Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Küsimus ülekaalulistele
 
Hihii 28. juuli 2013, kl 18.59
Kaalu langetamise seisukohalt on tühikute õige asetamine kahtlemata määrava tähtsusega.
Inimene, kas sul ilusa ilmaga muud targemat teha ei ole, et irised siin ja solvad teisi ?
 
Aet, kus oled ? 09. august 2013, kl 10.37
Näete nyyd on Aet kadunud ja ei innustagi meid enam, tule tagasi foorumisse ja räägi edusammudest!!!!!!!
 
teemaalgataja 08. september 2013, kl 13.40
Tere kõigile tublidele kaalulangetajatele !
Varsti olen kodumail tagasi. Olen ääretult rõõmus, et Aet minu missiooni siin vahepeal jätkas.
Kas on soovijaid ka sügisel alustada või jätkata kaalu langetamist ?
Mul küll Tallinna grupp juba täis ja ootamas, aga siin Naistekas võiksime ju edasi suhelda ?
Ootan arvamusi ja Aedale minupoolsed erilised tervitused.
Kitty
 
Lisandra 09. september 2013, kl 18.49
Minule see väga meeldib.Oleksin kahe käega poolt.
 
Kitty 10. september 2013, kl 00.24
Lisandra ja ka teised huvitatud, palun jälle, et pange kirja oma vanus, ´pikkus ja kaal. Tänan.
 
Kata 10. september 2013, kl 10.07
vanus 42, pikkus 167, kaalu nr 74, aitäh :)
 
Lisandra 10. september 2013, kl 18.10
Tere.Minu vanus 54 pikkus 160 ja kaal oi oi 98.
 
Kitty 10. september 2013, kl 21.59
Kata ja Lisandra, pange palun see ka veel kirja, millal ülekaal tekkima hakkas ja mis põhjusel.
Mul siis kergem langetuse plaani koostada. Tänan.
Sama palve ka teistele liitujatele.
 
Kata 11. september 2013, kl 08.13
Kitty, mul see natuke (minu jaoks) ülekaalu kogu aeg olnud, kord vähem, kord rohkem.. Enamasti kõikunud 67-75 kg vahel, on õnnestunud ka 58 ja 62 kätte saada ja ilus oli, ei liiga kõhn ega midagi, kuid ei suutnud hoida, jäigi väga lühiajaliseks. Tahaks seda 60 ringis kaalu nr tagasi ehk siis ca -15 kg ja et see nii jääks ka...Trenni teen 2-3 x nädalas + kõndimine mõned korrad nädalas
 
Kata 11. september 2013, kl 08.14
ps kõndimist mõtlesin ikka spordi mõttes eraldi ettevõtmisena paar x nädalas, muidu igapäevaselt kasutan ka muidugi oma jalgu :))
 
Kata 11. september 2013, kl 08.16
Risustan nüüd seda teemat hoolega, aga põhjus jäi kirjutamata - emotsioonide ajel ülesöömine, toidu nautimine, sh rasvane ja magus, liiga suured kogused, vale toit jne, kuigi teoorias nagu tean küll, kuidas peaks ja võiks sööma..
 
afelia 12. september 2013, kl 11.39
olete midagi doktor Simeonsi diiedi kohta kuulnud? mina ise ei ole proovinud, kuid tundub, et tegemist on väga tõhusa dieediga. tore veel see, et spordi tegemine ei ole kohustuslik + päris kiire tulemus http://www.simeonsidieet.ee/
 
mh 12. september 2013, kl 13.01
natuke kyll teemast m88da, aga just viimasele ...
aru ma ei saa, miks peetakse spordi tegemist kohustuslikuks? pool tundi p2evas end liigutada peaks olema iseenesest m6istetav tegevus. t2pselt sama moodi nagu on s88mine, magamine, hingamine jne. pool tundi on 4% sinu tervest p2evast. hull kohustus ikka kyll.

kui niimoodi m6elda siis igap2evased tegevused nagu poes ja t88l k2imine on ka ju kohustused, aga neid sa ikka teed. hakka spordi kohta samamoodi m6tlema, muidu ei aita sind mitte ykski dieet !!!
 
