Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Uskumatu suhtumine üksikemadesse
 
Parem üksi 16. november 2012, kl 20.53
lapsi kasvatada kui vasakule panevat meest kannatada.Lapsed,eriti tüdrukud kannatavad väga,kui isa emast ei hooli.
Teate see hooramine on üleüldine ja käima peale jäävad just süütumad ja kogenematumad.
Õiged hoorad on just lastetud.
Korralik naine ei tee aborti ja leiab ka uue mehe.
Üksikuid litsakaid naisi on terve ilm täis,kes isegi enam ei rasestu,käivad isegi Egiptuses vöin teab kus keppi otsimas ,isegi vahendeid ei kasuta.
Lastega naised hoiavad end rohkem ja ei lähe nii kergelt voodisse.
 
Briks 16. november 2012, kl 22.47
Noh, tüüpiliselt on mehel mingi ühe lapsega naisega olnud halb juhtum ja siis teeb järeldusi kõigi ülejäänute kohta.

See ju täitsa tõsi, et üksikvanem sageli vaesuses vireleb ja nii mõnigi naine tahab meest suures osas majandusliku toetuse pärast.
Samuti palju neid tibisid, kes väga noorest peast suvalise jorsiga lapse saanud ja emaks saades tibagi vastutustundlikumaks pole läinud.

Lisaks on paljudel meestel lapsega naise puhul täiesti normaalsed mured, et äkki lapse isa hakkab liiga palju nende eraellu tungima. Äkki otsib see ema ainult rahakotti. Kuidas see laps üles kasvades võõrasisasse suhtuma hakkkab. Äkki pole ta mehena majanduslikult piisavalt heal järjel, et juba lapsega naine võtta. Äkki naine ei tahagi eriti veel üht last. Kuidas selle võõra lapsega üldse suhteid korraldada.

Kui naine lapse saab, siis tal on 9 kuud aega sellega harjuda. Mees peab aga üldiselt paari kohtingu järel otsustama, kas perspektiivis on valmis võõra lapse kasvatuses osalema ja enamik pole selleks lihtsalt kohe valmis.

Minu meelest sobivad lapsega naisele kõige paremini need mehed, kel endalgi lapsed esimesest kooselust või on oma lapsed juba suureks kasvanud või nt. need, kes tervislikel põhjustel lapsi ei saa.
 
mnb 17. november 2012, kl 09.34
Briks sul on õiged tähelepanekud küll. Need on tõesti murekohtadeks igale mehele, kes hakkab suhtlema üksikemaga. Vähemalt vastutustundlikule mehele. Kindlasti on ka selliseid üksikemasid, kes nii heal järjel, et mehe majandusliku tuge pole küll vaja.

Samas selline naine oleks ilmselt ka hulga valivam. Olles enda vastu aus, siis kui ma olen valmis ise suhteks üksikemaga ja võtma vastutust, siis ma ei ole puust ja punaselt tüüpiline alfa isane. Öeldagu mis tahes, sellist niased eelistavad pigem. Ikkagi propageeritud mehetüüp, kuigi tihti sisuliselt muinasjutt. Aga kõike võib juhtuda.
 
tähelepanek 17. november 2012, kl 13.03
mingi põhjusel on need mehed kes lahku läinudja elnevalt lapsed esimese või eelmise niasega siis otsinud just selliseid naisi või noori tüdrukuid, kes veel lasteta ja keda siis ära kasutada lapsehoidjatena
 
kurb tõsiasi 19. november 2012, kl 00.35
Paljud lastega naised kuritarvitavad oma uusi austajaid, nad tahavad järgmisest mehest endale rahakotti ja orjameelset eksmehe last kasvatavat naiivi. Eksmehed ei kao mitte kuskile, lapsed nõuavad aina rohkem ja rohkem. Mees on algusest peale teisejärguline, eelmiste meestega tehtud lapsed on alati tähtsamad. Isegi eksmehed on tähtsamad, kuna nad on itikate pärisisad.

Ei hoia üksikemad end rohkem kui lasteta ringiuhajad. Üksikemad on isegi rohkem seksinäljas ja on valmis juhuse peale laskma end karata. Vooruslikkus on ainult sõnades.
 
