Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Küsimus ülekaalulistele
 
küsimus 18. jaanuar 2014, kl 19.12
pool klaasi mett klaasi vee kohta? kas seda palju ei ole?
 
Kitty 18. jaanuar 2014, kl 23.20
sorry, pool s.lusikat mett.
Tänan tähelepanelikku lugejat.
Aet 23. jaanuar 2014, kl 08.57
Tere kõik toredad inimesed! Tõehetk on saabunud. Täna täpselt aasta tagasi tõmbasin suu koomale ja läksin esimesele käimisringile. Esimene kilomeeter oli ikka jube raske, paarsada meetrit kõndi ja puhkus, paarsada edasi ja puhkus. Kuuaja pärast puhkepausid juba ununesid ja kilometraas pikenes. Praegu teha 10 kilomeetrine ring on nagu nohu. Eks on olnud häid ja halbu aegu, aga olen oma saavutusega ikkagi rahul. Muidugi ei jää ma paigale, kuigi kaal on praegu seisma jäänud ja isegi kaks kilo on tagasi. Praegu käin vesiaeroobikas ja kui ilm ikka lubab, siis koertega kepikõnnil. Mulle sobib selline 10 kraadine tuuletu ilm. Nüüd siis numbrid: algkaal 131,9 kilogrammi. Tänane kaal 107,2 kg, seega -24,7 kg. Uus aasta on alanud ja unistan järgmisest kahekümnest miinusest. See on siis minu lugu. Jõudu kõigile langetajatele! Aet
 
to aet: 23. jaanuar 2014, kl 09.17
tubli, see on siis 2 kg kuus, mis pole eriliselt palju,kuid tundub jõukohane ja aastalõikes teeb ikkagi arvestava numbri. edukat jätkamist raskel teel! kas jälgid teemaalgataja toitmissoovitusi või oled midagi muud kasutusele võtnud?
 
Kriimu 23. jaanuar 2014, kl 13.54
Tere ja kerget aasta algust kõigile !
Ootasin huviga Aedi ülespanekut - väga tubli oled Aet ! 25 kg on ju viimase peal - kiiremini saab,kuid kas ka püsima jääb ? Kui panna 24 suhkrukotti järjestikku ,siis seda ep jaksa liigutadagi !

Mina ise ei saa hõisata üldsegi ! Humanoidid vallutasid minu koos külmaga ja seega veeresin allamäge täie hooga . Peale ebaõnnestumist kardan kaalule astumist nagu varemgi . 3 nädalat tagasi ,kui veel ilmad soojemad olid tundsin ,et teen veepäeva,seejärel teine päev hautatud juurviljad ja kolmas päev puuviljad (proovisin nii nagu Kitty õpetas 2 kaupa ) . No väga kerge ja ilus oli olla ,kuid siis läks ilm meil siin -15 peale ja ei suutnud vastu panna -langesin ja andsin alla !
Söödik minu sees on täiesti rahul ja õnnelik ! Muidu liigun ikka usinalt ringi 3 korda päevas koeraga nii 10-15000 sammu päevas ja võimemine lisaks . Ja kõhupunnitamise harjutused on väga head !
Punnitan hommiku kõndimisel ja päev kohe kenasti kirjas selles osas , vähemalt ühe asjaga saan hakkama !
Kitty -nagu näed on jälle keegi või miski süüdi -külm ilm ! Mulle kohe meeldiks ,kui sa siia ritta laoksid (sul pidi neid põhjuseid palju olema täheldatud),et mida me kõike ei leia ,et miks ei saa ennast kätte võetud ?
Ma ei virise rohkem ja ei luba ka miskit ,kui tulemusi on ,siis julgen jälle häält teha !
Meenub üks lugu ,mis on väga trastiline,kuid millele ma mõtlen vahest,et kui nii oleks ,et milline siis maailm oleks - samas on see ka tragi koomiline episood .
Olime ühe grupiga aastaid tagasi koos ja ülesandeks oli luua mingi absurdne lugu või tegelane ja see siis ka näidelda -esitleda . Üks noor ja kaunis naine (ilusalt sale ) hakkas rääkima ,et ta ei tea kohe mida teha,kuid teda häirivad kohutavalt paksud inimesed . Ta arutles selle teema üle ja jõudis järeldusele ,et ta on nüüd ametnik ja ta laseb need paksud kõik maha lasta !!!! Kui ta selle lause oli ölnud,siis minus tookord jõnksatas miski ja ma ehmusin tõsimeeli ! Selline julm episood !
Nüüd vahest ma juurdlen selle teema juures endamisi ja kujutlen ette ,et vaata Kriimu- mis siis juhtuks ,kui lehes oleks teadanne - ülekaalulistele tehakse ränk otsus ! Minu sees olev armas söödik ei reageeri eriti provokatsioonile ,kuid mõtteainet annab küll !
 
