Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Küsimus ülekaalulistele
Aet 03. juuni 2013, kl 11.58
Tere. Kata , panen ajutiselt paariks õhtuks juba enne kirjas olnud telefoninumbri töösse , helista ja vestleme . Momendil kaalun veel 107 ja pikkust on 172 cm . Kuna kaalu küll veel , siis eks tekib minulgi varsti raskusi. Püstitasin endale uue eesmärgi , jõuludeks järgmine 24 kilogrammi MAHA ! Teadja kirjutas , et täna , homme , head päevad alustamiseks .Nii, et valige omale sobiv dieet , siit harjutused ja hüvasti pekid !
 
teadja 05. juuni 2013, kl 19.58
Homme on erilisevõimega kaduneljapäev. Kes esmaspäeval-teisipäeval ei alustanud, tehke seda kindlasti homme! Sellel kaduneljapäeval on mitmekordne võime. Samasugune tugev kaduneljapäev on alles 3. oktoobril
 
Lisandra 07. juuni 2013, kl 20.08
AET.Palun kirjuta mulle emailile.Tahaksin natuke vestelda ja mõned küsimused küsida.Jään kirja ootama.
 
Aet, hei ! 07. juuni 2013, kl 22.44
Aet,hea inimene, tore teema sul ja üllas eesmärk aidata, palun kirjuta edusammudest ja innusta laisavõitu
unistajaid.
 
Kaia 13. juuni 2013, kl 23.38
Tere jälle !
Ma pole küll pikemat aega endast märku andnud, aga olen endiselt teemas sees.Alates 1.märtsist kuni tänaseni olen jäänud 17 kg kergemaks.Arvan,et see oli ikka päris korralik koorem, mida endaga kaasas vedasin.Ega päris libedalt polegi see kaal mul vähenenud,algul läks üsna hooga, siis aeglasema tempoga,kuni jäi mõneks ajaks hoopis seisma.Põhjuseks ehk vähene võimlemine,kuigi jalgsi püüan võimalikult palju liikuda ja aiatööd kulutavad ka energiat,on kindlad harjutused ikkagi vajalikud.
Õnneks pole kilosid vahepeal juurde tulnud.
Enesetunne on hea,ja riiete suurusnumbrid vähenenud.
Lugesin kõik postitused algusest peale uuesti läbi ja püüan ikka edasi "kahaneda".
See on tõepoolest tänuväärt teema siin foorumis ja üksteise toel on kergem edasi minna.
Mina soovin kõigile jätkuvaid edusamme ja kaunist suve!
Endast annan teada, kui saan kaalunumbri kahekohaliseks.
Aet! Kui Sul vähegi võimalik,anna märku, et saaksin Sinuga mingil moel kontakti võtta.
Aet 16. juuni 2013, kl 00.26
Tere kõigile ! Kui loen , kui hästi Teil läheb , süda rõõmustab ! Panen oma kontakti , kel soovi võtku ühendust . Püüan jõudumööda vastata, kui oskan l.pxp@hot.ee Mõne sõnaga endast . Siplen praegu peaaegu seisva kaaluga kuigi sentimeetrid vähenevad mõnuga .Püksid jäävad kõik pikaks ,vaja juba mitmed numbrid väiksemad osta . Võtsin omale ka EESMÄRGI teksad kapist välja. Nende jalga saamiseks pean veel 8 tolli peenemaks saama . On mille nimel pingutada. Ah jaa , on tekkinud üks eksiarvamus , et mina olen selle foorumi ellu kutsunud aga ei . Selleks oli ikka TEEMAALGATAJA , mina olen väike kala suures parves . Praeguseks kõik . Olge mõnusad ja rõõmsad , siis on ka tulemused kergemad tulema .
 
Hille 19. juuni 2013, kl 19.10
Tere Aet.Kirjutasin teile,aga vastust ei ole saanud.Aga kas saite minu kirja kätte.Kui saite siis palun vastake.Aitäh.
Aet 19. juuni 2013, kl 20.04
Kahjuks ei ole kiri läbi tulnud , sest hot on kõik umbe ajanud . Kirjutage , palun , uuesti . Loodame , et uus katse õnnestub .
 
