Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Küsimus ülekaalulistele
 
totu 11. veebruar 2013, kl 21.37
Hingan välja ja 10 sammu- vahepeal ei hingagi või? Mul tekkis see küsimus juba 8 puhul, et nagu õhku ei jätku, kui välja hingata ja siis kaheksani lugeda.
 
teemaalgataja 11. veebruar 2013, kl 21.44
Sorry, seletasin vist segaselt. Pingutuse ajal hingate sügavalt sisse ja punnituse ajal välja.
Aga totule veel niipalju, et kui see tempo sulle ei sobi, siis sisse- välja hingata võid täpselt nii, kuidas omale mugavam tundub. Tähtis on lihaseid pingutada !
 
Kai 14. veebruar 2013, kl 10.50
Minu probleem selles,et tahan hirmsasti kartulit süüa.Makaroni ega tatart võin üldse mitte süüa,kuid kui juba kolm päeva ei ole saanud kartulit süüa,siis lähen närvi.Kuidas saada sellest jagu?
 
teemaalgataja 14. veebruar 2013, kl 11.04
Kai, kui ikka väga tahate, siis paar- kolm kartulit nädalas ja mitte korraga. Palju hullem variant on see, kui kogu aeg sellest mõtlete. Kordan veel kord, kõhnumine on pikaajaline protsess ja pikka aega stressata on tervisele rohkem kahjulik, kui vahete- vahel oma soovidele järele anda.
Kui nüüd kolm nädalat kapsast ja vett täis saab, ( meie põhigrupil 20. veebruaril ), siis tuleb juurde 2 uut komponenti, jälgige teemat need, kes on kaasa teinud.
Edu kõigile !
 
Aet 14. veebruar 2013, kl 21.47
Kirjutan paar rida nüüd jälle. Täna jäi kapsas söömata sest unustasin osta , kuid homme jälle. Tegin täna kogematta avastuse , et abielusõrmus , mille kaks aastat tagasi ära võtsin , läks täna vaevata uuesti sõrme. Isegi mees imestas , et olen suutnud ikkagi alla võtta. Ta mul tubli ja toetab täiega, enam ei küsi pidevalt ,,Mida ma süüa teen? Ootan kolmapäeva ja uut kaalumist , eks annan siis teada, kuidas läks. Päikest teile!
 
Aet 14. veebruar 2013, kl 21.49
Kirjutan paar rida nüüd jälle. Täna jäi kapsas söömata sest unustasin osta , kuid homme jälle. Tegin täna kogematta avastuse , et abielusõrmus , mille kaks aastat tagasi ära võtsin , läks täna vaevata uuesti sõrme. Isegi mees imestas , et olen suutnud ikkagi alla võtta. Ta mul tubli ja toetab täiega, enam ei küsi pidevalt ,,Mida ma süüa teen? Ootan kolmapäeva ja uut kaalumist , eks annan siis teada kuidas läks. Päikest teile!
 
teemaalgataja 14. veebruar 2013, kl 23.47
Aet, rõõm kuulda, et asi liigub paremuse poole.
Ole meiega kindlasti edasi . Harjutusi ei maksa ka unustada. Varsti tuleb uus faas ja lisanduvad uued komponendid ja harjutused.
Püsivust ja kannatust !
 
teemaalgataja 17. veebruar 2013, kl 11.47
Tere neile, kes kaasa teevad.
Meie grupp valmistub nüüd teiseks faasiks. Selleks varuge omale aktiveeritud söe tablette. Süsi puhastab organismi mürkainetest ja aitab rasva lahustada. Ei tekita allergiat ega mõju muud moodi halvasti.
Müüakse apteekides retseptita ja on väga odav.
Vaja läheb 20 päeva ja 8 tabletti päevas.
Täpsemad juhendid panen kirja järgmiseks kolmapäevaks.
Olge tublid !
 
Aet 20. veebruar 2013, kl 10.45
Tere kõigile , kuigi tundub , et olen ainuke siin lehel koos teemaalgatajaga. Kuna täna kolmapäev ja kaks nädalat möödunud, panen siis kirja oma tulemused.Ise arvan , et läksin natuke liiale aga mis teha. Selle kahe nädala LANGUS on 4,8 kilo. Nelja nädalaga siis 6,5 kilogrammi. Mida arvab teemaalgataja? Kas peaks natuke pidurdama või jätkan samasvaimus? Järgmised kümme päeva saavad olema rasked , sest sõbranna läheb tütrepere juurde. Pean otsima omale motiivi , et oma kohustuslikud kõnnid ära teha.Pean vist koertega leppima. Aga kui mõtlen kui kergelt juba saapapaelad kinni saan , tuleb naeratus iseenesest näole. Ootan kommentaare ja sööge kapsast, päikest Teile!
 
