Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Küsimus ülekaalulistele
 
marely 07. aprill 2013, kl 20.06
Kasutan võimalust ja küsin teemaalgataja käest,et kuidas suhtute hularõngaga keerutamisse.Soetasin endale hularõnga(natuke üle kilo ja magnetiga)Üritan siin teha,kuigi esimestel päevadel eriti ei önnestund,sest külg oli väga valus.Nüüd saab juba igapäev natuke teha.On mingeid näpunäiteid sellest jagada.Kui kasulik see üldse on? Tänud!
 
Aet 07. aprill 2013, kl 22.00
Alustasin veiniga , sarv jummala soe . Saan teha kolm päeva , üks jääb vahele . Esmaspäeval saan teada vereproovi vastused , kuidas mulle see kaalulangus on mõjunud . Ei tunne küll midagi halba , kerge on .
 
teemaalgataja 08. aprill 2013, kl 09.27
Eva ja Marely, rõõm kohtuda !
Eva, jah, elu on karm, kapsast tuleb kindlasti süüa vähemalt 3 nädalat ja ikka koos klaasi veega. Kui sa korraga sööd 150 gr., siis tuleb lihtsalt tihemini süüa, et 300 - 600 täis saaks. Pärast võid edasi süüa või asendada porgandi - kaalikga vastavalt isule. Saan aru, kui ikka ei maitse, siis kaua ei söö, aga see 3 nädalat proovi vastu pidada. Ma ei tea veel ühtegi inimest, kellele see mõjunud ei oleks.
Harjutused muutuvad ajapikku vajaduseks, mida rohkem teed, seda paremini end tunned.
Marely, ei tea sinu vanust ja kaalu, aga 1,5 kilo miinust kolme nädalaga on ikka ka ju midagi !
Rõnga keerutamise proovisin omal nahal ära. See oleneb ka talje ümbermõõdust ( minul nt. 64 cm ). Keerutasin 7 minutit järjest väga hoogsalt, valus ei olnud, järgmisel hommikul oli talje ja puusad siniseid jutte täis. Kui taljeümbermõõt suurem, siis arvatavasti nii hulluks asi ei lähe.
Mina suhtun igasugusesse liigutamisse väga positiivselt ja soovitan teistelegi.
Aet, anna tead, mida vereproov näitas, ootame parimat !
 
Aet 08. aprill 2013, kl 14.04
Kõik korras , jätkan samas vaimus .
 
marely 08. aprill 2013, kl 17.38
Mu mõõdud muidu siin juba olemas,aga kirjutan uuesti
vanus 48 ,pikkus 165,kaal 65(talje 81).Eile keerutasin juba kohe isuga,ühe hooga 5 minutit korraga.Täna külg valus pole,aga suured sinikad on küll,siiani sinikaid ei olnud.Jätan täna keerutused vahele,teen homme,lasen nahal taastuda.
Tekkis veel selline küsimus,et miks kapsast peab soolata ja maitseaineteta keetma.
 
teemaalgataja 09. aprill 2013, kl 00.13
Hea Marely, keerutamisest nii palju, et lase sinikatel paraneda, pane selga natuke paksem dressipluus ja keeruta julgesti. Kui tunned, et enam ei jaksa siis .....keeruta vähemalt 80 korda veel. Kasu hakkab tekkima sellest hetkest, kui tunned, et jõud on otsas aga teed edasi !!!!! Sama reegel kehtib ka kõigi teiste harjutuste kohta.
Soola ei lisa kapsale kuna see neutraliseerib ära ühe väga olulise ensüümi. Maitseained on maitse asi, pole keelatud aga vajalikud ka mitte.

Nüüd natuke nahast.
Kui kaalu kaotame, peab nahk hakkama tagasi tõmbuma. Sellele saab lihtsa liigutusega ise kõvasti kaasa aidata.
Võtke tavaline saunahari. Kuiva harjaga ringliigutustega altpoolt ülespoole nühkige üle kogu keha. Koorib nahka, et see saaks uueneda, lisab elastsust ja parandab vereringet. Igati kasulik protseduur. Odav ka :)
Seda võiks teha vähemalt 3-4 korda nädalas.
Varsti panen siia kirja ka meie põhigrupi tulemused. Kevad, kuigi lumine ja külm, mõjub naistele kuidagi väga stimuleerivalt. Rühm on innukas ja ootan häid tulemusi.
Olge Teie ka tublid !
Aet, sinule pole seda mõtet soovitadagi, sa niikuinii tubli.
 
marely 09. aprill 2013, kl 12.14
Tänud hea soovituse eest.Ega ongi tavaliselt nii,et ,kui tuleb tunne,et enam ei jõua,siis lõetad harjutuse ära.Nüüd siis tean,et tuleb edasi pusida.
 
Janne 09. aprill 2013, kl 19.30
Miskit tundub olma jama siin.Ei usu et nii kerge on alla võtta.Ostke aapteekist figuuriteed ja jooge siis saate ravast lahti.
 
