkaal käes,et siis nii ongi,et enam juurde ei tuleks,olenemata et vahepeal läheb asi käest ära,nagu surnud ring,tunnen ennast jälle nii paksuna ja iga kord kui olen söönud,läheb tuju nii pahaks ja kõik käib närvi,aidake mind ka:D
Olen siis 175 cm pikk ja soovkaal oleks 62-65 isegi 67-68 mega ok ja vanust ka üle 30 tiba ei tea kuidas jälle reele saada ja kui saab,siis läheb jälle käest ära,kardan kohe....see ostunimekiri tundub päris kallis olema?
 
Sallu 14. juuli 2011, kl 15.36
Alustasin ka eile selle dieediga. Ühe päevaga 1 kilo all, pole paha :). Esimene päev läks päris hästi. Õhtul oli kõht vähekene tühi, aga ei olnud hullu. Teisel päeval ma seda greipi küll ei suutnud süüa. Küsimus muidu selles, et kas vahepeal enne õhtusööki võib arbuusi süüa või ei tohi ning kas greibi võib millegi muu asja vastu vahetada ning kui võib siis mille vastu?
Ise muidu 169 cm pikk ja soovkaal oleks 60-61 kanti. Hommikul näitas kaal 64 mis oli juba päris hea :)

To anly: Mul endal läks kokku 18 euri.
 
mann 21. juuli 2011, kl 19.36
keegi veel alustab? alustaks homme ehk siis 22.07
 
Kris 22. juuli 2011, kl 17.21
mina plaanin alustada esmasp, st 25-l
 
anly 23. juuli 2011, kl 22.55
Ma ei tea kas ma just seda teen aga keefirikat proovin küll teha,täna vaikselt olen vähem söönud,proovin homsest,pean suutma,kaal nii suur juba:(((( mudu see dieet tundub hulga maitsvam,keefir hakkab vastu täiega.
 
Kris 25. juuli 2011, kl 11.02
Nii, mina alustasin täna, algkaal on 69,7 ja eks näha ole,kuidas läheb...muna proovin süüa üle päeva, kuna see paneb kõhu kinni....
Ks minuga kambas, jagage ka kogemusi.
 
Mango 04. august 2011, kl 01.24
Mina alustan reedest :)!
 
sibul 04. august 2011, kl 21.16
Aga mind huvitab hoopis, mis on Maggie sibulasupp? Kus seda müüakse
 
Muna 04. august 2011, kl 22.22
Maggie sibulasupp on pakisupp ja seda saab igast toidupoest :)
 
Kata 15. oktoober 2011, kl 14.59
Leidsin selle vana teema ja teen homsest selle 4 päeva läbi. Kas keegi soovib ühineda? Koos parem muljetada jms? Kaalu on mul natuke üle 70 (hommikul kaalun ära) ja pikkust 1.67
 
dieeditaja 15. oktoober 2011, kl 18.06
Kiirelt mõjub juba kuulsust kogunud 13 päeva dieet, kuid abi on ka iga päev 2 pakist kiirsupist. Päeval üks tass suppi ja õhtupoole ka. Ja ülejäänud vesi. Ise olin haiglas ja kuna käia ei saanud ja süüa ka ei tahtnud (no ei kõlbanud tegelt kuskile see söök), siis oligi kas mitte midagi ja 6l vett või siis mingi 1 tass supikest+ väiek võileib ja 6l vett. Nii nälgisin 8 päeva ja 8kg kergemana tulin koju tagasi.
Nüüd teen 13p dieeti, natuke on juba tagasi tulnud, sest näljarežiim oli nii tugev ja organism jättis kõik mällu.
 
sofi 17. oktoober 2011, kl 00.49
Kata, kas alustasid täna? Mina alustan homme, saaksime ikka muljetada, kui alustasid.Täna hommikul kaalusin 58,4 ja olen 173cm pikk. Kavatsen seda dieeti teha, kuni kaalun 50 kg.
 
Kata 17. oktoober 2011, kl 11.33
sofi, väga hea, jagame muljeid jah:) Mul täna teine päev, kaalu nr 71.8 ehk -1.6 võrreldes eilsega. See on ka hiljuti juurde tulnud, seetõttu ehk lahkuski kiiremini. Uued numbrid homme ja ootan sinu omasid ka! Minu lõpp-eesmärk on 58 kg
 
soovija 17. oktoober 2011, kl 17.56
Kata, sofi, mis dieeti teete? Kas jagate?
 