Kitty 23. jaanuar 2014, kl 22.13
Tere jälle. Aet, sa liigud nii intensiivselt, et rasv asendub lihastega , aga lihas on rasvast raskem Olen kindel, et vaatamata mõningasele kaalu tõusule, on su mõõtmed ja kehakuju paranenud, absoluutset kaalu ei saa alati võtta viimse instantsi tõena. Jätka samas vaimus, mis kiiresti läheb, see tuleb ka kiiresti tagasi ja vastupidi.
Söödikutele Kriimu sees soovin head isu. Sa Kriimu sööda neil ÜKS KORD kõht oksendamiseni täis, tunneta, kui paha on neil olla ja siis manitse mõistlikkusele.
Kõige absurdsem kuuldud õigustus õgimisele oli see, et selleks, et kaalu langetada, tuleb rohkem süüa, et oleks mida langetada. Seda väitis 108 kg.kaaluv noor daam minu grupist. Sai mu käest piitsa ja präänikut ja kaalub täna 60 kg.
Aga Kriimu, pane kirja, mis toiduaineid ja mis koguses need külmapoisid sind sööma ahvatlevad, mida sa enne ei söönud, siis arutame edasi.
Olge mõnusad !
 
Kriimu 24. jaanuar 2014, kl 11.13
Tervitused !
Tänud Kittyle ,et vastad !
Lõbus ja rõõmustav on lugeda teiste kogemustest ! Ja tunnustus Kitty sinule,et sa sellist suurt motivatsiooni inimestele annad ! Mõelda vaid kui palju kergem sinu hoolealustel on ja kui kenad nad on ! Ja milline töörõõm sind ennast võib tiivustada !
Söödikutele minu sees pole kunagi halb hakanud söömisest ! Olen proovinud seda sokolaadiga-jah korraks saab isu täis ja raske on olla.No kui sokolaadi sees peaks uss olema ,siis jah seda ma ei puutu,kuid järgmises ussi ju pole ! Ja söödikud on valivad ka ,nad soovivad ainult mõru sokolaadi või siis veel parem mõrudaid trühvleid (mis on ju ka sokolaad )

Tavaliselt söön hommikul pudru (veega keedetud)võiga ,tatrapudrule kõrvitsa õli 1 tl,2 leiba või ja juustuga ,tee ja lõpetuseks toores porgand . Enne lõunat,kui dieeti ei pea ,siis paar Kalevi kommi või sokolaad või väike pakk pähkleid(sarapuu,kreeka,pistaatsia)
Lõunaks hautatud lõhe,riis,nuudlid ,kartul ja salat,kui kõht tühi on siis veel leib võiga.Kastmeks hapukoor või maitsestamatta jogurt. Juurde ei joo midagi . Kui olen teinud lõhe suppi ,siis selle juurde 2 kaks leiba.
Õhtul ,kui kõht tühi ei ole ,siis ei söö midagi ,kui on ,siis kerget.kas õunad,apelsiinid,kiivid ,pähklid,miskit salatit või lõunast jäänud toitu värske salatidga .
Kui dieeti pean ,siis riisi,nuudli ja kartuli kogused on mõõdetud ,ehk siis peotäis,kui dieeti ei pea,siis on see kogus kahekordne. Kala kogus on ka vastavalt olukorrale. Lahja kala ei kuulu menüüsse.
Olukord läheb käest ära ,kui olen sokolaadi või pähklipaki avanud. Dieedi ajal ,nii 3 nädalat ,on kõik kontrolli all-suudan poes külma kõhuga nendest lettidest mööduda, ka kodus lauapeal olevaitest maiustustest ,kuid kui see piir on täis,siis on ka minu motivatsioon koguseid kontrollida otsas !
Reede õhtul ja laupäeval joome mehega kumbki ühe õlle või siis 100g Vana Tallinnat .Dieedi ajal kogused jällegi poole vähemad või siis üldse ei tarbi.
Kapsa söömise tippisin kas enne lõunat või enne õhtusööki .
Küpsetan ja küpsetisi ostan harva .
 
