Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Uskumatu suhtumine üksikemadesse
 
nalja teete või? 31. märts 2012, kl 16.06
Lapsed üksikemadele kõige tähtsmad?
Kopisin siitsamast foorumist mõned esimesel lehel olevad teemad:
Üksikvanem otsib kaaslast
Mõistvat kaaslast, kellega kevadele vastu minna
Vahvat kaaslast!
Olen huvitatud püsisuhtest
Ole minu jõuluingel!!

Peaks siililegi selge olema, mis neil esmatähtis on!
Saaks aga meest!
 
to eelmine 31. märts 2012, kl 17.19
jah sul on õigus, seda nad siin otsivadki tegelikult aga sõnades on kohe et laps kõige tähtsam- tegelikult ju aint ennastteevad tähtsaks tahavad et neid märgatakse jne
 
no 31. märts 2012, kl 19.43
Kopime siis perekonna foorumist ka mõned teemad, et kõigest paremat ülevaadet saada:

suhe abielus naisega
Kohutav ema ja abikaasa
Mees ja tema valusad sõnad....
Mida teha haisva mehega?
mees on ennast täisssss siga.
viinaravi

Ja keegi võiks mind valgustada, miks õnnelikult abielus olles peab käima üksikemade foorumis neid mahategemas?
 
aga 31. märts 2012, kl 22.49
Kust lugesid välja, et tegemist abielus iniestega? Millegipärast arvavad tibid, et kui mõne jorsiga juba kaks nädalat koos elavad, siis ongi tegemist "tema mehega" ja tema ise on abielunaine.
Tõenäoliselt on seal kribamas tulevased üksikemad.
 
?? no-le 01. aprill 2012, kl 12.24
No - ja mida sa nende teemadega siis tõestada tahad? Milline neist osutab meestenäljale ja kibekiirele partneri otsingule? Või sellele, et esmatähtis on uut partnerit leida?
 
no 01. aprill 2012, kl 12.40
Loe teemasid ja saad aru paljud otsivad oma õnnelikus suhtes kõrvalhüppe võimalusi ja muidu puhas vingumine olemasoleva kaasa üle- seega õnnelik inimene.

to aga

eeldasin, aga sul võib vabalt ka õigus olla, et osad sõnavõtjad on sinisilmsed tibinad, kes kuskilt mõnda "targaks" tegevat artiklit lugenud ja peale seda eksperdiks saanud :D
 
kommentaarideta 01. aprill 2012, kl 21.08
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?13,1146793
 
kodutunde üksikema 02. aprill 2012, kl 17.00
Viimases "Kodutundes" oli ka üks üksikema. No ei imesta, et üksikemadesse halvasti suhtutakse. Kes nägi saadet, see teab,millest räägin. Arutu meestejaht ja laussünnitamine. Just nagu saatejuht talle ütles: sinu elu on seni keerelnud ainult meeste ja laste(saamise) ümber.Ühe joodiku viskab välja ja toob teise asemele. Ja lapsi aina sigib juurde- aidake nüüd toime tulla!
 
keskmiselt korralik noormees 04. aprill 2012, kl 21.57
Neile, kes ütlevad et laps pole takistus, järelikult ei saa aru mida lapse vanemaks olemine tähendab.

Laps peab olema tähelepanu keskpunktis.
Üksikemaga ei saa olla niimoodi koos nagu armunud lasteta naisega saab.
Samuti jääb noorele mehele, kes omale üksikema valib, suur osa elust justkui vahele.
Normaalne ettekujutus elu arengust oleks selline.
1) oled laps ja teed laste asju
2) käid koolis
3) kool läbi
4) tutvud noore neiuga
5) käite kohtingutel, väljas, olete 90% ajast koos
6) aastaid seksi kasutades rasestusvastaseid vahendeid
7) Ühine soov lapsi saada
8) Pere planeerimine
9) rasedaks jäämine ning sellega seonduv kõik esmakordne, uus ja huvitav.
10) Laste riiete ostmine, laste toa ehitamine jms
11) Sünnitus, hoiad naise kätt, ja näed kui naine näeb esimest korda oma last
12) Lapse esimesed sammud, esimesed sõnad, jms
xx)
xx)

Kui mees võtab omale naiseks üksikema, siis ühe osapoole jaoks on kogu see "esimene" kord möödas, pole enam sellist ootusärevust, jms.
Jah, lõpuks võib mees üksikemaga ka oma lapse teha, kuid selleks ajaks on ta nö lastega juba harjunud, vbl ka hunniku mähkmeid vahetanud jms.

