Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Uskumatu suhtumine üksikemadesse
 
5 x üksikema 03. oktoober 2012, kl 07.01
lapsed jah kõlbasid mehele ka alles siis kui nad olinüksinda üles kasvatanud, kui nad olin koolitanud ja kui lastel olid juba head töökohad, oma kodud ja oma pered - mehel on ju nüüd kellega teiste ees uhkeldada ;D
 
kes on süüdi, kes on süüdi....... 03. oktoober 2012, kl 11.02
No ja kes selles siis nüüd süüdi on, et tegid lapsed mehega, kes sinust ei hoolinud? Abielus te ju ei olnud, ju siis ikka ise tahtsid üksikemana lapsi kasvatada....
Järelikult pole põhjust ka kurta - omatehtud häda.
 
5x üksikema 03. oktoober 2012, kl 12.32
aga ei kurdagi, vaid solvab see kuidas mees lastel evaletab ja kardan, et lapsed saavad ühel ajal väga haiget
 
??? 03. oktoober 2012, kl 13.05
Aga millele sa siis lootsid? Enne oleksid pidanud sellele kõigele mõtlema, mitte tagantjärele.
 
5x üksikema 03. oktoober 2012, kl 13.29
ma ei lootnud, vaid uskusin ausust.
 
bnm 03. oktoober 2012, kl 15.06
No tore siis! Usu ega edasi.
 
5x üksikema 04. oktoober 2012, kl 06.36
aga see paneb küll imestama, et kui mina inimesest mitte midgai ei rägi mis on olnud halb siis seevastu tema lihtsalt mustab ja mõtleb olematuid asju välja väga absurdselt.

Mind ei häiri see, et lapsed isaga suhtlevad, vaid see moodud kuidas isa selle saavutas
ja asi mida ma kardan, et ta kord ka lastel tõmbab naha üle kärvade nagu minulgi.
Nt laseb isa juba nüüd lastel endale asju osta, nagu siis suvel osteti aeda suvemaja-saun ja nüüd kui isal juubel ees siis pidid nad naisega mõlemad minema soojamaa reisile. et laste kingitus
- ma pole seepärast kade, kuid see on laste ärakasutamine lihtsalt
 
iiiii 05. oktoober 2012, kl 13.03
Kas sa juba ei väsi targutamast?
Jah - sina valisid oma lastele sellise isa! SINA ISE! Ära nüüd hädalda!
 
to iii 05. oktoober 2012, kl 13.38
no ja kes siin siis hädaldab?

inimene lihtsalt kirjutab teistel ehoiatuseks ma arvan
- ta ju ei palu siin kellegi abi ega küsi, et mida nüüd tegema peaks


sina iiii ja vast veel keegi teine - teil lihtsalt pole oma elu ja istutegi päeavd läbi siin delfi foorumis nagu korrapidajad
 
seda, et... 05. oktoober 2012, kl 14.08
Aga milleks siis foorum on, kui siin ei tohiks istuda? :)
 
nii on 05. oktoober 2012, kl 15.33
Ärge kunagi mõistke kohut ega arvustage kellegi mineviku, sest..... te EI TEA ju iseenda tuleviku...
 
on nii? 05. oktoober 2012, kl 17.58
Oma tulevikku ennustada ei saa. Aga et see helgem tuleks, saab ise võimalikult palju õigeid valikuid ja otsuseid teha.
Lastele isa valimine on vastutusrikas ülesanne, millest sõltub mitme inimese elukäik. Kurb, kurb, kurb et rumalad naised lapsi tohivad saada!
 
to on nii? 05. oktoober 2012, kl 19.03
lase püksid maha, sul on tuline õigus selles osas, et lastele isa valimine on vastutusrikas ülesanne ja sul on ka õigus selles osas, et oma tuleviku ennustada ei saa.

Paraku tekkib siinkohal su end väidetes vastuolu, sest kuna me tuleviku ennustada ei saa sisi me ka ei tea millised muutused võivad toimuda nii lapsele isaks valitud mehes kui ka naises kes sellemehe lapsele isaks valis...

tean, et oled ka ise mitme täiskasvanud lapse ema ja abielus, kuid paraku mina tean ka sina vist ei tea sinu kalli abikasa kõrvalhüpetest.. või kui tead siis salgad need maha.. aga selline on kord elu
 
eelmisele 05. oktoober 2012, kl 22.59
Vesekene, õpi enne suurt filosoofiat elementaarne õigekiri selgeks. Mõtteteri su jutus ei ole, aga olgu see vähenegi loetav.
 
