Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Küsimus ülekaalulistele
 
loe teemat, paks 11. november 2013, kl 12.05
no onju selgelt öeldud et teemaalgataja on välismaal, aga enne siin targutamist võta kätte ja tee see kapsa söe jne asi omal nahal läbi ja siis tule ja ytle, mitte enne.
 
ka endiselt paks 11. november 2013, kl 12.26
to:loe teemat, paks
Milleks ärrituda? Ega teemaalgataja välismaal viibimine ometi kaalulangetamist sega? Aga keegi miskipärast edulugudest ei raporteeri...
Ja kui edukalt Teil see "kapsa ja söe asi" õnnestus, kas jäite tulemusega rahule? :)
 
endiselt paksule 11. november 2013, kl 13.53
ei ma siin ärritu, ma ainult tahtsin sulle soovitada, et proovi ära. ma ise tegelt olengi selle teema läbinud ja kaotanud lõppkokkuvõttes 11 kilo oma ilu.
pole end siin kiitnud sest tahan veel vähemalt 7 minetada.
Aet 24. november 2013, kl 16.35
Panen mõne rea, et tekiks mingigi huvi uuesti teema vastu.Oodatud edulood ju jätkuvad, kes sõi enne kapsast ja kes alles nüüd alustanud. Proovida tasub isegi nendel, kellel kaaluprobleeme ei ole. Endast: kaal kõigub, jo jo. Ja ikkagi loodan 1 jaanuariks saada numbri kahekohaliseks. Selle nimel otsin uusi väljakutseid, et ennast sundida edasi minema.
 
miks ometi.... 24. november 2013, kl 18.54
sellel teemal siin hüperpalju vaatajaid on, kas te ainult vaatate, või jälgite kaalu ka ?
 
To Kitty 24. november 2013, kl 18.59
Sattusin lugema Teie postitusi ja tekkis kusimus: voib suua kodumaiseid ounu palju mahub. Olin tapselt sama meelt, ja soin ca 10 paeva jooksul 5 kg ounu. Tapselt sama palju votsin kohe ka juurde, ehkki ounad asendasid osa toidukordi. Millest see voib olla? Muidu aga minu pohiprobleem on kaalukogumisel stress ja ebaregulaarne toitumine. Kui elu ilus, kaovad ka kilod, pingelistel aegadel kogunevad kiiresti. Ja neid muidugi on rohkem kui roomsaid paevi. Ei oskagi midagi ette votta, kuna mure on kogu aeg hinges. Mingil ajal votsin homeopaatilisi tilku - n.o. onnetunnet tekitavad tilgad. Mulle aitas see hasti, kuid Eestis neid kusagilt saada pole voimalik. Olen 56, pikkus 166, kaal tana 78. Sooviksin 66 kg aga hetkel vaid unistus. Kalorite hulk paevas ca 1300-1500, istuv too, pinged. Alla hakkan votma siis, kui suudan kaloraazi hoida alla 1000 aga see on ikka vaga raske...
 
hmm 25. november 2013, kl 07.29
õunad on ju puuviljad. puuviljad sisaldavad suhkrut,fruktoosi, aga suhkur on suhkur ja kui 5 kg õunu päevas süüa, siis saadav suhkrukogus on suur. kaalualandajad peavad suhkrutarbimist väga jälgima. puuviljadega peab vägagi piiri pidama.
 
õuntest ja inimestest 25. november 2013, kl 12.06
meil kasvavad õunad on väääga suhkruvaesed, sisaldavad rohkem kiudainei, neid võib julgesti süüa. kilod tulevad vähesest liikumisest ja saia õgimisest, õun küll kedagi paksuks ei tee.
 
hmm 25. november 2013, kl 13.41
1-2 õuna päevas mudugi ei tee kedagi paksuks, aga 5 kg päevas ilmselgelt teeb, nagu eelpoolne kommenteerija ka kurtis.
 
eiei 25. november 2013, kl 13.49
ta ei söönud ju 5 kilo päevas !
 