Jääb ära see ühine esimene kogemus mis peaks eluks ajaks inimesi siduma.


Lisaks ei kuulu normaalse mehe perekonna ettekujutusse selline asi nagu eks-mees , kellega peab maid jagama hakkama, alimentide pärast maadlema jms.

See lihtsalt pole normaalne pere mudel.


Enamikele noortele selline üksikema teema peale ei lähe, kuid kuna Eestis on nii vähe noori vallalisi naisi, siis enamasti lepitakse olukorraga ning võetakse ka üksikema ilusasti ära :)



Lisaks....muidugi see lit*si maine teema. Enamjaolt vist peab see isegi paika. Vähemalt niipalju kui mina üksikemasid tean, on nad kõik jalad harki ajanud ilma tulevikule mõtlemata.
nt üks 2 lapsega üksikema sai mehe käest pidevalt molli, ning jättis mehe maha. ei läinud paari nädalatki mööda kui järgmine noor tsikk läks selle mehe juurde ning voila, jäigi tiineks.Ja see tsikk teadis täpselt mis eelmise naisega juhtus. Ikkagi läks ning otsustas rasedaks jääda.
See pole normaalne suhtumine minu arust.


Fakt on, et üksikemad on jäänud üksikemaks kuna nad:
1) Hindavad meestes neid omadusi mis pole pere püsimajäämisel olulised....ehk siis on pealiskaudsed, valivad mõne agressiivse tõu täkku kellega laps teha, valivad rikkuri vms, ning ei hinda nt hoolivat iseloomu.
2) Naine on ise vinguv ning oma hädaldamisega eelmise mehe minema ajanud.

Mõlemal juhul ei ole üldiselt üksikemal neid omadusi mida hoolitsevad mehed hindavad.
 
üe 04. aprill 2012, kl 22.24
ma olen üksikema ja näide vastupidisest. ja lollide ja algeliste meeste arvamus mind ei huvita... teemaalgataja on natuke pessimistlik just uue mehe leidmise osas, sest enamus kommenteerijatest, eriti meestest ongi ise sellised vastutustundetud mehed, kellele ei meeldi, kui naine soovib meest kes naisest lugu peab, kellel on meeles kohustused jne. need mehed tahaks lõbulindu. Ja sõimata üksikemasid lõbulindudeks on eriti imelik sellepärast, et need sõimajad tunnevad, et nad ise ei suudaks armastada naist ja võõrast last... seega egoistlikud inimesed. see kõik muidugi alateadlikult mitte teadlikult.

aga nii suur viha ja põlgus üksikemade vastu on tõesti kurb. seda enam et ma olen edukas, tore, lõbus ja leidnud ka mehe, kes on mu lapsele isaks, sest ta armastab mind ja mu last... meie last.
 
uhuu 04. aprill 2012, kl 22.31
eks elu näitab...
 
üe-le 05. aprill 2012, kl 09.31
Loe uuesti keskmisest korraliku noormehe postitus läbi. Mis seal valesti on? Kui sa ei taha näha, kuidas asjad teistele paistavad siis ära loe ka foorumist mida üksikemadest tegelikult arvatakse.
 
