Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Küsimus ülekaalulistele
 
aga palun 29. jaanuar 2013, kl 17.18
86/176/ 35
 
Jah 29. jaanuar 2013, kl 18.11
Selle kaalu ja KMI maolõikusele küll ei võeta. KMI peab olema vähemalt 40, või siis 35-39, kui on mõni kaasuv haigus. KMI 40 ja enam saab teha maolõikust tasuta.
 
naine 29. jaanuar 2013, kl 19.33
vanus 31, pikkus 162 cm ja hetkekaal 90,3 kg. Jaanuari alguses oli see 96,2. Kilod tulnud rasedustega, mis organismi taloituse segi ajanud ja arvatavasti ka meeletust magusa söömisest, mis seoses vähese magamise ja olematu vaba ajaga. Ühesõnaga stressist tingitud magusa söömine.
 
Bariaatria soovitajale 29. jaanuar 2013, kl 21.11
See on ikka väga ekstreemne soovitus. Sobib väga julgetele ja tervetele noortele. Iga lõikus on risk ja naljalt seda ikka ette ei võtaks.
 
Jah 29. jaanuar 2013, kl 22.34
See on täiesti vale arusaam, et noortele ja tevetele.
Just vanematele ja muude haigustega kimpus olevatele inimestele on see mõeldud, et saaks lahti algavast diabeedist ja kõrgvererõhutõvest ning elada vanemas eas täisväärtuslikku ja tervemat elu. Loomulikult on risk, nagu iga operatsioon aga mitte niisuur risk kui suur ülekaal ja haigused, millega nagunii kaua vastu ei pea.
See op. pikendab kindlalt endiste ülekaaluliste eluiga ja tagab tervema elu.
 
Jah.. 29. jaanuar 2013, kl 22.35
Ja tegelikult suur ülekaal ei olegi nalja asi.
 
mul 30. jaanuar 2013, kl 17.00
76 kg, pikkust 169cm. Peale sünnitust. Enne rasedust oli 68kg
 
+15kg 30. jaanuar 2013, kl 22.58
kui ise kinni maksan oma mao opi kas siis ei pea nii palju ülekaalu olemas? Mis maksab..erakliinikus?
 
Nii 31. jaanuar 2013, kl 00.33
...väikse ülekaaluga ei tehta raha eest ka mitte kahjuks.
 
N 45 02. veebruar 2013, kl 19.52
Olen eluaeg normaalkaalus olnud, pigem saledamapoolne. Kaalus hakkasin juurde võtma, kui sain 40. Hormoonpreparaate ei kasuta, saia-makaroni ei söö, ülemikuiga käes veel pole, seedimine korras... Lisaks avastasin hiljuti veel põhjuse, miks mu jalalabad peale käimist valutavad, arst diagnoosis korraliku lampjalgsuse. Nii et eriti liikuv ma pole. 170-80, 5 aastaga juures 10 kg. Masendav. Punktilugemisega olen pikapeale alla saanud 74 peale, aga sealt edasi mitte.
 
... 02. veebruar 2013, kl 21.54
Kuskil üheksanda eluaastani olin oma 160cm (siiani minu pikkus) stabiilselt 50 kg. Siis avastati mul kilpnäärmehaigus, määrati hormoonravi ja hakkasin paisuma. Alguses vähesel määral (12-aastaselt olin 55 kg) ja siis kuskil 65kgni välja. Selle kaalu juures nägin veel täitsa normaalne välja (mainin vahemärkusena juurde, et tegin selle ajani 6 päeva nädalas aeroobset ja ka jõutrenni). Järsult lisandus 10 kg - toitusin ja liikun samamoodi nagu varem ja probleemi polnud.. Nüüd aga istun oma 75kg seljas ja olen igatpidi hädas - ei aita toitumine ega trenn - aitab ehk nii palju, et rohkem ei tõuseks.
 
teemaalgataja 03. veebruar 2013, kl 12.19
Nii naised, nüüd alustame sellest, et iga päev sööme ära vähemalt 300 grammi keedetud kapsast. Ilma soolata, veega keedetud ja natuke krõmpsuks jäetud.
Hea oleks, kui korraga, kui ei õnnestu, siis lõuna ja õhtusöögiks.
Ja enne veel klaas vett. Toasooja.
Kui keegi jaksab rohkem süüa, siis kuni 600 gr päeva jooksul on väga hea.
Süüa seda siis millegi ( kartul, makaron, tangained, leib, sai, juust jne ) asemel. Vähemalt 3 nädalat järjest, siis kaalule.
Kes suvatseb kaasa teha, palun kirjutage üles oma praegune kaal ja siis see kaal, mis kolme nädala pärast on. Kaaluda tuleks hommikul ja sama riietusega või üldse ilma.
Eksperimendi esimene osa ei tohiks raske olla, palun tehke kaasa !
 
? 03. veebruar 2013, kl 14.22
Miks mitte hommikuks?
 
vastan 03. veebruar 2013, kl 14.40
võib ka hommikuks, aga siis ikka lõunaks ka. Ja klaasi vett ei tohiks unustada.
 