Kitty 25. jaanuar 2014, kl 16.33
Kriimu, su toiduratsioon tundub suht- koht mõistlik olema. Kui kaal ei lange, siis on kolm võimalust. 1.kogused on liiga suured. 2. liikumist on vähe. 3.ja kõige tõenäolisem on see, et mõlemad esimesed variandid peavad paika.
Pane veel see mulle siia ka ilusti kirja mis tööd sa teed, kas liikuvat või istuvat ja kui liikuvat, siis kui liikuvat.
Siis räägime , eks ju ?
 
Kriimu 27. jaanuar 2014, kl 09.05
Tere Kitty !
Tänan,et vastasid !
Sul on täiesti õigus,et toidukogused on suured !Ise arvan,et liikumist on hetkel piisavalt ehk oleks hea,kui teha intensiivset trenni ,millega hetkel ei tegele,sest 15 min hommikul ei anna 45 min kokku,mis küll tõstab pulsi ,kuid jääb väheks rasvapõletusele . Vahepeal ,kui ilm lubab,siis kõndimise asemel jooksen ka ,kuid hetkel -talvel ei ole saanud õiget rütmi kätte ,alates -10 tõmbab rinnut kinni.
Hetkel olen koduperenaine olnud pool aastat seoses elukoha vahetusega . Enne seda juuksur täiskoormusega 8 tundi jalgadel. Varsti on plaan tööga alustada ja täiesti nullist peale (uus koht ),st pinget rohkem kui püsiklientuuriga .
Toiduratsioonis suurt muutust -erinevust ei ole kas tööl või kodus ,sest tööl käies võtan kodunt toidu kaasa . Kodus olles on mahti olnud rohkem liikuda aga samas ka,mis siin salata ,külmkapp käeulatuses .
Pole mul siin pääsu ,hea oleks saada ikka präänikuid sinu käest,kuid mõjuvad paremini noomivad sõnad,ehk siis piits ! Tänud ette !
 
Soovitused 27. jaanuar 2014, kl 10.26
To Kitty Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sattusin lugema Teie postitusi ja tekkis kusimus:
> voib suua kodumaiseid ounu palju mahub. Olin taps
> elt sama meelt, ja soin ca 10 paeva jooksul 5 kg o
> unu. Tapselt sama palju votsin kohe ka juurde, ehk
> ki ounad asendasid osa toidukordi. Millest see voi
> b olla? Muidu aga minu pohiprobleem on kaalukogumi
> sel stress ja ebaregulaarne toitumine. Kui elu ilu
> s, kaovad ka kilod, pingelistel aegadel kogunevad
> kiiresti. Ja neid muidugi on rohkem kui roomsaid p
> aevi. Ei oskagi midagi ette votta, kuna mure on ko
> gu aeg hinges. Mingil ajal votsin homeopaatilisi t
> ilku - n.o. onnetunnet tekitavad tilgad. Mulle ait
> as see hasti, kuid Eestis neid kusagilt saada pole
> voimalik. Olen 56, pikkus 166, kaal tana 78. Soov
> iksin 66 kg aga hetkel vaid unistus. Kalorite hulk
> paevas ca 1300-1500, istuv too, pinged. Alla hakk
> an votma siis, kui suudan kaloraazi hoida alla 100
> 0 aga see on ikka vaga raske...