Elis 06. aprill 2012, kl 11.13
No minu arust on see "keskmiselt korralik noormees" ka natuke lollakas. Mind ajavad naerma sellised eluteoreetikud, kes arvavad, et nad nii väga tunnevad elu. Täiesti siiralt usuvad, et see ongi see elu, mida elatakse ja olgu siis tegu üksikemade või vallaliste lastetute naiste või ükskõik kelle iseloomustamisega - nemad teavad, millised keegid on ja kuidas nad elavad :D Kas endal imelik ei hakka nii üheülbalist teksti kirjutades? Ma täitsa kujutan ette, kuidas "noormees" jumala tõsiselt kirjutas ja mõtles, et nüüd paneb ikka nii tarka ja tõsist juttu ja on elu olemuse lahendanud. Lisaks sai veel nii muuseas lollidele üksikemadele ja nendele meestele, kes on "olukorraga leppinud" koha kätte näidata nende FAKTIDEGA, mida "noormees" on avastanud.
Mind tõesti huvitab, milline normaalne inimene suudab sellist teksti kirjutada, mis kubiseb mõtte- ja loogikavigadest, aga samas kumab läbi selline teaduslik tõsidus, et aju peaaegu plahvatab selle surina saatel :D Kas tõesti see on see tänapäeva "keskmiselt korralik noormees"? Raske uskuda, aga las olla :D
Samas, aastaid seksida tahavad loomulikult kõik, siin pole midagi nalajakat.
 
:) 06. aprill 2012, kl 11.31
Keskmiselt korralik noormees, kui sa ükskord oma lapse saad, saad aru ka, mis see tähendab. See on hoopis teistmoodi, kui võõrad lapsed:)
Esimene ühine laps on igaljuhul esimene ühine kogemus:)
Normaalsed üksikemad ei jagagi eksmeestega- nad saavad ise hakkama, kasvad suuremaks ja taipad, et naised ei sõltugi meestest:)
Keegi ei sunni kedagi ära võtma ja naisi on endiselt Eestis rohkem, kui mehi. Abiellutakse ikka armastusest:)
Paljusi üksikemasi oled oma silmaga näinud jalgu harki ajamas? Ja ülejäänud naised kannavad voorusevööd?
Saad täiskasvanuks, ehk mõistad, et kunagi ei ole vead ühepoolsed, vaid igas lahkhelis on vähemalt kaks osapoolt ja kumbki neist ei ole ingel, vaid ikka tavaline inimene oma heade ja halbade külgedega, õigete ja valede otsustega:)
 
eks jah 06. aprill 2012, kl 13.18
:) 06. aprill 2012, kl 11.31
Paljusi üksikemasi oled oma silmaga näinud jalgu harki ajamas?

Ega ei olegi tarvis seda näha. Näeme selle tagajärgi - hulka isata lapsi,kelle emad isakandidaate taga ajavad,nendega kohtutes protsessivad (kuni isaduse tuvastamiseni välja, sest mehed ei taha neist midagi kuulda)ja kes kogu maailma peale vihased on - neid ei toetata. Kusjuures sageli on neid isata lapsi ikka mitmelt mehelt.
Kui sellesse jalgade laiali ajamisse vastutustundega suhtutaks, siis - kuidas vallasemaks saadaks?
 
:) 06. aprill 2012, kl 13.50
Esiteks vallasema muretseb oma lapse teadlikult üksi, sest talle ei sobi kooselu, küll aga soovib last. Üksikemad on abielus või vabaabielus olnud vanemad, kes on üksikuks jäänud.
Nii palju, kui mina vallasemasid või üksikemasid tunnen, on ainult üks neist sinu kirjeldusele vastav selles osas, et kogu maailma peale tige. Mõni on õnnetu, kuna saatuse tahtel on elukaaslase tee lõppenud, enamus õnnelikud oma valiku üle kasvatada last üksi ja siis pettunud abieluinimesed, kelle kaasa on leidnud noorema. Ja need viimased on küll usinad kohturadade tallajad.
Ei saa kõiki ja kõike ühte patta panna ja teha üldistusi kellegi või millegi üle. See on lihtsalt elu vähe tundvate inimeste fantaasia.
 