Kitty 26. november 2013, kl 00.33
Tere kõigile aktiivsetele ja passiivsetele teemas osalejatele.
Jõudsin pikkadelt maalimarännakutelt nüüd siis tagasi, uskuge mind, parim koht on Eestimaa ja kõige ilusamad naised oleme just meie siin.
Kuna mu reis venis plaanitust kuu aega pikemaks ja Tallinna grupp mind ootas, siis sukeldusin pea ees töösse ja olude sunnil pean momendil tegutsema isiklike põhimõtete vastaselt, ehk siis grupi nn. ekstreemmeetodil kõhnutamisega. Naistel jõulukleidid 2 numbrit väiksemad valmis ostetud ja pean nad nendesse ära mahutama, tulgu või veeuptus );
Teie, ma loodan, tegutsete mõistlikult ja langetate kaalu arukalt ja tervislikult. Kui küsimusi või soove, andke teada, vastan meeleldi.
Võtke Aedast eeskuju, ta on naine, kes alla ei anna ja oma eesmärgi kindlasti saavutab.
Suhtlemiseni !
 
Help 01. detsember 2013, kl 15.15
 
kriimu 04. detsember 2013, kl 17.54
Tere Kitty ,Aet ja kõik teised ,kes te olete siin aasta suurelt tegutsenud !
Lugesin paar päeva tagasi esimest korda siinset tegevust algusest lõpuni ja tekkis huvi ,et prooviks ka ! Saan aru,et Kittyl praegu kiire aeg kuskil Tallinnas ,kus ta naistele tuult alla teeb ,et need õhemaks jäeksid ! Põhimõtteliselt on ju kõik suht kenasti lahti seletatud ,kuid mõned küsimused on ? Kas saan õieti aru ,et Aet sõi väga madalakalorsusega toittu,kui oli innustunud kapsa söömisest ! Lugedes saan aru,et võib süüa tavaliselt ja siis kapsat ka boonuseks peale + liikumine .
Minu enda andmed on vanus kohe 50 ,pikkus 169 ja kaal 74 .Kaal on tõusnud just viimased kolm aastat ,enne oli stabiilselt 66-68 . Nüüd tunnen ennast tõeliselt raskena ja olen varematel aegadel tundnud sama tunnet ,kui kaal oli väiksem . Tegelikult pole kunagi enda kehaga rahul olnud -olen tundnud ennast paksuna (ema on suure ülekaaluga -eluaegne dieedi pidaja )- geneetiline tunne vist,kuigi ülekaalust saan rääkida praegu .Korra olen käinud ka kaalujälgimises ja siis sain 59kg peale ja see oli hea tunne,kuid kestis suht vähe aega ,kui enam toidu punkte ei lugenud . Isu on olnud mul kogu aeg suur ! Võin vabalt kaks nädalat dieeditada ,kuid siis on ka jaks otsas . Ja liha ma ei söö üldse ,valgu loodan kätte saada kalast ja munast . Hommikuti puder veega ja 2 leiba juustuga, Lõunaks praad ja õhtul midagi kergemat .Kuid nädalavahetusel läheb jamaks . luban endale väikese alkoholi +magusat+ krõpse . No mingi rõõm peaks ju jääma ja kaalujälgimisel mäletan,et sai ka nädalavahetusel väike vein tehtud . jestake ,see kõige lugemine on ikka raske aga olen valmis uuesti rinda pistma oma rahulolematusega !
Kas keegi lugejatest jagaks minuga tundeid ?
Alustasin eile kapsasöömisega ,kuid ei luba edasi,et mis juhtuma hakkab ! Kodused olid v'äga ärritunud kapsakeedu lõhnast -lubasin neile seda haisu niikauaks,kui minul jaksu jätkub !
 
