Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
uksed avab klubi `100`
 
Nils 21. aprill 2013, kl 21.14
kuulen sind, majavaim, ja imestan...et sina siis polnudki, no jäin uskuma maoussi sõnu, et lehtvitad hõlsti ja tegutsesin siis...njah, vähemalt siiani pole mind keegi pesu rebimises süüdistanud, kena seegi;)

a kle, majavaim, miks sa ainult öösi siin lehvid, magada ei näe või miski muu põhjus?:)
 
ehh 21. aprill 2013, kl 22.27
ei lehvi siin vaimugi...
 
eriti tähtsate asjade uurija 26. aprill 2013, kl 20.53
Nädal möödas nagu niuhti ja täna end pikemaks siia kännu otsa istuma seada pole vist mõtet. Hästi ei näe hämaras, aga näib nagu oleks keegi populaarse kohakese uksed kinni naelutanud. Tühi maja, aknad pimedad, pole hingelistki kuskil.

Siiski, mõtlesin ümber ja sean end korraks puhkama, sest vaja ju uurida, kas vaim lehvib ringi või mitte. Äkki kuskil maja kohal näen teda lendamas. Asi seegi, vähemalt ei tunne end siis päris üksikuna.:P
 
kratt 26. aprill 2013, kl 21.03
praegu lendan mina...
 
eriti tähtsate asjade uurija 26. aprill 2013, kl 21.08
Või nii. Kelle kratt oled ja kellele kraami kokku tassid? Kas pean su sabas kaasa lentsima, et näha, millise majapidamise man sa tulise jutiga maandud?:P
 
eriti tähtsate asjade uurija 26. aprill 2013, kl 21.09
Tassid Rohelise ausamba jaoks kraami kokku?
 
kratt 26. aprill 2013, kl 21.19
...eeeeeeeeeeeeeeee
ma ikka iseenese uuuuuvide eest väljas....D
 
mütoloogik 28. aprill 2013, kl 07.16
krattidel pole mingeid huve, kõigest tühi kest ja peremehe soovide täitmine. nils vist oma krati ülekäte lasknud. ikka käske peab neile jagama, muidu kipuvad ulakaks kätte minema, hakkavad veel suurest igavusest peremeest järama.
 
Tarmo, 04. mai 2013, kl 07.17
pole momemdil aega tervet teemat läbi lugeda, a tasuta joogid ja kenade naiste kannid baariletil kankaani tantsimas peaks ka surnu üles äratama.
 
Nils 07. mai 2013, kl 12.41
tegelikult

äratas surnu üles hea sõna
ootamatu nagu lumest paistev värske ninaots

kui sellele /sõnale/ liita veel väljapaisatud õhujoa soojus ja paar kelmikat valguskiirt suurtest tumedatest hingeakendest, võid kokku saada elueliksiiri, mida alla käinud keemikud /alkeemikud/ inimpõlvi otsinud on

tegelikult

tahtsin lihtsalt teada anda, et uks on lahti /pärani/, soojust on sisse lastud nii õuest kui koldest ja sünged varjud on laiale pekstud elusa inimese südamliku halastamatusega

seega, te elusad hinged ja hingekesed, te olete teretulnud....korraldaks midagi /või kedagi/........

....karnevali ehk /ma tuleks siis kurja sinise habemega;/
 
elus hing ja hingeke 18. jaanuar 2017, kl 15.33
Tere, tere!
Kas peab kaua ootama?)
 
eriti tähtsate asjade uurija 18. jaanuar 2017, kl 20.39
Keegi on arhiivis tuhnimas käinud. Tolmu üles keerutanud ja ammu ununenu välja tirinud. Vaevalt siin keegi aastatetagust karnevali kohe korraldama hakkab. Enne oleks vaja uurida, kas siin oleks üldse inimesi, kes viitsiks peale aktiivse mehe- või naiseotsingu veel mingeid karnevalikostüüme kokku otsima või ostma hakata.
 