tädi 06. aprill 2012, kl 15.11
Mina panen kõik üksikemad, kellel on juba rohkem kui kaks last kõik ühte patta. Nad on ühesugused labased, kes on arvanud, kui ajavad mehe juures seeliksuaba üles, siis sellest piisabki terveks eluks olla õnnelik, saada suuri kasumeid , elada nagu printsess ja pole vaja haridust, töölkäimist ega perenaiseks olemist, isegi ei pea oskama rahaga ümber käia. Ja pole vaja siin enanst upitada midagi ning anda targale noorele mehele lolli iseloomustust, et kui ta ei taha lastega naist, on ta lollakas. Miks ta lollakas on, kui ta ei taha võõraste lastega naist, kui tal pole sellist sissetulekutki, et kohe asuda võõraid suid toitma, kui tal jääb elamata armumisperiood ja oma ning esimese esimese lapsesaamsie kogemus...Kuidas te sellest aru ei saa? See, kui teil selline planeerimine elus on puudu jäänud, paljulapselised üksikemad, ei tohi ju mehi selle pärast hukka mõista, kes hindavad õigesti eluolu ja pere planeerimist.

Neid haritud naisi, kes mingites 30-tes ainuisikuliselt otsustavad lpse muretsemise aksuks ja teda ka kasvatavad üksi, neid pole siin ühtegi kommneteerimas ja nad saavad suurepäraselt aru, mida mehed on tahtnud öelda selle pereplaneerimsie osaga. Need naised on edukad, hästi majandavad ja küllalt jõukad, et ühe lapse suudaksid üles kasvatada. Jätke juba need mehed rahule, kes ei taha lastega naisi ega see neid teid panema ei taha, kui nimetate neid inetult ja haugute nende kallal, pigem vaadake peeglisse ja küsige, palju maksvad kondoomid.
 
keskmiselt korralik noormees 06. aprill 2012, kl 15.46
to Elis;

Paistab et ma tabasin millegagi ühe üksikema närvi. Aga see polnud mu eesmärk.

Teema autor lihtsalt tahtis teada mida mehed arvavad üksikemadest, ning see on minu arvamus ja paistab et tutvusringkonnas levib sama arusaam.



"Mind tõesti huvitab, milline normaalne inimene suudab sellist teksti kirjutada, mis kubiseb mõtte- ja loogikavigadest"

Selle asemel, et lihtsalt öelda, et mu tekst kubises loogika vigadest, palun too need välja.

Mis seal valesti oli.


"Ega ei olegi tarvis seda näha. Näeme selle tagajärgi "
Täpselt, ning peaaegu kõik üksikemad kes tutvusringkonnas on, jäid rasedaks täiesti pohhuilt, poldud koos vist isegi paari kuud mitte, rääkimatta aastatest mille jooksul peaks veenduma, et see kaaslane on ikka õige.

"Normaalsed üksikemad ei jagagi eksmeestega- nad saavad ise hakkama"
Jep, aga kahjuks enamik pole sellised üksikemad. Eesti majandusliku seisu juures on iseseisval üksikemal ikka vedanud :)
Enamus ikka jahib viimse veretilgani alimente jms.



"Keegi ei sunni kedagi ära võtma ja naisi on endiselt Eestis rohkem, kui mehi. Abiellutakse ikka armastusest:)"

Pereloomise eas on mehi tublisti rohkem, alles 35-40 lähedal hakkab naisi rohkem olema, ehk siis puhtalt kuni 35-40 aastaste naiste vähesuse tõttu on üksikemadel endiselt lööki selles vanusegrupis.
Kui naisi oleks rohkem, ning mehel oleks valida kahe armasa, ilusa ja targa naise vahel, kellest üks on lastega, ja teine mitte, siis enamus võttavad ikka lasteta naise. Nii lihtsalt on.
Muidugi suure armastuse vastu ei saa :)


"Ja ülejäänud naised kannavad voorusevööd?"
Hui, :D
Tänapäeva naised on ikka väga litsakad, ning see on ka üks põhjustest miks on nii palju üksikemasid.



"vaid igas lahkhelis on vähemalt kaks osapoolt ja kumbki neist ei ole ingel"
Muidugi.
Keegi polegi vastupidist väitnud.