Kitty 05. detsember 2013, kl 16.19
Tere Kriimu, tubli algus seegi !
Et koduseid vähem kiusata, keeda kahe päeva kapsas korraga valmis ja söö seda täpselt nii nagu teemas kirjutasin.
Kui vein, siis vein aga olgu punane, krõpsud unusta ära, mitte mingit krõpsu !
Kui lubad endale nädalavahetusel magusat, pead ka füüsilist koormust tõstma.
Jõudu !
 
Kriimu 07. detsember 2013, kl 14.29
Tänud Kitty ,et vastasid !
Jah,kohe alguses keetsin kahe päeva kogese ära ja sain niipalju targemaks,et kui pliita peal tuulutuse panen võimsama peale ,siis ka pole niipalju haisu levimas .
Eile ostsin digikaalu ja nüüd saan toidukogused täpsemalt määratleda . Abiks võtsin veel kevadel tellitud dieediprogrammi (mida ei suutnud pidada),kus toidukogused kindlalt peal. Kohendan selle kaasates ka kapsa söömise .Ja ei saa kurta,kui silmad näevad seda suurt kapsakogust ,siis on hea sööma hakata (eks paistab,mis hiljem saab),sest suuri koguseid olen alati söönud . No vähemalt on üks toidu kordki selline,et on tunne,et ei jaksa nagu lõpuni süüa !
Ja krõpsudesst loobume mehega koos !
Olen mõelnud ,et kuidas ma peaksin krõpse ja komme ette kujutama,et millest nad tehtud on ,et mul nende vastu huvi kaoks ? Ja täna tuli vist hea mõte !
See kujutlus minu puhul ei kehti,et mis nad sisaldavad ja mida kõike seal tootmisliinil ka ei juhtu-hiired,rotid jne. Sita sees oleme me kasvanud ja korralik sitt ei hävita kedagi,sest maitse ju hea !
Seega siis tuli mõte,et kommid ja krõpsud on muundatud teise tsivilisatsiooni ollused ,kes soovivad Maad hävitada ! Et iga komm viib samm-sammult neid võidule ja hävitab mind (ja kogu tsivilisatsiooni)vaikselt aga kindlalt ! Selliselt võttes,ehk saan sellest kommide söömisest lahti !
Alkoholiga oleme mehega koos teinud paastumist .Maksimum kaks kuud ,kuid siis seoses sündmustega on see jälle käest ära läinud ja ega tulemused pole ka kiita olnud ,sest olemegi kaalu pärast seda ette võtnud .
Kaalun ennast teisipäev ja anna teada ,et kuidas läinud on !
Kena kapsa söömist kapsasööjatele !
 
Kitty 09. detsember 2013, kl 21.36
Vau, Kriimu, on sul vast huumorimeel, no ürita siis sellest hävitavate humanoidide letist poes kauge kaarega mööda kõndida ):
Ära unusta enne kapsaportsu söömist ka klaas vett juua, need kaks käivad koos.
Tee harjutusi, ära ole laisk. Tee nõrkemiseni kohe, tundub, et sisu on sul kõva !
Kõhnumiseni,
K
 
Kriimu 10. detsember 2013, kl 10.57
Aitäh Kitty,et toetad !
Nagu lubasin ,siis ka kaalusin ennast hommikul. Pean üles tunnistama,et kui algselt kaalu (74) siia üles kirjutasin ,siis kaalul ei käinud,sest kõndisin sellest koledast elemendist laia kaarega mööda. Ja kirjutasin teadaoleva kõige suurema numbri,mida enda juures olen näinud . neljapäeval,st 5.dets ,kui olin söönud kapsast kaks päeva,siis tuli julgus ka kaalule astuda ja oh ,oligi rohkem 74,400 . seega vabandan ,et pole olnud korrektne !
Täna näitas kaal 73,900 ,ehk siis pool kilo . Pole paha ega ka hea ! Kui võtta motoks,et mida aeglasemalt seda püsivam,siis ju hea !
Kapsas maitseb endiselt hea -kogus tundub juba suurevõitu ,kuid pole viga ,saan kõhu täis !
Kuna oli mehe rahvusele tähtis sünnipäev,siis lubasin endale kaks pokaali sampust reedel . Humanoididest kubisevast letist ja neid humanoide toovad päkapikud lastele - olen saanud eirata -visualiseerimine on siiani toiminud !
Liikunud olen vana tava järgi 8000 kuni 10000 sammu päevas + hommikuvõimlemine 15 min . Võtsin kasutusse ka kõhupunnitamise käimise ajal ja kui koer nuusib,siis on ka hea neid teha .
Kui kujutleda minu unistust mäena ,mille tippu tahan jõuda ,siis mäest ülesliikumine on alguses nii nagu ikka ülesliikumine ,kuid mägi ise on suur ja tunne on ,et kas suudan . Üles ma siis parem ei vaatagi,vaid nühin aina nina maas ja edasi !
 