Tydruk 18 aastane 21. november 2012, kl 20.12
Ka mina olen üksikema, aga mees kes tuli mu ellu, võtab mu last kui enda oma, armastab ikka samapalju. Lapsi ei eristata, ah sina oled selle laps sind ma ei armasta vms.
Hallo inimesed, te olete minust vanemad aga tunne on küll selline et lapsed alles. Mees kes tahab olla sinuga, arvestabki kohe alguses et sul laps,arvestab temaga kõiges,kõigis otsustes. Mina olen oma mehega rahul ja neid mehi on tõesti vähe kes on nõus sind võtma koos su lapsega, aga neid mehi on, sa ei peagi otsima, see õige tuleb ise sinu juurde. päikest teile kõigile ja loodan et saate aru mis mu jutu põhimõte oli ;)
 
optimism 21. november 2012, kl 22.21
Kaua sa oled oma uue mehega koos olnud, 10 aastat? Arvatavasti 3-4 kuud. Küll rahaasjad panevad kõik järjestusse, oota see aeg ära.
 
tobedus! 22. november 2012, kl 11.52
Mitte keegi ei saa võõrast last armastada võrdselt enda omaga. No oleks ju imelik, kui ma ei armastaks oma last/lapsi võõrastest rohkem.
Ma olen loomulikult ka teiste laste vastu viisakas ja hooliv, aga armastus on ikka midagi muud. Või üksikemade meelest ei ole?
 
ongi uskumatu 22. november 2012, kl 12.54
Uskumatu suhtumine üksikemadel, et uus kaaslane peab vägisi armastama tema last ja kogu elu käib tema lapse ümber! Sellepärast minnaksegi varsti lahku, et naine ei suuda olla mehele naine ja laps on igal pool esimesele kohale pandud. Hakake parem eksmehele armukeseks, laps saab oma pärisisa näha ja raha läheb õigesse auku.
 
n26 22. november 2012, kl 13.23
Arvamus, et ei saa armastada võõrast last, on äärmiselt eluvõõras. Võtaks näiteks kasvõi pered või üksikud inimesed, kes lapsendavad lastekodulapse. Te väidate, et neid ei armastata kui enda omasi? Küllalti pealiskaudne arvamus ja näitab väga hästi inimese tolerantsuse "taset" ning prioriteete.

Need, kes arvavad, et raha paneb asjad paika.. no võib järeldada, et raha ongi Teie jaoks esmatähtis ja enne supleksite oma eurodes kui raatsiks kulutada mündi oma "armastatud" naise lapse heaks.
Samas olen ma nõus, et võibolla ei saa armastada naise eelmisest elust last täpselt sama palju kui võibolla enda oma(si), kuid armastused on ju erinevad. Mehe-naise vaheline armastus ei ole ju sama, mis naise-lapse või mehe-lapsevaheline?
Esialgu ei saagi eeldada, et mees naise last enda omaks peab, aga ajapikku õpitakse üksteist austama (jah, see on kahepoolne), hakatakse hoolima ja sealt kasvab edasi armastus. Kõik ei saa tulla just like that ja nüüd oleme pere. Koos kasvatakse perekonnaks, leian mina.

Mul tundub, et siin foorumis laksutavad lõugu ikka äärmiselt eluvõõrad, lapsikud ning ilma kogemusteta teismelised. Üks normaalne täiskasvanud inimene ei saa lihtsalt sellist juttu ajada.

Minu tutvusringkonnas on nii vallalisi, abielus kui ka lihtsalt kooselavaid inimesi, kelle suust ma pole eales kuulnud selliseid teravmeelsusi üksikemade aadressil.
 
lapsnaised 22. november 2012, kl 21.25
Lapsendatud lapsel pole reeglina lohisevaid issisid ja emmesid järel, kumbki saab lapsendamisel õelda oma sõna ja valida. Üksikvanem paneb uue kaasa fakti ette ja nõuab vägisi tema lapse armastamist. Raha on vägagi tähtis, kui teenid alla 1000€ kuus. Paljud prostituudid on saanud oma uue ala just üksikemadusest ja väljakannatamatust rahapuudusest.
 
mnb 22. november 2012, kl 21.35
Laps või lapsed, see võib olla proovikivi, aga ei pruugi. Samas naise enda iseloom on palju olulisem tegur. Laste üksinda kasvatamine teeb paljud naised tugevamaks, seega väga iseseisev ja tugev naine võib näidata end sellisena, nagu ta ei vajakski enda kõrvale uut partnerit. Väga kerge nii potensiaalne kaaslane ära peletada.