äratundmisrõõm 06. oktoober 2012, kl 08.39
Tere, Carmen,
kas sina ka siin? nii sinu stiilis mõned postitused siin!
 
kaastunne 13. oktoober 2012, kl 09.11
Kindel, et paljud üksikemad on käimapeale saanud lodeva elukombe tõttu. Isegi kui on hakatud korralikuks, tekib järgmisel partneril mõte, et kui esimene tehti täis peaga või suvalisel peol, mida see naine veel on teinud?

Moraal: hoia püksid jalas ja ära lituta ringi. Ela kohe korralikult või kannata ära!
 
Üksikema ja selle üle uhke :) 14. oktoober 2012, kl 11.29
Milline naine käib üldse klubist mehi lantimas? Klubist leiab mehe üheks õhtuks...kui sedagi. Mis rahasse puutub, siis saan ka ise hakkama. Peale lapse ja enda pean üleval ka isiklikku hobust :) Raseduse ajal sai tehtud kõvasti tööd ja laenud/järelmaksud makstud nii et nüüd pole vaja enam muretseda. Aga eks on üksikemasid, kes lihtsalt ei viitsi tööd teha...
Meie elame Soomes ja siin on üksikemadesse sama suhtumine, ehk hullemgi. Üks "härrasmees" küsis minult otse, et miks ma lapse üldse sünnitasin kui mees mu raseduse esimestel kuudel üksi jättis. Peale seda küsimust julges see idioot mu veel välja kutsuda.
Klubides ma ei jõlgu kuna lihtsalt pole tahtmist ja aega...see elu on elatud ja nähtud. Nüüd olen õnnelik, et saan lapsega aega veeta ega meelelahuta mingit keskpärast jorssi, kes ei suuda arvestada kellegi muu kui iseendaga. Ja tähelepanu mehed, ma ei pane teid kõiki ühte patta. Küll mehi leiab ja kaaslase leiab kui teeb alguses selgeks, et on laps ja tema vajadused on olulised ja nendega tuleb arvestada. Kui mees on piisavalt huvitatud ei ole laps probleemiks. Vähemalt minu puhul pole olnud. Peale paari mehega kohtamas käimist olen aru saanud, et minu jaoks ei ole suhe hetkel lihtsalt vajalik. Olen nii palju õnnelikum üksi olles. Vähem stressi ja muresid :)
Seega kõik saatusekaaslased, olge õnnelikud, et saate nautida iseseisvust, küll see härra õige veel välja ilmub :) Väärt naist tahab mees lapsega või ilma :)

Pigem õnnelik üksi kui stressis suhtes :)
Kaunist päeva kõigile
 
uhke muidugi 14. oktoober 2012, kl 16.38
Oled õnnelik koos lapsega? Aga kas oled mõelnud sellele, kas laps ka õnnelik on selle üle, et tal ei ole isa ja et ta kasvab poolikus peres? Või ehk mõne aja pärast koos kellegi võõra mehega?
Aga noh - kes siis sellele mõtleb? MINA tahan, MINA teen ja olen uhke tehtu üle.... Lapse ja teiste inimeste arvamus käigu kukele!
 
ela või sure 15. oktoober 2012, kl 23.39
Lapse tegemiseks partneri valimine ongi õnnemäng. Mõnikord petab kult või lipakas nii ära, et võidaksegi õnge minna. Vastutus ja mured tuleb ise kanda, ise tegid ja ise kasvata. Huvitaval kombel hakatakse hoopis kõiki maailma mehi või naisi sõimama ja iga uus elukaaslane peab kannatama eksiga tekkinud kiikse ning maksma uue kaaslase juba valmis tehtud tittesid kinni.
 
m34 16. oktoober 2012, kl 13.54
Ma mingi hetk arvasin ka, et laps ei ole takistuseks naiste puhul. Aga eksisin....