Kitty 12. detsember 2013, kl 21.07
Rühi ikka ülespoole, Kriimu, sellised rühkijad teevad minu, kui treeneri, südame soojaks !
Ära end iga päev kaalu, tee seda kord kolme nädala jooksul. Kindlal päeval, kindlal hommikusel ajal ja pärast kindlat toimingut.
Sinu pikkust arvestades pole su ülekaal tegelikult üldse suur ja see on ka põhjus, miks ta ehk aeglasemalt langeb. Suuremat ülekaalu on kergem langetada.
Oma Tallinna rühma olen ma nüüd kenasti kleitidesse ära mahutanud ja sõnad peale lugenud. Reedel meil siis lõpuõhtu ja viimane kaalumine koos kleitide demonstratsiooniga.
Aet, ootan su näite ja kirjuta kuidas sul läinud on.
Salenemiseni !
 
Kittyle 13. detsember 2013, kl 00.19
Ma oleks huvitatud ka edaspidi algavast Tallinna rühma tegevusest osa võtma ja arvan,et mõnigi siinsetest lugejatest.Ole hea ja anna teada millal uus rühm tegevust alustab ja kus.
 
Kitty 16. detsember 2013, kl 23.49
Uue rühmaga alustan Tallinnas veebruari viimasel nädalal, rühmas on 10 inimest ja praeguseks tahtjaid 18.
Aga elu teeb tavaliselt asjasse direktiive ... nii et elame näeme.
 
Anna Teada 24. detsember 2013, kl 11.49
kui paljud Kitty toitumissoovitusi jälgivad ja kuidas tulemustega rahul olete? Ei suuda otsustada, kas usaldada neid nõuandeid või mitte.
 
Kriimu 30. detsember 2013, kl 09.33
Tere Kitty ja teised !

Olin vahepeal väikesel reisil ja toitumine säästlikult läks alla mäge . Kapsast sain süüa nagu oli kästud ,kuid kui neljapäeval kaalul käisin ,siis see näitas 74,9 ,ehk siis veelgi rohkem ,kui algselt olin . Loomulikult olen nördinud,sest ega ma neid nn.humanoide pole puutunud ja teisigi magusaid asju olen eiranud ! Sellest masendusest pole tahtnud ka mõned päevad kapsast süüa , alustan järgmisest nädalast uue hooga .Sütt olen võtnud nädal ja jätkan sellega. Peedini jõuan siis ,kui poodi saan .Siis toon ka uue kapsa ! Alla ma veel ei anna ! Hea uudis on see,et nende kõhuharjutustega on kõht ikkagi kuidagi väiksem ja vorm parem ! Huvitav on jälgida ka egot või õgardit enda sees -missmoodi ta õigustab ennast sellega,et ta enam kapsast ei taha - talv on ,sellisel ajal pole õige dieete teha ,neeruenergia kannatab -aia-ai ,see pole hea mõte . Sellises vanuses peadki väheke ümaram olema jne .
Aet 02. jaanuar 2014, kl 23.18
Head uut aastat! Suured söömad möödas ja aeg alustada uue hooga. Kõigepealt teatan kurvastusega, et ei saanud oma igatsetud kahekohalist kaalunumbrit kätte. Aga jätkan ikkagi, sest kevad ju silmapiiril. Siis on kõik helgem ja valgem. Tore lugeda Kriimu tegemistest. Tõesti hea huumoriga kirja pandud! Hoian pöialt ja elan kaasa esimesele langusele. Ole tubli! Aet.
 