Aet 03. veebruar 2013, kl 14.42
Unustasin märkida oma pikkuse 1,72.Võtan kindlasti osa, kaalun kolmapäeval, siis on mul omaalgatuslikult toitutud kaks nädalat kindlatel kellaaegadel ja madala kalorsusega. Vaatan kas on muutusi sest oppi ma küll ei tahaks. Kapsaga alustan juba homme , minu lemmik.
 
küsin,??? 03. veebruar 2013, kl 16.55
hm? maitseb ka mulle kapsas.Kas hakklihaga ka võib ilma kartulita? mulle nii maitseb?
 
bariaatria 03. veebruar 2013, kl 17.57
Eestis tehakse kaht liiki operatsioone, millest üks seisneb reguleeritava maopaela paigaldamises maole ja teine toidu ümberjuhtimises maost (maovähenduslõikus).
 
puder 03. veebruar 2013, kl 18.32
Kas puder hommikuks on hea? Kas kasutada täisterahelbeid või kiirhelbeid? Mis on kasulikum- kaer, rukis, hirss, tatar,nisu, oder või riis?
 
teemaalgataja 03. veebruar 2013, kl 23.44
Kapsas kindlasti ilma hakklihata. Ainult vesi, ka soola mitte.
Puder hommikul kaerahelvestest, mitte kiirhelvestest, mida jämedamad, seda parem. Maitseks natukene soola.
Kes muidu ei saa, võib peale panna lusika mett või mustika toormoosi. Aga enne söömist klaas toasooja vett.
Ja hommikuks ka üks hea harjutus.
Selg sirgeks, käed kukla taha sõrmed risti. Jalad õlgade laiusel. Puus paremale, keskele, kõht maksimaalselt ette punni, hoida üks- kaks, kõht sisse, hoida üks - kaks, puus vasakule, keskele jne. Vähemalt
15 korda kummalegi poole.
 
kahtlane 04. veebruar 2013, kl 13.29
teemaalgataja kindlasti mõni naljahammas,kes viskab paksukeste üle nalja!
 
just 04. veebruar 2013, kl 13.48
oli sama mõte, alles tegi koostööd jaapanlasega ja nüüd paneb kapsaid sööma, tõeline vigurivänt. Tea kas jaapanlased üldse kapsaid söövad või tuli selle peale ise. Aga head isu teemaalgataja.
 
uskumatutele 04. veebruar 2013, kl 15.17
Aga "teemaalgataja 03. veebruar 2013, kl 23.44" antud nõuannetes ei ole ju midagi halba ja kui paksukesed lõpuks kapsa avastavad ja sellega kaalust alla saavad (natukenegi), on ju väga tore.
Ka see harjutus on nii kõhulihaseid kui ka soolestikku ergutav.
Proovin ise ka.
 
teemaalgataja 04. veebruar 2013, kl 16.22
Ma ei viska kellegi üle nalja, olen kaugel sellest, et teiste muret naeruvääristada. Teen koostööd dietoloogiga, kes elab Jaapanis. Eesmärgiks ei ole kiire ja tervist kahjustav kaalulangus, mis pärast topelt tagasi tuleb. Ükski nõuanne ega harjutus ei riku Teie tervist ja kaasa tegemine on ju vabatahtlik.
Olen tänulik nendele, kes ka siia kirjutada viitsivad, aga kui ka lihtsalt kaasa teete ja sellest natukenegi kasu on, on ju ka hea.
Ise olen spordikoolis treener ( kui see kellegi jaoks tähtsust omab ).
Nii et rõõmsal meelel edasi !
 
Kai 04. veebruar 2013, kl 16.24
Olen selles eas juba,et lõikusele ma küll ei lähe.
 
skeptik 04. veebruar 2013, kl 16.55
ja arvad,et kasa söömine on uus avastus? et pugid aga kapsast ja nii terve elu? see on siis väljapääs? räägid aga jaapani keelt ja panete 5-e inimese pikuse ja kaalu kirja ja nii lihtne see ongi:)
 
teemaalgataja 04. veebruar 2013, kl 20.14
skeptikule vastuseks-
Tallinnas osaleb programmis 28 inimest. Arvasin, et siia teema luues pakun ka teistele võimalust. Olen tänulik neile, kes endast märku on andnud ja loodetavasti saavad nad probleemile ka leevendust.
Sorry, kui kuidagi Sinu olemist see teema siin segab.
 
Kui 04. veebruar 2013, kl 22.57
vana Sa Kai oled, et arvad, et see pole Sinu jaoks?
 
Kai 05. veebruar 2013, kl 12.24
62 saamas.Olen 4 opi läbi elanud ja rohkem ei taha.
 
No 05. veebruar 2013, kl 19.34
..vaba valik muidugi aga ega niimoodi ka kerge ei ole ju.
 
teemaalgataja 05. veebruar 2013, kl 20.33
Tere, naised
kas keegi teist siinkirjutajatest alustas kapsasöömisega ?
Kui jah, siis annan edaspidised juhised. Tänud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!