Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Küsimus ülekaalulistele
 
Aet 26. veebruar 2013, kl 20.13
Tere , tahaks ka kapsa millegi vastu vahetada, tunnen , et läheb juba läilaks kätte. Ei ole enam sugugi lemmiku moodi. Punapeet on hea küll aga peaks vist veel midagi olema , et vaheldust oleks. Hapukapsast ka ju kaua ei söö.
 
teemaalgataja 26. veebruar 2013, kl 21.22
tere kõigile,
kapsa võib vahetada kaalika vastu. Kui hakkab vastu, siis on järelikult organism küllastunud.
Kaalikas ka poolpehmeks keeta ja vett juua. Kõik sama, mis enne kapsaga. Raputage rasvu, tehke kõhuharjutusi, voodist püsti - istuli, jalutage, jooge värsket apelsini- sidrunimahla, ärge sütt unustage.... ja jälgige teemat.
Andke oma kaalulangemisest teada ka !!!!!!
Oleme tublid edasi !
 
hea isuga 28. veebruar 2013, kl 12.49
Päris huvitav teema! Jälgin ja vaatan kuidas see kulgeb, Aet väga tubli! Kui kaua see "programm" kestab? Kas see Tallinna grupp on sama kaugel, kui Delfikad? huvitavad tulemused! Ajaviiteks hakkan ka kapsast sööma, aga kas toores kapsas ei sobi? mõõdud 168/91- uhh, kui jube number siia tuli.
 
teemaalgataja 28. veebruar 2013, kl 14.49
Tere, tore, et oled otsustanud kaasa teha.
Tallinna grupp on sama kaugel ( no tegelitult pisut kaugemal) kui delfikad, aga alustamiseks pole kunagi hilja.
Loe teemat ja saad järjele.
Kapsas peab olema keedetud, mitte toores.
Toorest võid toidu kõrvale salatina süüa, kui maitseb.
Programm ise kestab veel üsna kaua ja uusi elemente nii söögi- joogi kui ka harjutuste näol tuleb aina juurde. Sinu "jube" number saab peagi vähem" jubedaks" jätkugu vaid kannatust.
Ja palve ka meie teema jälgijatele
Andke endast ja oma edusammudest märku !!!!
 
Kai 28. veebruar 2013, kl 16.04
Kui mul jäi kapsasöömine vahele,söön nüüd punast peeti,kas ma siis võin kapsast kah süüa,või peale peedi söömise lõpetamist.
 
teemaalgataja 28. veebruar 2013, kl 18.42
Kai, söö ikka kapsast ka edasi. Peet vahepaladeks.
Kas söetablette ikka võtad ?
 
Kaia 28. veebruar 2013, kl 22.46
Tere!
Ei tea, kas on juba hilja teemaga liituda,aga üritan siiski.
Minu andmed on:
60-170-117.
Kaal hakkas suurenema peale 35.-ndat eluaastat operatsioonijärgselt ja seoses laste sünniga.Probleemide lahendamisel püüan sageli abi leida söömisest.Nii on liigsed kilod kogunenud.Olen kaks korda liitunud kaalujägijatega,kaotatud kilod tulid üsna kiiresti tagasi.Viimastel aastatel on probleemiks haiged liigesed, kõrgenenud vererõhk ja kolesterool.
Alustan homsest kapsa , vee ja harjutustega.Üritan ka rohkem jalgsi liikuda.Kaalun kolme nädala pärast.
Edu ka teistele kaalulangetajatele!
 
Mai52 01. märts 2013, kl 09.09
Lugesin teema läbi ja tekkis huvi ka proovida. Vajan tõesti drastilist muutust. Proovin nüüd alustada esimese kolme nädala kapsakuuriga.
Mõõtmed ka 174/105
Innustas teemaalgataja positiivsus ning toetus:)
 
teemaalgataja 01. märts 2013, kl 10.54
Tere Kaia ja Mai, tore, et liitute meiega. Kevad tulemas ja kevadel on lihtsam muudatustega alustada.
Varuge kannatust, kilod on aastatega tulnud ja ei kao päevadega.
Tehke kuur algusest peale läbi, ma panen siia varsti jälle Tallinna grupi saavutused üles ja loodan, et need saavad positiivsed.
Aet, kas su innustav sõbranna on tagasi ja kiidab Sinu
eneseületusi ?
Ma ise olen ka praegu ühe kõige kaalukama grupiliikme nn. "individuaalne kubjas".
Nalja ja naeruga, tõsiste ponnistuste ja vahel ka ahastusega oleme "kahe peale kokku " saavutanud - 15 kg. ( tema algkaal oli 136 kg.)
Nii et koos ja vapralt edasi !!!!!
 