Kai 20. veebruar 2013, kl 11.09
Aet,
kas sa sõid peale kapsa ka veel midagi,tegid hingamisharjutusi kah? Minule aitas ka hingamisharjurus,kuid palju ei saa teha,kuna mul on nabasong,hakkab kohe valutama.
 
Aet 20. veebruar 2013, kl 16.36
Kuni lõunani söön tavaliselt aga loen kaloreid. Pean kinni kellaaegadest. Enne kasutasin praetaldrikut , nüüd leivataldrikut.Söön viis korda päevas.Öösel enam ei söö, see vist oligi kõige raskem katsumus. Proovin rohkem liikuda ja vett juua. Elan maal ja ootan , millal saaks aiatöögega pihta hakkata siis läheb ka ehk kergemaks, nüüd ju algus tehtud. Kai, ole tugev ja tee kasvõi pool harjutust kui kõike ei jõua ,ütleks õpetaja Laur.
 
teemaalgataja 20. veebruar 2013, kl 20.41
Tere Aet, tere Kai ja kui keegi veel meiega on, siis tere Teile ka.
No kõigepealt kiidaks Aeta, tubli, väga tubli !
Ära muretse selle pärast, et liiga palju oled alla võtnud. Alguses lähevadki kilod kiiremini, pärast aeglustub tempo niikuinii. Esialgu vabaneb organism liigsest veest, kui rasvani asi läheb, siis nii ludinal enam kaal ei alane.
Toitud juba üsna õigesti, jälgi vaid, et toit oleks tasakaalus.
Kaile soovitan ikka meiega kaasa teha ja samuti süüa tihedamalt aga vähe korraga. Kui harjutus valu tekitab, proovi teha natuke lihtsamalt, ära niiväga pinguta.
Meie Tallinna põhigrupist, kus alustas 28 inimest, on tänaseks alles 21. Kõige suurem kaalukaotus 11 kg. ja väiksem 2,2. Siit järeldus, kõik on individuaalne, aga
mõjuv !!!!
Täna lähme uude etappi. Kapsas jääb edasi, nii, nagu varem. 300 - 600 grammi, kes kui palju suudab.
Lisaks tuleb keedetud peet. Päevas 2 korda ja korraga
umbes 1 väike või pool suurt. ( 150 - 200 gr. )
Aga hommikul 15 min. enne sööki 2 tabletti aktiveeritud sütt. Siis 2 tundi enne lõunat 3 tabletti poole klaasi veega ja enne õhtusööki 3 tabletti.
Ja viimaseks söögikorraks klaas kefiiri või petti.
Jutt sai nüüd pikk aga loodan, et mitte segane. Kui küsimusi tekib, küsige julgesti.
Head kõhnumist !!!!!!
 
totu 20. veebruar 2013, kl 21.22
Kas süsi kõhtu kinni ei pane?
 
ei 20. veebruar 2013, kl 22.14
ei pane, puhastab organismi jääkainetest ja mürkidest.
 
küsimus 21. veebruar 2013, kl 01.35
no minu meelest ka ikka paneb söetablett kõhu kinni...
 
tessa 21. veebruar 2013, kl 11.46
Söetablett aitab kõhulahtisuse korral kõhu olukorra normaalseks. See ei tähenda, et ta normaalses olekus kõhu kinni paneks. Näiteks seenemürgituse korral antakse suisa peotäite kaupa. Toimib organismi puhastajana. Pane otsingusse aktiivsüsi saad palju infi.
 
teemaalgataja 21. veebruar 2013, kl 11.47
Saan aru kahtlejatest, te ju kõik teate, et kõhulahtisuse korral soovitatakse võtta sütt. Aga ega siis süsi seedimist ei aeglusta, efekt seisnebki selles, et süsi puhastab soolestiku nendest halbadest asjadest, mis kõhulahtisuse põhjustasid.
 