Kata 17. oktoober 2011, kl 19.25
soovija, kui sa vaatad selle teema 1.lehele, on see ilusti seal kirjas - stjuardessi dieet:)
 
sofi 18. oktoober 2011, kl 00.55
1,6 on ju palju! super tubli :) ma pean vabandama, aga alustan dieeti hoopis homme, kuna eile hilja õhtul, kui otsustasin proovida, unustasin nimekirja koostada ja hommikul loengusse joostes unustasin samuti. kuna pood on kaugel ja pean jala sinna minema (olen välismaal koolis, ei saa kahjuks autoga liigelda:( ), siis ei hakanud õhtul uuesti poodi minema. aga Kata, Sina oled super tubli ja ma loodan ka homsest olla! (kuigi ma sõin täna väga vähe :) ja tegin tugeva trenni)
 
sofi 18. oktoober 2011, kl 01.11
mitu tomatit on mõeldud esimese päeva lõunasöögi ajal? :)
 
Kata 18. oktoober 2011, kl 08.08
Nii, täna on -0.8 ehk kokku kahe päevaga -2.4 :) väga hea :)
tomati osas võtsin mina ühe hästi suure. Ma arvan, et see ei ole määrav - üks suur või kaks väiksemat näiteks, kalorite vahe on nagunii minimaalne. Aga edu sulle, sofi ja anna teada, kuidas läheb, eks?
 
sofi 18. oktoober 2011, kl 20.29
väga tubli!! :) mina aga ei ole..sõin ilusti hommiku ja lõuna ja siis tuli magusaisu (olen kõige suurem maiasmokk vist üldse)..ja siis läks KÕIK nässu. Ma tegin vea seal, et ei joonud kohvi..kui joon, siis ei tule sellist isu. Ja nüüd olen väga pettunud endas ja täitsa kohe tujust ära :( nutt tuleb peale. aga ma alustan nii kaua, kuni lõpuks olen sama tugev kui Sina, Kata! Sul juba homme saab läbi, aga mina ikka veel alustan.. :'((
 
Kata 18. oktoober 2011, kl 20.42
näh, ära nüüd siis tuju ära lase selle ühe päeva pärast. Tee homme õigesti ja otsusta, et seekord korralikult. Ning kohv vist tõesti mõjus, vaatamata sellele, et peale kohvi oli hommikuks ainult greip söögiks. Ega mul selle nelja päevaga piirdu, vaata, kui pikk tee veel käia 58 kg-ni, nii et elan Sinuga siin kaasa :) Hoan Sulle homseks pöialt, ole tugev ja anna teada, kuidas läheb. Saad hakkama küll, tegelikult on see lihtne ja kõht on täis ka:)
 
Kata 18. oktoober 2011, kl 21.05
Muide, täna oligi paha päev dieedi alustamiseks, seega head algust homme:) Ehk lohutab:
http://noortehaal.delfi.ee/news/chillaks/teisipaev-on-dieedi-alustamiseks-halvim-paev.d?id=60063481
 
sofi 18. oktoober 2011, kl 21.36
Aitäh toetavate sõnade eest :) tegid mu tuju väga palju paremaks! Ja seda on ka hea kuulda, et siin jätkad, siis saame teineteist edasi motiveerida (praegu teed seda küll ainult veel Sina, aga ehk varsti ma ka:D) Veel kord aitäh ja homseni! Ma hoian Sulle ka pöialt, kaalumisel :)
 
Kata 19. oktoober 2011, kl 08.56
Nii..täna millegipärast 300 grammi rohkem kui eile. Tegelikult (vist) tean põhjust. Tavaliselt peale jõutreeningut ongi kaalu nr nac suurem, lihas hoiab vett kinni vms. Eks siis homme ole näha, kas oli see põhjus ikka või mis edasi toimub. Sina aga ole tubli täna ja jälgi programmi, homme on juba lihtsam, kui esimene päev möödas:)
 
sofi 19. oktoober 2011, kl 21.49
Usun, et see 300 grammi on jah mingite muude asjaolude tõttu..vaevalt, et söögist..
Täna on tõesti palju lihtsam kui eile. Kella 12 ajal jõin oma kohvi, kuna hommikul käisin trennis ja peale seda loenugs. Koju jõudsin alles pool 4 ja 4 lõpetasin lõunasöögi. Nüüd on meil kell 8 ja isu väga nagu ei olegi, et õhtust süüa..eks paistab, kas söön või ei :) aga igal juhul olen õnnelik, et täna olen tubli olnud :)Hommikul kindlasti kirjuta, kuidas kaal reageerib!
 
Kata 20. oktoober 2011, kl 08.34
Nii tubli oled:) Mul on hea meel Su pärast:) Minu kaalu nr täna 70.5 ehk siis 2.9 kg läks selle ajaga :) Olen rahul, kuidagi kergem ja rohkem trimmis tunne on:) Söön edasi 5 x päevas kergeid eineid ja kaalun ka iga päev ning olen Sinuga siin koos toeks:) Anna teada, kuidas tänased tulemused, ootan:)
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!