Ma saan aru küll isiklikult, et inimesed on nii erinevad. Mõni lihtsalt ei oska väga tundeid väljendada ja teistega arvestada nii hästi. Jah, ei mõista naised hästi, et nad võivad ka meestele haiget teha, püüdku ta kasvõi elu eest... Iga mees ei ole hall kivi.
 
aigi 25. november 2012, kl 00.38
ongi uskumatu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Uskumatu suhtumine üksikemadel, et uus kaaslane pe
> ab vägisi armastama tema last ja kogu elu käib tem
> a lapse ümber! Sellepärast minnaksegi varsti lahku
> , et naine ei suuda olla mehele naine ja laps on i
> gal pool esimesele kohale pandud. Hakake parem eks
> mehele armukeseks, laps saab oma pärisisa näha ja
> raha läheb õigesse auku.


imelik kah, kui ta uue mehe pärast lapse lastekodusse annaks:)
 
thh 25. november 2012, kl 01.30
Aigike, kas sinu mõistus ei võimalda leida olukorrast rohkem lahendusi, kui laste lastekodusse andmine? Ega ometi võõrast mehest loobuda saa? Mees ikka eelkõige!
Ja küsige veel, miks vallasemasid ei sallita! Sellise mõtteviisiga emaseid ei saagi sallida.
Ja selle lapsendatud lapse ja lihtsalt sülle kukkunud võõra lapse armastamise kohta tahan öelda: need asjad ei ole võrreldavad. Lapsendatud laps on olnud soovitud nii mehe kui ka naise poolt. Ja seda last ka armastatakse nagu oma soovitud ja oodatud last ikka. Vallasema lapse aga peaks mees ju nende arust omaks võtma ilma et ta seda last oleks tegelikult endale soovinud. Ja lapsega tüdruk eeldab, et kõik mehed peavad tema ja ta eelmiste sekspartnerite lapsi palavalt armastama. Jobud tõepoolest!
 
Helmi 25. november 2012, kl 02.25
No ei saa mina aru, kust üldse tuleb mõte, et ENAMUS üksikemadest ootab enda juurde mingit noort neitsist meest, kes lapsi varem näinud pole. Loomulikult neid naiivseid emakesi on, kes süütut printsi ootavad, aga enamus üksikemadest küll sellised ei tundu olevat. Ma olen rohkem näinud seda, et 30-40ndates emad/isad otsivad endale uut kaaslast, kellega rahulikult elus edasi minna ja üksteist oma laste kasvatamisel nõu ja jõuga aidata. Isegi kui mehe lapsed elavad endise naise juures, ta ikkagi tahaks enda kõrvale naist, kes oskab teda toetada, sh ka seoses lastega. Üksikema samuti tahaks kõrvale meest, kes temast aru saab. Üksikemal pole ju mittemidagi teha noore rohelise poisikesega, kes lastest midagi kuulnudki pole. Milleks üldse jaurata siin teemas nagu üksikemal muud võimalust pole, kui võtta 20-aastane seksimaias nooruk? Pigem ikka ootab tavaline üksikema vähemalt 30ndates kogenud meest, kellel suure tõenäosusega on ka omal laps(ed) olemas.
jajaa, on küll neiusid, kellel on olnud 100 sekspartnerit ja juhuslikult saadud 3 last, aga nad on ikka harvad nähtused siin Eestis. Mis nendest ikka rääkida, ühiskond juba on selline, et igasuguseid leidub.
Kui on tahtmist üldistama hakata, siis enamus Eesti üksikemadest on hilistes 20ndates või juba 30ndates (arvestades keskmist esmasünnitajate vanust) ja nad isegi ei sattu kokku enam noormeestega, kelle jaoks lapsed on mingi ekstreem teema ja ei-tea-mis-nüüd-saab-naisel-on-muud-kohustused-ka-peale-minu-rahuldamise.

Teine asi on see nn "ennekuulmatu" eeldus, et tulevane mees peaks naise lapsi armastama :D Mida asja, onju? Naine peaks ikka valima mehe, kes lapsi tühjaks kohaks peab, jah :D Head totud te olete siin ikka.
 
Naine 25. november 2012, kl 14.20
Kõik on kokkuleppe küsimus ja isiksuses kinni. Ei saa ükski naine sundida ühtegi meest lapsi armastama ja ükski nutitkam naine seda ka ei ürita. Igal inimesel on õigus partnerit otsida just nimelt oma parameetrite järgi. Tahtmine on taevariik, saamine muidugi juba hoopis iseküsimus.
Selles olen küll veendunud, et mehed, kes väljendavad vastikust võõraste laste suhtes, ei ole iial hea isamaterjal.
 