Kitty 12. september 2013, kl 14.50
Ükski kiirdieet ei jää püsima, kurnab organismi ja kiirendab vananemise protsessi.
Kaalu tuleb langetada aeglaselt kuid püsivalt. Tervislikult ja säästvalt.
Ei kasuta mingeid keemilisi toidulisandeid ega tee asjatuid illusioone.
Tõde on see, et kõik naised ei saagi saledaks, ükskõik kui palju end ei näljutaks, aga mõningast kilode kaotust on võimeline saavutama iga üks, kes natukenegi tahet üles näitab.
Kergem on seda tega üks- teist toetades ja infot vahetades.
Kohtumiseni oktoobris !
Seni loen võimaluse korral teie lugusid ja teen plaane.
 
Kaalukas 15. september 2013, kl 18.33
Mina ka soovin ühineda. Vanus 54, pikkus 174, kaal 101 (oli 108, juunikuust alustasin langetamist). Kaalutõusu põhjus- vale toitumine, vähene liikumine, vähene magamine. Tööpäevad pikad, pole aega korralikult süüa ja õhtul kõht nii tühi, et sõin kõike, mis kätte sattus.
 
hhh 22. september 2013, kl 15.57
minul vanus 34, kaal 88kg, pikkus 172 cm
Tegelikult hakkas minu ülekaal tekkima sellest, et ma ei hooli piisavalt endast.
Ma söön seda, mis heaks arvan või parajasti kätte saan, mulle maitseb magus. Trenni meeldib mulle teha, aga peale seda kui sain ametikõrgendust istun töö tõttu kauem arvuti taga, sest töö tahab ju tegemist ja tihti trenniks enam aega ei jäägi. Lisaks kõigele sellel ei ole mul korrapärane toitumine ehk toidukordade vahed on liiga pikad. Tihti jään tööle kauemaks. Kui koju jõuan haaran muidugi magusa järgi, sest veresuhkur on ju vaja kiiresti üles saada. Loomulikult ei viitsi ma oma järgmise päeva sööke planeerida, sest ma olen õhtul nii väsinud, seda enam, ma ei viitsi naid ka valmistada. Peale 30-ndat eluaastat märkan, et kaal tuleb kergemini, aga läheb aeglasemini. Mul on ees pontsakas magu ja koledad reied -riided jäävad pidevalt väikseks. Ma tean, et muutused seisavad minu enda taga, aga seni kuni ma pean oma tööd endast tähtsamaks ei muutu midagi.
 
hhh 22. september 2013, kl 16.00
aaa ja muidugi söön ma ka emotsioonide ajel, näiteks kui mõtlen siis peavad mul lõuad käima ja vahet pole, mis käiku läheb.
 
hhh 22. september 2013, kl 16.40
nii põnev, lähen toon kohe poest kapsa ära! Alustan!!!
 
Lisandra 23. september 2013, kl 19.10
Tere.Olen 54 aastane pikkus on 160 ja kaalu on 98.Trulla olen terve elu olnud.Aga 6 aastat tagasi jätsin suitsetamise maha ja kaal tõusis kohe mühinal.Ja see rumal näksimise komme ka.Sporti ei tee aga mulle meeldib kepikõnd.Sain omale hea töö mis on kodust edasi tagasi 7,5 km .Ja töö on ka jalgel.Istuda saab ikka ka.Soovin nii nii nii väga kaalu alla saada.Selleüärast olen nõus teiega koostööd tegema.Jään põnuvusega ootama mis edasi saab.
 
Kitty 24. september 2013, kl 10.45
Tere, kaalulangetajad !
Enne kui kodumaile jõuan ja tõsiselt asja kätte võtame, soovitan ennetavalt alustada lihtsate asjadega.
Eestimaine sügis on ideaalne abiline kaalu langetamisel.
Sööge kodumaiseid õunu nii palju, kui jaksate ja õhtul teleka ees istudes närige küpsiste asemel porgandit- kaalikat.
Jamuidugi kapsas, see asendamatu !!!!!!
Vaadake teema algusesse ja alustage. Kolme nädala pärast olen tagasi ja siis teatate mulle, palju maha võtnud olete.
Olge tublid !
 
vanaema 24. september 2013, kl 20.54
63/175/93. terviseprobleemid, mis segavad liikumist. Olen peaaegu loobunud teraviljast,suhkrust, piimatoodetest. Katsun kinni pidada Paleo toitumisest.
 
Mari55 08. oktoober 2013, kl 21.54
Tere!
Olen 55 a, 166 cm pikk ja kaalun hetkel 86 kg. Olen stressi-söödik. Kui päev pingeline ei ole ja magada saan piisavalt, hundi-isu ei teki ning suudan kaalust alla võtta. Vastasel juhul maandan stressi šokolaadi, juustu jms sarnase söömisega.
Kahjuks saan kapsa söömisega alustada alles 19.okt. Kui see sobib, võtke mind kampa, palun!
 