Aet 12. aprill 2013, kl 16.13
Sai nüüd üle hulga aja ka Tallinnas käidud . Ostsin omale käimiskeppid . Alustan uut trenni sest niisama käimine on juba igavaks läinud . Teed on koledad ja ega ei kutsu küll sinna sopa sisse aga , kui mõtlen maikuu peale siis lähen . Tahaks minna Maijooksule , ei tea kas veab välja ? Muidugi mitte jooksma aga kõndima küll . Kuidas minu kaaskannatajad ka elavad , kõhnuvad ? Andke endast vahepeal ka märku , rõõmustame kaotatud kilode üle ! Päikest Teile ja kuiva rada !
 
teemaalgataja 15. aprill 2013, kl 10.38
Tere Aet ja kõik teised ka !
No lõpuks hakkab asi ka kevade poole kiskuma ja meie Tallinna- grupi kaalumine andis selleks ka tugeva tõuke. Suurim langetaja 9 kilo. Väiksem 5 kg- pole paha. Välja keegi langenud ei ole, tundub, et jäänud on tugev tuumik, kes asja tõsiselt ette võtnud.
Mina lahkun kahe nädala pärast pooleks aastaks õitsvate kirsside maale. Kui teil kellelgi veel küsimusi, siis küsige kohe, seal olles ma eriti tihti arvutisse ei satu.
Aet, kuidas keppidega kõndimine edeneb ? Kas tunned selja lihastes muutust ?
Kirjuta oma trenni harjutustest, mida tegelikult teed ja mida mitte. Mis kohad eriti trimmimist vajaksid, teen sulle individuaalse trennikava.
Tundub, et tervisliku toitumise põhitõed oled juba omandanud ja siin eriti midagi lisada ei olegi.
Ootan siis küsimusi !
Tõelise kevade algust !
 
teemaalgatajale 15. aprill 2013, kl 15.11
Tervist ja kena kevadet!!

Ega Sa enne meie mailt lahkumist ei viitsiks siia teha ühte kena kokkuvõtet tervest sellest programmist. Mida, millise ajakavaga ja kuidas teha....

Oleks abiks.

Aga igaltahel kena kirsisalu Sulle!!!
 
Aet 17. aprill 2013, kl 09.30
Tere !
Käes jälle kolmapäev ja kaalumine . Tänane nr. miinus 2,9 . Tundub tore ,aga kõige probleemsem koht kõht , ei taha ega taha taganeda . Kolme kuuga 12 cm .Õhtulehes olid ka head harjutused , selliseid teengi . Vaja oleks järjepidevust aga lasen ennast vahel lõdvaks ja olen kohe täitsa laisk . See ka hea tunne . Teemaalgatajale , palun , võtke ühendust . Kaiga suhtleme . Kena kevadet kõigile !
 
teemaalgataja, viimast korda !!!!!!!!!!! 19. aprill 2013, kl 12.31
Tere ja tänan kena kirsisalu soovijat.
Aet, sinule saatsin meili.
Kahjuks napib aega, kõvasti napib.
Ei jõua siia enam lühikokkuvõtet koostada. Kes asjast huvitatud, saab teemadest ise kokkuvõtte teha.
Ilusat suve ja tõhusat kaalu haihtumist Teile kõigile !
 
Aitäh, 22. aprill 2013, kl 16.22
sain abi palju sellest teemast ja nyyd rühin vapralt edasi.
 
ingel 24. aprill 2013, kl 15.06
Tere, ka minul aeg kinni ja väga suured kõhklused, kas kirjutaksid veidi, kui suur ülekaal oli, kuidas end tundsid pärast oppi, kas tüsistusi ja kohutavaid valusid? Olen sama vana naisterahvas, 48, 165 ja 92
 
Erika 24. aprill 2013, kl 16.54
Tere!

Olen 35-162-85. Ikka täitsa ülekaaluline kohe. Kahekümneselt olin 52 kilo, liiga vähe. Umbes kahekümnekolmeselt 55 kilo. Sale. Liikusin normaalselt, käisin tööl ja trennis. Aasta peale ei ole palju, kuid mitme aasta peale on arvestatav number. Magusat iga päev ei söönud, limonaadi ei joonud siis ega joo praegu, saia ka ei söönud. Umbes kahekümneseitsme aastaselt avastasin, et olen hakanud juurde võtma, mitte palju, aastas paar kilo. Ometi ei muutunud söömises ega liikumises midagi. Järeldasin, et naistel muutub vanusega ainevahetus ning selles olukorras ei saanud enam hakkama. 28 aastaselt 65 kilo, ikka veel normaalne. Seejärel abiellusin ja tahtsime last saada. Ei saanud, endometrioos ei lasknud. Sain hormoonravi, tulemus 75 kilo. Peale rasedust ja sünnitust tuli +10 kilo. Nüüd olen täitsa põhjas, olen hakanud liigutama, kuid söömise probleem on küll, kogused ja tihedus on liiga suured. Lugesin just kellegi soovitust vee joomise kohta, teen ära. Edu teile uuringutes, teete tõesti tänuväärset tööd.
 