Aet 01. märts 2013, kl 19.43
Minu sõbranna saabub täna õhtul. Ma karistan teda selle eest , et mind üksi jättis. Homme toimub Aegviidus x Presidendimatk ja mul on kindel plaan see läbida koos temaga.Ilm ei ole meid seganud , oleme oma kõnni ikka ära kõndinud, sadagu või pussnuge taevast. Ise ma arvan , et olen päris hästi hakkama saanud. Kergem on astuda ja istuda , olen põnevil palju siis nüüd on alla läinud , noh loodan vähemalt. Kaalun uuesti kolmapäeval, siis jälle kaks nädalat möödas. Annan teada kuidas on läinud , seniks aga päikest Teile kõigile.
 
Aet 02. märts 2013, kl 16.07
Tere siis täna.
Olen nüüd õnnelikult Jänedalt tagasi . Energiat jäi veel ülegi . Poolteist kuud tagasi ei oleks ma seda maad ühejutiga läbi jõudnud käia aga nüüd läks nagu muuseas.
Meil oli nii lõbus sõbrannaga, saime oma uudised kõik ära räägitud ja veel kasulik ajaviide . Ei tea, palju vett ma välja higistasin aga isegi jope selg oli läbimärg . Õnneks võtsin omale kuivad riided kaasa nii et külmetamisohtu ei olnud . Ah, olen iseendaga praegu nii rahul.
Aga päikest Teile!
 
Moor49 02. märts 2013, kl 17.36
Tere jalle! Alustan siis negatiivsest. Andsin alla....ei soo kapsast enam. Nii korini sai, et paha hakkab :-( . Ytlen pohjuse ka. Kuna mu toiduratsioonis on kapsatoite(kapsasupp, kapsahautis, kapsarullid jne)niigi palju, siis kapsast kapsa korvale syya on kaunis nadi.
Nyyd siis positiivset ka ikka sekks. Soon ikka kaalujalgijate programmi jargi ja kaal langeb jarjekindlalt ning ise olen rahul. Keedupeet on mul koguaeg menyys olnud(nii ylepaeva), vett olen rohkem jooma hakanud ja harjutusi teen ka...kui meelde tuleb :-(. Nii 1-2 paeva tagant.
Aga koigile kapsasoodikutele soovin edulist kaalulangust :-) ! Kain siin ikka aegajalt asja kaemas.
Monusat talve jatku!
 
teemaalgataja 02. märts 2013, kl 18.27
Tere Aet ja Moor,
Aet, kui nii jätkad, viib tuul su varsti minema :)
Moor, söö nii, kuidas tahad ja õigeks pead, söö tervislikult ja tunne elust mõnu !
Käi jah meid vahel kaemas ja meile kaasa elamas.
Kõigile kevadet südamesse ja pinget lihastesse !
 
ohoh 03. märts 2013, kl 20.15
Küsimus teemaalgatajale, Kui jäta menüüst välja kartul, leib, tangained, kas kehale see stressi ei tekita?Need ju süsivesikud, mida organismil vaja.
Ma söön üsna tihti toorest kaalikat, kapsast, porgandit.Jah, tundub küll , et need panevad seedimise paremini tööle
 
ohoh(Mina , kes söön tooreid juurvilju) 03. märts 2013, kl 20.56
Olen 25 aastane neiu, Hetkel kaalun u 64 kilo, pikkust on 168cm.Ligi 5 aastat tagasi kaalusin u.85 kilo.Olen selles mõttes tubli, et kaalulangetamisega sain üksinda hakkama, ei olnud minu kõrval treenerit ega toitumisnõustajat. Ja mingeid radikaalseid dieete ka ei pidanud.Alustasin tasapisi:Kõndisin järjest rohkem jalgsi, vältisin magusat, saiakesi, kohukesi jne.ühesõnaga jälgisin seda,mida endale sisse ajan.Sain kahe aaasta jooksul 60 kilo peale.Üle eelmisel suvel kaalusin isegi 57 kilo.Aga minu organismile see ei meeldinud, nii et mul jäid päevad 5 kuud ära.Siit õppetund nr1: kallid kaalulangetajad, JÄLGIGE oma kehasignaale, ärge kaotage pead.Kui vaja võtke paar kolm kilo juurde.Väike rasv kõhu peal ei tee paha:D, eriti 20 kraadise pakasega:D. Lihtsalt , võtke vabalt, ärge sattuge paanikasse kui mõni kilo on juurde tulnud, või ei taha kaal langeda. Pidage toitumispäevikut(mina pole seda suutnud teha, kuna olen laisk kirjutaja).Siis saate analüüsida, mis on need toiduained, mis võivad kaalulangetamist pärssida(on õige sõna?).Kõige lõpetuseks nautige algavat kevadet ja lubage endale vahel mõni eriti rammus koogitükk:D, okei , okei lahja kohupiimakook on ikka mõistlikum valik:D
 