Kass Matilde 08. oktoober 2013, kl 22.19
No nii. Kõigepealt andmed kirja. Vanus 46, pikkus 177, kaal 95. Kaalu tekkimise aeg siis: esimene ülekaal tekkis 25 aastaselt peale teist last, õigemini juba raseduse ajal. Isu oli ka ikka hull. Olin 106 kg. Kaaluga tegelema hakkasin 30 aastaselt ja sain alla aastaga 40 kg, siis 66 kg peale. Põhiliselt toitumisega, trenni ei teinud, liikusin lihtsalt rohkem. Kaal püsis kaua aastaid ilma probleemideta. Aga 2 aastat tagasi sain ühe hormoonravikuuri (mida polekski vaja olnud) ja kaal tõusis kolinal. Hämmastav mõelda ikka. Ja alla pole ma seda saanud, kuigi tean ju toitumisest ja kalorilugemisest, kena kogemus ju olemas. Vot ei toimi ja kõik :( Vahel ma mõtlen juba kummalisi mõtteid, et esimene ülekaal oli tõesti ju ülesöömisest ja samamoodi ka läks tagasi, sai vähem söödud, asjale tagurpidikäik lihtsalt. Nüüd aga oleks nagu organsimis miski süsteem vussis ja kuidas seda õigeks saada, ei tea.
 
Kitty 10. oktoober 2013, kl 10.52
Mari ja kass Matilde,
teretulemast teemasse.
Lahendamatuid probleeme ei ole olemas, koos leiame ikka lahenduse. Äre ainult oodake kiireid tulemusi. Mida aeglasem langetamine, seda kindlam ja tervislikum.
Kuna olen praegu veel eestist ära, soovitan teema algusest kapsa söömist uurida ja sellega alustada, hiljem läheneme asjale individuaalsemalt.
Parimet,
K
Aet 18. oktoober 2013, kl 21.09
Tere, olen taas tagasi kõigi oma puuduste ja vigadega. Kuna kaal jäi seisma ja polnud midagi kirjutada, olingi vait. Sain vahepeal uut tuge, mille eest olen väga tänulik! Alustan uue hooga ja panen oma praeguse numbri ka siia kirja, 107. Loodan ikka aasta lõpuks näha kahekohalist numbrit, selleks aga jõudu Meile kõigile.
 
pekike 19. oktoober 2013, kl 16.11
oi kui tore, ma mõtlesin juba et ma olen siia üksi ootele jäänud. SA Aet võiksid kirjutada mida nimelt täna ja kohe teed juba, ma siis teeksin ka. Mul kaalu 109 ja pikkust 166, noh teadagi palju );
Aet 21. oktoober 2013, kl 11.54
Pekike, ma ei tee midagi erilist. Võtsin oma jõu uuesti kokku ja alustasin kepikõndi. Kuna vahe jäi vahele siis esimesed päevad piirdun viie kilomeetriga, aga nii, et nahk märg, mitte ei löntsi. Kuna tänavu oli imehea viinamarja saak, siis sõin ikka isuga oma aia toodangut. Nüüd õnneks otsas ja saab jälle tavatoidule tagasi. Praegu on mul kala põhimenüüs ja muidugi kodujuust. Ja kõik juurikad, mis oma aias kasvanud, nii toorest, kui keedetud peast. Niisama vett ma juua ei suuda, teen lahjasi taimeteesi. Hulatan väheke rõngaga aga see nagu naljanumber, ei taha sugugi püsida, koguaeg kukkub. Ja motivatsiooniteksad pole ka praegu aidanud. Kaalun ennast 30-ndal, eks siis paistab, kas on edusamme. Seniks alusta algusest, harjutused hommikul ja kapsake.
Aet 30. oktoober 2013, kl 10.07
Tere. Kaks nädalat ja -2 kg.
 
hea teada 08. november 2013, kl 13.44
tore et kellegilgi hästi läheb, mina olen ikka endiselt paks, vot.
 
ka endiselt paks 10. november 2013, kl 08.44
teema on soiku jäänud, teemaalgatajast ka pole midagi kuulda. huvitav oleks teada kuidas kapsa- ja söetableti sööjatel läinud on? kas on edulugusid? mulle tunduvad soovitused kuidagi kahtlased.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!