Hille 19. juuni 2013, kl 21.42
Aet.Kirjutasin uuesti emailile.
 
teemaalgataja 24. juuni 2013, kl 14.04
Head Jaanipäeva kõigile !
Rõõm lugeda Teie edusammudest. Ärge siis endale ülesöömisega liiga tehke ):
Sügiseni !
 
Hille 24. juuni 2013, kl 18.28
Aet.Kirjutasin emailile.Jään vastust ootama.
Aet 24. juuni 2013, kl 23.49
Minu hot on jätkuvalt vigane . Meeskond otsib viga . Nii, et väga vabandan , kui ei vasta , sest teie kirjad ei ole minuni jõudnud .Loodame, et homseks saab korda ! TEEMAALGATAJALE suur tänu heade soovide eest ! Ootame pikisilmi naasmist !
 
Hille 25. juuni 2013, kl 08.48
Tere Aet.Kui saab teil email korda antke palun märku .Jään ootama.
Aet 26. juuni 2013, kl 00.35
Kaia , tere ! Ei tea , kas oled kirjutanud või ei aga email hakkab väike ell .Ootan ! Palju magusaid maasikaid kõigile !
 
Trine 02. juuli 2013, kl 16.06
Sattusin eile seda teemat lugema ja esimest korda elus tundus mulle, et see on dieet, mida tasuks tõepoolest omal nahal proovida. Nõnda siis tormasin täna turule ja tõin kaks kapsapead koju. Kui me tavaliselt olulisi asju ikka homse, järgmise nädala või uue aasta peale edasi lükata armastame - lubadused, mis pahatihti lubadusteks jäävadki -, siis teist innustust saades, oleksin lausa keset ööd oma kapsa järele tormanud, kui see vaid võimalik oleks olnud. Nüüd on esimene kausitäis söödud ja polnudki nii hull. Tegelikult pole köögiviljast toitumine mulle kunagi raskusi valmistanud, aga värske kapsas maitseb siiski paremini toorelt, kergelt soolaga maitsestatult ja tilga hää õliga. No olgu peale, saan hakkama ka ilma. Ehk võib keedetud kapsale lisada juurde maitsetaimi (basiilik, till, murulauk, petersell, punane sibul)?
ps. Ei saa kuidagi mainimata jätta - Aet! Sa oled väga tubli! :)
 
Hihii 03. juuli 2013, kl 20.30
Trine , kuidas edeneb ?
 
Trine 04. juuli 2013, kl 21.11
Kusjuures edeneb :) Terve kilo on kadunud. Ja enesetunne on väga hea.
 
aiaiai 04. juuli 2013, kl 22.21
olen kade, suudaks ma ka, aga ei suuda.
Aet 04. juuli 2013, kl 23.38
Tore , et keegi veel on sammu astunud tervislikuma tuleviku poole . Proovida tasub alati , midagi muud ju kaotada ei ole , kui ainult pekki . Tulin eile poest kotiga , milles viis kilo suhkurt ja veel nipet-näpet . Tulin ja äkki tabasin ennast mõttelt , et mõni nädal alles tagasi tassisin seda raskust oma turjal . Aga nüüd lähen koju ja viskan selle raskuse lihtsalt kolksti lauale . Vot selline mõte tegi ikka meele väga rõõmsaks . Aiaiai , proovi alguses teha mingi väike muudatus . Kui sööd kartulit , proovi olla kaks nädalat ilma .Igast väiksest asjast saab kord suur ja siis Sa ei arva enam , et ei suuda . Ilusat suve jätku kõigile!
 
võõras 05. juuli 2013, kl 11.34
oi-oi
aga need 5 kg suhkrut sööd ju taas endale sisse
kas tervislikust toitumisest oled midagi kuulnud?
 