Aet 06. märts 2013, kl 06.54
Tere kõigile ! Kaks nädalat jälle möödas ja tähtis toiming toimetatud. Ja tulemus 2,8 kg ei olegi nii paha aga lootsin ikkagi nats rohkem. Järgmistel nädalatel hakkabki vist kaal pidurduma ja pean lisama mingeid harjutusi veel. Kui leiaks nii suure trikoo, läheksin veel vesivõimlemisse , niisama jõudu teha ei saa sest selg on haige.Toiduga ei oska ka rohkem tagasi tõmmata , varsti jäävadki siis ainult kapsas, peet ja süsi.
Andke nüüd nõu ja häid soovitusi edaspidiseks.
Päikest Teile !
 
Kai 06. märts 2013, kl 09.06
Kuidas sul Aet peet ja kapsas vastu ei hakka?Mina sõin nädal peeti ning nüüd ei taha enam seda näha kah.Ja üldse ,kuidas sul on niipalju tahtejõudu,õpeta minule kah.Olen muidugi palju vanem ning kui koju töölt jõuan,on vaja ahju ja pliiti kütta,lund rookida,siis iga päev ei jõuagi koeraga minna jalutama.Kuigi see ei ole jalutamine,ta mul aastane ja temaga käin pooljoostes,kuna ta tirib kogu aeg.See on muidugi hea,parem kui kepikõnd.Nii tahaks kah kasvõi 5 kg maha võtta.
 
teemaalgataja 06. märts 2013, kl 12.52
Tere Aet, tere Kai, tublid olete mõlemad.
aet, 2,8 kg. ei ole sugugi halb näitaja, vastupidi, väga hea, sest mida aeg edasi, seda väiksem kogus massi korraga taandub. Kuna sa liigutad nüüd palju rohkem ja sööd tervislikult, siis osa rasvast asendub lihasmassiga ja see on hea kaalulisa, mis kilodes- grammides ei avaldu, küll aga tervises.
Kuna kevad käes , soovitan organismi vitamiinidega turgutada.
Ostke B vitamiine, niisugust, mis sisaldab kõiki B-grupi vitamiine ja võtke vastavalt pakendil märgitule üks kuur. ( u. 30 tabletti).
Rasvapõletajaks ja C vitamiiniks kõlbab väga hästi greibimahl. 1 greip mahlaks pigistada,vastavalt maitsele veega lahjendada ja võimalikult kiiresti ära juua.
Kai, sulle niipalju, et kui sa ei suuda järjest ühte toitu süüa, asenda kapsas kaalikaga, peet porgandiga. Söö vahepeal neid ja siis jälle kapsast ja peeti.
Harjutusi olen siia pannud juba mitmesuguseid, no nendest ei tohiks küll tüdimust tekkida, vastupidi, peaksid suisa vajaduseks muutuma ):
Varsti teatan ka põhigrupi näidud, seniks... visadust ja kannatust ja rõõmsat meelt !!!!!
 
Greip 07. märts 2013, kl 19.17
...on hea rasvapõletaja jahh.
 
Aet 10. märts 2013, kl 09.35
Päike paistab nüüd juba iga päev ja meie lehekülg kuivab vist kokku .UUUUUU , kus Te kõik olete , ega ometi rannas juba ? Andke vahepeal märku ka , kuidas edeneb . Olen uudishimulik ja topin oma nina igale poole .
Kai , helista mulle õhtul kell kaheksa ,ükskõik mis päev 53759146. See nr. on ajutine. Ootan.
 
teemaalgataja 10. märts 2013, kl 13.20
UUUUUUUUUUUU jah, tundub tõesti, et siin vaatajaid palju
( clikkide arvu vaadates ) aga end ilmutada eriti ei taheta.
Aet , sa oled innustav ja see on tähtis. üks hea isiklik eeskuju on parem, kui 10 õpetust !
Kai, võta kindlasti Aedaga ühendust, äkki saate koos midagi ette võtta. Seltsis ikka segasem.
Saledat kevade algust !
 