kostüümilaenutus 19. jaanuar 2017, kl 12.05
Kostüümilaenutus Maskeraad pakub Sulle ilusa, põneva või naljaka kostüümi stiilipeoks, karnevaliks, peeneks maskiballiks või hoopis poissmeeste õhtuks. Meil on palju armsaid ja soodsa hinnaga lastekostüüme ning suures valikus korralikke täiskasvanute rõivakomplekte ja eri aegade stiiliriideid. Lisaks kostüümidele laenutame ka erinevaid aksessuaare: parukaid, ehteid, peakatteid, jalatseid, kotte jne.
Astuge ligi, uurige kaupa ja laenutage, laenutage!
 
möh 19. jaanuar 2017, kl 12.27
nimekirjast puudub kostüüm lesknaiskraadedega koos veedetavaks õhtuks...."kohekohe saan taas mehele"...:D
 
kostüümilaenutus 19. jaanuar 2017, kl 12.54
Lesknaiskraade ei vaja kostüümi. Tema kostüümiks on pidev jutt, kui koledad, laisad, vaesed on mehed, lisaks mingisuguse mittetõusva asjaga.(ei mäleta hästi, oli see käsi või jalg)Igal juhul, ei pidavat see tõusma ja prouadele au andma.
 
möh 19. jaanuar 2017, kl 13.03
:DDD
eks nimetustest arusaamad ole erinevad!?
minu kategooria praagiti välja:/
 
kostüümilaenutus 19. jaanuar 2017, kl 13.21
Ahh, siis nii! Läks natukene nihu, ikka juhtub:)
Ma pakun sulle välja Krahv Giovanni veripunase vestiga sametrüü.
 
keegi preili 19. jaanuar 2017, kl 17.34
Ma ei näe kusagil silti, millal ja kus ning mis kell karneval toimub. Võibolla tuleks ka vaatama.
rästu 19. jaanuar 2017, kl 20.11
kassanäe...nelja aasta taguse loo lugemiseks pidin kangemad prillid välja otsima:D
vähemalt sain prille tuulutada...:DDD
 
... 19. jaanuar 2017, kl 20.16
Rästu kas käid endiselt delfi meestega rannas jägermeistrit joomas:)
rästu 19. jaanuar 2017, kl 20.28
mis ma veel lugema pean...:DDD
jah...praegast külm aeg ja jägermeister kulub ära:D
 
eriti tähtsate asjade uurija 19. jaanuar 2017, kl 20.32
Mis kuramuse külm aeg! Sajab vihma ja on nagu alati sügisene ilm.

Rästu, aeg läheb edasi. Inimesed muutuvad vanemaks ja paremaks. Prillid peavad ka paremaks muutuma.
rästu 19. jaanuar 2017, kl 20.44
mul siis targem vait olla...:DDD
 
eriti tähtsate asjade uurija 19. jaanuar 2017, kl 21.05
Sellepärast oled vait, et häält pole?:)
 
haahaa 20. jaanuar 2017, kl 04.28
need rästu prillid...uimaeivõi!
aga väga ilusad näevad tegelikult ju välja. nüüd vaja veel lacoste tenniseid ja segwayd ja anna menna
 
Arve Ametnik 20. jaanuar 2017, kl 06.13
Kas see "100" on eapiirang, millest ei saa noorem või siis vanem olla?
 
uihessand 20. jaanuar 2017, kl 06.25
kustkohast sa see sada välja lugesid? kui terve teema läbi töötasid, siis elad raudselt sada aastat veel.
 
Arve Ametnik 20. jaanuar 2017, kl 06.39
Uksed avab klubi `100` teemas +50. Siit ei loe muud välja.
 
Arve Ametnik 20. jaanuar 2017, kl 06.42
Sorry! -...50+ nurgakeses... .
 
uihessand 20. jaanuar 2017, kl 07.11
no mida sa sorritad, vahet pole, kas pluss ees või taga. vaatasin pealkirja ja tõsi ta ongi, klubi 100, mis 100. kusjuures veel selline ilus klubi teemategija poolt tehtud. ma nüüd oma pealiskaudse diagonaallugemise vabanduseks investeerin sada šokolaadimuffinit klubi õitsenguks. hiljem kui aega rohkem, siis tuvun lähemalt, kas keeksivaru sai õigesse kohta poetatud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!