eriti pehmeke 21. veebruar 2013, kl 12.32
Ilmselt oli see minu paarinädalatagune kõhuvalu algav viirushaigus, olen siiani haiguslehel ja kapsa ja muud tervisega ja kaaluga seotud püüdlused minetanud.
Kuna tänase seisuga ainult köhin, siis alustasn täna kapsaga uuesti. (eile keetsin ära) kahjuks oli mulle oluline igapäevane jalgsi kõndimise kestvus, mida nüüd paar nädalat teha pole saanud, seega kaalusin hommikul 1,6 kg rohkem kui 2 nädalat tagasi.
Nüüd siis püüan nädala aega ühe toidukorra kapsaga asendada (õhtusöögi) ja nädala pärast need söetabletid lisada. Hingamine ja kõhupunnitamine on küll väga mõnus, isegi minu vanad ristluu-kondid naksatavad mõnusalt.
 
teemaalgataja 21. veebruar 2013, kl 22.46
eriti pehmekesele - pärast viirust soovitan sul vähemalt 5 päeva järjest juua apelsini toormahla.
Suru 2 apelsini mahl välja, lisa poole sidruni mahl ja joo ära, parem hommikuti. Viirus kurnab ära, enne muutusi vajab organism kosutust.
 
Aet 22. veebruar 2013, kl 09.58
Tahan ka , ei tea, kas tohib? Apelsin ju magus. Asendaks mõne klaasi petti.
 
teemaalgataja 22. veebruar 2013, kl 11.18
Aet, apelsinimahla võid juua ja on vägagi kasulik.
Aga mitte peti asemel. Joo lihtsalt hommikul ja petti õhtul.
Kui koertega jalutama lähed, tee käigu pealt kõhuharjutusi nii kaua kui jaksad. Selg hästi sirge ja
pinguta kõhu- ja tuharalihaseid.
Edu !
 
Kai 22. veebruar 2013, kl 12.58
Kas peeti võib toidu kõrvale süüa või peab eraldi?
 
? 22. veebruar 2013, kl 13.24
teemaalgataja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sorry, seletasin vist segaselt. Pingutuse ajal hin
> gate sügavalt sisse ja punnituse ajal välja.
> Ag
> a totule veel niipalju, et kui see tempo sulle ei
> sobi, siis sisse- välja hingata võid täpselt nii,
> kuidas omale mugavam tundub. Tähtis on lihaseid pi
> ngutada !

Enne pidi punnituse ajal ju sisse hingama? Oleks ka loogiline.

Leheküljel 3 on kirjas: Kui keegi on seda kõhuharjutust kaasa teinud, siis nüüd üritage kauem hoida. ST. kõht ette punni, samala ajal ajal hingate aeglaselt sisse ja loete kaheksani, siis aeglaselt hingates välja hoiate ja surute kõhu sisse ja loete kaheksani.
Ühesõnaga - ei saa aru, eks ma olin 10 aastat tagasi blond ka :D Tüsistused vist.
 
teemaalgataja 22. veebruar 2013, kl 15.56
Kaile- peeti võib süüa ka toidu kõrvale, aga parem on vahepalaks.
Küsimärgile- tänan tähelepaneku eest, ajasin ise need sisse- välja korrad segi.... aga,
siin Sinu märkuse peale hakkasin proovima ja tegelikult annab mõlemat pidi üsna hästi teha. Nii, et valige ise, kes kuidas tahab. Ole ikka meie teemas, mul võib teine kordki midagi kinni joosta, hea, kui keegi parandab.
 