Kaia 15. märts 2013, kl 22.33
Tere kõigile,kes veel teemas püsivad!
Minul sai eile kaks nädalat nn. uuest algusest ja teeksin siis ka esimese ülevaate.Kaalu olen kaotanud selle kahe nädalaga 4,5 kg.Eks suur osa sellest läheb muidugi vee arvele, aga olen ise üsna rahul.Olen püüdnud korralikult kapsast süüa,vahel lisaks ka porgandit ja kaalikat.See mulle päris sobib.Püüan vältida magusat(vahel veidi mett),saiakesi jm.jahutooteid,viiereid ja rasvast liha,magusaid jooke.
Vett peaksin rohkem jooma,see tihtipeale ununeb.
Ühe nädala olin viirusega haiguslehel,seega jäi liikumine väheseks.Võimlemisharjutusi olen ikka teinud ja pean tunnistama,et isegi selle väikese kaalukaotusega tunnen ennast juba veidi kergemana.
Nüüd on ees veel üks kapsanädal ja siis tuleb vist söetablette muretseda, või kuidas see programm edasi läkski?
Kavatsen ka rohkem jalgsi liikuma hakata,kui tervis korda saab.
Nii palju siis minust praeguse seisuga.
Soovin kõigile jätkuvat tahet ja jaksu oma eesmärgi poole rühkimiseks!
Kaunist kevadeootust !
 
teemaalgataja 17. märts 2013, kl 11.41
Hei hopsti, kaalulangetajad, rõõm kohtuda !
Aet, pole Sinust ammu midagi kuulda, kas oledki juba
" tuulest viidud ? "):
Kaia , Sinu algkaalust 4,5 miinuskilo on täiesti aktsepteeritav tulemus, kui järgmise kahe nädalaga sama lisaks tuleb, on juba suurepärane.
Meie Tallinna grupi tulemused on siis seekord niisugused :
21- st on alles 20. Üks daam tegi oma valiku olla edasi ülekaaluline ja see on tema õigus.
Teistel miinused min. 3 ja max. 8. Olen rahul ja rõõmus, et nad nii tublisti vastu on pidanud.
Süsi on meil nüüd söödud ja siirdume edasi.
Järgmisest nädalast alates jääb menüüst täiesti välja suhkur ja lisandub toorsalat.
Salatiks: jääkapsas, tomat, kurk, sibul, pomelo,kreeka pähkel, õun, paprika ja kõikvõimalik roheline , mida õnnestub kätte saada. Lõikame tükkideks, segame 1,5 sidruni mahlaga ja lisame õli. Salatisse võib panna ka keedetud kanafileed või hallitusjuustu, nii kuidas kellelegi maitseb. Süüa võib seda nii palju, kui sisse mahub !!!!
Õhtul, pärast viimast petiklaasi keele alla üks tükk Bitteri shokolaadi. Selleks ostke 100 gr. shokolaad, jagage see võrdselt seitsmeks osaks ja võtke sisse nädala jooksul iga õhtu. Ei näri vaid laseme lihtsalt sulada ja aeglaselt imenduda.
Ja kui see protseduur tehtud, siis 11 tera mandlit.
Uus harjutus on veeretamine.
Leidke pehmem alus ja heitke pikali. Sirutage end välja käed üle pea üleval ja rullige seljalt- kõhule ja tagasi vähemalt 10 korda. Esialgu on raske, pärast läheb kergemaks.
Edasi jäävad ka kõik köögiviljad ja vesi ja endised harjutused.
Ootan küsimusi ja edukat edenemist !
 
Aet 17. märts 2013, kl 13.04
Tere !
Ja tõesti , tõesti olin ma väheke tuulest viidud .
Käisime natuke Rootsimaad avastamas laste ja lastelastega . Seoses sellega on mul nüüd pingutamist , et uuesti vanasse rütmi tagasi saada .
Kas apelsinimahl jääb ka alles? Kuna suhkurt pole ma juba mitu aastat tarvitanud siis pean lausa mõtlema , mis veel magus on. Mul on pigem probleem soolaga , püüan selle kogust viia miinimumi ,armastan heeringat igas variandis . Arvan , et vererõhk on kõrge just soola pärast .
Nii hea on lugeda Kaia edusammudest , palju õnne !
Kohtume kolmapäeval , siis on jälle minu kaalumine .
Ikka päikest Teile !
 