Mõistke 25. november 2012, kl 17.54
Võõraste laste suhtes ei väljendatagi vastikust.

Vastikust väljendatakse üksikema suhtes, kes lubab oma väntsudel teha mida pähe tuleb ja et ta trügib oma juba tehtud laste arvetega uue mehe rahakotti.

Enamus üksikemadest oleks ammu uuesti mehel, kui nad suudaksid mitte tülitada juba tehtud laste kuluarvetega ja ei paneks uut meest pidevalt ooteseisundisse, millal naine on jälle oma eksmehe juures lasteasju arutamas. Naistes on isegi rohkem probmeelme, kui meestes.

Jätke oma maksmata arved iseendale ja eksidele ning ajage oma eksidega asju siis, kui on teie isiklik vaba aeg, mitte uue pere ühine koosolemise aeg.
 
Naine 25. november 2012, kl 22.22
Sõna "väntsudel" kasutamine on juba väga selge vastikuse väjendamine.
 
väntsla 25. november 2012, kl 23.45
Kasvatamatu ja täielikult ohjeldamatu laps ongi vänts.

Vänts pole vastikuse väljendamine, vaid reaalne nimetus kisakõri kohta, keda osataksegi ainult väntsutada.
 
kasvatamatus 26. november 2012, kl 20.56
Kahjuks ongi praktikas ülisageli nii, et need vallasemade lapsed on ikka väääga kasvatamatud ja raskesti talutavad. Vallasemad ise ju lakkamatult meestejahil, last ei ole aegagi kasvatada. Sellest ka teiste vastumeelsus nende laste suhtes.
 
või vastupidi 26. november 2012, kl 21.21
Meheta naise jaoks on laps nii a ja o et tänu sellele lapse egoistlikuks kasvatanud.
 
või vastupidi! 26. november 2012, kl 22.24
No loe siinseid postitusi - kus see a ja o välja paistab! Ikka ainult üks halin: kust saaks meest ja kuidas ikka seksikam välja näha, et meest püüda. Kui laps oleks a ja o, ei siis meeste järele joostaks, lapsel koju võõraid jorsse tassitaks ja peagi järjekordseks vallasemaks saadaks.
 
ei loe 26. november 2012, kl 22.58
Üksikemad on kõige nõutum kaup juhuseotsijatest meeste keskel. Unustage jutud, et üksikema on turvaline valik.
 
no ma ei tea 27. november 2012, kl 23.11
Ma tõesti ei tea, mis see on, mis üht naist paneb tahtma ja teist mitte, olgu siis lapsed või mitte.
Ma arvan, et ühes naises lihtsalt on olemas just see, mida on vaja kooselamiseks ja teises seda pole ega tulegi.
Ei loe siin lapsed, ei loe seks, ei loe kena näolapp ega raha.
 
no ma ei teale 28. november 2012, kl 11.51
Kui seda naist on enne tahetud miks ta siis üksikemaks jäi? Ikkagi nad lihtsalt kergem saak ja tänu sellele leiavad voodikaaslasi.
 
mitu varianti 28. november 2012, kl 12.11
Võibolla on osade üksikemade taga just teatav käitumine, mis teeb neid tahetuks ka peale üksikemaks saamist?

Tahetuks üheks ööks, üheks nädalaks. Mõne naise puhul võib olla üksikemadus just hoiatavaks signaaliks, et ta ei suuda mehi adekvaatselt hinnata või on ükskõikne oma suguelu suhtes.
 
to:mitu varianti 28. november 2012, kl 14.51
Eks sellepärast on levinud ka ka arusaam üksikema=ajudeta bimbo
 
meeste kiun 29. november 2012, kl 01.48
aga miks te siis suhtlete üksikemadega? oodake oma printsesse, kõigil lihtsam. kiun käib justkui keegi vägisi oleks mehe suhtesse vedanud. ajud jäid koju vä, kui tutvuseloomine käsil oli või jalgevahel oli.
 
ära vigise 29. november 2012, kl 02.04
Ei suhtlegi üksikemadega. Nad ujuvad ise ligi! Meestenälg ja soov teise mehe najal liugu lasta. Üksikemasid on lõputul hulgal saadaval.
 
miks-miks 29. november 2012, kl 11.38
meeste kiun
29. november 2012, kl 01.48
aga miks te siis suhtlete üksikemadega?

No aga kust sa mujalt tasuta prostituute saad? Need ju alati valmis - peaasi, et oleks mingi mees!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!