Mida ma mõtlesin oma viimase postituse lõpus, oli see, et enamasti naised ise hindavad neid omadusi meestes mis lõpuks viivad lahkuminemiseni.

nt kui kusagil on 2 meest, üks a-la korralik koolipoiss, käib ülikoolis, on nö viisakas ja tagasihoidlik, ning teine tüüp on selline möllu mees, matsho, paneb alkot, tõmbab suitsu, möliseb teiste meestega ning paneb siis pasunasse jne,
Siis kui naine eelistab seda teist meest, ning hiljem mees ei lõpetagi joomist ega ringitõmbamist, ja naisele hakkab see pinda käima, tekkivad tülid ning minnakse lahku, siis naine oli selles ise süüdi. Teadis ette milline mees on. Alguses oli hea sõbrannade seas uhke matsho mehega poosetada, aga lõpuks....kui asi metsa läheb siis pole kedagi teist peale enda süüdistada.

Valid mehe kellele meeldib juua, pead arvestama sellega et ta joob kuni surmani,
Valid agresiivse matshomehe, nö õige mehe, kes endale pähe istuda ei lase, ning paneb kohe molli kui keegi midagi ütleb, Ole valmis et saad mehelt ise kunagi molli.(see nt juhtus tutvusringkonnas 2 korda)

Valid ilueedi kellele meeldib naistes käia, ole valmis, et ta käib ka peale sinuga tutvuist naistes
 
:) 06. aprill 2012, kl 18.49
Ma ei ürita sind ümber veenda, ega kedagi teist. Aga siin tegid nüüd küll loogikavea:)

"kuni 35-40 aastaste naiste vähesuse tõttu on üksikemadel endiselt lööki selles vanusegrupis."

Sõltuvalt, kui noorelt keegi sünnitas, hakkavad need üksik- ja vallasvanemad tasapisi vabanema, sest lapsed lendavad pesast välja.
Kui mehel on valida kahe ilusa, armsa ja targa naise vahel, siis kumma ta valib, kas selle kes kõik need aastadon elanud lootes mehele ja õppinud vingumist või iseseisva naise, kes on alati üksi toime tulnud?

Ja kuna lapsed on läinud maailma, siis tegelikult ei sega see üksi ülesse kasvatatud laps ka uue suhte loomist, sest selles vanuses meestel on ju ka tavaliselt kuskil laps kasvamas.
 
tädi 06. aprill 2012, kl 20.23
Unustage iga mehega,kes tere ütleb, laste juurde treimise ja siis ehk suudate ise oma lapsed üles kasvatada, neid mitte juurde sünnitades.
 
Ka Üksikvanem 06. aprill 2012, kl 20.29
Kallis üksikvanem, kes sa soovid meiega ühineda, anna märku endast minu emailile ja ma ühendan sind meie blogisse :)
Kohtumiseni!
 
Elis 07. aprill 2012, kl 11.05
Kullakallis korralik noormees, ära hellita ennast lootusega, et tabasid nn üksikema närvi :D Tabasid vist ikka seda närvi, mis läheb tõsiselt kirjutatud lolluse peale tööle :)

Niisama omalt poolt võin öelda, et statistika järgi peaks Eestis olema ca 30% vanematest üksikvanemad, kui need oleks kõik laiad ltsid, siis oleks meie iive ikka tugevalt plussis, aga iive on meil pigem negatiivne, mis tähendab, et üldse erilist lastemassi meil pole, olgu nad üksikvanemate või kaksikvanemate omad.
50% abieludest lahutatakse - ei usu, et enamus neist on lastetud abielud, aga igast tõutäkud ja tsikid ju ei abiellu, nii et suur osa üksikvanemate lastest on sündinud nö korralikust abielust, millele eelneski see noormehe ideaalne elupilt.
ca 1/3 rasedustest katkestatakse abordiga - Eestis on väga vähe naisi, kes niisama uisa-päisa sünnitab, pigem soovimatu rasedus katkestatakse.
Keskmine esmasünnitaja vanus on 26, mis ei klapi "noore tsiki esimese suhte" teooriaga.