Marely 17. märts 2013, kl 20.10
Avastasin alles täna selle teema,hkkan ka tegema homsest ,kuigi ülekaalu eriti pole,
vanus 48,pikkus 165 ja kaal 65
küsimused teemaalgatajale,kas kapsakogus 300-600 gr on keedetult kaalutud või enne keema panemist.
Kui ma petti ,kefiiri üldse ei joo,mida siis teha või millega asendada.
Nii kurb,et ma varem ei avastand,kuigi olen siin ikka ringi liikund.
Tahan juba sellepärast teha,et kapsas ja peet mu lemmikud ja naguniii tarbin neid igapäevaselt.
Tore teema igatahes.
 
vahemärkus 17. märts 2013, kl 22.04
Lisaks sõna sekka , et neile , kel probleemid kilpnäärmega , see kapsa söömise värk ei sobi. Kapsaliste söömine on selle haigusega vastunäidustatud.
 
teemaalgataja 18. märts 2013, kl 19.34
Marely, tere tulemast teemasse !
Kapsa kaal keedetud olekus, söö nii palju, kui jaksad. tee harjutusi, joo vett ja jälgi teemat. Sa meil siin küll kõige saledam, aga ega - 4,5 kilo paha ei teeks. Ja veel on niisugune toitumise skeem ka kolesteroolile, tselluliidile ja viletsale seedimisele suunatud.
Õhtuse peti, kui see ei maitse, võid asendada toormahlaga. Pigista ise apelsini, siduni, greibi kas puhtalt või segatult, nii kuidas maitseb.
Aet, joo toormahlaa edasi, annab energiat ja hoiab tervena.
Ärge harjutusi unustage.
Oma põhigrupil olen soovitanud teha harjutuste vihiku.
Pange kirja ükshaaval kõik harjutused mida päeva jooksul tegema peate. Kui harjutus tehtud, linnuke taha.
Õhtul enne magama ei lähe, kui kõik linnukesed puuris.
Toorsalatit soovitan süüa õhtusöögiks.
Aedale veel - soola asemel ürita toidu sisse sellerit ja peterselli panna, annab ligilähedase maitse aga ei kahjusta tervist.
 
Marely 18. märts 2013, kl 20.09
Tänud vastamast.Keetsin täna 300 gr toorest kapsast ja kaalusin ka peale keetmist,kapsa kaal enam vähem sama.
Kaalu pole jah palju,aga mõne kilo tahaks ikka maha saada.Parem võidelda paari kolme kiloga ,kui paari kolmekümnega.Ega toitun küll ,nii,et leiba-saia ei söö,riisi ,makarone ,kartulit ,tatart,suhkrut ei sõõ,ka kooke mitte,aga ega kaal ka küll ei lange selle arvelt.
Käin ka igapäev tund aega kõndimas,6-8 km,kuidas kunagi
UUdishimust teen juba selle programmi kaasa,kuigi hilinemisega .
 
teemaalgataja 18. märts 2013, kl 22.14
Merely, tatart võid julgesti süüa, see on kasulik.
Kõndides tee neid kõhuharjutusi mis eelnevalt kirjas ja vahepeal püüa tempot maksimaalsena hoida, nii kaua kui jaksad ja siis jälle omas tempos edasi. Joo enne kapsa söömist kindlasti vett.
Loodan, et annad oma edusammudest teada, hoogu !
 
Aet 20. märts 2013, kl 09.59
Tere kõigile ! Ilusat KEVADE algust !
Täna on just selline pussnugade ilm aga sunnin ennast ikkagi välja minema . Sain oma esialgse kaalusoovi -10 kg kätte ja veel 1,5 lisaks . Kahe kuuga peaks selline langus vist normaalne olema , pole väga ülepingutatud . Mis edasi saab , näitab tulevik . Ühe arvutustabeli järgi peaksin oma normaalkaalu saavutama 104 nädala pärast st. 72 kg. Rühime aga edasi tähtede poole .
Kirjutage, palun , teised ka . Ärge kaduge ära . Ja tere uutele tulijatele !
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!