Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vähe väärt naisi
 
eelmisele 18. veebruar 2015, kl 17.45
Ehk mõtled veel korra! Et miks peab olema soorollidega jaotatud, kes millise vanema saab? Et arvad siis isa paremaks poisse kasvatama ja ema vaid tütreid?
vaidlen vastu.
last ihaldades ootavad, jaah, mehed rohkem poegi, aga hiljem on nende poolehoid tütardele jäägitum... :)

Ehk tuleb kord ka aeg, kus 2 vanemat suudavad, lahkuminnes, omadele lastele olla lihtsalt vanemad ja nii ka panustada ning mitte püüda kasvatada omale lastest armeed, koos strateegiliste ründerelvadega, mida siis teise vanema vastu välja käia ja kasutada...

Aga unistada ei ole ju keelatud...
 
mull 19. veebruar 2015, kl 13.31
Kui lapsed on lasteaia- või algkooliealised, on ok, et neid kasvatab ema. Poisid alates 11-12 võiksid elada isaga, et koos autot putitada, kalal käia, autoga rallida, naelu toksida...jne jne igasuguseid meeste asju ajada.
Emaga koos aega veeta sellises eas noormees ei soovi, ta eelistab sellele sõprade seltskonda, küll aga veedavad noormehed meelsasti aega isaga, sest isadega on huvitavam.
Mingis eas...17-18 võiksid lapsed juba ise valida, kelle juures nad elada tahaksid...siis ei ole vanema roll enam nii oluline.
 
aktselerant 19. veebruar 2015, kl 17.32
18-aastased "lapsed" soovivad juba oma elu elada tänapäeval, mitte ema seelikusabast kinni hoida.
 
kurb 19. veebruar 2015, kl 17.35
tean mitut 20a ja vanematki kes ikka veel sabast kinni hoiavad, sest sõpru neil pole(arvuti teema), mingitest pruutidest rääkimata, kahju nii emast kui lastest.
 
naljakas 20. veebruar 2015, kl 16.42
mina tean ühte shrekki, kel samuti ainus suhtlemisvahend arvuti ja hoiaks vist ka ema sabast kinni kui saaks. täiskasvanud naistele ei julge läheneda. vanust juba 3 korda 20.
 
emme saba,vana naise saba 20. veebruar 2015, kl 16.47
no siin on veel vanade naiste külge klammerdujaid mehi ju küll je veel. mõni vana naine pidavat head omlettigi tegema. See ju tühine vaev ööbimispaiga ja puhkuse eest suurtel maailma võitlusväljadel.
Siis kulub mõni lihtsameelne eesti mees ju hästi ära.

Ja töötabki see muidu niru välimusega keskeakriisi põdevate meeste seebitamine ...
 
Ingel, endine ingel 22. veebruar 2015, kl 09.14
Ja kõige enamlevinud peremudel, viimase rahvaloenduse andmetel, oli üle 40 aastased mehed, kes elavad oma järglastest lahus ja jagavad ühist leivakappi kellega? oma emaga!
kurb..

statistika (loe:arvud) ei valeta, inimesed küll....
 
naine 23. veebruar 2015, kl 23.57
Nii ära on tüüdanud see vastastikune pori loopimine meedias a la naised on l####d ja mehed sead. Minu praktika näitab, et korralikud inimesed leiavad üksteist nagunii ja ei käi naisteka foorumis kirumas. Inimesed, vaadake peeglisse ikka ka ja mõelge, kas saaks midagi paremaks muuta?
 
Täitsa Blond 24. veebruar 2015, kl 00.01
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.11.
mansion ghost 24. veebruar 2015, kl 00.22
Siinkohal tuletaks meelde kusagilt loetud mõttetera.

"Võib hukata kõik mehed aga iga sündinud poiss on võitleja.
Hävita naiste moraal ja mehed on võitlusvõimetud."

Kuskohas me oleme?
 
köhatus 24. veebruar 2015, kl 00.29
tb-ga rääkida on sama mis tarvitada gutalaxi läkaköha puhul...
 
Täitsa Blond 24. veebruar 2015, kl 00.42
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.11.
 
köhtaus 24. veebruar 2015, kl 00.47
tb: ma pole su mingine kullake. rist ja viletsus aga mitte rist paremalt nurgast:D
 
kadakatupp 24. veebruar 2015, kl 01.01
õige, TäitsBlond, kes riistast suu puhtaks pühkinud, valigu rist ja lõpetagu ekraani ees õhtute veetmine. enne kui tupp lõplikult kinni kasvab...........
 
köhatus 24. veebruar 2015, kl 01.14
sa kadakatupp oled inimene ilma suguliste tunnusteta, ma pakun, et siiski minu häbiks mees.
 
kadakatupp 24. veebruar 2015, kl 01.37
statoli stardipaketti, köhatus?
 
köhatus 24. veebruar 2015, kl 01.43
Lusikatäis arseeni jobu tupp?
 
:))) 24. veebruar 2015, kl 08.43
köhatus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lusikatäis arseeni jobu tupp?

Mulle tuli miskipärast tarkusetera meelde - lusikatäis purgeeni ja te ei köhi terve päeva!
:D

Aga tegelikult mulle see köhatus meeldib rohkem kui kuiv ja kinnikasvanud tupp.
 
kadakatupp 24. veebruar 2015, kl 10.07
mul küll mingi läkaköha meenutav toi tuppe niiskeks ei aja. eriti selline, kes naise ja mehe sootunnuste vahel enam vahet ei oska teha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!