Kalori hulk on ikka ääretult väike. Ma lööks sussid püsti ja 1000kcal pole küll hea. Ma arvan, et su keha ongi pidevas säästurežiimis vähesest toitumisest ja kui sa üle 1000kcal sööd, siis keha automaatselt asub seda suures hirmus talletama.
Minu soovitused sulle:
1) palu oma kehalt andeks- kõlab totter aga tee seda.
2) paar nädalat söö tunduvalt rohkem kui 1500kcal, aga tee seda tervislikude toitudega ning söö tihedalt, et keha saaks singnaali, et toit on tulemas ja varusid koguma ei pea. (siiski mitte üle 1800kcal) Hiljem aga vii kaloraaž tagasi 1500kcal peale, kuid luba endale nii öelda patu päev, kus võid süüa, midagi, mida nädala sees ei söö.
Loodan, et on abi.
 
Kitty 28. jaanuar 2014, kl 01.02
Kriimu,esiteks tee omale selgeks, kui palju sa tahad alla võtta ja kas sa ikka tõesti seda vajad. Mulle tundub, et sa tunned end oma kehas niigi hästi ja mäng kehakaaluga on lihtsalt mingi asendustegevus.
Kui ikkagi otsustasid alla võtta, siis mõttekam oleks seda teha üks kord ja põhjalikult, mitte nii, et kord olen dieedil ja siis jälle mitte.
Ridade vahelt lugesin, et kommivaagen laual, vot sellele on juba tõsiselt raske vastu panna. Vahepaladeks näri porgandit ja kaalikat,küpsetised on muidugi ka ahvatlus, millest raske loobuda.
Aga muidu on kõik su söök- jook täiesti OK, võta väiksem taldrik ja lao see täis, siis tekib visuaalselt suure koguse tunne, söö aeglaselt, siis jõuab signaal täis kõhust kiiremini ajju.
Liikuda võiksid ikka rohkem, ära jookse, kõnni.
Tee tempokat kõndi ja selle käigus paar kolm korda spurdi nii kuis jaksad,nii umbes 200 meetrit, et pulss kõrgeks ajada. Jooksmine mõjub liigestele halvasti, eriti külmal ajal ja ülekaaluga.
Jalutamise ajal on ju väga hea teha ka kõhuharjutusi ja sisse - välja hingamist.
Muretse omale koju suur võimlemispall, saad palju nalja ja kasu on tohutu. Veeretad end õhtul teleka ees edasi- tagasi selle asemel, et tugitoolis lösutada.
Sul tundub olema ka mõistlik abikaasa, kasuta teda ära kalorite põletamiseks. Kamanda vaibale pikali ja tee talle pool tundi massaazi, uskumatult palju kaloreid kulub just sinul... ja tama ka rahul):
Iga kord, kui tekib tahtmine külmkapi uks lahti teha valel ajal, karista end 10 küki või kummarduse või mõne muu harjutusega.
Nüüd sai pikk jut, kui viitsid läbi lugeda, on juba 200 kalorit haihtunud !
Soovitajale vastan, et peab paika, näljane keha hakkabki energiat talletama. Naised, ärge nälgige, sööge mõistlikult.

PS
koerale pai.
 
Kriimu 28. jaanuar 2014, kl 09.30
Tervitused talvisest hommikust !
Tänud Kittyle vastuse eest ! Kui ma nägin ,et kiri on kirjutatud keset ööd,siis kohe ehmusin - seda küll vaja ei oleks,et öötundidest kallist uneaega raiskad! Koerale tegin kohe mitu paid !
Sellega päris nõus ei ole,et lihtsalt asendustegevust otsiks ja viriseks niisama- olen piisavalt teadlik,et mida ülekaal tähendab kogu kehale-tervisele ja kuidas kaal tasapisi märkamatult kasvab ja et kui raske on seda alandada ! Elavaks näiteks ja hirmuks on mulle ema ,kes on ülekaalus.
Kirjutan ehk sellises lõbusams toonis ,selleks ,et endal ka lõbusam oleks -muidu elu niigi tõsine !
Ma ise ka seda meelt,et võiks kohe korraga selle kaalu alla saada,näiteks lugesn siin 13 päeva dieeti,mida ka eelmise aasta kevadel tegin . Kaal langes ja kohe oli ka suveks tagasi. Ehk siis jo-jo effekt ! Seega alustan uuesti teema algusest ,ehk siis kapsa söömisest jne ! Nüüd just õige aeg,sest on vana kuu .
Ja võimlemis palli soetan ka.Üleeilsest laiutab meie väikeses elamises sõudmis aparaat ,saab näha,et mis imeloom see on ?Et kas on selline riistapuu,et algselt kõik tahavad sõuda kuhugi,ja ajapikku saab tolmu korjata,või siis parem varjant,et muutub haljaks !
Sellega täna lõpetan ja soovin kena talvist kulgemist kõigile salenejatele !
 