Jah, selge see, et igast imelikke üksikvanemaid on, aga need jutud, mis siin levivad on ikka äärmused. Äärmuseid on tavaliselt 5% ja need ei kao kuhugile, milleks üldse nende üle jaurata, kui tegelik murekoht oli teemaalgatuses TAVALISEL üksikvanemal, kes oli lapse isaga koos olnud 9 aastat, ta saab ise oma lapsega majanduslikult hakkama jne jne, aga nüüd kirjutab vastuseks "normaalne noormees" hoopis ltsidest arvates, et on hullult tarka juttu kirjutanud :D

Ja mis puutub seda ideaalse normaalse elu pilti, siis krt, kui on plaanis oma teist last kuidagi vähem väärtustada, sest ta on teine ja pole nii uus ja uudne, siis....mul pole sõnu. Aga ilmselt on tegu vähesest elukogemusest tulnud liialdusega, et ikka tõsiselt mõjuda :D

Nii et nooruk võiks oma "tõsiste teooritega" tagasi tõmbuda ja vaadata kui naiivsed need üldistuse mõttes on. Ideaalide mõttes on loomulikult igaühel omad jutud, aga need pole üldistused ja nn eluteooriad. Minu jaoks kirjutas noormees eelarvamustest ja eelarvamused on pigem lolli inimese teema, sest ta ei viitsi pikemalt mõelda ja asjasse süveneda. Ja siis veel haarata oma eelarvamuse alla teised "tavalised noormehed" - sa solvad minu sõpru sellega.
 
tädi 07. aprill 2012, kl 13.07
Elisele,
sulle muidugi ei meeldi aga noormees on õigel teel, ta põhjendas ära, mida ei saa lastega naisega peale hakata, milline eelis on lasteta naisel ja siin on suur vahe ,kui märkad. Mehed käivadki naistes, kes lubavad enda kehaga toimetada, mida mees tahab ja neid müüdavaid naisi jätkub( sel juhul , et naist ära kasutada, naine muidugi ise ronib ju mehele voodisse, sel juhul pole tähtis ju mitu last tal on). Naised, kes seda ei luba, neis mehed ei käi. Ja noormehel on täielik õigus ise valida , kellega ta tahab suhet ja kellega mitte. Kui asi on põhjendatud, pole sul ega kellelgi teisel vastu vaielda, sest mees teeb ikka oma valikute järgi ja sinna valitud naiste hulka teie ei kuulu, meeldib see teile või ei meeldi, sellest ei olene sellel mehel mitte midagi. Saage juba aru, teile on ära põhjednatud, selegeks omad seisukohad räägitud ja lõpetage see vastukaagutamine lihtsalt ära.te olete enne emad ja alles siis naised, vastupidisel juhul on ikka nimetusega vabad naised. vaba mees otsib eelkõige omale vaba naist ,kellega hakata kurameerima, mitte laste ema, kellega hakata kohe pereelu elama ja tema eest makse maksma.
 
Elis 07. aprill 2012, kl 13.50
A ma ütlesingi, et oma ideaalideks on igaühel õigus, see ei tähenda, et nende põhjal peab üldistusi tegema. Ma ei vaidlegi vastu, et noormehel ei või oma unistusi-eelistusi olla, võib küll (kõigil ju on). Aga teha nendest omaarust tõsiseltvõetavad teooriad ja üldistused? Käib jah närvidele selline jaur :D
Samamoodi nagu tema unistab "sellisest" elust, on mehi (naisi), kes unistab teistsugusest ja teiste rõhuasetustega. Mis selles nii ulmelist on? mõni vaatab, et saaks ikka ühiskonna silmis mööda nööri kõndida, teine vaatab, et oleks ise õnnelik ja teeks enda ümber olevad inimesed õnnelikuks, kolmas vaatab kolmandaid asju jne. Mõni mõtlebki, et eelkõige tahaks suhet, kus oleks siiras, hooliv vastastikune armastus ja see on peamine. Teine mõtleb, et peaasi, et kaaslasel poleks eelnevast suhtest lapsi või peaasi, et oleks ilusa kehaga vms. Rõhuasetused on ikka erinevad ja pole mõtet hakata enda rõhuasetustest üldistusi tegema ja ütlema, et need kehtivad "kõikide normaalsete meeste puhul" ja ülejäänud lihtsalt "lepivad olukorraga". See on ju loogilise mõtlemise katastroof ja seda ei saa tõsiselt võtta.
 