Annikka 29. aprill 2013, kl 10.33
Pole paks aga tahan teada kas see kapsaõgimine ka kellegile kasuks on tulnud ?
 
Aet 29. aprill 2013, kl 22.11
Kõigepealt kapsaõgimisest . Minule sobis ja sobib hästi . Need kaks nädalat jutti , kui söön kapsast ,lausa tunnen kuidas muutun kergemaks . Vee võtab ikka korralikult lahti . Aga on ju koguaeg räägitud , et asi on individuaalne . Kes tahab , see sööb , kes ei taha , ärgu söögu . Nii lihtne see ongi . Marely , kuidas rõngakeerutamine on mõjunud ? Anna teada , tahan ka proovida .
 
Aet lõpetab . 01. mai 2013, kl 07.43
Panen viimast korda kirja oma langenud kaalu . Tänasepäeva seisuga sain täis - 20 kilo ja ei grammigi rohkem . Nüüd jätkan juba vaikimisi , ilma , et paneks siia kirja . Võibolla jätkan novembrist , kui ka teemealgataja on tagasi , ei tea veel . Kõigile teistele soovin ilusat suve ja kerget keha !
 
Marely 01. mai 2013, kl 10.17
Tere Aet.Keerutamine läheb nüüd juba ilusti.Algul pidasin ikka nädala vahet,sest külg oli ikka päris poti sinine,proovisin küll ülepäeviti teha,aga no nii valus oli,et ei saanud.Nüüdseks juba nahk harjund ja saab igapäev teha.Küll aga panen keerutamise ajaks paksu kampsuni selga.Teen korraga 800-1000 keerutust.
 
ka paks 02. mai 2013, kl 18.36
Tere Aet!
Kui Sa viitsid veel kirjutada, siis mitme kuuga 20 kilost lahti said, hakkan ka tõsiselt kapsasöömisele mõtlema.
Aet 03. mai 2013, kl 22.37
Tere . Panen siis veel paar rida . Kõigepealt Marely ! Tänan , et vastasid . Nüüd tean , kui palju pean pingutama rõngaga , mida mul ikka veel ei ole . Pole otsinud ka otseselt , aega napib momendil . Järgmine... alustasin langetamist 23 jaan. Lugesin kaalukate vanast foorumist , et käib klõps , no ja minul sel päeval ka käis . Aga kõige parem on lugeda Teemaalgataja soovitused läbi ja katsuda neid ka jälgida . Aitavad . Olge tublid ja varsti ka kergemad . Ilusat suve !!!
 
ka paks 06. mai 2013, kl 23.14
Aitäh, Aet!
 
n48 07. mai 2013, kl 18.43
vanus 48 pikkus 1.65 kaal 104 kg.20 aastaselt eemaldati munasari.Peale seda hakkas kaal myhinal tõusma.Nyydseks siis 10 aasta jooksul on lisandunud ka õgimis hood.
 
To n48 07. mai 2013, kl 23.56
Loe teema otsast lõpuni läbi ja saad palju kasulikke nõuandeid, polemidagi võimatut selles kaalulangetamises.
 
veel ykspaks 17. mai 2013, kl 13.30
Aet sa oled hea eeskuju, pyyan ka alla võtta.
Aet 29. mai 2013, kl 22.52
Olen nüüd rikkunud oma lubadust siia mitte enam kirjutada . Panen mõne sõna , et teema kestaks . Loen siin uusi foorumeid ja tore teada , et on olnud jälgijaid , kes on ka sellest abi saanud .Otsustasin , et kirjutan korra kuus , kuidas läheb . Täna kolmapäev ja viimane kaalumine sel kuul . Tulemus -4 ,olen rahul sest pole aega isegi kepikõnnil käia . Ootan huviga , kuidas teistel läinud on ? Loodan , et keegi ikka veel pingutab ja pole alla andnud . Andke märku oma edusammudest .
 
Kata 31. mai 2013, kl 11.44
Aet oled ülimalt tubli olnud. Tahaks ka alustada selle nn dieediga mis te siin tegite aga kõik oli nii segane ja nii laialivalgunud et mul tundus et osa juttu nagu jäi lugemata jne.
Kui sulle väga palju tüli see ei tee, siis kas sa saaksid mingi lühikokkuvõtte teha sellest et mida süüa ja millal ja mis harjutused. Ma oleksin ülimalt tänulik. Võib ka melilie mulle saata selle(kui viitsid teha)kui tuleb liiga pikk siia lisamaks:) kaitgrossmidt@gmail.com
 
teadja 31. mai 2013, kl 14.43
Selle aasta üks parimaid aegu igasuguse kaalulangetuse alustamiseks on ESMASPÄEV - TEISIPÄEV (3 JA 4 JUUNI)Vanakuu ja kuu Jääras. Järgmine 30 juuni-1 juuli
 
tere Aet 03. juuni 2013, kl 09.44
palun ütle palju kaalud nüüd ja mis pikkuses oled,
tahan ka alla võtta. Aitäh.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!