Kitty 29. jaanuar 2014, kl 13.59
Niiiiiii hea tunne on, et keegi ka minu pärast muretseb, aitäh Kriimu. Aga tegelikult pole ehmatamiseks põhjust, ma nimelt olengi nn. ööelukas. Mu päev algab hilja ja lõpeb hilja. Viimane trenn lõpeb kell 22.00, siis basseini, sauna ja koju.
Ja nii 5 korda nädalas.
Hea on see, et oled aru saanud kiirdieetide mõttetusest, mul lausa valus lugeda seda rumalat juttu, mida naised foorumitesse postitava, aga kahjuks õpib inimene vaid oma vigadest.
Sõudetrenazöör on hea asi, kui kõvasti teed, saad energiat kulutada ohtrasi. Mõne aja möödudes ära ehmu, kui kaal seiskub või isegi mõnevõrra tõuseb, siis sama jutt, mida Aedale rääkisin, rasv asendub lihasmassiga ja see on raskem ollus. Samas figuur ja enesetunne paraneb.
Üks asi su menüüs on ka puudu, võiksid rohkem aurutatud köögivilja süüa riisi , kartuli ja makaronide aseaineks.
Ja hommikusi võileibu pudru kõrvale võiks asendada nt. 1 keedetu muna.
Anna siis teada kuidas läheb ja koerale ikka pai !
Aet, ae, kuidas Sinul ka läinud on ???????
 
treener 29. jaanuar 2014, kl 15.44
soovitad ylekaalulisele inimesele teha maksimum kiirusega 200 meetriseid spurte on kyll ääretult ebaprofessionaalne kui mitte isegi kuritegelik. Sellised kiirendused on rasked ka treenitud sportlasele. Treenimata ylekaalulisele võivad need kaasa tuua pöördumatuid kahjustusi nii südamele kui tugi-liikumisaparaadile. Kõndimine ja igasugune aeroobne liikumine on tõesti väga hea, aga spurdid unustage ära. Juurde tuleks kindlasti teha tasakaalustatud lihastreeningut, kuna lihas on aktiivne kude ja kulutab ka puhkeolekus märkimisväärselt rohkem energiat kui passiivne rasvkude.
 
Kitty 29. jaanuar 2014, kl 16.25
Lugupeetud treener, spurdi all pidasin silmas tavalisest kiiremat kõndi. Ma ei eelda ometi, et naised sprinditulemusi taotlama peaksid.
Aga kui juba Teie minu kirjutisest valesti aru saite, siis ilmselt väljendasin end ebaselgelt.
Sorry , ja tänan tähelepaneliku lugemise eest.
 
ei ole treener 29. jaanuar 2014, kl 18.22
treener Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> soovitad ylekaalulisele inimesele teha maksimum ki
> irusega 200 meetriseid spurte on kyll ääretult eba
> professionaalne kui mitte isegi kuritegelik. Selli
> sed kiirendused on rasked ka treenitud sportlasele
> . Treenimata ylekaalulisele võivad need kaasa tuua
> pöördumatuid kahjustusi nii südamele kui tugi-lii
> kumisaparaadile. Kõndimine ja igasugune aeroobne l
> iikumine on tõesti väga hea, aga spurdid unustage
> ära. Juurde tuleks kindlasti teha tasakaalustatud
> lihastreeningut, kuna lihas on aktiivne kude ja ku
> lutab ka puhkeolekus märkimisväärselt rohkem energ
> iat kui passiivne rasvkude.