känd 07. aprill 2012, kl 19.38
Hoia oma närvirakke, need ei taastu!
Ei maksa nii väga tõiselt võtta, mida keegi siin ütleb.
Igaühe jaoks siin elus antakse kõrgemalt poolt juhused, mõnele rohkem, mõnele vähem. Edasine oleneb juba sinust, kas haarad sellest kinni või ei. Kui sinu elus pole seda õiget juhust veel olnud, ole kannatlik. See tuleb!
 
keskmiselt korralik noormees 07. aprill 2012, kl 21.35
"vaba mees otsib eelkõige omale vaba naist ,kellega hakata kurameerima, mitte laste ema, kellega hakata kohe pereelu elama ja tema eest makse maksma."

Njah, see lause on väga hea kokkuvõte minu pikast postitusest.

Noore naisega hakkad kurameerima ning sebima, üksikemaga hakkad kohe pereelu elama.

Pereelu ja rutiin on üks suhte viimastest etappidest, mitte esimestest.
 
soovitus meestele 08. aprill 2012, kl 04.46
et mitte siin naisi süüdistada, naistelt pillide võtmist nõuda või abordile minekut
ja kui ise ei viitsi seda kondoomi kasutada siis on ju meestel ka võimalus minna opile. Op on hiljem ka tagasipöratav, et siis kui ühel ajal hakkate peret või lapsi tahtma siis meditsiini abiga saate jälle asjad korda. Asjal on tagatiseks see, et kui k amidgai peaks nihu minema siis enne oppi annata oma sperma hoiule ja saata seda hiljem kasutada
 
tädile 08. aprill 2012, kl 04.51
külla tädi, kõik pole mustvalge
olen ka üksikema
ja mul on 5 last, nüüdseks juba täiselaised. Lastel kõrgharidused.

Lapsi jäin üksi kasvatama siis kui vanem laps oli 6 aastane ja noorim polnud veel sündinudki.

Lapsed kõik saadud eelkõige mehe soovi arvestades.

Mehe hilisemat elu lapsed seganud ei ole, neid lihtsalt pole sellesse soovitud mehe uue kaasa poolt
Elatist loomulikult ei saanud.

Suured tänud selle eest, et olen saanud oma lapsed normaalsetes tingimustes kasvatada pean siiski ütlema noorima lapse ristivanematele, kes pole eestlased ja kellel endil lapsi ei olnud kuid kes väga palju aitasid kõiki mu lapsi.

Mis puutub meestesse siis minu laste isa on jäänud seni ainsaks meheks mu elus ja täna olen ma 55 aastane. Eks elu näitab mis edasi saab.
 
tädi 08. aprill 2012, kl 11.33
to 04.51

Miks sa enda elust mulle kirjutad, paljulapselistel üksikemadel on see ju kõik ühtemoodi, põhirõhk oli asjal, et valik jääb meestele. Ja ärge õigustage ennast paremaks partiiks lasteta naiste ees. Ei ole. Lasteta naine on alati esikohal vabale mehele,sest...


vaba mees otsib eelkõige omale vaba naist ,kellega hakata kurameerima, mitte laste ema, kellega hakata kohe pereelu elama ja tema eest makse maksma.
 
pilveke 08. aprill 2012, kl 12.17
Kui 55 aastasel naisel on 5 last, see tähendab, et need lapsed peaksid olema praeguseks 30. See tähendab, et nad sündisid vene ajal ja sel ajal pidid 3 ja enama lapsega mehed alimente maksma 50% palgast.
Mina küll ei kujuta ette, miks need vaesed lapsed isalt sentigi ei saanud, tööpuudust sel ajal ju polnud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!