Esiteks, pean hakkama kasvatama võõrast last ja kuulama kui halb ta isa on, mis sest, et isa võib isegi hea olla.

Teiseks, kui ma seda teen ja saavutan hea sideme, isegi kiindun ja harjun lapsega ära, siis lahku mineku puhul pole mul mingeid õiguseid.

Kolmandaks, lapse isa (kui ta on hea) on pidevalt osaline meie ühises elus. Kui ta aga ei ole, siis mina pean kandma osa lapse kulutustest, kui ma seda ei tee olen egoist.

Neljandaks, omaenda lapse saamine lükkub edasi tulevikku, sest naisel juba üks laps on. Ja kui naine ükskord hakkab tahtma last, siis peab kõik jälle tema pilli järgi käima.

Viiendaks, naisel on üksikemadest sõbrannad või õed-nõuandjad, kes keeravad kõik lähtuvalt oma kibestumisest ja kadedusest tuksi, oma eriti halbade ja salakavalate nõuannetega.

Edaspidi vastan sama reegli järgi, kui on laps, siis pole huvitatud.
 
Naised! 05. november 2012, kl 15.02
Haiged kommentaarid..Naised on ikka kõiges süüdi - nii üht, teist kui ka kolmandat pidi. Pole nii hea, pole naa hea. Koledad loomad. Lausa jõletised - nad sigivad ja poegivad. Tulevad pärdikud ja tited, kes on kah koledad loomad. Ja naistel ei ole ju ajusid ollagi!! Tahavad suhet luua aga näe ikka valesti. Mees ei tee KUNAGI midagi valesti. Jätke see endale meelde eks - MITTE KUNAGI!! Tallaaluse kommentaar oli eriti "lahe". Viis pluss! Kiidame takka muidugi, et mehed oma lapsi hülgavad. Ja veel 4 korraga! Ja siis tuli sinu, kui viimasepeal õiepunga juurde :P Haige ühiskond...Ja nii see meie uhke rahvas degenereerubki kahjuks. Jõudu üksikvanematele - nii isadele kui ka emadele!
 
to Naised 07. november 2012, kl 11.24
Sinu hüsteerika on alusetu. Kindlasti on naisi, kes teevad õigeid valikuid ja leiavad oma lastele väärilised isad. Pole neil siis põhjust mehi sõimata ega foorumites nutta.
Meie uhke rahvad degenereerus siis kui uhkuseta naised hakkasid suvalistega lapsi tegema ja need on nüüd viljad mida siit lugeda võib.
 
pole õigustust! 07. november 2012, kl 14.00
Naised!
05. november 2012, kl 15.02

Haiged kommentaarid..Naised on ikka kõiges süüdi - nii üht, teist kui ka kolmandat pidi

Jah, kullake! Mis puutub isata laste sünnitamisse, siis on loomulikult naine süüdi selles, et laps kasvab isata. Ei usu, et mees teda vägistas - ju ikka tibi nõus oli. Sealjuures ei kasutanud ta rasestusvastaseid vahendeid ega vaevunud isast tundmagi õppima. Saaks aga voodisse!
Mitte mingit õigustust siin ei ole, ehk küll vallasemad kooris kilavad. Lõtv püksikumm ja muud ei midagi!
Uskus lolli mehe lolli juttu? Vabandust, aga kes ta siis ise oli? Ka loll? Jälle keegi teine süüdi või?
 
Kosmosemutt 08. november 2012, kl 10.46
Kuidas see õige valimine käib? Andke siis targad nõu...Mina elasin oma abikaasaga 10 aasta koos enne kui lapse saime. Oli sinnamaani ideaalne ja täuslik kaaslane kellega oleks elu lõpuni koos elanud. Kui laps sai 5 aastaseks vahetati mind koos lapsega noorema mudeli vastu välja peale 16 aastat kooselu. Lihtsalt! Ei saa väita, et olekin ennast käest lasknud, paksuks läinud vms.
Aga loomikult olin ma selle süüdi et ennas 100% abikaasale ei pühendanud- laps tahtis ka ju tähelepanu ja hoolitust.
 