Lähenemisi on erinevaid. Väga paljud maailmakuulsad treenerid soovitavad ülekaalulistelt JUST intervaltrenni st et aeglane vaheldub maksimumi piiriga.
Ei ütle, et üks on õigem kui teine, aga eks need treenerid natuke asjast jagavad..
 
treener 29. jaanuar 2014, kl 19.24
to ei ole treener, sooviks viidet nendele ""maailmakuulsatele treeneritele"", kes sellist asja soovitavad. Jh, intervalltrenn on väga tõhus südame treenimiseks, aga siiski mitte päris algajatele ja ülekaalulistele, kelle süda nagunii kogu aeg suurema koormuse all on. Ja intervalltrenni tegemiseks pole ainuke variant käimine või jooksmine.
to Kitty, vabandan kui sinu postitusest valesti aru sain, aga kindlasti polnud ma ainuke valesti arusaaja. Seega arvan, et siinkohal oli täpsustus vajalik. Edu teile ja jätkeke samas vaimus:)
 
ei ole treener 29. jaanuar 2014, kl 19.59
trüki youtube extreme makeover weight edition ja sealt võid juba edasi otsida. Sealsed treenerid panevad ikka väga tugevalt ülekaalulised jooksma ja kuigi ma alguses vaatasin suu ammuli, siis tundub, et toimis väga hästi ja veel ülekaalus inimesed osalesid lõpuks maratonidel.
Aet 02. veebruar 2014, kl 09.34
Tere. Tahaks ka paar sõna sekka öelda. Vaatan PBK programmist saadet" Kergem ja õnnelikum." Seal jooksevad isegi 160 kilosed, miks meil ei või spurtida 70-80 kilone inimene. Kasutan seda spurtti praegu isegi. Ja ma ei tunne, et minu 105 kiloga see oleks liig. Ega ma ei tee seda viimse hingetõmbeni vaid ikka nii, kuidas jaksu on. Mingi koormuse peab ju saama, et algaks rasvapõletusprotsess. Lihtsa kepikõnniga harjub organism ka üsna ruttu ära. Nii, et Kriimu, lase aga edasi ja peame sidet. Suur tänu Kittyle meie toetuse eest! Aet.
 
Kriimu 07. veebruar 2014, kl 20.38
Tere kallid kulgejad !
Kirjutan siia mõned read,et meie suhtlus ei katkeks !
Julgesin eile hommikul kaalule minna peale seda,kui püksirihm väheke rohlem kinni andis minna . Kaal oli 73,2 - mul väga hea meel ! Otseselt miskit nagu pole juurde teinud -sõudmisaparaati olen jõudnud tülitada nädalas korra,ehk uue töökohaga seotud pinged on kaasa aidanud ? Või siis et nädalavahetusel -värvisin pooled maja seinad valgeks -see tegevus oli tõsiselt energiat nõudev-jõin teadlikult pidevalt vett,sest suu kuivas koguaeg. Kõhuharjutusi teen hommikusel kõndimisel ka -minu jaoks lausa juba vajalikud !
Ja jooksmisest niipalju ,et armastan joosta,kui maapind libe ei ole . Ja sügisel,kui olid mõnusad ilmad ja aega palju ,siis jooksutasin alguses koera mina(tal ju palju nuuskimist teeääres) ja kui tema hoo sisse sai,siis tema mind . Ja mulle see istus !
Toitumises pole mul miskit kiita - kapsad olen koju ostnud ,kuid möödaminnes nad perele toiduks valmistanud ,keetnud vähese soolaga ja lõpus lisanud väheke äädikat . Ostsin Mate teed ,see aitab natukene magusaisu peatada .
Sellega siin lõpetaksin seekord ja toredadate klõbistamiste ja lugemisteni ! Tervitan Kittyit ja Aeti !
 