Moor49 23. veebruar 2013, kl 03.43
Tere, sattusin siia teemasse alles tana ja paris huvitav on. Enda kohta nii palju, et plikaeas ja pubekana olin nii enam vahem kaalus, ei valinud toitu mida suhu panna - koik laks ja kuskilt nagu valja ei paistnud. Maletan, et 7.klassis kaalusin 54 kilo ja olin oma tanase kasvu, 168cm, juba tais kasvanud. Keska lopus olin juba 64 kilo! See pysis kuni esimese lapse syndimiseni ja siis kukkusid kilod kaela - 84kg! Ei maleta, et oleksin mingit dieeti pidanud, aga koduse rahmeldusega ilmselt midagi ikka kadus ka, sest moningad vanemad riided venisid juba selga. Kaaluda ei saanud, sest kaalu ei olnud :P . Teise lapsega tuli jargmine kaalupomm selga - 93kg! See mind enam ei rahuldanud ja pidasin maha yhe dieedi ja moningad kilod sain maha. Aga kuna olen suht selgoortu inimene, siis see kaal jaigi kuskile 80-85 vahele koikuma. Syya ja hasti syya on mulle ka alati meeldinud. Kahjuks. Aga mida olen marganud, on see, et narvipinge on minul kaalu iseenesest langetanud, toitumusharjumusi muutmata. Ja ka elustiili muutus ning rohke liikumine. Noh ja ka armumine, mis seal salata :-). Yhesonaga, kaal ja pekid on mul kerged tulema, sest olen kyllalt laisk, et palju liikuda ja kyllalt agar, et head ja paremat suhu pista :/ . Igal juhul yhel hetkel, kui peeglisse mahtumisega hakkas probleeme tekkima, otsustasin minna kaalujalgijate ryhma...nii umbes 15 aastat tagasi. Kaal oli siis 100,3kg! 5 kuuga sain maha 21 kilo ja tundsin ennast ikka maru hasti. Kuna aga see oli kyllalt kallis lobu minu jaoks, igal nadalal miskine rahasumma valja kaia, siis arvasin, et nyyd asi selge ja saan ise hakkama. Tutkit! 25 kilo tuli kolinal tagas. Vahepeal jalle dieetitasin ja siis jalle andsin alla ja siis jalle mingi dieet ja jalle kaega loomine. Niimoodi ma siis koikusin 100 ja 90 vahel. Siis tuli aga suur ymberkorraldus mu elus, stress kadus, elu tundus ilusam ja vabam, too oli teine ja liikumist oli hulga rohkem ja sobranna naagutamise saatel ei ostnud jaatist, kuigi kasi iseenesest selle poole liikus :P . Yhesonaga, ilma eriliste pingutusteta kaal langes ja eduliselt. Kokku siis 17 kilo! Elu laks paika, rahu tuli majja ja kilod tulid tagasi, krt! Selle aasta 7.jaanuarist alates olen jalle kaalujalgija, sest tean, et minule see mojus. Niisiis, esmaspaevase(18.veebruar) seisuga olen kaotanud 10 kilo(kokku 6 nadala jooksul). Kuna olen ka huvitatud sellest "kapsadieedist", siis alates homsest lisan ka keedetud kapsa oma menyysse ja loomulikult ka kohuharjutused ja ka need muud, "voodiserva" omad :-).Nagu teada, kaalujalgija voib syya koike, aga vaid teatud kogustes, siis oma moningad kartulid ja nuudlid asendan nyydsest kapsaga. Ja loomulikult sunnin ennast vett jooma. Ah jaa, nii palju veel, et aastaid tagasi, kui mul sapikivid avastati, siis kaisin ikka mitmeid tohtreid labi ja kontrolliti ka mu magu - pidi hirmus laisk olema. Nii oeldigi.
Kole pikk lugu sai, aga ka see on kirjutatud lyhidalt :-).
Edu meile, paksukesed!
 
totu 23. veebruar 2013, kl 10.46
Saan nüüd õigesti aru, et peet oleks hea vahepala? Kasulikum, kui puuvili?
 
teemaalgataja 23. veebruar 2013, kl 20.12
totule- saad õigesti aru.
Moorile49 - tere tulemast teemasse. Kõik kaalujälgijad, keda mina tunnen, on sama probleemiga hädas, kaal läheb ja siis tuleb jälle tagasi veel raskemal kujul. Asi selles, et inimene on loomult laisk ja lihtsalt ei suuda kogu elu kaloreid lugeda, aga seda ju nn.kaalujälgimine nõuab.
Tee meiega siin kaasa, see on tervislik, lõbus ja tõhus ja aina lõbusamaks ja tõhusamaks läheb.
Head Vabariigi aastapäeva !
 
teemaalgataja 26. veebruar 2013, kl 11.18
Uus harjutus- rasvaraputus !!!!
Kui käimas juba organismi puhastamise protsess ( söetabletid) , siis lisame ka uue harjutuse. See on lihtne aga aitab hästi.
Seis, jalad u.õlgade laiusel ja selg sirge aga mitte pingul, õlad taha, aga mitte pingule.
Ja põlvedest natuke jõnksutades (kord üks- kord teine jalg) kogu keha raputus. Laseme keha hästi lõdvaks ja kõik keha rasvad rappuma.
See on tegelikult üks kõhutantsu element ja võib ka muusika saatel teha.
raputage korraga u. minut aega ja päevas vähemalt 4 korda. Ja.... rasvad lähevad ):
 
Kai 26. veebruar 2013, kl 12.26
Kuidas saaks suurest kõhust lahti?Kõige suurem häda kõhuga,oleks nagu 9-ksas kuu.
 
eriti pehmeke 26. veebruar 2013, kl 14.50
Sain täna poest talus tehtud hapukapsast, sõin toorelt korraliku peotäie ära, mmmmmmm maru mõnus muide.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!