Kitty 04. jaanuar 2014, kl 10.42
Uuel aastal uue hooga.....vanamoodi edasi ?
Ei naised, teie saledad pihad on kinni ainult teie isiklike kõrvade vahel !
Võtame nüüd kätte ja viskame need üleliigsed pekivoldid mineviku prügikasti.
Kriimu ja Aet on siin eeskujuks,kui kuidagi ei saa, siis kuidagi saab ikka.
Kriimu, kui vajad veel lisaks õigustusi oma söömistele, siis võin sulle neid kuhjaga saata, olen oma pika treenerikarjääri jooksul kuulnud ikka uskumatuid õigustusi;)
Liigutage, liigutage , liigutage end, ujuge, jalutage, võimelge.
Soovitan ühte kergete liigutustega televõimlemist. Olen juhtunud nägema kusagil venekeelses proges, kell 18.00 on võimlemine, väga head ja jõukohased harjutused, proovige kaasa teha kui aega leiate.
Edu ja kannatlikkust.
Kirjutamiseni !
 
äkki 13. jaanuar 2014, kl 17.35
äkki on teil veebruaris algavale rühmale tekkinud kohta, olen ootel ja loodan
annika
 
Lulu 13. jaanuar 2014, kl 20.21
Tere
64a 176cm 105kg
Olin nooruses piitspeenike, kaalusin 53 kg. Isegi peale teise lapse sündi kaal oli 58 kg. Aga 36 aastaselt leiti emakas healoomuline kasvaja ja eemaldati koos emakaga. Siis see kaal tõusma hakkaski taspisi kuni 74ni. Varsti järnges diagnoos "II tüüpi diabeet", tuli loobuda suitsetamisest ja poole aasta jooksul umbes +10 kg otsa. Algul raviti tablettidega, kaal tõusis aeglselt. Siis viidi insuliinile üle ja kaalutõus oli juba nobedam. Siis äkki jäi pikaks ajaks pidama 93-95kg peale.Eelmine aasta aga põrutas jälle üle 10kg otsa. Olen proovinud igasugu dieete, tablette, ravimteesid, rohelist kohvi,isegi palvetada ja ei midagi. Olen nördinud.
 
W.C.H. 13. jaanuar 2014, kl 21.21
Enda kogemus see et alustasin paleo toitumisega ja kuu ajaga läinud 5 kg. Pikkus 176 cm, algne kaal 94, nüüd 89 kg. Vanus 46.
 
W.C.H. 13. jaanuar 2014, kl 21.27
Lisan veel, et alustasin jah detsembris, kuna nagunii liha söömise kuu. Sõin ka verivorsti ehk 2-3 korda, kapsast nõrkemiseni ja juurviljatoite ka. Lahjat õlut ka olen joonud. 100 % paleost erineb see et vahel söön ka juustu ja joon keefirit muid piimatoite ma ei armasta lihtsalt. Suhkrut ja nisu mu menüüs olnud põhimõtteliselt pole, kui just imeväikese kogusena mõne toidu sees.
Aet 14. jaanuar 2014, kl 18.19
Tere! Nüüd kõik suusatama. Annan 23-ndal jaanuaril teada oma kaalu, mis on õnnestunud aastaga maha raputada.
 
Kitty 18. jaanuar 2014, kl 13.26
Tere päikeselist päeva !
Ootan siis Aeda ja Kriimu tulemusi ja loomulikult ka kõigi teiste kaalulangetajate positiivi.
Ärge unustage organismi vitamiinidega rikastamist !
Klaas 50 kraadist vett, üks supilusikatäis riivitud ingverijuurt ja pool klaasi mett. 20 minutit tõmmata ja juua.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!