Kitty 14. veebruar 2014, kl 15.14
Head sõbrapäeva, sõbrad kaalulangetajad !
Kriimu, sa oma 73, 2 kiloga võid julgesti joosta, nii väike kaal pole mingi näitaja. Küll aga ei soovita ma pikemat distantsi üle 50- aastastele sajakilostele. Aga eks seegi ole tunnetamise küsimus, kui ikka meeldib, siis andke minna !
Loodan, et ikka võimlete ja toitute mõistlikult ja kaal langeb.
Kriimule minu õnnitlus uue töökoha puhul ja Aedale jätkuvalt visadust ja koertele ikka PAI !
 
Maimu 28. veebruar 2014, kl 10.28
Tere, kas veebruari lõpus alustavasse rühma on kohta veel ühele kaalukale tädile ?
 
Kitty 04. märts 2014, kl 15.57
Hea Maimu, kahjuks on see grupp tegutsenud juba 2 nädalat ja langetatud 3 - 8 kg tegutseja kohta.
Aga teen vastavalt soovijate arvule arvatavasti veel ühe grupi, mis alustab kusagil aprilli keskel.
Aet ja Kriimu, kuidas elate ?
 
üks hädaline 05. aprill 2014, kl 00.07
Vaatan ja ootan, et kas keegi kirjutanud midagi,aga vist kustumise äärel on. Praktiliselt olen ma kapsadieedi ära proovinud, a mul jäi vist harjutuste tegemistest vajaka, seega pole hõisata midagi.
Minu meelest tõhus abi kaalulangetamisel on 5portsu köögi-ja puuvilja süüa iga päev, kõht korras ja kaal alaneb,järgi proovitud, kui vahel tõrge, siis kõht kinni ja kaalutõus ning kui vähegi võimalik, ikka toortoitu põhitoidule juurde söön. Õnne ma suur magusa fänn ei ole, söön kui vahel isu tekib, aga mitte teleka ees.
 
eelmisele 07. aprill 2014, kl 13.37
kas sa sütt ikka sõid, nagu ette nähtud ja punast veini jõid?
teema on soiku jäänud, sest soovitused on ulme valdkonnast :)
 
üks hädaline 07. aprill 2014, kl 23.42
OLEN MÕELNUD, ET SEE NALJAGA POOLEKS TEEMA, AGA ISEENESEST KAPSASÖÖMINE POLE PAHA.SÜTT MA MUIDUGI EI SÖÖNUD JA KA VEINI NIHCT.vEINI VIST TEEMA ALGATAJAL EI OLNUD PAKUTUD, SEE KELLEGI TEISE FANTAASIA.
aGA ISEENESEST TEEMA ON KOGUNUD VÄGA PALJU VAATAJAID.
SES SUHTES SUPPER.
 
ikka eelmisele 08. aprill 2014, kl 07.47
vaatajaid on jah palju, aga järgijaid ja tulemustega järgijaid-kui palju neid on? ma küll oleks justkui lugenud, et mingist nädalast tuli punane vein menüüsse :)
kapsa söömine on muidugimõista kasulik-see on päris kindel. aga ülejäänu? see teema tundub liba-varjundiga.
 
soovitan 08. aprill 2014, kl 10.05
Tee läbi ja siis vaata kas on liba.
 
jajahh 08. aprill 2014, kl 19.58
Süütt pidid sööma ämbritega ja veini jooma vaatidega.selle asemel et siiniriseda võiksite väljas pekki raputada
 
Uuh! 06. juuni 2014, kl 20.45
millised postitused, pole siin ammu käinud, algul jälgisin siinseid kirjutisi ja isegi kapsa dieedi tegin läbi algus perioodil, aga millegipärast jäi mul see pooleli, kapsast süüa polnud paha , see on täitsa hea asi, kuna omal olemas ja kapsast igasuguseid roogi valm. meeldib mul väga.
Aga seda ma ütlen, tarbige kapsast rohkem, muidugi peab ka olema natuke liharaasu kõrval, viil leiba ja kõht saab täis küll ja kaalule kasulik.
Toitume targalt!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!