Sporditüdruk! 05. juuli 2013, kl 21.11
Ei saa mitte koha sekkumata olla sellesse teemasse. Ise olen terve elu spordiga tegelenud ja omal nahal ka proovinud nooremas eas dieete, kui veel tervisliku toitumisega kursis ei olnud. Mind on eluaeg toitumise teema huvitanud ja kuna tegelen pikamaa jooksuga, olen väga hoolega jälginud, et saaksin kätte vajalikud toitained. Ma tahaksin öelda omast kogemusest, et kui te viite oma organismi sellisesse seisundisse kus toitute vaid vähese kaloraazi peal, hakkab organism teisiti tööle. Algne tohutu kehakaalu langus mingil hetkel peatub ja sööki sisse lahmides ja kunagi normaalse toitumise peale tagasi tulles(kunagi see nagunii juhtub), hakkab keha kõike talletama.
Minul oli kehakaal aasta tagasi 68 kg. Olin tippvormis ja peale maratoni, tekkis ülekoormuse tagajärjel tõsine vigastus. Olen aasta olnud tugevast treeningust eemal ja kaal on langenud 62 kg peale. Mõõdud on kusjuures täpselt samad.(See on tõestus, et mitte kehakaalu ei tuleks jälgida, vaid ÜMBERMÕÕTE)
Kui on soov rasvu kaotada, siis palun hakake normaalselt toituma. Normaalne toitumine võrdub põhiainevahtus (naistel ca 1500 kcali pluss 500 kcali). Mina söön päevas kusagil 1700 kalori ringis ja kohe kui ei saa piisavalt rasvu, hakkab kehakaal tõusma. Inimesed on küll kõik erineva organismitalitlusega, kuiD alla põhiainevahetuse söömisega te võite oma organismi talitluse aastateks ära rikkuda. Minul kulus aasta, et organism uuesti korralikult tööle saada ja protsessid käima lükata.
 
spordile 05. juuli 2013, kl 22.39
siin teemas muide pole sõnagi nälgimisest ega mingitest ekstreemsetest piirangutest. kõik on tasakaalus.
loe teema uuesti läbi.
sinu kehakaal langes kuna lihasmass hakkas kaduma.
Aet 05. juuli 2013, kl 23.06
Ahhoi sporditüdruk! Ole kena ja maili mulle .Tahaks natuke menüüd arutada , siin läheb vast liiga pikale . Tänan!
Aet 05. juuli 2013, kl 23.23
Sportlasel ja lihtsal maanaisel ongi eri menüü aga peab kõik osapooled ära kuulama ja omale paremad palad välja noppima .
 
Sporditüdruk! 06. juuli 2013, kl 11.36
Ok vabandan eksisin jah natuke. Kapsast sööte ühesõnaga lisaks muule toidule juurde. Ma juba ehmatasin ära, et teemaalgataja kui treener piinab inimesi ainult kapsa söömisega. Kapsas toidukõrvale ei tee jah paha. Kui mõni sellest abi saab, siis on väga tore ja edu igatahes.
Aet 10. juuli 2013, kl 08.31
Annan vahetevahel märku oma kaalust . Kuuajaga on langus olnud 2,2 kilo .Suur hoog on praeguseks raugenud aga olgu ennem vähe , kui mittemidagi . Eks kuumusel ja veejoomisel on ka oma mõju .Jätkame ja peame sidet. Leidke aega siia ka teada anda oma edusammudest , saame koos rõõmustada . Ilusa suve jätku!
 
Nora 10. juuli 2013, kl 14.30
aga kogukaal mis ?
Kas kapsast ka ikka veel sööd ja kas 5 kilo suhkurt on otsas.
 
Hihii 24. juuli 2013, kl 18.37
Aet ja Triine kuhu kadusite ? Kirjutage ,julgustage innustage !!!!!!!!!
Aet 26. juuli 2013, kl 21.35
Tere! Annan teada kõigile , et suhkur on otsas! Homme hommikul kappan poodi uue järgi ja ostan juba 10 kilo .Aga olgu selle suhkruga nüüd kuidas on . Tahtsin kirjutada hoopis nats mõõtutest . Rinna alt , enne 117, nüüd 85 .Kõht , va kiusupunn, enne 128 , nüüd 98 .Peaksin praegusega rahul olema aga ei. Rühin edasi , praegu on jube hea aeg , mets ja aed toidavad .Kurgid , tomatid ,marjad ,seened , no mida veel tahta . Spets käia praegu aega ei ole aga metsas müttamine ajab asja ära .Triine , kuidas Sul läheb ? Anna teada , tahame rõõmustada koos Sinuga ! Ja teised tüdrukud , kirjutage ka mõned read . Päikest !
 
lol 28. juuli 2013, kl 17.12
aet, miks sa paned tühikud kirjavahemärgi ette, kas sa oled loll või?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!