n26 08. november 2012, kl 12.26
Lõputu vaidlus see siin. Iga vähegi mõtlev inimene saab ju aru, et kõike ei saa ühe vitsaga lüüa. Absoluutselt kindlasti on naisi, kes ongi lõdva püksikummiga ja teevad lapsi esimese ettejuhtuva ööklubi ossiga. On ka mehi, keda ei huvita, paljudele sellistele naistele nad lapsi teinud on. Samas on ka naisi, kes on õnnelikus kooselus (nagu näiteks eelkõneleja Kosmosemutt) pikki aastaid, saavad lapse ja siis mees leiab noorema. Või siis on naisi, kes saavad õnnelikust suhtest lapse ja peale mõnda aastat kõnnib naine minema, jättes lapse isa kasvatada..
Pole ju keeruline aru saada sellest, et inimesed ja nende lood on erinevad ja kes arvab ennast kõigist parem olevat, mõistes hukka kõik teised enda ümber, see on tema probleem.
Minu tutvusringkonnas on siiski mehed, kes ei sildista naisi nii, et üksikema=lits lapsega ning ülejäänud on "normaalsed" naised.

Keegi ei sunnigi ju kellelegi peale, et vot mees sa pead selle üksikemaga abielluma ja teda ja tema last armastama. Kui mees tunneb, et talle see sobib, siis on ju hästi; kui tunneb, et soovib lasteta naist, on ju täpselt sama hästi. Sama kehtib naiste kohta, kellel siiski on ju valida, kas võtta üksikisa või lasteta mees.

Ei saa ma siiski aru, milles siin see probleem on, rohkem sallivust on mõttetu soovida inimestele, kes näevad ainult enda nina ette
 
oluline vahe 08. november 2012, kl 12.47
Lahutatud abielunaist ja lapsega tüdrukut ei ole iial ühte patta pandud ega panda ka siin foorumis. Halvustatakse ikka neid lõdva püksikummiga tibisid, kes ilma abieluta lapse valmis tegid ja sageli seda veel korduvalt. Meestega, kes ei olnud mõelnudki nendega ühise pereelu peale. Ja mis sallivust siis saab oodata lodevate elukommetega inimese suhtes, kel oma lastestki ükskõik - saaks aga mehega voodisse?
 
jah 08. november 2012, kl 12.54
Lesk või lahutatud naine on hoopis teisest ooperist ja peab ikka väiklane olema kes siin seoseid näeb.
Tavaliselt ongi need lõdva püksikummiga luhvad need kelle hargivahele abielumehed ja plaanitud tahetud oodatud laste isad ära eksivad.
Kui see luhva ennast või oma last samale pjedestaalile tahab tõsta siis see ajab ikka naerma küll.
 
Viimastele 08. november 2012, kl 14.03
Aga tegelikult- Kas keegi hakkab uurima millisest suhtest sul laps on? Oled üksikema ja kõik! Ikkagi kõik esmakohtumisel ühes pajas (nii pika kooseluga üksikvanem või üheöösuhtest "juhtunud" lapsega.
 
ei tea 08. november 2012, kl 15.48
Paljudele on see näkku kirjutatud, kummaga tegu. Kes pareminmi vassib, sellest saab hiljem aru. Kahjuks on see märgata ka lapsest. Aluspõhi on perekonnast pärit või ongi ainult emaga elanud.
 
mnb 16. november 2012, kl 20.06
Neid suhteid võib väga erinevaid olla. Minu jaoks oleks mõistlik, kui üksikema laps on nii lasteaia ealine, mitte kuigi vanem. Et võiks veel omaks võtta ja hakata isaks kutsuma. Ja pärisisa oleks parem kui pildil üldse ei ole.
Enda lapsi jõuaks vast veel hiljem ka saada, kui hirmus soov tekib. Ja kui võimalik on ja naine ise ka tahab.
Samas tekib NII palju võimalike auke kuhu kukkuda, kui naisel teismelised lapsed ja eksmees nendega tegeleb. Kas lapsed omaks võtavad? Iga ju selline. Kes ma üldse oleks seal, ema sõber?... Siis peaks super naine olema. Ja kui lapsed tõrjuvalt suhtuvad, pole midagi parata. Eks nad kaitsevad oma ema sel juhul.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!